Metaverzum kako ga zamišljaju arhitekti Zahe Hadid

poruka: 6
|
čitano: 18.549
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Metaverzum kako ga zamišljaju arhitekti Zahe Hadid".
3 godine
odjavljen
offline
Metaverzum kako ga zamišljaju arhitekti Zahe Hadid

Koji proljev. Inace bugovci, Liberland nije mikronacija i ne znam zasto bi im davali medijski prostor.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Metaverzum kako ga zamišljaju arhitekti Zahe Hadid

Znači ko housing u Elder Scrolls Online, just with a few extra steps i techno-babble.

 

Jebote užasa kad nam oligarsi prodaju guild party iz WoWa kao REVOLUCIJU POSLA I LJUDSKU EVOLUCIJU Radnika, naravno minus sve što je guild party u WoWu činilo iole zabavnim.

 

Najgore je što postoji ekipa koja puši to, al eto oligarsima nikad nije manjkalo pušača kuraca.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Metaverzum kako ga zamišljaju arhitekti Zahe Hadid

Samo me zanima zašto ta češka seljačina nije stvrala svoj liberand na granici Češke i Njemačke. Može i na granicu Ukrajine i Rusije.

 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Metaverzum kako ga zamišljaju arhitekti Zahe Hadid

Metaverzum - čim pročitam tu riječ u članku, znam da je u opisu nešto beskorisno.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Metaverzum kako ga zamišljaju arhitekti Zahe Hadid

Jos jedna u nizu ideja koja ce uz neku fiktivnu korist ujebat zdrav razum mase koja se pocne koristit istim...

 

Truth in engineering.
 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Metaverzum kako ga zamišljaju arhitekti Zahe H

U kratko - ovo dolje ti je to prije nego je Metaverse postao buzzword

Second Life - Wikipedia

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice