Proizvodnja čipova ide daleko ispod nule

poruka: 6
|
čitano: 4.420
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Proizvodnja čipova ide daleko ispod nule".
11 godina
offline
Proizvodnja čipova ide daleko ispod nule

Nedavno je Bug pisao o zračnim kanobaricama, kako ih zovu oni (ljubomorni) zemljani konobari. I članak je imao tri strane komentara, a neki se pitali kakve veze stjuardese imaju s IT. Sad piše o čipovima, koji valjda imaju veze sa IT, a ni jedan komentar.

 

Ajde da potučemo stjuardese, napišite barem - Pročitao/la!  

42
 
8 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Proizvodnja čipova ide daleko ispod nule
Budućnost poluvočke tehnologije je na Mjesecu... gravitacija puno manja...skoro vakuum... temperature u ladu na korak od apsolutne nule
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Proizvodnja čipova ide daleko ispod nule

Šta ćemo komentirati kad autor nije napravio nikakav tipfeler da ga ispravljamo, tipa: "Nova metoda štrikanja čipovnih goblena na -70 Kelvina Kleina"

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: Proizvodnja čipova ide daleko ispod nule
Moramo sam guglati šta je to 'jetkanje'.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Proizvodnja čipova ide daleko ispod nule
Ovo je kraj kaže...
Moramo sam guglati šta je to 'jetkanje'.

 to se nekad, u drevna vremena, dok je joža manolić još zemljom hodao, činilo s domaćim (iako možda uvoznim*) tiskanim pločicama: nacrtao si na njih vodove i spojne točke flomasterom pa sve potopio u kiselinu, e ne bi bi odstranio višak. Petric bi to naznao "yetking" 

 

*moja je kći u osnovnjaku izjavila kako životinje dijelimo na domaće i uvozne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2024 10:25 (Ajar).
5 godina
offline
Re: Proizvodnja čipova ide daleko ispod nule

to se nekad, u drevna vremena,... 

Ako gledamo količinski koliko ljudi radi domaće tiskane ploćice , vjerojatno danas više nego prije, više tutoriala, video, knjiga, tekstova, ...

Nije problem što živimo u "mraku" nego prijatelju zaslijepe te svime, pa opet nevidiš ništa.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice