Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M

poruka: 8
|
čitano: 1.817
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M".
13 godina
offline
Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M

zvijer nema šta...

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M

nebi ovo volio imati na koljenima kad radi

 

15 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M
ccfly kaže...

nebi ovo volio imati na koljenima kad radi

 

 koliko će to da košta?

XD

you want commitment put on your best suit put your arms around me now were going DOWN!
13 godina
offline
Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M

Meh nekako mi ubija poantu stavljanje takvog hardvera na portabilne uredjaje tipa laptop, za tu lovu moze se kupit odlican komp i odlican laptop. Kao argument ne priznajem gaming u pokretu, zato sto touchpad ubija prste pa nemozete nista, a ako ce te nositi periferiju sa sobom ubija smisao laptopa...

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M
GimmieCorsair kaže...

Meh nekako mi ubija poantu stavljanje takvog hardvera na portabilne uredjaje tipa laptop, za tu lovu moze se kupit odlican komp i odlican laptop. Kao argument ne priznajem gaming u pokretu, zato sto touchpad ubija prste pa nemozete nista, a ako ce te nositi periferiju sa sobom ubija smisao laptopa...

pa imas torbu i nevidim problem da stavis misa u nju! Niti ja nisam neki pobornika igranja na laptopu ali alienware je bas zbog toga napravljen stoga jedini koji mi se cini odlican za to! Ali normalno kosta!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M
CroVandal kaže...
GimmieCorsair kaže...

Meh nekako mi ubija poantu stavljanje takvog hardvera na portabilne uredjaje tipa laptop, za tu lovu moze se kupit odlican komp i odlican laptop. Kao argument ne priznajem gaming u pokretu, zato sto touchpad ubija prste pa nemozete nista, a ako ce te nositi periferiju sa sobom ubija smisao laptopa...

pa imas torbu i nevidim problem da stavis misa u nju! Niti ja nisam neki pobornika igranja na laptopu ali alienware je bas zbog toga napravljen stoga jedini koji mi se cini odlican za to! Ali normalno kosta!

Da i? Onda ce ti trebad ravna podloga (nije toliki problem ali ginu park, plaza itd.). Nisam nikad ni vidjeo problem nosenja jer se ionako nosi u torbi.

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
offline
Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M

AlienWare m17x je kostao 17 000 kn, tako da ce ovaj m18x kostat preko 20 000....

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljeni GeForce GTX 580M i 570M

Pa sigurno se nećeš igrati na plaži ili parku. To je u principu desktop replacement. Ili možda ćeš nositi kućište i monitor na leđima kada ideš kod frenda na lan party??? Ja sam jedan tjedan u Americi slijedeći na Bliskom Istoku pa par tjedana u Kini. Zamisli mene koji sam ovisan o MX18 sa dvije 580 kako putujem sa kućištem po svijetu. Za informaciju MX18 sa SLI 580 i SSD HDD-om me je koštao 2900 US$ na Black Friday rasprodaji u Americi.

Vrba
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice