Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

poruka: 28
|
čitano: 5.054
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj".
12 godina
neaktivan
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Pa i meni su refundirali 249.99USD koje je moja kćer spiskala na nekoj igrici, kupujući inapp dodatke!

 

 
0 10 hvala 0
14 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Mislim da novce nije trebalo vratiti, današnjim mamama titama najlakše je staviti djeci tablete i ostale elektronska čudesa u ruke i onda reći samo su djeca. 74 maila nije primjetio i što je najjadnije nije ni gledao šta djete radi na tabletu, ali pare neda ;)

 
50 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Zašto meni nitko ne refundira sve što sam ja spiskao??? Neću se više tako igrati. To je nepravda, prava nepravda ....

 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

4k funti nije puno za dobar glas.

everybody lies
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2013 16:53 (Core2Duo2).
 
7 0 hvala 0
15 godina
online
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

4k £ je super za ovakvu reklamu.

 

A oni nikad nisu čuli za password?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Jobs se vrti u grobu

Moj PC  
1 5 hvala 0
13 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

I moj mlađi sin kad je bio manji, je napravio 600kn račun (pretplata) na kupnji mobitel igrica preko starog mobitela s javom, otišao sam u VIP i otkrili smo da je u međuvremenu napravio još 900 kn za tekući mjesec, naravno da sam sve morao platiti i da mi nisu mogli ograničiti pretplatu, pa sam ga prebacio na prepaid, usto sam shvatio da je tako i jeftinije jer je malo razgovarao pa se bon uplata mogla cijela potrošiti na igrice dok je kod pretplate igrica bila dodatni trošak...

Ali tu nije bio kraj, zbog jednostavnosti sam mu 100kn jedanput mjesečno prebacivao sa svog mobitela, naravno da je jednom "snimio" kako to radim i koji je pin ,te si sam prebacio 1600kn, srećom nije ih potrošio ali VIP nije bio u stanju vratiti novce s Prepeid na pretplatu, te sam račun 1600kn morao platiti, a oni su sredtva mogli prebaciti na neku drugu prepaid karticu, koju sam koristio za plačanje parkinga i tako trošio godinu dana (naravno da sam morao koji put nadoplatiti 100kn da bi mogao iskoristiti sav novac)... Uglavnom ugasio sam sve oblike plačanja preko mobitela, osim parkinga... Jedino se još borim protiv automatske sekretarice, iako je redovno gasim, povremeno me iznenadi i "sama" se uključi, a to znači kada si nedostupan u romingu,  da je svaki poziv po tarifi lokacije na kojoj te je zadnja bazna stanica zabilježila, ugasiš mobitel na brodu i kada ga upališ u nekom normalnom gradu, možda i u Hrvatskoj otkriješ da je automatska sekretarica napravila 1000kn troška - da i to sam doživio i platio, ali to je bio stariji sin na maturalcu i smatrao sam to svojom greškom... 

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja
Byron kaže...

I moj mlađi sin kad je bio manji, je napravio 600kn račun (pretplata) na kupnji mobitel igrica preko starog mobitela s javom, otišao sam u VIP i otkrili smo da je u međuvremenu napravio još 900 kn za tekući mjesec, naravno da sam sve morao platiti i da mi nisu mogli ograničiti pretplatu, pa sam ga prebacio na prepaid, usto sam shvatio da je tako i jeftinije jer je malo razgovarao pa se bon uplata mogla cijela potrošiti na igrice dok je kod pretplate igrica bila dodatni trošak...

Ali tu nije bio kraj, zbog jednostavnosti sam mu 100kn jedanput mjesečno prebacivao sa svog mobitela, naravno da je jednom "snimio" kako to radim i koji je pin ,te si sam prebacio 1600kn, srećom nije ih potrošio ali VIP nije bio u stanju vratiti novce s Prepeid na pretplatu, te sam račun 1600kn morao platiti, a oni su sredtva mogli prebaciti na neku drugu prepaid karticu, koju sam koristio za plačanje parkinga i tako trošio godinu dana (naravno da sam morao koji put nadoplatiti 100kn da bi mogao iskoristiti sav novac)... Uglavnom ugasio sam sve oblike plačanja preko mobitela, osim parkinga... Jedino se još borim protiv automatske sekretarice, iako je redovno gasim, povremeno me iznenadi i "sama" se uključi, a to znači kada si nedostupan u romingu,  da je svaki poziv po tarifi lokacije na kojoj te je zadnja bazna stanica zabilježila, ugasiš mobitel na brodu i kada ga upališ u nekom normalnom gradu, možda i u Hrvatskoj otkriješ da je automatska sekretarica napravila 1000kn troška - da i to sam doživio i platio, ali to je bio stariji sin na maturalcu i smatrao sam to svojom greškom... 

 

 

 Maestralno.

Split your lungs with Blood and Thunder
14 godina
neaktivan
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Podmukla neka djeca{#}

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Automatska sekretarica se gasi ako se utipka ##002# i nazove.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja
Katana kaže...

Jobs se vrti u grobu

Jobs je vec postao ventilator

the sound of engine is cure for everything!
16 godina
neaktivan
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Pametna djeca, glupi roditelji.

Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
online
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Nije primjetio 74 maila? ja bih mu naplatio duplo jer je debil. Kako možeš ne primjetiti 74 maila?  Kćer mi ima upucanu kreditnu karticu i može trošiti bez pitanja do 10kn na te pisdarije. Sve preko te cifre mora pitati. Kad god potroši na mail dobijem specifikaciju na kaj su novci otišli te pogledam. I u čemu je problem?  Ne mogu vjerovati, još jednom?  Nije primjetio 74 maila o uspješno sprovedenim transakcijama? Kakav debil?  ja bih od srama šutio a ne dizao medijsku buku...

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

A čuj nije mala lova u pitanju

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja
peroko kaže...

A čuj nije mala lova u pitanju

Pa baš zato.  Dođe jedan mail, drugi, 74 i ništa?  Mozak ne trza?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2013 18:49 (movie).
16 godina
offline
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja
Lik je glup, osim toga je idijot a hobi mu je kretenizam te laze dok zine.

74 maila nije vidio? Daj ne seri! Nema novaca i mora posudivat jer mu fali 4k funti i mora prodat auto, svoj i sinov motocikl!! Pa koji to on auto vozi i koje to motore imaju da sve ksupa vrijedi 4k funti???????
Idijot. Ja bi mu doma na grbacu socijalnu sluzbu natovaril jer je nesposoban kreten pobrinut se da mu dijete ne "kupuje" gluposti prek iPada.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja
Byron kaže...

I moj mlađi sin kad je bio manji, je napravio 600kn račun (pretplata) na kupnji mobitel igrica preko starog mobitela s javom, otišao sam u VIP i otkrili smo da je u međuvremenu napravio još 900 kn za tekući mjesec, naravno da sam sve morao platiti i da mi nisu mogli ograničiti pretplatu, pa sam ga prebacio na prepaid, usto sam shvatio da je tako i jeftinije jer je malo razgovarao pa se bon uplata mogla cijela potrošiti na igrice dok je kod pretplate igrica bila dodatni trošak...

Ali tu nije bio kraj, zbog jednostavnosti sam mu 100kn jedanput mjesečno prebacivao sa svog mobitela, naravno da je jednom "snimio" kako to radim i koji je pin ,te si sam prebacio 1600kn, srećom nije ih potrošio ali VIP nije bio u stanju vratiti novce s Prepeid na pretplatu, te sam račun 1600kn morao platiti, a oni su sredtva mogli prebaciti na neku drugu prepaid karticu, koju sam koristio za plačanje parkinga i tako trošio godinu dana (naravno da sam morao koji put nadoplatiti 100kn da bi mogao iskoristiti sav novac)... Uglavnom ugasio sam sve oblike plačanja preko mobitela, osim parkinga... Jedino se još borim protiv automatske sekretarice, iako je redovno gasim, povremeno me iznenadi i "sama" se uključi, a to znači kada si nedostupan u romingu,  da je svaki poziv po tarifi lokacije na kojoj te je zadnja bazna stanica zabilježila, ugasiš mobitel na brodu i kada ga upališ u nekom normalnom gradu, možda i u Hrvatskoj otkriješ da je automatska sekretarica napravila 1000kn troška - da i to sam doživio i platio, ali to je bio stariji sin na maturalcu i smatrao sam to svojom greškom... 

Kazu ozeni se, formiraj porodicu, napravi djecu... neka, meni i ovako dobro.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja
Nebi ja takvim d******a vratio pare da ne znam šta, ukucan je pin i transakcija je time potvrđena, a na tebi je da pazis na svoj pin.

Ps
Također izvoli dokazati da je to napravilo dijete a ne ti, jer bi se inače svi mogli tako igrati besplatno tražeći povrat kasnije
TD za glupost
12 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Ja kad sam bio mali, jamio sam babi (ćaći, ocu, tati) 10 kn pa smo se 2 prijatelja i ja počastili sladoledom. Njih 2 Snjeguljicu pojeli, a ja ko frajer Silk Milk. Sreća pa babo nije skonto da sam mu maznuo inače bi nas nalemo ko 3 zeca. {#}

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Ja sam sa 8 godina mlatio Snake i slušao ringtonove na 3410, a ne da sam drkao iPad sa upisanom kreditnom karticom i trošio lovu na virtualne konje...

Albis STB-7710 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Ja sam s 8 godina imo Atari 2600 sa 6 igara i par onih plastičnih igrica gdje ideš ljevo desno i nešto razbijaš, a pozadina je nacrtana u kućištu.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

offtopic...ovo su bile videoigre moje mladosti (oko 6g) {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

ne bih se začudio ako se kasnije sazna da je to sve djelo Apple marketinga.

 

tolika reklama za 4k funti ??   to se samo poželjeti može.

 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

-malo mi je nejasan završetak-savijet teksta... zašto? Zašto dječici uskratiti zadovoljstvo skrivanjem passa, kad će oni to vratiti? Bolje je preporučiti svima traženje britanskog državljanstva u slučaju minusa na tekućem, pa tad tužbom poravnati minuse.

 

ovo je pak za arhivu:

...

koliko košta vrećica čipsa", da "nije primijetio" mailove koje su iTunesi slali nakon svake od 74 uspjele transakcije te da će morati "prodati svoj auto, motocikl i sinov motocikl" da vrati dugove kao i to da se trenutno snalazi tako da lovu posuđuje od vlastitog oca.

...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 22:56 (ihush).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnjakinj

Vratimo Ivi Sanaderu satove i sve što mu je mučki uzeto!

Pa kakve su to gluposti 

 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja

kod nas bi dobio ovrhu uvećanu za troškove i kamate ....

14 godina
offline
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja
Morag kaže...

offtopic...ovo su bile videoigre moje mladosti (oko 6g) {#}

 moje su bile .. nogomet na livadi i odbijanac o rizol sa košarkaškom loptom jer do koša nisam mogao ....

 

kasnije je došao rambo s placa, revolucija stoljeća

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2013 13:47 (Memphis).
15 godina
online
Re: Apple refundira 4.000 funti koje je 8-godišnja
Memphis kaže...

kod nas bi dobio ovrhu uvećanu za troškove i kamate ....

A Apple kaznu jer nije dao fiskalni račun

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice