Superračunalo Bura pušteno u pogon u Rijeci

poruka: 35
|
čitano: 4.147
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Superračunalo Bura pušteno u pogon u Rijeci".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Superračunalo Bura pušteno u pogon u Rijeci
1domagoj1 kaže...
Colossus7 kaže...

Evo ja glasam da se računalo u što skorije vrijeme preimenuje u * Franjo Otac Domovine* a backup strojevi neka se zovu *Gojko & Branimir 91*

E sad ga pretjerujes, fakat se nadam da je ovo bila zajeb*ancija.

 

nemora biti. ovo računalo možemo iskoristiti za prebrojavanja ustaša, četnika, hrvata, srba i slovenaca.

 

11 godina
offline
Re: Superračunalo Bura pušteno u pogon u Rijeci
Colossus7 kaže...

Zapitaj se zašto je to tako, dok je jednoj to prirodno stanje svijesti,  zašto druga od te dve skupine odišu otrovnim i nadasve opravdanim ciniznom, pesimizmom, beznađem, a lagano se manifestira u agresiju.

 neću te razuvjeravati, ali imam šeficu koja sebe smatra desničarkom i zbog toga po defoultu radišnom, sposobnom i domoljubnom za razliku od onih koje smatra nesposobnima, lijenima i izdajnicima

naravno, to što je ustvari lijena, nesposobna (sposoban je ustvari njezin muž) i što po cijele dane gleda gdje prevariti državu (u koju se zaklinje) sasvim je nebitno

 

naravno - već duže vrijeme sumnja da sam ja u stvari boljševik

seljačina je seljačina, kakvo god odijelo navukao

14 godina
offline
Re: Superračunalo Bura pušteno u pogon u Rijeci
Koji zalosni komentari za jedan IT forum.
Svakim danom me ljudi na ovom forumu sve vise iznenade, kao da citam forum o heklanju, a ne da "boravim" medu ljudima s kojima dijelim istu strast tj. ljubav prema hardveraj, gadgetima, software-u....
Najbolje da smo ostali na Orlovima, onda bi to ocito za nas, po nekima "balkance", bilo ok i po nasoj mjeri.
Pojedincima nije mjesto na ovome forumu. Nema cak ni NHF jer ne razumijem sta ti ljudi uopce rade na IT forumu kada tako razmisljaju.
Uz tu, vidi se da nemaju pojma o cemu pricaju i za sta se koristi Bura, ali ima na svu srecu puno ok ekipe koja sve razumije i koja je tim ljudima na ok nacin objasnila ulogu cijelog projekta te kako i sta radi.
Najbolje da po nekima u Hrvatskoj nista ne ide naprijed i da sveucilista te razne druge ustanove za istrazivanja i sve ostalo koriste npr. C64 (jer sta ce nama tu neka Bura).
Koja ekipa.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
offline
Superračunalo Bura pušteno u pogon u Rijeci

Kako ljudi ozbiljno shvaćaju komentare, a iz aviona je vidljivo da je zahebancija i spradancija...

 

Ljudi, opušteno.

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Superračunalo Bura pušteno u pogon u Rijeci
Darko1983 kaže...

Kako ljudi ozbiljno shvaćaju komentare, a iz aviona je vidljivo da je zahebancija i spradancija...

 

Ljudi, opušteno.

 Ma naravno. Kad dobijemo konkretniju vijest umjesto agencijskog PR copy pastea, konkretnije ćemo i komentirati.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice