Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Musk p

poruka: 11
|
čitano: 4.293
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Musk p".
14 godina
offline
Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Musk p

a kao prije je vrijedio $44B... 0,2% korisnika je bilo spremno platiti onih osam dolara... to govori koliko je vrijednost prenapuhana od prvog dana (kao i za ostale društvene mreže).

Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Mu
Zamislite koliko je tu novaca spaljeno...a svima puna usta eko...zeleno...ovo...ono...s popušenim milijardama je Elon moga podijeliti 30000 Tesli...koliko je samo hektara šume mogao kupiti i trajno je zaštititi od eksploatacije
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Mu
HCMAA kaže...
Zamislite koliko je tu novaca spaljeno...a svima puna usta eko...zeleno...ovo...ono...s popušenim milijardama je Elon moga podijeliti 30000 Tesli...koliko je samo hektara šume mogao kupiti i trajno je zaštititi od eksploatacije

 ti novci nisu spaljeni, samo su otisli u druge ruke

15 mjeseci
offline
Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Musk p

Nije da bas volim Muska al je pocistio Twitter relativno OK, dakako moglo bi i bolje, no novi Twitter je bolji nego stari. I treba puno na ovom sad sto Musk ima, poraditi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 18:31 (HoceNece).
 
6 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Mu
Tvpronlem kaže...
HCMAA kaže...
Zamislite koliko je tu novaca spaljeno...a svima puna usta eko...zeleno...ovo...ono...s popušenim milijardama je Elon moga podijeliti 30000 Tesli...koliko je samo hektara šume mogao kupiti i trajno je zaštititi od eksploatacije

 ti novci nisu spaljeni, samo su otisli u druge ruke

 -ispunili su svrhu, ulogu, novca.. + moguće porezne olakšice, trošak itd.. a te kompanije koje ga 'spaljuju' upravo to trebaju-žele.. tj zvuči matematički nemoguće, no tako se stvara extraprofit, najslađi (kad si milijarder) s poreznim olakšicama ...

 

- ili unutar citata.. i dalje je to sve 'zeleno', pri čemu nije samo eko-priroda simbol zeleno, nego i novac :) .. tak da sve to je 'zeleno'...

 

edit: ili filozofsko, hipotetsko.. ok, tvit je preplaćen, prenapuhan.. ne vrijedi.. a koliko vrijedi slika npr picassa? 100milja? zašto ne 200 ili 20? .. odnosno svaka roba (na tržištu) vrijedi upravo onoliko koliko je netko (kupac, platežno sposoban) platiti. Koliko vrijedi rolex, boca domperignona? koliko vrijedi cocacola kao piće a koliko kompanija ili sam brand-logo? itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 18:37 (ihush).
11 godina
offline
Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Musk p

Ti novci ne postoje,digitalna magla.

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Musk p

Hoće to tako nekada u životu...

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Musk p

Stavio je karte na DeSantisa, ako uspije Twitter će biti crony partner i onda ode vrijednost to the moon.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Mu
Pa s obzirom da je vratio onu zutu budalu trumpskna, ko ga...
Brkoni
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Musk p

elonče je sazrijelo za rad u rvackoj javnoj nabavi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Twitter sada vrijedi trećinu cijene koju je Mu
Da poveća popularnost mogao bi se preko medija početi prepucavanja sa Plenkijem i Milanovićem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice