Procurile prve slike iOS-a 8

poruka: 9
|
čitano: 2.980
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurile prve slike iOS-a 8".
14 godina
offline
Procurile prve slike iOS-a 8

Pretjerali su!


Bolje da su se držali iOS7 dizajna.

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Procurile prve slike iOS-a 8

Stvarno revolucionarno {#} .

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Procurile prve slike iOS-a 8

a vala ni touchwiz kod samsunga se nije pretjerano promjenio jos od s3 ako cemo realno, a ni htc sense nista ne nosi novo kod novog Onea za razliku od onog od prosle godine

 

ne branim sad Apple ali je tako

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Procurile prve slike iOS-a 8
iDiotphone
11 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile prve slike iOS-a 8
Nadam se da će podržati AirDrop sa iosa na macos i obrnuto.
Mogu AirDrop-nut sa iphona na drugi iphon, sa macbooka na drugi macbook, zašto nedaju da bacim sa iphona na mac.
Da znam da se mogu spojiti wifi-jem ali onda moraš upisivati lozinke i slično...
16 godina
offline
Procurile prve slike iOS-a 8

Zanjimljivo, od iphone 2 pa sve do iphone 5, nije se ama baš ništa nije promjenilo u izgled ikona na mobitelu. Bilo da je 2,3.4 ili 5 uvjek isto.... doooosadno

 
2 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Procurile prve slike iOS-a 8
SRLETRON kaže...

Zanjimljivo, od iphone 2 pa sve do iphone 5, nije se ama baš ništa nije promjenilo u izgled ikona na mobitelu. Bilo da je 2,3.4 ili 5 uvjek isto.... doooosadno

A zanimljivo da baš je promijenio.

 

http://www.ios7stuff.com/wp-content/uploads/2013/06/iOS-7-Evolution.jpg

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Procurile prve slike iOS-a 8
Indestructible, ipak je Sense doživio velike promjene sa verzijom 5 pa na dalje u odnosu na 1,2,3 i 4. Prvo je lagan, brz i funkcionalan strašno. Nešto što je meni najvažnija stvar kod Sensa, a što nema drugi OS (možda i ima, ali ja ne znam koji) je SmartDial i integracija kontakata koja je najjednoatavnije rješena u usporedbi s iOS ili TW ... Po meni :)
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
Procurile prve slike iOS-a 8

Men se pomalo čini da lagano i iOS trpa bloatware, i što je još gore, bloatware koji nedaju maknut.
ZaŠto te sat điđe, newsstand i slično ne ponude kao opciju na ajtjunu, čemu uvjetovanje.
No ajd, ja nisam standardni korisnik, valjda je ipak "stocks" funkcija/ikonica/scrolldown app neophodna svakoj
ženskoj na kavi i toaletu.
Uh viidi čuda, ipak nisam jedini???

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice