Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 105.308
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Godine postojanja kompanije: 9

Produkcionih modela: 1

Planirana proizvodnja: 88

Ostvarena proizvodnja: 8

Prodato automobila: 6

 

Ne kažem da nije respektabilno uopšte se baviti ovako nečim, ali disparitet između sopstvenih planova i ostvarenog rezultata, kao ni sam rezultat, ne izgledaju baš bajno.

 

E sad, Rimac navodno razvija KERS za Aston Martin i baterije za Koenigsegg, ako se bave takvim stvarima, njima možda ni ne treba toliko prodaja sopstvenih automobila, koliko im oni služe kao tech demo.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 11:41 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...

 Rate su napravljene da bi se populaciju porobilo. Svatko tko kupuje na rate živi iznad svojih mogućnosti. Htjeli to priznati ili ne.

 porobi budale koje nemaju mozga pa se nakupuju stvari da im plaća više nije dovoljna za ratu 

15 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Ivan(4) kaže...

Godine postojanja kompanije: 9

Produkcionih modela: 1

Planirana proizvodnja: 88

Ostvarena proizvodnja: 8

Prodato automobila: 6

 

Ne kažem da nije respektabilno uopšte se baviti ovako nečim, ali disparitet između sopstvenih planova i ostvarenog rezultata, kao ni sam rezultat, ne izgledaju baš bajno.

 

E sad, Rimac navodno razvija KERS za Aston Martin i baterije za Koenigsegg, ako se bave takvim stvarima, njima možda ni ne treba toliko prodaja sopstvenih automobila, koliko im oni služe kao tech demo.

 Ne navodno nego razvija.

 

https://www.koenigsegg.com/partners/rimac-automobili/

 

https://electrek.co/2017/02/16/aston-martin-hypercar-electric-battery-pack-rimac/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 12:18 (toxic).
8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Ivan(4) kaže...

Godine postojanja kompanije: 9

Produkcionih modela: 1

Planirana proizvodnja: 88

Ostvarena proizvodnja: 8

Prodato automobila: 6

 

Ne kažem da nije respektabilno uopšte se baviti ovako nečim, ali disparitet između sopstvenih planova i ostvarenog rezultata, kao ni sam rezultat, ne izgledaju baš bajno.

 

E sad, Rimac navodno razvija KERS za Aston Martin i baterije za Koenigsegg, ako se bave takvim stvarima, njima možda ni ne treba toliko prodaja sopstvenih automobila, koliko im oni služe kao tech demo.

 Ma joj pogledaj Tesline planove za proizvodnju i kolko je od toga ostvareno pogotovo za ovaj zadnji model.

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Markić7 kaže...

Vidim toliko negativnih komentara o Rimcu i njegovim automobilima ali baš negativno zašto ovo i ono. A uopče ne vidim pozitivno od vas.

Prvo Koncept one se proslavio u svijetu, puno poznatih ga je pohvalilo a  vi obrnuto. Koncept one nije samo učinio Rimca ponosnim nego i nas Hrvate jer imamo nešto što nemaju sve zemlje. Srbija čak zavidi nama što imamo Rimca a oni prodaju one jeftine fiate

 

Pustimo da se Koncept Two dokaže, tek je predstavljen, neka  ga isproba više osoba u svijetu pa da vidimo koliko je dobar u usporedbi sa konkurencijom. 

 

Sad budem ja vidio komentare tipa zašto nije neki jeftin električni auto napravio, nije da ga ja podržavam ali nije to lak posao. Prevelika je konkurencija evo razlog zašto Tesla ne može konkurirati WV jer su novi u svijetu, wv može proizvesti milijune u trenu a Tesla tek nekoliko . Treba tu puno ulaganja u tvornice u servisnu mrežu itd. Nije to lak posao, isto tako je Rimcu tesko to postići. 

 

Je baš nam Srbi zavide moš mislit, oni barem imaju kakvu takvu Auto industriju/radna mjesta a mi imamo šipak na kvadrat.

 

Jedino na čemu nam Srbi zavide to je oružarski biznis, i to ih realno jako peče pa onda čupanje kose itd. Mi imamo daleko manju oružarsku industriju, ali zato večinom imamo vrhunske proizvode koje Ameri-ludi za oružjem vrlo cijene.Amer odma brzo vidi kvalitetu, ali to je i globalno priznata kvaliteta dakle ne samo u Americi.

 

https://www.vecernji.hr/vijesti/model-hs-2000-vec-godinama-best-buy-pistolj-u-sad-u-357181

 

https://www.blic.rs/vesti/ekonomija/zastava-oruzje-gubi-bitku-hrvati-prodaju-20-puta-vise-pistolja/zrd99n7

 

 

 

Moš mislit kak bi Rimac imao utjecaja "da je znao", "glupi švabe bi sigurno poslušali Rimca pa odustali od jadne Srbije".

 

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/rimac-veliki-proizvoac-automobila-gradi-tvornicu-u-srbiji-hrvatska-nije-bila-u-uzem-krugu-338146

 

Hrvatska je polako krepavajuča država, za deset godina bit če nas doma okvirno 3.5 milje.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
toxic kaže...

 

E sad, Rimac navodno razvija KERS za Aston Martin i baterije za Koenigsegg, ako se bave takvim stvarima, njima možda ni ne treba toliko prodaja sopstvenih automobila, koliko im oni služe kao tech demo.

 Ne navodno nego razvija.

 

https://www.koenigsegg.com/partners/rimac-automobili/

 

https://electrek.co/2017/02/16/aston-martin-hypercar-electric-battery-pack-rimac/

 

 

isporučuje i razvija nije isto. Slutim da se radi o prepakiranim baterijama (vjerojatno od Camela) po dumping cijeni. Da budem malo zločest: poblicitet i referenca ostaju, a gubitak će se ionako pokrit iz budžeta RH. :-)
KERS se nigdje ne spominje, samo baterije. 

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
rambox kaže...

Je baš nam Srbi zavide moš mislit, oni barem imaju kakvu takvu Auto industriju/radna mjesta a mi imamo šipak na kvadrat.

 

...

 

Moš mislit kak bi Rimac imao utjecaja "da je znao", "glupi švabe bi sigurno poslušali Rimca pa odustali od jadne Srbije".

 

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/rimac-veliki-proizvoac-automobila-gradi-tvornicu-u-srbiji-hrvatska-nije-bila-u-uzem-krugu-338146

 

Hrvatska je polako krepavajuča država, za deset godina bit če nas doma okvirno 3.5 milje.

 Mali offtopic, ali pošto se već par puta pomenulo stanje ovde... To što Rimac radi je, onima od nas ovde koji smo čuli za njega, prilično zanimljivo, jer se radi o vrhunskom high tech projektu tu negde blizu nas (pre neki dan smo u kancelariji zajedno odgledali delove onog snimka iz Ženeve). Samim tim, nisam primetio da se gleda u kontekstu autoindustrije "vulgaris" i pravi poređenje s onim što mi imamo u Kragujevcu.

 

Iskreno, iako je inicijalno donelo pozitivnu promenu za taj grad koji je bio gotovo sasvim propao, ne cvetaju nam ruže. Država je dala velike beneficije (hiljade evra subvencija po svakom zaposlenom, plus oslobađanje od određenih dažbina na neki broj godina), a pitanje je šta ćemo na kraju dobiti: plate tih radnika su manje nego bilo gde u Evropi, a kako period tokom kog su date beneficije ističe, model koji se trenutno proizvodi je na zalasku i tu i tamo se govorka da Fiat ima nameru da se povuče.

 

Na žalost, tako kod nas dolaze "investicije": država da zemljište (ili čak kompletnu domaću firmu), dobar deo para za plate radnika i oslobodi "investitora" poreza i doprinosa na određeni broj godina. Onda investitor dođe, posluje dok traju te beneficije i zatim se (pogotovo ako je bio dobio kompletnu firmu, dakle nije imao prevelika ulaganja u pogone) neretko povuče.

 

Što se ove nove fabrike tiče, tu se ništa ne zna osim onoga što piše u toj neodređenoj vesti koja se pojavila dan pred ovdašnje lokalne izbore. Ako i bude nešto od toga, verovatno će ići po obrascu koji sam naveo.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od
Za 10-20 godina mi cemo zaviditi srbima to ti garantiram, LOL.
Da nema turizma davno bi mi propali.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Mi smo vec propali odavno :)


Samo kaj to niko neće priznati.
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od
You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Evo 'lijena ekipa luzera sa zidića' je toliko iznervirala Mateta, pa se počeo i ozbiljno duriti.

 

Zagreb Auto Show bez Rimca!?

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Inače da podijelim i neke konkretne brojke o firmi koja se zove Rimac automobili d.o.o

 

FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ

 

Ukratko glavni biznis firme je prodaja usluga , a prodaja proizvoda je onako usputna djelatnost. Po svemu sudeći prodano je samo par prototipova.

 

Dobit je namještena na oko milijun kuna, a država(mi) dobiva točno 0 kuna od poreza.

 

 

 

Velikan i budućnost HR gospodarstva i automobilske industrije.

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 12:53 (memulica).
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Pa svi su pokazatelji pozitivni iako je to izvješće za 2016. Ili smo nas dvojica gledali različita izvješća. Za 2017. treba pričekati neko vrijeme. 

Stručnjak za odmaganje...
8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

 A zakaj uopce ides na te stranice ?

Dajes im klikove bezveze. Bas njih briga za kvalitetu (kao i veliku vecinu novina) bitno da imaju klikove makar se sami sebi gadili.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Mene samo zanima izvor ove usporedbe s MacBookom Pro...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Ako je stari financirao kretanje ilegalnom lovom (iako piše da je oslobođen), koliko je to drugačije od rada kod nekoga tko je ilegalno došao do novca kojim te plaća? Vrlo siva etička zona je ta krvna odgovornost.

 

Poticaje od Hrvatske dobijaju svi, a osim poticaja imamo na tisuće drugih načina na koje administracije kupuju glasove i socijalni mir. Ovdje se, navodno, radi o poticajima fondova EU, a građani ove zemlje su naglo zabrinuti za eventualni novac građana EU? Građani države u kojoj direktno na proračunu radi preko 35% zaposlenih, što ne uzima u obzir ogroman broj onih koji rade isključivo ili većinom s državom, a spadaju u privatni sektor. Državi čije institucije i lokalne samouprave nisu uopće sposobne uzeti dostupne kvote poticaja.

 

Treba biti realan pa reći da je očito da stvar zasad funkcionira; zapošljava stotine ljudi i prolazi van Hrvatske. Dosad nismo vidjeli puno istupa s kontra-dokazima, a iza kojih netko stoji. Samo anonimnost. Ako postoje dokazi, gdje su vjerodostojne optužbe?

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Ako lopovu držiš ljestve, koliko je to drugačije od rada u prodavaonici ljestava?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MrBlc kaže...

Ako lopovu držiš ljestve, koliko je to drugačije od rada u prodavaonici ljestava?

 Nešto si pobrkao. Čak i da jest kriv (a kaže sud da nije), kako ti ta analogija stoji?

Nope.
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...
MrBlc kaže...

Ako lopovu držiš ljestve, koliko je to drugačije od rada u prodavaonici ljestava?

 Nešto si pobrkao. Čak i da jest kriv (a kaže sud da nije), kako ti ta analogija stoji?

Ako nas sud kaze da nije, onda to bitno mijenja na stvari :)

 

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...

 Nešto si pobrkao. Čak i da jest kriv (a kaže sud da nije), kako ti ta analogija stoji?

Pitao si "ako", dakle ne pričamo da li je ili ne, već pričamo hipotetski ako jest.

 

Ako ti radiš za nekog (kao zaposlenik) ti zapravo prodaješ svoje vrijeme i vještine. Ako te taj netko plaća ukradenim novcem, ti nemaš ništa s tim. Eventualno se može postaviti pitanje odgovornosti ako imaš saznanje o kaznenom djelu u tijeku.

 

Međutim, ako tebi netko pokloni ili posudi novac da uložiš u neki posao, a imaš osnovani razlog za vjerovati da je stečen ilegalno, to je kazneno djelo pranja novca.

 

Dodatno, čak i ako ne znaš, pa nije kazneno djelo, ali si zato prvi nasljedni red onoga tko ti je lovu poklonio, u slučaju presude koja nalaže povrat novca, vjerovnik ima mogućnost potraživati od tebe ukoliko se od onog tko ti je lovu dao ne može naplatiti ili je taj u međuvremenu preminuo.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Kant kaže...

Ako nas sud kaze da nije, onda to bitno mijenja na stvari :)

Da, možemo i tako, imamo izrazito korumpirane sudove, slažem se (i znam) - ali ako je svatko kriv čim ima sumnje, što će nam sudovi uopće? U takvim slučajevima možemo birati u što ćemo vjerovati.

 

Meni je draža ova optimistična verzija. Postoje li dokazi da zapošljava ljude? Da. Postoje li auti? Da. Priznaju li velika imena da za njih kreira i proizvodi hardver? Da. - Ako Rimac upravlja EU fondovima i Koenigseggom, zaista nije problem upravljati i hrvatskim sudovima. 

 

 

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MrBlc kaže...

 

Ako ti radiš za nekog (kao zaposlenik) ti zapravo prodaješ svoje vrijeme i vještine. Ako te taj netko plaća ukradenim novcem, ti nemaš ništa s tim. Eventualno se može postaviti pitanje odgovornosti ako imaš saznanje o kaznenom djelu u tijeku.

 

Međutim, ako tebi netko pokloni ili posudi novac da uložiš u neki posao, a imaš osnovani razlog za vjerovati da je stečen ilegalno, to je kazneno djelo pranja novca.

Novac je prljav ili čist i to ne ovisi o načinu primanja ili upotrebe. To je nepromjenjiva činjenica, bio novac u rukama njegovog sina ili njegove kućne pomoćnice. Oboje je pranje novca. Ili nije. Ovisno o tome jesu li nam bitni zakoni i sudovi ili nisu.

Nope.
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Smijesni su ovi dezurni moralisti na ovoj temi.

 

Duboko sam uvjeren da bi svi oni da im je stari stekao lovu na neki ilegalan nacin isli to sve prijaviti nadleznim institucijama te se odrekli sve toga. 

 

Opcenito smijesno je sve to jer vecina stvari sto se tice novca je stvar perspektive. Sve ti smeta dok se najednom ti ne nadjes na suprotnoj strani. Odjednom odbojno postaje prihvatljivo. Sve je stvar osobe do koje granice je spreman ignorirati stvari za materijalnu korist. Ja smatram da je 99 posto ljudi u stanju previdjeti stvari za osobnu korist. 

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Bio sam danas u banci... iša sam pitati za kredit... htio sam kupiti auto od Rimca... ovi u banci me proglasili kretenom... popljuvali me... rekli mi "Klošaru odjebi, tebi da damo tolke pare!"... izbacio me zaštitar van.
Reko koja je ovo pička materina, došla vremena da nemoš od Rimca kupiti auto... a baš dobar auto... piše u oglasu:

- "Prodajem Opel vectru, 1995. godište, za 350 eura
Mile Rimac iz Brinja"

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
12 1 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Fora je što Hrvatu ništa ne valja niti Rimac niti bilo tko drugi tko uspije..

 

Npr Albert Gajšak uspio da mu se konzola prodaje na Amazonu ali eto Hrvatu je to kopija, smece itd... komentara posvuda takvih i slicnih, i sto onda zakljuciti?

Nisam vidio da je ikome u HR poželjno da uspije. Odmah je ratni profiter, plagijat, sin XY, rođak XY i dalje da ne nabrajam.

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Mali je popljuvan jer tvrdi da je on to izmislio dok povijest drugacije govori.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 9:53 (ivanzu).
 
4 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
ivanzu kaže...

Mali je popljuvan jer tvrdi da je on to izmislio dok povijest drugacije govori.

 Što tvrdi da je izmislio, a nije i kakva povijest?

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Samo da komsiji crkne krava (makar meni i dvije)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
toxic kaže...

Fora je što Hrvatu ništa ne valja niti Rimac niti bilo tko drugi tko uspije..

 

Npr Albert Gajšak uspio da mu se konzola prodaje na Amazonu ali eto Hrvatu je to kopija, smece itd... komentara posvuda takvih i slicnih, i sto onda zakljuciti?

Nisam vidio da je ikome u HR poželjno da uspije. Odmah je ratni profiter, plagijat, sin XY, rođak XY i dalje da ne nabrajam.

 

 Uopće nema veze s time.
Da, u reakcijama sigurno postoji i određena doza ljubomore (možda i s moje strane), ali to nije iz razloga koje navodite. U velikoj mjeri su krivi mediji, a i M.R. koji sam stvara mit o sebi, Gajšak mi se ne čini takav iako je dao neke izjave koje nisu sasvim iskrene, ali vjerojatno mu je tako sugerirano od PR-a medija i mentora koji ga guraju.
Stvar je u tome da kad pogledaš njihove "izume" tu nema ništa senzacionalno, pa na ovom forumu u threadu elektronika ćeš naći 10-tak ljudi koji će složiti daleko bolje stvari od Gajšaka u roku od 10 dana (from scratch!). E tu je problem! Ljudi gledaju kako ih mediji prozivaju izumiteljima, inovatorima i naravno da tu nastupa zavist jer zašto je on uspio s tim bezvezarijama, a ja nisam iako sam bolji od njega. A stvar uopće nije u izumima već u poslovnom modelu. Uspjeh je sve to isplanirati, donijeti na tržište i to je veliki posao i određeno znanje a ne ono što se gura u prvi plan. Uspjeh je koordinirati stotinjak ili koliko već ljudi, ispoštovat rokove, doprijeti do medija, pridobiti investitore, premostiti prepreke s partnerima... to je ono što je teško, a ne prikupiti nekoliko komponenti iz kita ili spojiti motor, kontroler i baterije... to mnoštvo ljudi zna na istoj ili višoj razini od Gajšaka ili Rimca, pa nitko ne zna za njih. Možda neki takvi i sudjeluju u ovim raspravama a onda ih onaj s druge strane ekrana naziva "neznalicama" što naravno izaziva ljutnju.
Meni bi puno zanimljivije bilo čuti poslovnu stranu priče, na kakve su poteškoće naišli u financiranju, komunikaciji itd a ne "imamo autonomiju 4. stupnja" kad svi s pola mozga znamo da imaju "drek".
Tako da naravno da ima nešto i ljutnje i zavisti a to su prije svega krivi novinari (pa i ovi iz BUG-a, itekako) i to se neće promijeniti dok se ne prestanu pričati bajke i glorifikacija običnih stvari poput "prodaje na Amazonu". Na Amazonu je dovoljno udovoljiti formalnim pravilima i možeš prodavati, pa tako postoje i polupismeni Pakistanci koji preprodaju kineske fidget spinnere, možda bi i o njima trebale pisati novine kao genijalcima jer prodaju na Amazonu. To je kao da si stavio svoj stari monitor na njuškalo... ne'š ti uspjeha.
Vjerujem da i iza Gajšaka i iza Rimca stoji puno rada i određeni set vještina i znanja, ali dok god nam se prodaju te gluposti teško je to primjereno cijeniti i izbjeći podsmjeh.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Problem je i u hrpi napumpanih kritika. Kad ja nešto kritiziram, stojim iza toga imenom (kao i komentarima na forumu). Kad se netko hvali da zna nešto napraviti bolje od Rimca, neka se pohvali kako, neka zatraži novac i dokaže da može i bolje. Tako biznis funkcionira. Ako odlučim kritizirati njihovu autonomnu vožnju, vrlo jasno ću dati dokaze zašto to ne valja, pojasniti i stati kao AI researcher iza toga barem teorijom.

No, problem je što se, kao i kod nogometnih tema, hrpa "stručnjaka" za nogometnu strategiju i taktiku krije u zaštitarima lokalne pošte koji uz litru ipo piva, gledaju u birtiji Ligu prvaka, a elektroničarski majustori pljuju po Gajšaku, a zapravo su prepakirači smrznute ribe u noćnoj smjeni i u pravilu bez muda da konačno daju dokaze za optužbe i stanu iza rečenog.

 

 

Nope.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice