Europa i velike IT kompanije protiv govora mržnje

poruka: 17
|
čitano: 2.080
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europa i velike IT kompanije protiv govora mržnje ".
14 godina
neaktivan
offline
Europa i velike IT kompanije protiv govora mržnje

S**em se na cenzuru u bilo kakvom obliku, pa i ovom.

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Europa i velike IT kompanije protiv govora mržnje
Spoznaje se mijenjaju, znanje se širi, tako da tko kaže da se Zemlja neće ponovno spljoštiti i pomladiti? Aleluja!
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Znanost, sto je to znanost? Je li to ono sto jedan tjedan tvrdi da mobiteli ne zrace, drugi tjedan kaze da zrace...
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Mirofur kaže...

Jos jedan napad na slobodu govora, a sve to samo da ne bi mogli vise napisati da je homoseksualnost bolest

 Ovim postom skrenuo si pozornost sa bitne stvari u ovoj vijesti. Naime, tko će određivati što je govor mržnje a što ne? Po kojim će se kriterijima to odrediti? Jer ovo što se kod nas trenutno primjenjuje da je nekadašnji verbalni delikt zamijenio govor mržnje, onda je sve to uzaludan posao. Pogotovo kad to određuju oni koji su bili glavni promicatelji nekadašnjeg verbalnog delikta i kršenja temeljnih ljudskih prava u bivšem sustavu, a sada su okrenuli ćurak i postali veliki pobornici istih. Ustvari zamijenili jednog gazdu sa drugim, samo da kao poslušni psi budu na povodcu i imaju brnjicu na čubama. Dok ih gazda ne cukne da počnu lajati.

Šta roda donese, to vrana odnese.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Europa i velike IT kompanije protiv govora mržnje

Kada virus zaobiđe firewall i antivirus i uđe u bazu antivirusa i upiše nove instrukcije, a to znači totalno uništenje razuma.

Upravo onemogućivanje vjerskih sloboda i slobode izražavanja svojih uvjerenja i nametanje svoga uvjerenja je teški oblik diskriminacije i uvođenje diktature.

 

Američki način gledanja je profit bez obzira na cijenu posao bez ograničenja, amerikom upravljaju ljudi iz sjene, koji uništavaju Zemlju, kako je rekao Foster Gamble prati tijek novca i saznati ćeš istinu!
Megakoropracije rade na depopulaciji stanovništva i uništenje staništa, primjer monsatov roundup + gmo==== teško toksični fda approved

čovjek razum je napadnut od tih megakorporacija koje uvjeravaju ljude da je njihov proizvod zdravstveno ispravan, a upravo znanstveni dokazi su suprotni i dokazuju povezanost bolesti i prehrane, i ovo je gori oblik od bilo kojeg nacizma, teški poremećaj pakleno do srži zlo!

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 7:23 (jobi123).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Mirofur kaže...

Jos jedan napad na slobodu govora, a sve to samo da ne bi mogli vise napisati da je homoseksualnost bolest

Vidim da ne kužiš osnovne stvari. Pretpostavjam da si godište mojih sinova koji sve doživljavaju kao napad na slobodu govora;-)
Radi mišljenja da je homoseksulanost bolest te nitko neće optužiti za govor mržnje... Eventualno će te proglasiti homofobom. Međutim, ako izađeš na ulicu i sklandiraš ili po forumima pišeš: "Ubi' pedera", e onda je to govor mržnje.

To ti je kao što ja ne volim istočne susjede jer su me gađali minobacačima, snajperima, tromblonima i innim oružjem. I moje ustavom zagarantiran pravo je da ih ne volim. Ali ako po forumima pišem u stilu: "Na proljeće kad procvate vrba..." onda je to s pravom okarakterizirano kao govor mržnje.
Ukratko, treba razlikovati demokraciju tj. pravo izražavanja svog mišljenja i pozivanje na nasilje i mržnju. 

 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Luciano kaže...

Vidim da ne kužiš osnovne stvari. Pretpostavjam da si godište mojih sinova koji sve doživljavaju kao napad na slobodu govora;-)
Radi mišljenja da je homoseksulanost bolest te nitko neće optužiti za govor mržnje... Eventualno će te proglasiti homofobom. Međutim, ako izađeš na ulicu i sklandiraš ili po forumima pišeš: "Ubi' pedera", e onda je to govor mržnje.

To ti je kao što ja ne volim istočne susjede jer su me gađali minobacačima, snajperima, tromblonima i innim oružjem. I moje ustavom zagarantiran pravo je da ih ne volim. Ali ako po forumima pišem u stilu: "Na proljeće kad procvate vrba..." onda je to s pravom okarakterizirano kao govor mržnje.
Ukratko, treba razlikovati demokraciju tj. pravo izražavanja svog mišljenja i pozivanje na nasilje i mržnju. 

 Obično je mišljenje ljudi koji etiketiraju čitave nacije zbog djela pojedinaca proizvod jako istančanih misli i razmišljanja i prati visoku inteligenciju :^)

 

Malo jadno kako provlačiš svoju homofobiju, ksenofobiju i nacionalizam kroz ovaj post.

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Onjegin kaže...

 Obično je mišljenje ljudi koji etiketiraju čitave nacije zbog djela pojedinaca proizvod jako istančanih misli i razmišljanja i prati visoku inteligenciju :^)

 

Malo jadno kako provlačiš svoju homofobiju, ksenofobiju i nacionalizam kroz ovaj post.

Obično me optužuju da sam "ljubitelj pedera" i jugonostalgičar/komunjara. Naime, najbolji prijatelj mi je Srbin, i redovito sam na Paradi ponosa... i sad sam nacionalist i ksenofob:-)) 
Poanta mog iskarikiranog posta je bila da ne moraš nekoga voljeti, ali da ne moraš ni mrziti drugačije od sebe i pozivati na nasilje!

15 godina
offline
Europa i velike IT kompanije protiv govora mržnje

ja mrzim papa štrumf. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Ajar kaže...

ja mrzim papa štrumf. 

I jas sam svojevremeno mrzio štrumpf gumice ;-) 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž

Cenzura at its fines..."Jos jedan napad na slobodu govora, a sve to samo da ne bi mogli vise napisati da je homoseksualnost bolest" -Zbog ovog komentara, na ovoj temi, na ovom forumu se dobije crveni karton. Jadno Drago, stvarno jadno, hrvatski liberalizam stvarno pocinje zabrinjavati...a sada mozes nastaviti s cenzuriranjem, ma mozes izbrisat account, a ja cu prestat kupovat bug...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 10:36 (Dragoalterego).
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Europa i velike IT kompanije protiv govora mržnje

Mrzim male enter tipke.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
napuderisani dendi kaže...
Spoznaje se mijenjaju, znanje se širi, tako da tko kaže da se Zemlja neće ponovno spljoštiti i pomladiti? Aleluja!

 

Sprdajte se vi, ali dovoljno je da kornjača jednog dana kihne i odosmo svi...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Zasto je moj post koji nema nista uvrediljivo u svome sadrzaju izbrisan ?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Zato sto su se Eu i veliki IT portali, kakav je bol, ujedinili protiv govora mržnje...Drago inkvizitor vrsi svoju svetu sluzbu cenzuriranja.
14 godina
offline
Re: Europa i velike IT kompanije protiv govora mrž
Djuro von Prekoplotovich kaže...
napuderisani dendi kaže...
Spoznaje se mijenjaju, znanje se širi, tako da tko kaže da se Zemlja neće ponovno spljoštiti i pomladiti? Aleluja!

 

Sprdajte se vi, ali dovoljno je da kornjača jednog dana kihne i odosmo svi...

 Tu je Rincewind da spasi stvar :)

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
neaktivan
offline
Europa i velike IT kompanije protiv govora mržnje

Korupcija svih registara od baze, baza se koruptira samo oni koji imaju izvorne kopije će izdržati, na kraju će s morati hard format cijelokupnog sustava!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice