Još napada na Sony?

poruka: 122
|
čitano: 14.274
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još napada na Sony?".
15 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
dado8 kaže...

Vidim neukih cobana ko salate, nasli ste se ovdje pljuvat samo stoga sto vas pere apstinencijska kriza  - bolesno i nadasve tuzno, ali istinito.

Kad se vec nemoze online, umjesto da ga onda primi za ruku i odvede na svjezi zrak sutat loptu, on ovdje na forumu kuka i narice nad kletom sudbinom i "prljavom djecurlijom" zbog kojih se nemoze s djetetom igrat.... 

 

Niti znate, niti vas je zapravo briga tocno zasto je psn off, sa samim ddos napadima se odavno stalo, ali glavno da se za sve krivi prljava djecurlija, to sta su ovi u Sonyu nesposbni, zapravo rijec nesposbni je uvreda za nesposobne, to je manje bitno.

 

Usiljena retorika i lajt motiv ovog topica - plejstejšon je zakon, a ovu prljavu djecurliju treba u zatvor, pa nek tamo haklaju jedan drugomu i to samo zato sto su za razliku od vas cobana, iako na krivi nacin, stali u obranu nekih visih ideala...

 

 

 

 

Ako su ukrali podatke o kreditnim karticama onda sva prica o borbi za neke vise ciljeve pada u vodu i tu "prljavu djecurliju" treba u zatvor.

Onog trenutka kada su pokupili podatke o kreditnim karticama (ako jesu) oni su postali najobicniji lopovi i nista vise.

 

Vidio sam hrpe postova na ovom forumu gdje se opravdavaju i brane hakeri, a optuzuje Sony, a svi izgleda zaboravljaju podatak da su ti hakeri takodjer pokrali podatke o kreditnim karticama.

Cak navodno i nude na prodaju te podatke. Mozda je Sony tu zasra... nedovoljnom sigurnoscu (ne znam tocno sta je i kako napravljeno), ali bez obzira na nivo sigurnosti koji je Sony postavio to ne mjenja cinjenicu da su ovi najobicnji lopovi.

 

Osoba A stavi na automobil najmodernije alarme, multilock i ne znam sta ne. Zakljuca automobil.

Osoba B ostavi automobil otkljucan.

 

Osobi B se moze predbaciti da je neoprezni bedak ili bilo sta drugo, ali onaj tko ukrade njegov automobil je lopov isto kao sto je lopov onaj tko ukrade automobil Osobe B.

Bilo koji od njih dvojice (Osoba A ili B) moze biti teski arogantni seronja, los karakter, sebicnjak (navedi bilo koju drugu losu karakternu osobinu), to ne mjenja cinjenicu da je onaj tko je ukrao automobil lopov.

 

Tko god se ne slaze volio bi da mi da samo jedno zaista razumno objasnjenje kojim se moze opravdati kradja podataka o kreditnim karticama korisnika PSN.

Nadam se da se nece samo javiti neka budala sa postom tipa "tako im treba jer podrzavaju zli Sony" ili slicnu glupost.

 

 

 

If you're not paranoid, you're not paying attention
16 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Mauro kaže...
Osoba A stavi na automobil najmodernije alarme, multilock i ne znam sta ne. Zakljuca automobil.

Osoba B ostavi automobil otkljucan.

 

Osobi B se moze predbaciti da je neoprezni bedak ili bilo sta drugo, ali onaj tko ukrade njegov automobil je lopov isto kao sto je lopov onaj tko ukrade automobil Osobe B.

Bilo koji od njih dvojice (Osoba A ili B) moze biti teski arogantni seronja, los karakter, sebicnjak (navedi bilo koju drugu losu karakternu osobinu), to ne mjenja cinjenicu da je onaj tko je ukrao automobil lopov.

Uz par 'sitnih' opaski;

- osoba B iz tvog primjera je i zakonski odgovorna za pomaganje i nemar,

- toj istoj osobi B automobil služi za prijevoz tereta koji su njegovi klijenti platili i pouzdaju se u profesionalnost i odgovornost osobe B da neće ostaviti automobil otključan,

- tu istu osobu B njegovi klijenti opravdavaju da, iako im je uzeo novce i obećao određenu sigurnost, nije kriv što je ostavio otključana vrata.

 

Od sve tri strane, meni su ipak najgori ovi zadnji, jer svojim stavom dozvoljavaju osobi B da se ponaša i bahato i arogantno i glupo i neprofesionalno i nemarno, te time zapravo i olakšavaju posao lopovima, koji se ne moraju brinuti da će osoba B jednog dana možda početi zaključavati automobil s dragocjenim teretom.

Gledam te!
14 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

project harp na virtualni način :)

:)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 18:48 (alexspalato).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
Mauro kaže...
dado8 kaže...

Vidim neukih cobana ko salate, nasli ste se ovdje pljuvat samo stoga sto vas pere apstinencijska kriza  - bolesno i nadasve tuzno, ali istinito.

Kad se vec nemoze online, umjesto da ga onda primi za ruku i odvede na svjezi zrak sutat loptu, on ovdje na forumu kuka i narice nad kletom sudbinom i "prljavom djecurlijom" zbog kojih se nemoze s djetetom igrat.... 

 

Niti znate, niti vas je zapravo briga tocno zasto je psn off, sa samim ddos napadima se odavno stalo, ali glavno da se za sve krivi prljava djecurlija, to sta su ovi u Sonyu nesposbni, zapravo rijec nesposbni je uvreda za nesposobne, to je manje bitno.

 

Usiljena retorika i lajt motiv ovog topica - plejstejšon je zakon, a ovu prljavu djecurliju treba u zatvor, pa nek tamo haklaju jedan drugomu i to samo zato sto su za razliku od vas cobana, iako na krivi nacin, stali u obranu nekih visih ideala...

 

 

 

 

Ako su ukrali podatke o kreditnim karticama onda sva prica o borbi za neke vise ciljeve pada u vodu i tu "prljavu djecurliju" treba u zatvor.

Onog trenutka kada su pokupili podatke o kreditnim karticama (ako jesu) oni su postali najobicniji lopovi i nista vise.

 

Vidio sam hrpe postova na ovom forumu gdje se opravdavaju i brane hakeri, a optuzuje Sony, a svi izgleda zaboravljaju podatak da su ti hakeri takodjer pokrali podatke o kreditnim karticama.

Cak navodno i nude na prodaju te podatke. Mozda je Sony tu zasra... nedovoljnom sigurnoscu (ne znam tocno sta je i kako napravljeno), ali bez obzira na nivo sigurnosti koji je Sony postavio to ne mjenja cinjenicu da su ovi najobicnji lopovi.

 

Osoba A stavi na automobil najmodernije alarme, multilock i ne znam sta ne. Zakljuca automobil.

Osoba B ostavi automobil otkljucan.

 

Osobi B se moze predbaciti da je neoprezni bedak ili bilo sta drugo, ali onaj tko ukrade njegov automobil je lopov isto kao sto je lopov onaj tko ukrade automobil Osobe B.

Bilo koji od njih dvojice (Osoba A ili B) moze biti teski arogantni seronja, los karakter, sebicnjak (navedi bilo koju drugu losu karakternu osobinu), to ne mjenja cinjenicu da je onaj tko je ukrao automobil lopov.

 

Tko god se ne slaze volio bi da mi da samo jedno zaista razumno objasnjenje kojim se moze opravdati kradja podataka o kreditnim karticama korisnika PSN.

Nadam se da se nece samo javiti neka budala sa postom tipa "tako im treba jer podrzavaju zli Sony" ili slicnu glupost.

 

 

 

Za pocetak, prvo da rascistimo - tko je uopce ukro? Koliko ja znam anonymus se ogradio od provale i kradje podataka.

 

Cak i da je netko od njih, okrivljavat sve zbog propusta, greske, kaznenog djela... nekog xy pojedinca/manja grupe je glupost vecih proporcija. -to ti je kao kad ides na tekmu pa par budaletina stane razbijat i radit sranja, a onda drugi dan zbog te nekolicine svi ispadnu huliganima... 

 

Sve ovo sta kruzi uokolo su ionako samo mutne glasine i jednostrana "istina" iz Sonyevog PR-a.

Cinjenica je da Sony-ijevi nesposobnjakovici sve do jucer jos nisu ni znali, da li je uopce, a kamoli, tko, sta i tocno kako je ukra... 

 

U krajnju ruku za nas obicne korisnike je totalno nebitno tko je ukro, vec kako je mogao, a to je pitanje koji si nitko ili malo tko (vidi samo na ovom topicu) postavlja.

 

Sony-u je najlakse bilo oprat svoju nesposbnost (jer zaj3bali su oni ovaj put malo zesce) bacivsi krivicu na nekog treceg, u ovom slucaju na zle prljave hackere, neuku djecurliju koja se samo zna korisitit gotovim skriptama.

 

Takodjer je pitanje, zbog cega se jos, pogotovo sad kad se stalo s ddos-om, PSN jos ne pusta u rad. Da li je to samo zbog (ako uopce) ovog s kradjom podataka, ili ima tu jos toga... ja vjerujem da ima... ali duga je to prica.

 

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 18:58 (dado8).
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
dturko kaže...

pa Geohot treba u zatvor, nema tu nikakvog odustajanja od tuzbe.

Geohot se je igrao sa svojom konzolom..

 

:D
15 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
dado8 kaže...

Za pocetak, prvo da rascistimo - tko je uopce ukro? Koliko ja znam anonymus se ogradio od provale i kradje podataka.

 

Ako procitas prvi odlomak mog posta onda ces vidjeti da se spominje rijec "ako".

Dakle, ako je netko ukrao.

 

Da li je ili nije to je drugo pitanje.

Sony tvrdi da ne zna i da je moguce da je netko ukrao.

Po netu svasta pise do toga da su ukradeni podaci korisnika s podacima o kreditnim karticama ponudjeni na prodaju.

 

Kradja kreditnih kartica je po meni moment koji definira cijelu to skupinu hakera.

Ako nisu dirali podatke o kreditnim karticama onda se moze raspravljati o njihovim motivima, opravdansoti postupaka i sličnom jos narednih 5 godina. Netko ce opravdavati njihov potez "iz visih ciljeva" netko ga nece odobravati iz nekih drugih razloga.

Ako su ukrali podatke o kreditnim karticama onda su najobicniji lopovi i zasluzuju da ih se potrpa u zatvor. Nema tu vise nikakvih prica o nekim visim ciljevima, to je tada najobicniji lopovluk ma kako ga netko htio drugacije (uljepsano) prikazati.

If you're not paranoid, you're not paying attention
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
DamageHigh kaže...

Idioti...(ti kvazi-hakeri).

Mozda su idioti, ali "kvazi hakeri" nisu sigurno.

 

Jos ce se svasta tu desavat....

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 19:43 (win32).
12 godina
protjeran
offline
Još napada na Sony?

Bolje da su svoje znanje iskoristili u nešto pametnije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

Jesam to ja startao flamewar? {#}

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Još napada na Sony?

Evo malo stiva prije spavanja (makar ste vjerujem ovo vec citali, ali neka se nade);

 

http://arstechnica.com/gaming/news/2011/05/with-psn-still-down-hackers-return-linux-to-the-playstation-3.ars

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Mauro kaže...
Ako su ukrali podatke o kreditnim karticama onda su najobicniji lopovi i zasluzuju da ih se potrpa u zatvor. Nema tu vise nikakvih prica o nekim visim ciljevima, to je tada najobicniji lopovluk ma kako ga netko htio drugacije (uljepsano) prikazati.

A tko kaže da su to jedni te isti ljudi? Zapravo, po onome što oni sami kažu - oni to nisu ukrali. Dakle, netko treći je lopov, tko je iskoristio slabosti u njihovoj zaštiti korisničkih podataka. A Sonyevci čak nemaju pojma niti je li itko išta ukrao, LOL! A jadni... {#}

 

BannedOnThisForum kaže...

Jesam to ja startao flamewar?

Ne.

Gledam te!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Još napada na Sony?
Mauro kaže...

Osoba A stavi na automobil najmodernije alarme, multilock i ne znam sta ne. Zakljuca automobil.

Osoba B ostavi automobil otkljucan.

 

Osobi B se moze predbaciti da je neoprezni bedak ili bilo sta drugo, ali onaj tko ukrade njegov automobil je lopov isto kao sto je lopov onaj tko ukrade automobil Osobe B.

Bilo koji od njih dvojice (Osoba A ili B) moze biti teski arogantni seronja, los karakter, sebicnjak (navedi bilo koju drugu losu karakternu osobinu), to ne mjenja cinjenicu da je onaj tko je ukrao automobil lopov.

Sad tu imamo osobu C (anonymus) koja u auto osobe B ubaci ceduljicu na kojoj joj napiše da je debil što ostavlja otključana vrata (što je već svima poznato od prije, pa nije tim činom dodatno ugrožena sigurnost). Nakon toga netko ukrade radio, osoba C kaže da nije ona, ali likovi po forumima pljucaju osobu C zbog krađe radia.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

Bilo da su kvazi ili ultra profi, dali su lijepi ili grdi...crni ili bijeli ima jedan fakt a to je da su navukli bijes FBI-a, CIE, [stavi nesto sa 3 slova] i ostalih ureda sirom USA ali i sirom svijeta.

 

Jedva cekam da na BOL-u osvane vijest "Uhvatili napadace na Sony" pa da jos jednom zapocnemo ultra maratonsku temu o tome kako krivi OR nisu krivi siroti hakeri

Naravno da necu imati djece, najvise zbog toga jer znam da bi imali moje gene. Zasto unistavati zivote? by Mentalist
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?
u vijestima je spominjan samo FBI, nema nikakvog CIA. CIA je trenutno previse okupirana sa Bin Ladenom i njegovom ekipom.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
KIKI3ooo kaže...

Ja sa ditetom nemogu igrat Free Realms radi ovih majmuna!

 

 

Ti svoje dite vodi van na zrak il sport a ne na igrice.Jao gdje ode ovaj svijet....

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 22:20 (SolidSnakeCRO).
14 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

I kad mi ka3u da je PC platforma neisplativa ili propada, pa ovo je doka3 da i kon3ole nisu nista bolje nego da su i gore, jednom ce se to i microsoftu ili nintendu desiti.

DB
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

Otkako je PSN "down" shvatio sam kako mi ne fali.. No kako sam kupio Killzone 3, igrao sam polako singleplayer u nadi da će u međuvremenu proraditi psn, no evo, 6. dan nakon prelaska igre još nije "gore"... Glupost, prava glupost, mada mislim da je i tsunami učestvuje u slabosti psn mreže sada...

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
dado8 kaže...

Vidim neukih cobana ko salate, nasli ste se ovdje pljuvat samo stoga sto vas pere apstinencijska kriza  - bolesno i nadasve tuzno, ali istinito.

Kad se vec nemoze online, umjesto da ga onda primi za ruku i odvede na svjezi zrak sutat loptu, on ovdje na forumu kuka i narice nad kletom sudbinom i "prljavom djecurlijom" zbog kojih se nemoze s djetetom igrat.... 

 

Niti znate, niti vas je zapravo briga tocno zasto je psn off, sa samim ddos napadima se odavno stalo, ali glavno da se za sve krivi prljava djecurlija, to sta su ovi u Sonyu nesposbni, zapravo rijec nesposbni je uvreda za nesposobne, to je manje bitno.

 

Usiljena retorika i lajt motiv ovog topica - plejstejšon je zakon, a ovu prljavu djecurliju treba u zatvor, pa nek tamo haklaju jedan drugomu i to samo zato sto su za razliku od vas cobana, iako na krivi nacin, stali u obranu nekih visih ideala...

 

 

 

 

 

Ti si che guevara isto kao sto su i ovi tvoji idolizirani hakeri borci za ideale. Kucni mamini sinovi heroji. Brijem da isto nose cliche majice sa cliche likom kojeg ti imas na avataru. Zasto se ti veliki borci ne pobune protiv pravih svjetskih negativaca? Zasto ne hakiraju politicare, banke, naftne kompanije i slicne nego se obrusavaju na gamerski network?? Goni te svoje bedaste stavove na jos par godina osnovne skole i tamo se buni protiv velikih svjetskih nepravdi. Predlazem ti da nakon podrske napada na Sonyev psn-a pokrenes inicijativu za napad na dr. Oetkera pa potom teletabise. Za ideale!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
dado8 kaže...
Takodjer je pitanje, zbog cega se jos, pogotovo sad kad se stalo s ddos-om, PSN jos ne pusta u rad. Da li je to samo zbog (ako uopce) ovog s kradjom podataka, ili ima tu jos toga... ja vjerujem da ima... ali duga je to prica.

 

Pa za pretpostaviti je da nije još pušten u rad zato što se još vrše sigurnosna testiranja navodno nove zaštite i kompletnog sustava. A možda i odugovlače zbog mogućih novih napada kako nebi opet morali gasiti i opet bi nastao cijeli cirkus.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
15 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...
dado8 kaže...

Vidim neukih cobana ko salate, nasli ste se ovdje pljuvat samo stoga sto vas pere apstinencijska kriza  - bolesno i nadasve tuzno, ali istinito.

Kad se vec nemoze online, umjesto da ga onda primi za ruku i odvede na svjezi zrak sutat loptu, on ovdje na forumu kuka i narice nad kletom sudbinom i "prljavom djecurlijom" zbog kojih se nemoze s djetetom igrat.... 

 

Niti znate, niti vas je zapravo briga tocno zasto je psn off, sa samim ddos napadima se odavno stalo, ali glavno da se za sve krivi prljava djecurlija, to sta su ovi u Sonyu nesposbni, zapravo rijec nesposbni je uvreda za nesposobne, to je manje bitno.

 

Usiljena retorika i lajt motiv ovog topica - plejstejšon je zakon, a ovu prljavu djecurliju treba u zatvor, pa nek tamo haklaju jedan drugomu i to samo zato sto su za razliku od vas cobana, iako na krivi nacin, stali u obranu nekih visih ideala...

 

 

 

 

 

Ti si che guevara isto kao sto su i ovi tvoji idolizirani hakeri borci za ideale. Kucni mamini sinovi heroji. Brijem da isto nose cliche majice sa cliche likom kojeg ti imas na avataru. Zasto se ti veliki borci ne pobune protiv pravih svjetskih negativaca? Zasto ne hakiraju politicare, banke, naftne kompanije i slicne nego se obrusavaju na gamerski network?? Goni te svoje bedaste stavove na jos par godina osnovne skole i tamo se buni protiv velikih svjetskih nepravdi. Predlazem ti da nakon podrske napada na Sonyev psn-a pokrenes inicijativu za napad na dr. Oetkera pa potom teletabise. Za ideale!

Jos nisi naucio citat jel?pa evo ti opet pa mozda skuzis da je sony za sve zapravo kriv

 

http://www.ps3hax.net/2011/05/sony-used-outdated-security-knew-psn-was-at-risk-too-arrogant-to-care/

Marilyn Manson
13 godina
protjeran
offline
Još napada na Sony?

jos jedna pobjeda pc nad ps3, svi ovi napadi se rade preko PCa i to je jos jedan dokaz da je pc dominantna platforma

 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
SpaceNinja kaže...

jos jedna pobjeda pc nad ps3, svi ovi napadi se rade preko PCa i to je jos jedan dokaz da je pc dominantna platforma

Pa neka se obrane ako mogu :)

 

\o/

14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
dado8 kaže...
Ti si che guevara isto kao sto su i ovi tvoji idolizirani hakeri borci za ideale. Kucni mamini sinovi heroji. Brijem da isto nose cliche majice sa cliche likom kojeg ti imas na avataru. Zasto se ti veliki borci ne pobune protiv pravih svjetskih negativaca? Zasto ne hakiraju politicare, banke, naftne kompanije i slicne nego se obrusavaju na gamerski network?? Goni te svoje bedaste stavove na jos par godina osnovne skole i tamo se buni protiv velikih svjetskih nepravdi. Predlazem ti da nakon podrske napada na Sonyev psn-a pokrenes inicijativu za napad na dr. Oetkera pa potom teletabise. Za ideale!

Jos jedna ovca koja veselo pase i misli da je slobodna, a zapravo je deru vise nego ikada... 

 

Danas korporacije drmaju svjetskom scenom a politika je vise nego ikad u sluzbi krupnog kapitala. Sta mislis da Sony kao jedan od najvecih multinacionalnih konglomerata uopce (o njegovom keiretsu da ne govorim), preko svojih podruznica (pogotovo one Americke), ne gura svoje interese, ne utjece na legislativu ili nema vise utjecaja od recimo jednog Shella - ne samo da si zelen nego si i mentalno ogranicen, a kad budes imao skole kao i ja, javi se, pa onda mozemo pokusat razgovarat, do tada EOD.

 

 

Ej veliki revolucionaru, nasljedniče che guevare, nije me nitko natjerao da kupim ps3, nije me nitko natjerao da kupujem igre, ne tjera me nitko ni da ih igram na psn-u... Sve to sam odabrao svojom slobodnom voljom. Isto tako su odabrali deseci miliona drugih koji su kupili ps3 radi igara i multimedije a ne "visih ideala"

Ovi tvoji hakeri nam uskraćuju slobode.

Pozdrav revolucionaru!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Kant kaže...
SpaceNinja kaže...

jos jedna pobjeda pc nad ps3, svi ovi napadi se rade preko PCa i to je jos jedan dokaz da je pc dominantna platforma

Pa neka se obrane ako mogu :)

 

\o/

 

Buahahahaha

A Sony se brani konzolama? Kazuo Hirai čuva naše psn accounte na usb disku spojenom na svoj ps3??

hahahaha

14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
R4zOR229 kaže...

Jos nisi naucio citat jel?pa evo ti opet pa mozda skuzis da je sony za sve zapravo kriv

 

http://www.ps3hax.net/2011/05/sony-used-outdated-security-knew-psn-was-at-risk-too-arrogant-to-care/

 

A ti još nisi naučio čitati druge izvore osim hakerskih koji će naravno napisati sve da ocrne Sony?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
SpaceNinja kaže...

jos jedna pobjeda pc nad ps3, svi ovi napadi se rade preko PCa i to je jos jedan dokaz da je pc dominantna platforma

Da, uvijek je i bila dominantna platforma, ali tipkati po tipkovnici i klikati mišem jednostavno nije uvijek najbolje!

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?

Zato postoje USB priključci i gamepadi..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
DamageHigh kaže...

Zato postoje USB priključci i gamepadi..

Da ali, nema veće ljepote nego igrati u krevetu ne znam ti ja neku igru, nego sjediti ispred računara i buljiti u ekran koji više šteti od televizora, i ne mogu si svi priuštiti zvijer od PC-a da pokrene svaku igru, dok je za konzole tako namijenjeno IAKO je uskraćeno nekih detalja, view distance i tih gluposti, ipak je veća uživancija..

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
16 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...

 

Ej veliki revolucionaru, nasljedniče che guevare, nije me nitko natjerao da kupim ps3, nije me nitko natjerao da kupujem igre, ne tjera me nitko ni da ih igram na psn-u... Sve to sam odabrao svojom slobodnom voljom. Isto tako su odabrali deseci miliona drugih koji su kupili ps3 radi igara i multimedije a ne "visih ideala"

Ovi tvoji hakeri nam uskraćuju slobode.

Pozdrav revolucionaru!

Sony je uskračivao slobodu kada je korisnicima instaliravao rootkite na njihove Windows PC-e. Doduše riječ je o podružnici Sony-a, ali svejedno, ne žalim ni jednu korporaciju koja radi prljave poteze.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Sony_BMG_copy_protection_rootkit_scandal

 

Kako ti to hakeri uskračuju slobodu? Jesu te zatvorili u kavez?

 

Žali se Sony-u koji nije dovoljno zaštitio svoju mrežu i tehnologiju i traži povrat novaca za nezadovoljavajuću uslugu.

15 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

Prvo @Ezio

 

Bez uvrede ti jos nisi ni forum savladao (konkretno visestruko citiranje)

 

Drugo Kao sto mnogi ovde kazu ova situacija koliko ima losih toliko ima i dobrih strana. Hoces da igras nesto online ne mozes fino obuces se odes prosetas, igras timsku igru uzivo (fudbal. kosarka, odbojka...), postoji 1000000000000000000 stvari koje se mogu raditi i bez PSN-a.

 

Ja neopravdavam kradju podataka ali borbu protiv kompanija koje su pocele da govore i ta nam odredjuju sta da radimo kako se njima cefne podrzavam 101%. Korisnici uvijek imaju alternativu ali kompanije to ocigledno ne zele da vide pa se ponasaju bahato i pokusavaju polako da nam uredjuju zivot. Pri tome ne mislim samo na situaciju razbijanja PS3 zastite nego na mnogo drugih primjera. Danas je aktuelna EULA kao neki pravni dokument koji nam odredjuje sta smijemo ili ne sa proizvodom koji kupimo. Nekad se to zvalo uslovi garancije koji su tebi ostavljeni na volju da li zelis da postujes ili ne i za sobom je vuklo posljedice ubitka garancije. Danas je to EULA koja te moze optuziti zato sto si razbio svoj telefon namjerno (ovo je malo karikirano), sto znaci da uredjaj nije moj nego sam ga ja samo iznajmio od proizvodjaca. Ovakav tretman korisnika ce se nastaviti sve dok korisnici cute i trpe ka sve uostalom na ovom svijetu. To bi trebali znati najbolje mi sa Balkana jer nam svakodnevno serviraju nebuloze i prepucavanja medju drzavama a to sve potice sa vrha dok narod nista niko ne pita a narod cuti i trpi to sve. Ali dobro usao sam sad u politiku kojom necu da se bavim jer mrzim politiku i politicare :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice