X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove domene

poruka: 8
|
čitano: 2.223
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove domene ".
5 godina
offline
X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove domene

najbesmisleniji rebranding u povijesti

 

sa twittera, tweet, tweetanje, retweetanje presao na.... x-anje? kako to sad uopce zvati?

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove dom
Ae super, sad samo treba stisnut taj X, pa da se konacno ugasi i gotovo.
Gledam te!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove dom

Zvat ce se postanje, repostanje... lol

 

Bio rebranding uspjesan ili ne, twitter kao platforma je nestajao... gotovo nitko ga nije ni koristio. Ja sam ga koristio i prije i mogu reci da je danas X daleko kvalitetnija platforma od nekadasnjeg Twittera, iako ima tu jos jako puno posla da se sve ispolira i da se makne vojska botova i fake profila s platforme. 

6 godina
offline
X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove domene

ima twiter puno posla jos da postane proizvod kakav je recimo bio fb na svom vrhuncu

 

no nekako ne vidim volju da se ide prema tome. fb je zuku bio izvor prihoda. twiter je musku zajebancija sa strane

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove dom
=XFX=PlayHard kaže...

Zvat ce se postanje, repostanje... lol

 

Bio rebranding uspjesan ili ne, twitter kao platforma je nestajao... gotovo nitko ga nije ni koristio. Ja sam ga koristio i prije i mogu reci da je danas X daleko kvalitetnija platforma od nekadasnjeg Twittera, iako ima tu jos jako puno posla da se sve ispolira i da se makne vojska botova i fake profila s platforme. 

Postoji nebrojeno autora znanstvene fantastike koji su kao temu uzeli ideju paralelnih svemira u kojima je sve moguće, ma čak i nisu isključivo pisci SFa zamišljali takve svjetove, to su činili i nešto veseliji umovi:

 

Tamo su kuce od cokolade,
Prozori su od marmelade
Tamo svako radi ono sta hoce
Tamo raste svako voce.

 

No, promatranjem se lako ustvrdi da postoje pojedinci koji već žive u paralelnom svemiru!

 

Muskov "rebranding" Tvitera može nadmašiti samo stanoviti Michael da svoje tenisice nazove Ground Michael.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove dom
encoding kaže...

najbesmisleniji rebranding u povijesti

 

sa twittera, tweet, tweetanje, retweetanje presao na.... x-anje? kako to sad uopce zvati?

 pa ako je XXX  jel' khmmm...

 

onda je glagol podjeb...ti  oliti podprckavati...

Ju je je? Je ju je!
9 godina
online
X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove domene

Možda bi bolje ime bilo B jer su većina usera botovi. Ako netko ne vjeruje u dead internet theory neka prolista po twitteru par minuta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: X, nekada poznat kao Twitter, s Twitterove dom
Stric_Jura kaže...
encoding kaže...

najbesmisleniji rebranding u povijesti

 

sa twittera, tweet, tweetanje, retweetanje presao na.... x-anje? kako to sad uopce zvati?

 pa ako je XXX  jel' khmmm...

 

onda je glagol podjeb...ti  oliti podprckavati...

 podržavam novu terminologiju 

jedino me brine da engleski jezik nema svu šarolikost izražavanja iz istog korijena riječi kao naš domoljubni jezik....

možda je to prilika da hrvatski twitter x zaživi s malo podjebavanja i zajebavuckanja

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice