Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

poruka: 83
|
čitano: 19.332
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo".
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
soft kaže...

"Rado bismo uređaj za proizvodnju HHO testirali u laboratoriju za nove energetske tehnologije, a njegov utjecaj na rad motora i ispušne plinove u laboratoriju za toplinske strojeve na FESB-u. Nakon testiranja mogli bismo bolje zaključiti o njegovoj istinskoj učinkovitosti." -tko im brani da ga testiraju? Traže li i oni sad neku lovu za pilot testiranje? :)

 

Ne znam ima li imalo istine u cijeloj ovoj priči, no upada u oko nevjerojatno negativna reakcija javnosti. Dečko ostao u Hrvatskoj i želi nešto kod sebe doma progurati, odmah je negativac. S druge strane svi se čudom čude kad neki naš "inovator" u inozemstvu iskrsne nakon par godina i pljuju zašto smo ga "pustili" van.

 

Je li on zbilja šarlatan ili ima nešto u tom Genijatoru... kako i svi tekstovi pišu: "do sada nije napravljena nikakva ozbiljna analiza da ovaj uređaj donosi nešto novo", što znači da nije ni potvrđeno da ovo NE valja.

 

 

 

 

Tvornice s milijardama muku muće da zadovolje nadolazeće euro norme, a ovaj šakom i kapom daje smanjenje zagađenja za 50%.

 

Herbalife na prisilni i tehnološki naćin.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Sve što je Bandić čuo kad su mu pokazivali stroj:
Gospodine gradonačelniče ovo je bla bla bla bla bla bla 60 milijuna kuna bla bla bla bla....

Još jednom hvala svima koji nisu izašli na zadnje izbore.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
soft kaže...

"Rado bismo uređaj za proizvodnju HHO testirali u laboratoriju za nove energetske tehnologije, a njegov utjecaj na rad motora i ispušne plinove u laboratoriju za toplinske strojeve na FESB-u. Nakon testiranja mogli bismo bolje zaključiti o njegovoj istinskoj učinkovitosti." -tko im brani da ga testiraju? Traže li i oni sad neku lovu za pilot testiranje? :)

 

Ne znam ima li imalo istine u cijeloj ovoj priči, no upada u oko nevjerojatno negativna reakcija javnosti. Dečko ostao u Hrvatskoj i želi nešto kod sebe doma progurati, odmah je negativac. S druge strane svi se čudom čude kad neki naš "inovator" u inozemstvu iskrsne nakon par godina i pljuju zašto smo ga "pustili" van.

 

Je li on zbilja šarlatan ili ima nešto u tom Genijatoru... kako i svi tekstovi pišu: "do sada nije napravljena nikakva ozbiljna analiza da ovaj uređaj donosi nešto novo", što znači da nije ni potvrđeno da ovo NE valja.

 

 

 

 cao Milane
kak u Zg?

13 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Tvpronlem kaže...

 cao Milane
kak u Zg?

Neloše.

Kod tebe u Subotici?

16 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
dastefan kaže...

Citiram iz drugog članka o genijatoru "Jončić je stoga radio sve i svašta. U jednom od svojih životopisa sve je točno pobrojao. Predstavljajući se kao slobodni umjetnik, jer je dugi niz godina dodatno zarađivao kao DJ, Jončić navodi svoje radno iskustvo: voditelj pizzerije Bolji život, dostavljač, vozač u Cammeu, prodavač Herbalifea, financijski savjetnik, stage menager na festivalima, radijski voditelj, direktor marketinga tvrtke za uzgoj puževa..." Pa jeb**te, Del Boy je za ovog mala beba. Pa šte mislite kome će Bandić prije vjerovati, nekom tam profesoru sa spikom koju ni najmanje ne kuži ili "Del Boyu" koji mu prodaje spiku. Je**te kad živiš u državi koja je kombinacija Mućki i Alan Forda...

 Ovo zeleno tu leži tajna efikasnosti navedene naprave za čiščenje motora.Upučeni i mudri dobro znaju, da se nakon čiščenja motora kroz taj stroj na djelove motora primjenjue upravo Puževa sluz.To je ono najbitnije, mudro iskorištena "Puževa sluz drastično podiže koeficijent milokliznosti" svih djelova motora.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
7 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
soft kaže...
Tvpronlem kaže...

 cao Milane
kak u Zg?

Neloše.

Kod tebe u Subotici?

 he he
klasicni Milan 

11 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Postavlja se pitanje zašto se javlja Frane Barbir sa FESB-a iz Splita? Zar FSB iz Zagreba nije sposoban provest isto ispitivanje? Ili profesori s FSB-a imaju nešto drugo na pameti kad šute?

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
rambox kaže...

WTF did I just watch?

10 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Ja mislim da je idea super, zapravo šteta što nisu već to implementirali. Ovo bi bila zadnja kap da odem što dalje od ove banana države. Učinli bi uslugu i meni i hrpi drugih ljudi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 14:32 (filter160).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

bilo bi nadasve lijepo kad bi genijator prvo iskušali na/u bandićevoj gujci. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 14:49 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

materijala za isprdavanje ima, ali ocigledno ne dovoljno - 95 posto clanka nije o genijatoru.

dakle, znanstvenici, kako bi to matematicari rekli, dokazite suprotno. jer sve sto se iz znanstvenih usta govori o genijatoru je uz debelo ogradjivanje sa svih strana.

 

problem je sto netko treba zasukati rukave dok ga drugi gledaju sto ce biti. a ocigledno da su fakulteti o ovome zauzeli pasivno-agresivni stav: mislimo da je to bezveze, ali nitko nas nije nista zvanicno pitao...

 

danene :) sto ti mislis o ovome, onako off the record :)

 
0 6 hvala 0
14 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Karike nisu dimenzionirane za takvu eksploziju koju vodik prouzroci jer se mjesa zrak + gorivo, a u ovom slucaju bi bilo vodik + gorivo. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 15:27 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
@soft, sad vidim da delas skupa s banditom.
13 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Zašto bi se javljali? Autor članka je odabrao koga će pitati. Razlozi su poznati samo njemu.

Inače ovo je čisto tehnička stvar koju je moguće provjeriti na jednostavan način. Treba samo odabrati neovisno tijelo. O principu uvođenja nečeg neprovjerenih mogu samo reći da je nedopustiv i trebao bi odmah dovesti do smjene gradonačelnika.
Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Brk kaže...
@soft, sad vidim da delas skupa s banditom.

 Tek sad si to zaključio iz svih mojih poruka na ovom forumu?

 

Mislim na stranu prošlost našeg gradonačelnika i dosadašnje radno iskustvo ovog dečka, ono što mene zanima, funkcionira li taj njegov stroj?

Je li netko s foruma bio na tom "čišćenju" i primjetio da mu auto bolje radi i manje troši kako "inovator" tvrdi.

 

 

 

PS. Molim da dežurni 3a ignorira moju poruku.

10 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud

@Paolo Maldini

 

Daleko od toga da je Jugoslavija bila idealna država, ali bila je puno bolja od svake koja egzistira na Balkanu.

Jel' po tvojoj logici bolje da imamo 6 Jugoslavija, nego jednu...Samo ekonomski pokazatelji i svi drugi po kvaliteti za malog čovjeka su na strani politike druga Tita.

 

Za neke države koje smo tada bili Amerika, sada smo smijurija.

 

Međutim, možemo pjevati Vilu Velebita, Ustani bane i ostale pjesme, te hrvatska vojska može nositi hrvatski oružje na hrvatskom ramenu ili oko pasa koje puni stranom muncijom kao što je streljivo Prvog partizana, te raditi u stranim firmama za hrvatski novac koji čuvamo u stranim bankama. Mahati hrvatskim zastavama i nositi kockaste dresove.

Od turizmam nam osataju samo pare od napojnica, jer hoteli nisu naši, a prehrambeni proizvodi nisu iz Slavonije i Baranje, nego iz Brazila i Kine....

Divota, tko ne bi bio ponosan na to ? Samo veleizdajnici, petokolonaši, neprijatelji svega hrvatskog i katoličkog....

 

 

 

Prevelika je cijena plaćena u ljudskim životima, patnjama, materijalnim dobrima, ne samo tih generacija koje su se tada rodile, nego i ovih poslije što dolaze.....Za ovo što danas "imamo".

Ali, kako želite...ljudi će se uvijek snaći, te će se svatko imalo sposoban izboriti za sebe, bilo preko grane(), bilo ovdje, ali jednom izgubljeno povjerenje kod ljudi, teško se vraća.

 

Hrvatska tek je počela živjeti, a samu sebe je pokopala....

 

Eh, a ovima drugima ostaju Thompson i kompanija....Sva sila za vremena.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
6 godina
protjeran
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 22:32 (Paolo Maldini).
 
3 4 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
soft kaže...
Brk kaže...
@soft, sad vidim da delas skupa s banditom.

 Tek sad si to zaključio iz svih mojih poruka na ovom forumu?

 

Mislim na stranu prošlost našeg gradonačelnika i dosadašnje radno iskustvo ovog dečka, ono što mene zanima, funkcionira li taj njegov stroj?

Je li netko s foruma bio na tom "čišćenju" i primjetio da mu auto bolje radi i manje troši kako "inovator" tvrdi.

 

 

 

PS. Molim da dežurni 3a ignorira moju poruku.

evo odgovara ti inzenjer strojarstva


garantiram ti da ne funkcionira. Također da si procita tekst, zna bi da je prof. Barbir sve objasnia zasto ne radi

 

 

7 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
PzKpfw kaže...

...

 
Na intervijuu o "genijatoru" ti se raspisao o Jugoslaviji? 
What the f**k is wrong with you??

16 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Ako tuzbe i bude, opet ce ju platiti gradjani.

Nikako da ga netko strpa u vrecu i posalje nekamo od kud se vise ne moze vratiti.
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
kad smo već u jugooftopicu, samo mala napomena.
U vrijeme juge su ovakvi gradonačelnici i ovakvi izumitelji završavali u zatvoru po kratkom postupku.
Isto je vrijedilo i za glasne protivnike cijepljenja i abortusa.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 22:12 (DexCro).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Uhvatili se krkani nekog velikog izumitelja i sad idu izvlačenje novca od građana.

I tko će izmišljati nego oni što su došli preko Save iz brda u grad
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Tvpronlem kaže...
soft kaže...
Brk kaže...
@soft, sad vidim da delas skupa s banditom.

 Tek sad si to zaključio iz svih mojih poruka na ovom forumu?

 

Mislim na stranu prošlost našeg gradonačelnika i dosadašnje radno iskustvo ovog dečka, ono što mene zanima, funkcionira li taj njegov stroj?

Je li netko s foruma bio na tom "čišćenju" i primjetio da mu auto bolje radi i manje troši kako "inovator" tvrdi.

 

 

 

PS. Molim da dežurni 3a ignorira moju poruku.

evo odgovara ti inzenjer strojarstva


garantiram ti da ne funkcionira. Također da si procita tekst, zna bi da je prof. Barbir sve objasnia zasto ne radi

 

 

"Barbir: Nisam stručnjak za motore, ..." - i idem guglat tog tvog profesora

https://www.jutarnji.hr/globus/globus-u-splitskom-laboratoriju-energije-buducnosti-dr.-frano-barbir-najavljuje-termodinamicku-revoluciju/87055/

 

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/522021/frano-barbir-automobili-s-nasim-gorivim-clancima-na-vodikov-pogon-vec-su-u-prodaji

 

E sad...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 23:51 (soft).
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
dastefan kaže...

Citiram iz drugog članka o genijatoru "Jončić je stoga radio sve i svašta. U jednom od svojih životopisa sve je točno pobrojao. Predstavljajući se kao slobodni umjetnik, jer je dugi niz godina dodatno zarađivao kao DJ, Jončić navodi svoje radno iskustvo: voditelj pizzerije Bolji život, dostavljač, vozač u Cammeu, prodavač Herbalifea, financijski savjetnik, stage menager na festivalima, radijski voditelj, direktor marketinga tvrtke za uzgoj puževa..." Pa jeb**te, Del Boy je za ovog mala beba. Pa šte mislite kome će Bandić prije vjerovati, nekom tam profesoru sa spikom koju ni najmanje ne kuži ili "Del Boyu" koji mu prodaje spiku. Je**te kad živiš u državi koja je kombinacija Mućki i Alan Forda...

 - ne mješaj klasike humora s našom tragedijom niže lige.. (a citat ostatka je više zbog sadržaja, kojeg treba ponovit par puta, nego što se referiram na nešto..)

stavio bi i smajlić na kraju .. ali neki kiseli smajl..

 

markoBT kaže...

Postavlja se pitanje zašto se javlja Frane Barbir sa FESB-a iz Splita? Zar FSB iz Zagreba nije sposoban provest isto ispitivanje? Ili profesori s FSB-a imaju nešto drugo na pameti kad šute?

- znaš li tko je šerif u gradu? Znaš li kako se dijeli novac..

- šute, imaju razlog.. no i za ST je preduvijet, da bi testirali, moraju dobit uređaj, ovako mogu samo čitati pamflete ili demonstracije nalik na arielove reklame.. (koje atestira tajni laboratorij, s doktorom... ono, čovac ima bijelu kutu i stetoskop, doktor! ne tamo neki uzgajivač puževa ili što već.. :) )

 

mario.L_hr kaže...
Zašto bi se javljali? Autor članka je odabrao koga će pitati. Razlozi su poznati samo njemu.

Inače ovo je čisto tehnička stvar koju je moguće provjeriti na jednostavan način. Treba samo odabrati neovisno tijelo. O principu uvođenja nečeg neprovjerenih mogu samo reći da je nedopustiv i trebao bi odmah dovesti do smjene gradonačelnika.

 - neovisno tijelo? Samo to? ok onda je lako.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Drago mi je da je sve lijepo objašnjeno u članku, a još mi je draže da sa svojom pilom opet mogu u centar Zagreba.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud

Pa normalno je da se je ogradio. Pa on vodi katedru za termodinamiku, termotehniku i toplinske strojeve. Netko bi ga mogao povlačiti i uspoređivati s "izumiteljem".

ihush kaže...

 - neovisno tijelo? Samo to? ok onda je lako.. :)

Da. To ti je bilo koji akreditirani laboratorij koji mjeri produkte nastale izgaranjem goriva. Dokazivanje učinkovitosti ovog uređaja je čista tehnička stvar. Postaviše sonde, odradiš mjerenja (različiti režimi rada) prije i poslije primjene metode te usporediš rezultate. Mjerenje obaviš na više od jednog automobila. Nema tu znanosti samo se držiš uputstava proizvođača opreme za mjerenje.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud

'ne čitaš me'.. neovisno? .. ne metodologija mjerenja, to može i baba s placa :) no neko tijelo iz ZGa malo teže. Kao usporedba, nudi se ST, ne ZG istoimenog faxa..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
ihush kaže...

'ne čitaš me'.. neovisno? .. ne metodologija mjerenja, to može i baba s placa :) no neko tijelo iz ZGa malo teže. Kao usporedba, nudi se ST, ne ZG istoimenog faxa..

To ti je osobna stvar. Vjerujem da ekipa u ZG ima isto mišljenje (ili slično) samo im se neda povlačiti po novinama. Kad sveučilišni profesor ulazi u raspravu (ili vrednovanje rada) ovakvih "izumitelja" taada on riskira jako puno (za razliku od "izumitelja"). Vjerujem da tu leži razlog tišine iz ZG (konkretno FSB).

Stručnjak za odmaganje...
10 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Frende, nitko ne tvrdi da je SFRJ bila idealna država...To nisam nikada napisao, a nije niti Drago.
Proguglaj po forumu, pa ćeš vidjeti da nikada ništa nije napisano o tome.
Radi se o tome da je SFRJ bila bolja, nego ova RH. Činjenice su to.

 

Ovi genijatori su proizvod politike koja je učinila sve sa drugim republičkim kolegama, da na puni svoje džepove na račun građana, te
da sruši sve što je Titova Jugoslavija stvorila. Bez obzira na zlo koje su pritom izvršili.

 

Ljude love na spike o domoljublju, a narod ne kuži da što više viču:"Hrvatska, Hrvatska....", to dublje guraju ruke u džepove naroda....

Linkaš mi Bauera, čovjeka nekadašnje prve ekipe BBB koja je poznata po svojoj surovosti i huliganizmu.
Ta navijačka skupina pored navijanja i skandiranja za Dinamo, ima naviku tu i tamo prebiti, nekoga tko nije njezin istomišljen.
Uvjet je da su brojčano jači, te da se žrtva ne može, ne zna ili neće braniti.
Thomas je bitan kotačić u svemu tome. Ne volim takve ljude.

 

U ovim tekstovima što si linkao, Bauer je usporedio Tita sa Hitlerom, što je suludo samo po sebi.
To je opet na tragu, one priče novovjekovnih ustaša koji pričaju o antitotalirazmu, gdje se izjednačava NOB sa ustaškim pokoljima.

Ovo je bitno reći i napisati, da je problem ove druge strane što laže, obmanjuje, služi se poluinformacijama itd.
Bilo da se radi o ovom "genijatoru", bilo o povijesti.


Bitno je od naroda njima izmusti lovu. Bez obzira na cijelu.
Što je njima učiniti zlo čovjeku zbog svojih profita?

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
5 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice