Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max pak

poruka: 38
|
čitano: 10.877
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max pak".
12 godina
offline
Re: Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max
nitro_vip kaže...

A gdje si ti izvukao te podatke živo me zanima? Može nekakav relevantni link?

 https://www.scmp.com/tech/article/2143276/xiaomi-caps-hardware-profit-margin-5-move-limit-greed

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max

ako ja naštimam na androidu šifriranje...malo sutra korištenje.Ako probiješ šifriranje postoji antivirus koji ti veže SIM karticu koju ti uštimaš...izvadi prethodnu SIM karticu,ubaci novu...automatski zaključavanje kompletnog uređaja + automatsko slikanje šoljfie kamerom tvog lica te slanje tvoje slike meni na mail.treća opcija...ukradeš mi mobitel,ja ga zaledim putem njegovog tvorničkog serijskog broja i još postoji očitanje lokacije u svemu tome i kalemljenje murje...to nisu ni sve opcije ovdje još,pa sad gledaj. vjerovatno postoje neke opcije i na iOSu.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 23:58 (Igor150).
11 godina
offline
Re: Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max
Moja kolegica nekidan našla ajfon, mislim da je 5s, tražila je vlasnika no nije ga uspjela otključati. Odnijela ga nekom serviseru i ovaj joj vratio tvornički resetiran, prijavila se i sad ga normalno koristi kao svoj. Nemam pojma hoće li joj doći panduri na vrata, ali da je mob zabilježen na vlasnika, onda ga valjda ne bi mogla niti registrirati na sebe...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max

e to je što masa nas niti nezna popalit sve ove opcije.imao sam antivirus i još nešto na starijem mobu gdje čak blokaš i USB vezu...definiraš svoje računalo kao pouzdan uređaj,ostali laku noć.možeš ukrast i možeš koristit od nekog tko uopće ne poznaje kako šljaka android i iOS te šta ti sve nude kao opciju,a to je većina ljudi.udaljeno lokaliziranje uređaja se naplaćuje preko antivirusa(znam to jer sam imao avg 2 godine).ako imaš to...radiš šta te volja s mobitelom preko računala.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 0:21 (Igor150).
16 godina
offline
Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max pak

I na kraju nitko nekomentira činjenicu kako se dobije itekako dobar laptop, zavidno dobre slušalice (odite na rubriku o slušalicama za prijenosne uređaje, pune su preporuka xiaomija), jako dobar fitness smartsat, i sasvim dobar smartphone za cijenu "najjeftinijeg" iphoneta? 
Nego eto nađu ljudi po starom pilati kako je iphone ovo i ono. Koga briga? Pa bokte dobiješ čitav ured za cijenu jednog smartphonea. Koliko bi koštale bežične apple sluške, applewatch, macbook i iphone? To usporedite, pa onda sve zajedno nahvalite kako je ipak to ono nešto... jer u dućanu moš doć i to naručit, e. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 5:46 (overhaul).
Moj PC  
9 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max pak

Uzeo bih ovaj najmanji paket odma. Jel neko pokusavao naruciti nekako,ili nasli nekog dilera iz kine?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max
ridealong kaže...

 Još koji mjesec i psovat ćete Xiaomi kad digne cijene svojih mobitela. Neće? Moš mislit.

Xiaomi ne vode kreteni sigurno kao ni Apple, rast cijena možemo očekivati kada dovoljno narastu kao Huawei a rastu bolesno brzo.

Kada stvore klijentelu i naviku mogu podignuti cijene i dalje ostati relevantni.

Apple je prije imao fluidniji OS, i jače SOC-eve od android konkurencije.

To vrijeme se promjenilo, A11 Bionic je bio u rangu 835 i ništa brži, 845 je ispred njega, Android je ispeglan i danas je to neka druga priča.

SD855 i Kirin 980 imaju perfomanse A12 Apple SOC-a, tako da ni tu nema bijega više.

A poznavajući Huawei, 980 će u paru s novom kamerom opet dati novoga kralja, nasljednika P20 Pro sa Kirinom 970.

Za duplo manju cijenu, a perfomanse iste.

EMUI radi odlično, i meni je osobno bolji od MIUI-a, moje osobno mišljenje.

Na IOSU sam bio i radio mi je super, iP 5S, iP 5SE i iP 7.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 10:26 (zoharbizo).
8 godina
offline
Xiaomi trola Apple s vlastitim XR, XS i XS Max pak

Prošli mjesec boljoj polovici krepnuo mob, kupio joj na Amazon.de Redmi Note 5 za 153 ojra (bio na popustu, sad mu je cijena 165€). Mailboxde.com mi ga dostavio za 10.04 €, ukupno <10 dana.
Ukupan ceh nešto manje od 1200kn. Uređaj predobar, čak i estetski junik. I još baterija od 4K. Btw, ima servis u Hr, navodno ove godine otvaraju svoj dućan u Zg.
I što sad reć jabučarima? Po čemu njihov objekt žudnje vrijedi 5-10 puta više?
XS = extra small. Freud je odavno pojasnio čemu supstituti za inferiornost vlastitog libida. :D

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice