Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji

poruka: 10
|
čitano: 4.544
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji".
16 godina
offline
Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji

Lipo, neka su sve bolji, možda i konkurencija štagod napravi.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji

Vrijeme je školskog raspusta iza nas i kroz moju kuću prodefilovala je vojska dječaka koji su s mojim malcem ubili vrijeme da od njega nije ostala ni sekunda. Bilo je tu svakavih likova u piku puberteta no svi do jednog su igrali gotovo isključivo FIFA i NBA igre tek kad bi im se sve to zgadi odvezli bi dva tri kruga Forza-e . Sve ostalo za njih ne postoji. Tako da taj Game Pass košta 3 dolara mjesečno za tu generaciju bi i to bilo previše. Srećom i to ima kraj pa se u moj dom polako vraća mir. Nevjerovatno je koliko Cola-e , čipsa i kokica oni mogu pojesti. 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
6 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji

Ja bih drage volje financijski podupirao nezavisne Indie developere sa sličnom metodom pretplate.

 

Npr. da za 10-20 USD mjesečno imaš neograničen pristup 100+ Indie igara, naravno onih koje su dobro napravljene, ali ne moraju biti razvikani naslovi (svi znaju za Shovel Knight i Meat Boy, ali postoji i mali milijun drugih, isto tako dobrih platformera).

Znam da ima Humble Bundle mjesečna pretplata, ali to je malo drugačije.

 

Još kad bi imali nekako lijepo sučelje poput Steam Big Picture, to bi bilo aposlutno fantastično.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji
Virty kaže...

Lipo, neka su sve bolji, možda i konkurencija štagod napravi.

 Konkurencija je miljama ispred i Xbox team je taj koji treba nesto napravit. Ovo im nije dovoljno. 

Naravno bilo bi dobro za nas da i na PS4 imamo tak nekaj, no nisto iz Sony cipela ovo ih ne mora nit najmanje zabrinjavat, nit im to ne treba.

13 godina
offline
Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji

Lako Xboxu dat ekskluzive kad ih imaju mizeran broj godišnje koje bi itko i htio kupiti. Od Sonya se ovo neće vidjeti tak brzo. Ali Games as a Service nije tak daleko.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ja bih drage volje financijski podupirao nezavisne Indie developere sa sličnom metodom pretplate.

 

Npr. da za 10-20 USD mjesečno imaš neograničen pristup 100+ Indie igara, naravno onih koje su dobro napravljene, ali ne moraju biti razvikani naslovi (svi znaju za Shovel Knight i Meat Boy, ali postoji i mali milijun drugih, isto tako dobrih platformera).

Znam da ima Humble Bundle mjesečna pretplata, ali to je malo drugačije.

 

Još kad bi imali nekako lijepo sučelje poput Steam Big Picture, to bi bilo aposlutno fantastično.

 

Ovo bi bila smrt za te iste indije, jer bi svaki od njih dobio toliko malo novca da nijedan projekt ne bi mogao biti isplativ.

9 godina
offline
Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji

Jako lepo od njih, medutim nama u kuci pored Nintedo Switcha  plejka sakuplja prasinu dok nam Xbox nikad nije bio nes napet.

Igra se Zelda i Super Mario Kart ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 14:03 (Zemljanin).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji
Santana kaže...
Virty kaže...

Lipo, neka su sve bolji, možda i konkurencija štagod napravi.

 Konkurencija je miljama ispred i Xbox team je taj koji treba nesto napravit. Ovo im nije dovoljno. 

Naravno bilo bi dobro za nas da i na PS4 imamo tak nekaj, no nisto iz Sony cipela ovo ih ne mora nit najmanje zabrinjavat, nit im to ne treba.

Imam konkurenciju doma, ali nisi shvatio moj post.

PSN: Muskarcina77
15 godina
offline
Re: Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji
Zemljanin kaže...

Jako lepo od njih, medutim nama u kuci pored Nintedo Switcha  plejka sakuplja prasinu dok nam Xbox nikad nije bio nes napet.

Igra se Zelda i Super Mario Kart ;-)

 ja sam upravo zbog switcha batalio ps4 :)

ne stignem oboje. a realno switch mi uz pc pruza sve sto mi treba i mojim klincima.

 

za ovih par dobrih ekskluziva na ps4 ne budem plakao i kompenzirat cu ih kroz switch jer realno nema do Zelde.

8 godina
offline
Re: Xbox Game Pass postao mnogo privlačniji
Danny_HR kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ja bih drage volje financijski podupirao nezavisne Indie developere sa sličnom metodom pretplate.

 

Npr. da za 10-20 USD mjesečno imaš neograničen pristup 100+ Indie igara, naravno onih koje su dobro napravljene, ali ne moraju biti razvikani naslovi (svi znaju za Shovel Knight i Meat Boy, ali postoji i mali milijun drugih, isto tako dobrih platformera).

Znam da ima Humble Bundle mjesečna pretplata, ali to je malo drugačije.

 

Još kad bi imali nekako lijepo sučelje poput Steam Big Picture, to bi bilo aposlutno fantastično.

 

Ovo bi bila smrt za te iste indije, jer bi svaki od njih dobio toliko malo novca da nijedan projekt ne bi mogao biti isplativ.

 Čovjek ti je naveo Humble Bundle: u pravilu možeš sam raspodijeliti koliko para daješ indie devsima, koliko Humbleu a koliko humanitarcima.
Ne znam koliko dobro to sad funkcionira, nekad su indiji bili zadovoljni time, sad se možda mnogi bune... Ja imam par stotina igrica sa Humblea (ali ne pretplata, već baš sa indie "bandlova").

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice