Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz pomoć

poruka: 9
|
čitano: 2.650
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz pomoć ".
10 godina
suspendiran
offline
Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz pomoć

Ma što vam je tako smiješno??!!

 

 

 
 
 

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz pomoć

"dopuštate li da aplikacija pristupi vašim kontaktima, porukama, ženi, djeci, rodbini, tazbini, bankovnom računu, snovima, gastrointestinalnom sustavu, planovima, zdravstvenom kartonu, dosjeu u muriji, kupaoni i štednjaku?" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz pomoć

Much wow... Iskopirali su Glympse koji postoji jedno 8 godina.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz po
Mirko935 kaže...

Much wow... Iskopirali su Glympse koji postoji jedno 8 godina.

Možda i prije, no 2010. je Google imao mogućnost da se vidi gdje je tko na karti, čak je bilo skoro pa u realnom vremenu i to na Eclair-u. Ne sjećam se dal' je to bila posebna aplikacija, ili dio Maps-a, ali nakon nekog vremena je jednostavno nestalo, da bi se sad eto opet taj feature vratio...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz po
Vrlo zahvalan feature za bateriju. I za zloupotrebu dakako. Iako ima i dobre strane, za djecu ili starije ljude da se ne pogube. A bas da ce me netko nac na koncertu uz pomoc gps-a neznam
...i tako dalje
13 godina
offline
Re: Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz po
Tja, meni je glympse jako zgodan. Obicno ako putujem nekome sa autom, ili moram pokupiti nekoga, posaljem im glymps da znaju gdje sam i kada stizem, da ne moram zivkati iz voznje.

Ako sad to bude u sklopu mapsa, jos bolje, jedna app manje :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz po

bilo je dio maps-a, odnosno latitude app-a

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Google_Latitude

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 19:18 (crkva).
8 godina
offline
Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz pomoć

Ma šta Glympse... Grindr ;-)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pokažite svima gdje se trenutno nalazite uz po
Nisu idejom nikoga "kopirali" već su stari feature prilagodili trenutnoj situaciji na tržištu.
Tnx, ali nisam oduševljen idejom da još lakše omogućim svoje lociranje (makar je danas jako teško pričati o anonimnosti).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice