U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjenju N

poruka: 9
|
čitano: 2.920
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjenju N".
15 godina
offline
U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjenju N

a kaj je s onima koji su ovisni o kašnjenju grafičkih kartica? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjen
Ajar kaže...

a kaj je s onima koji su ovisni o kašnjenju grafičkih kartica? 

 

Pa takvi trenutačno provode najbolje dane svojih života 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
neaktivan
offline
U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjenju N

E ovako o vijesti "ovisnosti o igrama".

Tu jedino što bih mogao utješiti Šuštinja jer ima i gorih od njega(na sebe mislim).

Ja bih mogao po njihovome ispasti ono...full teški psihopata. A zašto?

-Dakle ovako:splet životnih okolnosti jeste što sam ja pred ekranom u igrama od svega svoje 4te godine života počevši sa onom prvobitnom Microsoft-ovom konzolom sa intergriranim 2D igrama pa sve do(zadnje što sam posjedovao) Play Stationa 2ke.

Blago rečeno od Microsoft-ove prve konzole,preko običnog Nitenda pa do Nitenda 64 konzole paralelno sa Sega Mega Drive te Sege Saturn.

Postojale su videoteke koje su "iznajmljivale" igrice na kazetama pa kasnije na optici.(Inače iz OS sam)

Naravno u istim videotekama;a bilo ih je podosta,sam naravno već bio poznat kao "onaj "bagirani" što kuka i jadikuje te koji uvijek nađe neku "manu" u igrama ili pri pisanju na kazetama za Sega Mega Drive/Nitendo/nitendo 64.

Paralelno sa PSP 1 konzolom,(ako ne i ranije) spletom okolnosti prokljuvio Bug časopis 4ti ili 5ti razred osnovne što mi je na nekin način i utkalo "moj put" jer me uvijek zanimalo pitanje "A šta sve stoji iza toga?".

I eto mene danas ovdje sa još malo nesređenom konfom i dalje sretni ovisnik pljuckam i kakim tu po forumu.

 

Ujedno da se nadovežem. Bija jesam nešto malo u live-u danas a ovijek ima ono "ali".

U vrijeme snimanja rijetkost da dođem i na tih 10ak minuta live-a i onda čekaj gledanje u offline mode-u.

Trenutni case je iskasapljeni Coolermaster K380, RC-K380-KWN1 sa radijatorom napolju...jer snađi se kako god umiješ !

Dvojba bila između Sama Arc III ili Coolermaster STORM Enforcer SGC-1000-KWN1.

Evo ipak sam rekao neka mi čekićem zviznu po Sama ARC III case-u,neka znaju da je moj,moj i samo moj case te je u fazi dolaska mojom odlukom.

Barem sam naišao na nešto za ono što meni paše omjer onoga što nude i za koju lovu nude te podrškom za opiku(koje se jako teško odričem).

Nakon dva mjeseca grebanja love ću se udostojiti srediti i prašinu i kablove te ufitiljiti novu instalaciju jer ova dva mjeseca ono absolutni manjak ničeg drugog nego volje.

Naravno pofotkam sve ja to ponovo s digitalcem kojega nisam upogonio još od davne sredine 2016te.(razgnut paučinu sa njega prvo)

Sad u miru mogu roletne naravno izbit sa prozora jer meni nikad svjetla dosta.

 

Već sad jedva čekam da prođe "godišnji" i ovih mjesec dana....niste pravo niti otišli.

Evo pitanja,jer morate izostati baš mjesec dana?

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 15:34 (Igor150).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjenju N

Naš Davor nam je iskreno i dobro objasnio što je ovisnost o igranju kompjuterskih igara.
Ako trpe obaveze(škola, job, obitelj, frendovi...) zbog dugotrajnog i neprestanog igranja(recimo igranje unutar godine dana) to je onda već pomalo problematično.
Slažem se sa Davorom. Al' kako i on kaže to ne znači ako se netko redovito igra da je ovisnik. Kao što nije ovisnik ni onaj tko igra šah ili pak ako trenira nešto.
Ljudi si zabrijavaju da su ovisni ako se vole igrati, ali nije baš tako, ak' nije baš kronično i na uštrb života.
Uostalom, ionako vam samo liječnik kao ovlaštena osoba može reči da je neka vaša aktivnost, ovisnost.
Hvala Davoru i Denisu što obradili ovu temu u Hard Reportu.

To me je baš zanimalo, jer ekipa po forumu dere po starom običaju svoju kozu

 

 

Ovo kaj zamjeraju našim dečkima (Denis&Davoru), a i ostalim bugovcima u vezi stručnost njihova znanja o tehnološkim proizvodima, jednostavno ne drži vodu, te je na staklenim nogama.
Naime, tko zna čitati tektove i tko imalo ima pojma o testiranju(-bilo čega) može vidjeti primjerice u tekstovima od Davora sa koliko on pažnje i znanja pristupa svakom testiranju nekog komada hardvera.

 

To vam je dragi moji forumaši na pravoj profesinalnoj razini koja se traži po ICT kompanijama, bilo da se testira softver ili kako radi neki softver na nekom specifičnom komadu hardvera.
Ista stvar je i sa našim Denisom.

Uostalom Davor i Denis su u stanju razgovarati na razgovjetan, zabavan i stručan način o tehnologiji sat i pol u svojoj emisiji.
A, od ekipe koja ih hejta i proziva za neznanje naše drage bugovce ni traga ni riječi o tome na čemu one temelje svoje teorije, osim toga da imaju svoje mišljenje. Koje samo po sebi ne dokazuje ništa,
ako iz toga ne postoji obrazloženje na čemu oni temelje svoje mišljenje.

 

Drugovi, još jedna u nizu odličnih emisija sa Vaše strane. Uživao sam. Slušao sam na poslu, a gleda mado.
Hard Report rula nadmoćno!

Lijepo se odmorite na godišnjim odmorima.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjen
Tko hejta Šuštinja i Davora...nema tu šta tražiti. Može biti različitog mišljenja/stajališta ili neslaganja oko nečega ali Bože moj,o ukusima se ne raspravlja.Svatko ima svoje. Onako iskreno priznam,ako sam išta naučio mogu jedino zahvaliti njima dvoici tako da ... hejterima nema mjesta ovdje.Žalosna stvar jeste što nitko nezna sve jer informatika je danas dosta široki polje.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 12:02 (Igor150).
12 godina
neaktivan
offline
U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjenju N

Rekao bi da ste u krivu kad kažete da su samo u hrvatskoj naj pametniji. Mooguće da na specijaliziranim forumima nailazite na normalnu ekipu, ali ga na onim većima, drobe isto kao i kod ovdje.
I da nisam skužio poantu ASMR-a. Ima neki poseban da treba preslušati ili je u biti poanta kao i u ovom?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjenju N

Sat i pol? Sorry, puno mi je to života. Ajd, da sam s vama u birtiji, nebi mi bilo žao to sbe pretresti uz par točenih, ovako uh. Dobro bi došlo malo montaže.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjen

@overhaul

 

Pa, ispod YT videa imaš linkano po temama iz aktualne emisiji, ak' nemaš vremena jednostavno skočiš na temu koja te zanima.

 

Meni osobno je pak nikada vrijeme uz BUG na bilo koj način nije uzalud.

 

Volim njihovu opuštenu, prirodnu atmosferu pri čemu ti se čini kao da si tamo.

Čemu montaža, neka dečki pričaju, vidi se da se odlično žike u materiju, te pri tome nisu nimalo suhoparni niti dosadni, nego dapače - dobitna kombinacija znanja i zanimljivosti.

Montaža bi to sve pokvarila, te bi imao osjećaj kao da gledam Laudato TV ili pak Dobro jutro, Hrvatska...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
offline
Re: U novom Hard-reportu razgovarali smo o kašnjen
PzKpfw kaže...

@overhaul

 

Pa, ispod YT videa imaš linkano po temama iz aktualne emisiji, ak' nemaš vremena jednostavno skočiš na temu koja te zanima.

 

Meni osobno je pak nikada vrijeme uz BUG na bilo koj način nije uzalud.

 

Volim njihovu opuštenu, prirodnu atmosferu pri čemu ti se čini kao da si tamo.

Čemu montaža, neka dečki pričaju, vidi se da se odlično žike u materiju, te pri tome nisu nimalo suhoparni niti dosadni, nego dapače - dobitna kombinacija znanja i zanimljivosti.

Montaža bi to sve pokvarila, te bi imao osjećaj kao da gledam Laudato TV ili pak Dobro jutro, Hrvatska...

 aa to nisam vidio, nisam otvarao link na youtubeu nego samo ovaj direktno na članku. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice