Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G - Brži i jači Nav

poruka: 32
|
čitano: 7.342
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G - Brži i jači Nav".
12 godina
offline
Re: Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G - Brži i jači
Kokobil50 kaže...
To što masa puši marketinške bajke (a Amd zaista ima jako dobar marketing u zadnje vrijeme) ne znači da je sve super. 

 rece covjek koji je popusio sav NVIDIA marketing i opravdanje za dizanje cijena, uvjeren da je RT na 2060 prava stvar... ne kuzim kak se postane tolko delusional, zbilja

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
5 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G - Brži i jači
Referirao sam se najviše na 5700 karticu, xt mi nije nimalo zanimljiva. Nikad nisam bio pobornik glomaznih žderača električne energije s tri ventilatora koji zauzmu pola kućišta a ljeti mi je potrebna dodatna klima samo za njih da bi se ohladile. O buci da ne govorim. A gle, ta "gadna" rtx2060 je manja, tiša, hladnija, manje troši a po performansama je između 5700 i 5700xt. Raytracing sam isprobao, dobra je stvar no još je u pelenama pa mi nije toliko bitna stavka, to sam i naveo više puta. Uz sve to, Gainward najavljuje Pegasus verziju i tog super čipa s više ddr6 memorije u verziji s jednim većim ventilatorom ("obična" verzija Pegasus rtx2060 se već prodaje i kod nas). Što znači - tiho i učinkovito. Tako da je jedva čekam i to će biti moja iduća kartica za 2020.g. Amd me blago razočarao jer zaista simpatiziram tu firmu. No, ako još malo korigiraju cijene i izbace neku simpatičnu 5700, možda me i razuvjere :))
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 5:04 (Kokobil50).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice