Geohot traži pomoć

poruka: 322
|
čitano: 47.635
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Geohot traži pomoć".
14 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
Jasno je sta zele postici, napraviti primjer drugima za u buduce..
16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
ansha kaže...
Ljudi ne kenjajte, sta se sad podrzava zatvaranje nekog ko nije napravio nista ilegalno? I to od strane vas kojih velika vecina svakodnevno cini ilegalne stvari (citaj torrenti). Tesko licemjerstvo.

Dobar je primjer kolega iznad dao, dal je onaj koji je napravio pistolj kriv za svaku smrt prouzrocenu njime?

Ako ja izmislim pistolj i dam ga tebi kazuci "ubij nekoga" onda sam krivac, a ako sutim onda nisam. Taj lik hakiral PS3 i dao svima hack najvjerojatnije vicuci "FREEEDOOOOM!" kao Mel Gibson u Hrabrom srcu. I jesam - piratizirao sam ali nikada nisam nikoga poticao na to. Kaj radim, radim u svoja 4 zida.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
14 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Dr. Zoidberg kaže...

 

Da samo savršeni ljudi smiju nešto reći na svjetu bi bilo jako tiho. Ako si ikad popio čašu alkohola nesmiješ reći alkoholičaru da pretjeruje?

 

Ako pušiš joint mjesečno nesmiješ reći prijatelju koje je na heroinu jednom tjedno da pripazi?

 

Meh.

 

Radi se o tome da ljudi  konstantno koriste piratizirani softver pa jednom godišnje kupe novi cod i onda dodju ovdje moralizirat i pljuvat po piratluku.Masu igara sam kupio kako bi podržao daljnji razvoj iako sam igru  prešao ali i dalje koristim  piratski softver i koristit ću.

 

16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Zašto lajete o piratstvu sad? Najmanji je problem piratstvo u cijeloj priči.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
offline
Geohot traži pomoć

Na samom početku teme se počelo pljuvat po tom liku jer su neki shvatili da je on omogućio samo piratstvo na ps3 i ništa drugo.

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
ukay1000 kaže...
ansha kaže...
Ljudi ne kenjajte, sta se sad podrzava zatvaranje nekog ko nije napravio nista ilegalno? I to od strane vas kojih velika vecina svakodnevno cini ilegalne stvari (citaj torrenti). Tesko licemjerstvo.

Dobar je primjer kolega iznad dao, dal je onaj koji je napravio pistolj kriv za svaku smrt prouzrocenu njime?

Ako ja izmislim pistolj i dam ga tebi kazuci "ubij nekoga" onda sam krivac, a ako sutim onda nisam. Taj lik hakiral PS3 i dao svima hack najvjerojatnije vicuci "FREEEDOOOOM!" kao Mel Gibson u Hrabrom srcu. I jesam - piratizirao sam ali nikada nisam nikoga poticao na to. Kaj radim, radim u svoja 4 zida.

Nije ti dobra usporedba, lik je izmislio "pistolj", al nije rekao ubij.

 

Mislimda mu ne mogu nista jer nije napravio apsolutno nista ilegalno. Ovo je slucaj slican jailbreakanju iphonea koji su proglasili legalnim.

14 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

Koje vi spike imate...a šta vi mislite da ljudi vani jailbrekaju uređaje samo zato da bi na njima imali piratski sadržaj?!?! Krenut ću od svog primjera...imam jailbrekan iphone, i to sam napravio samo zato da ga posložim onako kako meni paše, da si olakšam neke radnje...u moru aplikacija koje sam kupio u app storu piratskih imam možda dvije?!?!?!...a i slažem se s geohotom, dok nešto kupiš radi s time što hoćeš...šta bi napravili da kupite auto i proizvođač vam neda da u njega ugradite novi radio?!?!?!

 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Geohot traži pomoć
danijelp kaže...

Koje vi spike imate...a šta vi mislite da ljudi vani jailbrekaju uređaje samo zato da bi na njima imali piratski sadržaj?!?! Krenut ću od svog primjera...imam jailbrekan iphone, i to sam napravio samo zato da ga posložim onako kako meni paše, da si olakšam neke radnje...u moru aplikacija koje sam kupio u app storu piratskih imam možda dvije?!?!?!...a i slažem se s geohotom, dok nešto kupiš radi s time što hoćeš...šta bi napravili da kupite auto i proizvođač vam neda da u njega ugradite novi radio?!?!?!

Playstation =/= iPhone

I am awesome.
14 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
dj_beni kaže...
danijelp kaže...

Koje vi spike imate...a šta vi mislite da ljudi vani jailbrekaju uređaje samo zato da bi na njima imali piratski sadržaj?!?! Krenut ću od svog primjera...imam jailbrekan iphone, i to sam napravio samo zato da ga posložim onako kako meni paše, da si olakšam neke radnje...u moru aplikacija koje sam kupio u app storu piratskih imam možda dvije?!?!?!...a i slažem se s geohotom, dok nešto kupiš radi s time što hoćeš...šta bi napravili da kupite auto i proizvođač vam neda da u njega ugradite novi radio?!?!?!

Playstation =/= iPhone

Zasto nije usporedivo???

16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć

Jailbreakanjem ajfona nisi utjecao na ostale korisnike.

Probijanjem PS3 zaštite jesi, i to dobrano.

 

http://www.lazygamer.net/ps3-hackers-can-unban-themselves-ban-others/

 

Samo primjer... A to nije sve.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 15:51 (Danny_HR).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Geohot traži pomoć
ansha kaže...
dj_beni kaže...
danijelp kaže...

 

Zasto nije usporedivo???

Zato što je PS prvenstveno namjenjen igrama, a iPhone generalno programima...

I am awesome.
15 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
Danny_HR kaže...

Jailbreakanjem ajfona nisi utjecao na ostale korisnike.

Probijanjem PS3 zaštite jesi, i to dobrano.

 

http://www.lazygamer.net/ps3-hackers-can-unban-themselves-ban-others/

 

Samo primjer... A to nije sve.

  onda je pronalazace atomske energije, baruta itd. trebalo na lomacu, po tvojoj logici

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć

Ako mi kažeš jednu zbilja korisnu stvar koju možeš raditi jailbreakanim PS-om ok, ali u suprotnom tvoja usporedba sa prilično korisnim izumima ne stoji.

PS3 linux mi ne spominji jer su to gluposti, tko hoće vrtiti linux vrtit će ga na računalu koje će bit funkcionalnije i upotrebljivije.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 15:59 (Danny_HR).
16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
grimyHR kaže...
Danny_HR kaže...

Jailbreakanjem ajfona nisi utjecao na ostale korisnike.

Probijanjem PS3 zaštite jesi, i to dobrano.

 

http://www.lazygamer.net/ps3-hackers-can-unban-themselves-ban-others/

 

Samo primjer... A to nije sve.

  onda je pronalazace atomske energije, baruta itd. trebalo na lomacu, po tvojoj logici

Po tvome bi i probijanje ulazna vrata na tvojoj kuci bilo legalno.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
14 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
dj_beni kaže...
ansha kaže...
dj_beni kaže...
danijelp kaže...

 

Zasto nije usporedivo???

Zato što je PS prvenstveno namjenjen igrama, a iPhone generalno programima...

To je apsolutno nebitno u usporedbi, uostalom i igre su programi..

15 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
grimyHR kaže...
Danny_HR kaže...

Jailbreakanjem ajfona nisi utjecao na ostale korisnike.

Probijanjem PS3 zaštite jesi, i to dobrano.

 

http://www.lazygamer.net/ps3-hackers-can-unban-themselves-ban-others/

 

Samo primjer... A to nije sve.

  onda je pronalazace atomske energije, baruta itd. trebalo na lomacu, po tvojoj logici

nije ti bas za usporedbu 

i taj "geohot" si je sam kriv za tuzbu da nije takva attention whore nista mu nebi bilo

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
14 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
ansha kaže...
Ljudi ne kenjajte, sta se sad podrzava zatvaranje nekog ko nije napravio nista ilegalno? I to od strane vas kojih velika vecina svakodnevno cini ilegalne stvari (citaj torrenti). Tesko licemjerstvo.

Dobar je primjer kolega iznad dao, dal je onaj koji je napravio pistolj kriv za svaku smrt prouzrocenu njime?

 

Nije bas dobar primjer, jer oruzje se obicno i proizvodi s namjerom da bi ubijalo. Ne mozes slucajno prozvesti haubicu ili atomsku bombu :-) A ne mozes ni reci da sluzi za lov na jelene.

Bolji je primjer sa oruđem. Da li je onaj koji je napravio sjekiru odgovoran za svako ubojstvo sjekirom.

 

Uglavnom, vecina nas/vas tu prica napamet kao i po obicaju i niti ne znaju sto je lik napravio i sto nije napravio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 16:02 (Bitanga).
14 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
Danny_HR kaže...

Jailbreakanjem ajfona nisi utjecao na ostale korisnike.

Probijanjem PS3 zaštite jesi, i to dobrano.

 

http://www.lazygamer.net/ps3-hackers-can-unban-themselves-ban-others/

 

Samo primjer... A to nije sve.

Jednako si utjecao ako si nacin jailbreakanja podijelio sa ostalima sta se kao i u ovom slucaju dogodilo.

16 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

Odjednom su svi koji naprave neko "sranje" attention whores?

 

Prvo Assange (mozda netko i prije njega), a sad Geohot? Pitanje je koliko je to istina sto se sve o njima, kao osobama, pise/prica.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Geohot traži pomoć
ansha kaže...

Jednako si utjecao ako si nacin jailbreakanja podijelio sa ostalima sta se kao i u ovom slucaju dogodilo.

  klikni link pa ćeš shvatiti što ti pokušava reći

16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Danny_HR kaže...

Ako mi kažeš jednu zbilja korisnu stvar koju možeš raditi jailbreakanim PS-om ok, ali u suprotnom tvoja usporedba sa prilično korisnim izumima ne stoji.

PS3 linux mi ne spominji jer su to gluposti, tko hoće vrtiti linux vrtit će ga na računalu koje će bit funkcionalnije i upotrebljivije.

Gluposti? Šteta što tebe američko ministarstvo obrane nije uzelo za konzultanta po tom pitanju, ovako su očito išli u neopravdanu investiciju.

 

http://scitech.blogs.cnn.com/2009/12/09/military-purchases-2200-ps3s/

16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Ne nisi. Jer jailbreakanjem svog uređaja nećeš onemogućiti pristup drugim korisnicima, nećeš varati u igrama s tim istim korisnicima, nećeš rušiti PSN, nećeš raditi takva sranja.

Jailbreak iPhonea ili rootanje Androida daleko su bezazleniji od ovoga.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
hrvatskafarkasevec kaže...


i taj "geohot" si je sam kriv za tuzbu da nije takva attention whore nista mu nebi bilo

Sta je ilegalno biti attention whore? Jer ovo sta je napravio sa playstationom definitivno nije..

16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Originalni_manic kaže...

Gluposti? Šteta što tebe američko ministarstvo obrane nije uzelo za konzultanta po tom pitanju, ovako su očito išli u neopravdanu investiciju.

 

http://scitech.blogs.cnn.com/2009/12/09/military-purchases-2200-ps3s/

Oni su iznimka. Uložili su u to dok je bilo moguće koristiti Linux i njima nije potreban novi firmver.

Nitko tebe ne spriječava da imaš stari firmver na PS3, što oni i imaju.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
AA-d00d kaže...

Odjednom su svi koji naprave neko "sranje" attention whores?

 

Prvo Assange (mozda netko i prije njega), a sad Geohot? Pitanje je koliko je to istina sto se sve o njima, kao osobama, pise/prica.

zar je tak tesko ostat anoniman ?

 

zast se npr. Reloaded ili Skidrow ne razotkriju i pocnu se tak bahatit 

kad je to bas cool

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
14 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
Danny_HR kaže...
Ne nisi. Jer jailbreakanjem svog uređaja nećeš onemogućiti pristup drugim korisnicima, nećeš varati u igrama s tim istim korisnicima, nećeš rušiti PSN, nećeš raditi takva sranja.

Jailbreak iPhonea ili rootanje Androida daleko su bezazleniji od ovoga.

Ne nego si jailbreakanjem omogucio masovnu piratizaciju sta je cini mi se gore nego varanje u igrama. Uostalom nije bitno, i jedno i drugo omogucuje ilegalne radnje.

16 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

Kompleksna je ovo tema, ali može se svesti na istu stvar kao i onaj Assange s WikiLeaksa - neodgovornost. Njihova 'borba za x' dovede do abcdefghijklm... sranja. Veća je šteta svima, nego korist.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Geohot traži pomoć
roseman kaže...

Daj se skulirajte,nije ovdje bitan piratluk nego kaj su idioti naumili totalno uništit ps3.

 

O cemu pricamo, kakvo unistavanje, koga, cega?

 

Tko je nesposoban nek propadne. KBK za Sonyjevu nesposobnost?

 

Sami su sebi krivi jer ocito nisu dovoljno dobro implementirali sustave zastite, i mehanizme zastite nakon probijanja konzole.

 

Moje je pravo da s kupljenom konzolom radim sto me volja, dok god je u skladu sa zakonom.

 

Ako zelim da se na mojoj konzoli vrti Linux ( a zelim ) sta Sony ima s tim?

 

Otkud im pravo da odlucuju sta cu ja raditi sa svojom konzolom koju sam posteno platio?

 

Istu stvar i Apple pokusava napravit s jailbreakom za iPhone - proglasit ga kriminalom i nelegalnim.

 

Piratstva ce uvijek biti bez obzira na sve, ALI piratstvo nije prva stvar koja se mota svima po glavi.

 

Neki jednostavno zele od svog komada hardvera/gadgeta izvuci vise, iskoristiti ga vise i izvuci maksimum.

 

Nevidim da se isto dogadja i Microsoftu i da ikoga tuzi?

 

A svaki Xbox je uredno probijen, uskoro ce biti i najnoviji.

 

Odvojili ljudi fino Xbox Live, uredno ga naplacuju, hrpu igara ponudili kroz Games on Demand po ok cijenama.

 

Kad skuze da imas hackiranu konzolu i koristis pirate, lijepo popijes ban, konzola nemoze na net i amen.

 

Pametnije bi bilo da se  Sony okrene boljem projektiranju usluga i konzola.

 

Postene ljude nek puste na miru da rade sta zele sa svojom konzolom, kikiće iz kvarta od 10-11 godina (kojima su starci kupili konzolu na 100 rata kredita ) da piratiziraju do mile volje, a sebi nek smisle bolji nacin zarade.

 

Profitabilan i siguran za njih, a prihvatljiv za nas.

 

Ovo tuzakanje je u najmanju ruku jadan i ocajan potez ocito nesposobne firme.

 

Donacija od krvavo zaradjenje crkavice ide Geohotu, a srednji prst Sonyju.

 

Jos kad se sjetim sprdacine od GT5, pustih odgoda i poluproizvoda po turbo napuhanoj cijeni, jos jedan srednji prst za Sony

 

 

15 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
ansha kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...


i taj "geohot" si je sam kriv za tuzbu da nije takva attention whore nista mu nebi bilo

Sta je ilegalno biti attention whore? Jer ovo sta je napravio sa playstationom definitivno nije..

pa nije ali je mogao izbjec tuzbu 

nije valjda mislio da ce sony gledat i plakat 

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice