Fleksibilni AMOLED-i u studenom?

poruka: 9
|
čitano: 1.882
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fleksibilni AMOLED-i u studenom?".
12 godina
neaktivan
offline
Fleksibilni AMOLED-i u studenom?

To je to "Galaxy 4 vam je prevelik i ne stane u džep nema problema samo ga presavinite,dosadno vam je zašto ne napravite origami i postate na fejsbuk".To bi bio epic advertising.

 

Samo vidio sam već prototipe i nije mi jasno kako očekuju Exynos SOC i Ram učiniti fleksibilnim.Ako i izdaju taj telefon debljine 3-4 milimetra garant neće imati onaj hardwerski oomph na koji smo već navikli od OEM Samsunga.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 11:48 (Ikarus01).
 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fleksibilni AMOLED-i u studenom?

Pa neće mobitel biti savitljiv...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fleksibilni AMOLED-i u studenom?
dejo6 kaže...

Pa neće mobitel biti savitljiv...

To sam i ja mislio i onda bum HD video na 3 milimetarskoj traci 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fleksibilni AMOLED-i u studenom?

To bi ja stavio u sve mobitele tako ako ti ispadne ekranu nije ništa XD... al da se mobitel savija to bi bilo užas.

Arian RIčko
12 godina
offline
Fleksibilni AMOLED-i u studenom?

Pa ta fleksibilnost pogoduje jedino čvrstoći mobitela. Znači kada mobitel padne na pod, zbog izrazito plastičnih svojstava stakla, ono pri padu puca. U ovom slučaju će puno teže dolaziti do pucanja stakla jer će ono samo po sebi biti više elastično nego plastično.

 

Jel to stvarno netko mislio da će cijeli mobitel biti savitljiv?

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fleksibilni AMOLED-i u studenom?
EchoOne kaže...

Jel to stvarno netko mislio da će cijeli mobitel biti savitljiv?

Pa jednog dana sigurno hoće.{#}

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
offline
Re: Fleksibilni AMOLED-i u studenom?
EchoOne kaže...

Pa ta fleksibilnost pogoduje jedino čvrstoći mobitela. Znači kada mobitel padne na pod, zbog izrazito plastičnih svojstava stakla, ono pri padu puca. U ovom slučaju će puno teže dolaziti do pucanja stakla jer će ono samo po sebi biti više elastično nego plastično.

 

Jel to stvarno netko mislio da će cijeli mobitel biti savitljiv?

To sto je ekran savitljiv ne znaci da ce i staklo bit takvo, nego da ce se moc radit konkavne i konveksne povrsine. Ali stako ce i dalje biti 'cvrsto'.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fleksibilni AMOLED-i u studenom?
EchoOne kaže...

Jel to stvarno netko mislio da će cijeli mobitel biti savitljiv?

Pogledaj malo video pa ćeš vidjeti što je Samsungu plan.Istina da je taj video CG ali na to Samsung cilja još od 2011.

Pogledajte malo bolje videe sa CES-a tamo su prikazane trake spojene na SOC koje reproduciraju HD.

I ne nije reklama za tablet reklama je savitljiv ekran.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 17:40 (Ikarus01).
13 godina
neaktivan
offline
Fleksibilni AMOLED-i u studenom?

Što se tiče da je cijeli mobitel fleksibilan, ništa nemoguće, Nokia je već prošle godine predstavila prototip.

 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice