Puni HD na mobitelima

poruka: 9
|
čitano: 1.977
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Puni HD na mobitelima".
15 godina
odjavljen
offline
Puni HD na mobitelima

Sad još treba dogovoriti microHDMI izlaz za spojit takav mobitel na TV.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Puni HD na mobitelima

taman lijepo sad mogu snimati video puno bolje kvalitete

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Puni HD na mobitelima

Šta će mi dovraga full hd na 3-4" ekranu to je glupost da nema veće, jedino kao što kažeš da ima taj micro ili nano hdmi izlaz, ali sumnjam u to.

 


Malo sutra ćeš ti bolje snimati kada je kamera na mobitelima škart tek onako da slikaš test ili nešto hitno za sve ostalo tu je fotić, a i da si pročitao neće vidjeti masovnog tržišta do 2011.

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Puni HD na mobitelima

Jednostavno tehnika ide dalje pa se i to razvija, da se ne razvija danas bi onda svi na mobovima imali još uvijek cif kamere i video koji snima sa 10fps-a....prije 10 godina bila je ludnica monitor od 15'' sa 800x600 rezom a danas ima i mobova koji imaju rezu sličnu njoj samo u 16:9 formatu na 3-4'' ekrana dok monitori imaju više-manje od HD Ready do full HD-a, onda očito i mobovi moraju snimat u većim rezama da bi išta mogli vidjet na njima, uostalom do 2011. će se možda i ta full HD reza povečat pa će onda monitori sa rezom od 2xxx x 2xxx biti standard opet će ti ta reza na mobu bit manja(jer ćeš opet imat prave kamere koji snimaju u većim i boljim rezama). Što se tiče reprodukcije HD-a nomalno da mi to na mobu nema potrebe al za 2 godine bi mogli smislit neki miniHDMI pa bi tako sa moba na TV gledali video, to onda ima dosta smisla

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Puni HD na mobitelima

meni osobno je recimo dosta HD ready reza za gledanje filmove ,čak i ova (na analognoj televiziji)dosad mi je dosta.neznam sta ce nam vise od 1920x1080 reza ,ove rezze sa 2560x1600 su nepotrebno pretjerivanje po meni ,pa necu nikad imat ekran od 50 incha mamu mu njegovu ,ovaj televizor od 23" -24" je sasvim dovoljan

 

 

a definitvno podržavam da mobiteli trebaju snimat hd video jer mi je dosta ovog 352x288 i 640x480 u 3gp-u

 

sad cekam HTC bravo cini se da bude best buy sljedece godine Cool

LASER FAN [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2009 16:31 (viper).
16 godina
neaktivan
offline
Puni HD na mobitelima

Bilo bi bolje da ulažu u razvoj što dugotrajnijih baterija. Ovim tempom u budučnosti ćemo morat svaki dan punit mobitel.

More Li...
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Puni HD na mobitelima

DA to je istina,nakrcali sve u mobove za što smo prije koristili 5 različitih uređaja(kamera,fotoaparat,mp3player,radio...)i svaki je za sebe imao bateriju i jaču nego što imaju mobiteli sada a služilo samo za jednu svrhu. Nadam se da će japanci što su izumili nove baterije koje imaju 1000x veći kapacitet a iste veličine i težine današnjim napravit i za mobitele i ostale uređaje. Oni trenutno imaju u planu samo u vozila ugrađivat(ne samo aute već i u kamione/autobuse pa čak i vlakove) i to koji bi vrtili na čistu struju bez benzinskih/dizel motora kao hibridi što pokazuje jak potencijal tih baterija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Puni HD na mobitelima

Čim sam počeo čitati vijest, počelo mi biti žao što sam ugrabio Omniu... :)

Al novi čip dolazi na tržite tek 2011-e tako da mi nije više tolko žao lol

 

Enivej, kako stvari stoje, trenutno vam HDMI može zamijeniti DLNA preko kojeg može streamati HD video bežično.

Naravno, morate imati WiFi-enabled telku ili neki set-top box koji to podržava.

 

To što mobitel ima "samo" 3,7" meni nije problem, jer sav HD materijal koji snimim ionako gledam na monitoru/telki.

Al čisto je dovoljan za GPS, neke aplikacije/igre, i općenite za nešto sitno pogledat...

 

A ovo s baterijama definitivno stoji. Tu mora doći do nekih značajnijih poboljšanja.

Iako će novi čip trošiti 20-50% manje energije, to još uvijek znači da se baterija može potrošit za jedan dan.

Ali s obzirom kako se dobro situacija odvija na tržištu električnih automobila,

uopće ne sumnjam da će se tehnologija prilagoditi i manjim potrošačima (laptopi, mobiteli, ...).

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Puni HD na mobitelima

mislim da nećemo, kao što vidiš sve novije što izađe troši puno manje baterije od predhodnog...u ovom slučaju  20 do 50% manje energije za ovaj čip...drugi primjeri: bluetooth,OLED,wifi (može se odabrati 3 razine trošenja...bar na xperiji),noviji standardi mobilnih mreža(GSM->EDGE->UMTS->HSPA->LTE)...i još dosta toga...radije pretraži po internetu, neg da meni vjeruješOsmijeh 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice