LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.116.471
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava

Jesi ti siguran u to što pričaš? Vrtišxposed na ART-u?

Prilično sam siguran da griješiš i da je nekako došlo do greške u komunikacijskom kanalu :D

 

Referenciram se na ovaj post i tvrdim da ti vrtiš nešto drugo za što misliš da je "xposed" koji je netko spomenuo u postu iznad kao manu koja ne radi na ART-u.

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Dosla mi maska iz usa. Ringke max i invisible defender screen protector

Gdje se nalazi antena na mob-u? Jel možda gore desno?

 

sent via LG G3
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 11:58 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

Pozdrav društvo~jedno pitanje

 

Neka solidna navigacija po mogucnosti da je je free 

 

G3 nakon_xperia s haleluiahh 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G3 - rasprava

Čitam baš na XDA kako su iz LG-a potvrdili probleme sa spontanim gašenjem uređaja, da je software i pitanju i da će update doći krajem kolovoza.

 

Isto tako da su neki svoje probleme riješili resetiranjem uređaja na tvorničke postavke odmah poslije kupovine.

 

S obzirom da mi pretplata ističe na kraju kolovoza, G3 mi sada definitivno ulazi u izbor za idući telefon, naravno ako se riješi problem. Ne želim da ujutro zakasnim na posao ako se telefon ugasio pa alarm nije odradio svoje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
Kupi budilicu za 100kuna ☺
10 godina
offline
LG G3 - rasprava

10g

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Neznam jesam umislija al mi mob djeluje brže

sent via LG G3
 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

Kad bi barem 805 prodavali u Europi...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 14:44 (Tonči).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

I kod mene danas nova verzija softwarea 10g...ja sam tele2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
paradoxxxx kaže...

Jesi ti siguran u to što pričaš? Vrtišxposed na ART-u?

Prilično sam siguran da griješiš i da je nekako došlo do greške u komunikacijskom kanalu :D

 

Referenciram se na ovaj post i tvrdim da ti vrtiš nešto drugo za što misliš da je "xposed" koji je netko spomenuo u postu iznad kao manu koja ne radi na ART-u.

Evo, stavi xposed na dalvik i onda se prebaci na ART kao ja.

 

Extended navbar i snapshare (jedini koje koristim) rade normalno

 

edit-meni je sve na ARTu osim Xposeda (valjda) jer je on napisan za Dalvik.

 

ali bez problema guram ART + Xposed koji se sam vrati na dalvik sta ti lijepo pise

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 17:04 (Mitch).
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava

Noupe, ne radi to, barem ne kod mene.

Automatski ga vrati na dalvik poslije. Evo pokušao sam sada ponovno, ali ista priča.

Vjerojatno je i tebe bacilo natrag na dalvik, a nisi provjeravao.

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
15 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
paradoxxxx kaže...

Noupe, ne radi to, barem ne kod mene.

Automatski ga vrati na dalvik poslije. Evo pokušao sam sada ponovno, ali ista priča.

Vjerojatno je i tebe bacilo natrag na dalvik, a nisi provjeravao.

Hm, na N5 mi takoder radi, no mozda je ovaj ROM kojeg vrtim per-app runtime (SlimKat)...

 

ali sam siguran da mi je sve na artu (i tako pise u settings), no xposed radi jer je vjerojatno u dalviku sam

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Mitch kaže...
paradoxxxx kaže...

Jesi ti siguran u to što pričaš? Vrtišxposed na ART-u?

Prilično sam siguran da griješiš i da je nekako došlo do greške u komunikacijskom kanalu :D

 

Referenciram se na ovaj post i tvrdim da ti vrtiš nešto drugo za što misliš da je "xposed" koji je netko spomenuo u postu iznad kao manu koja ne radi na ART-u.

Evo, stavi xposed na dalvik i onda se prebaci na ART kao ja.

 

Extended navbar i snapshare (jedini koje koristim) rade normalno

 

edit-meni je sve na ARTu osim Xposeda (valjda) jer je on napisan za Dalvik.

 

ali bez problema guram ART + Xposed koji se sam vrati na dalvik sta ti lijepo pise

Xposed prilikom boota automatski vraća na Dalvik cijeli sistem, kao što piše. 

A kako ti si uspio ostati na ART-u s Xposedom, bez bootloopa, pojma nemam.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 20:55 (mind_challenge).
15 godina
offline
LG G3 - rasprava

Ne bih znao, ali stvarno sve se cini kao da je na ARTu (aplikacije se instaliravaju pun ku.rac vremena) i sve je fluidnije

 

Mozda settings app laze pa pise art...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG G3 - rasprava

Probaj instalirati ovo. Ako radi, nisi na ART-u.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
LG G3 - rasprava

Lg g3 real review - lik je brutalan

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G3 - rasprava

Aj mi objasnite sta ce vam ART!!?? Sta fali Dalviku...nista nije losiji od ART-a,cak naprotiv bolji je tj stabilniji.Da je ART takav napredak google bi ga vec stavio u Android i ukinuo Dalvik. Brze otvaranje aplilacije na ART nacin se mjeri milisekundama naspram Dalvika tako da to korisnik nece ni primjetit.

 

Narucio foliju za G3 i stigla folija ali malo prevelika 😂😂😂.Pazite kad narucujete folije,maske jer kinezi nemaju metar da tocno izmjere dimenzije G3.😂😂

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 0:18 (R36).
 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
R36 kaže...

Aj mi objasnite sta ce vam ART!!?? Sta fali Dalviku...nista nije losiji od ART-a,cak naprotiv bolji je tj stabilniji.Da je ART takav napredak google bi ga vec stavio u Android i ukinuo Dalvik. Brze otvaranje aplilacije na ART nacin se mjeri milisekundama naspram Dalvika tako da to korisnik nece ni primjetit.

 

Narucio foliju za G3 i stigla folija ali malo prevelika 😂😂😂.Pazite kad narucujete folije,maske jer kinezi nemaju metar da tocno izmjere dimenzije G3.😂😂

 

To sto je tebi Dalvik dovoljno dobar ne znaci da je svima. ART jos nije stavljen kao zadani jer jos nije potpuno zavrsen.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
12 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
gamer34 kaže...
R36 kaže...

Aj mi objasnite sta ce vam ART!!?? Sta fali Dalviku...nista nije losiji od ART-a,cak naprotiv bolji je tj stabilniji.Da je ART takav napredak google bi ga vec stavio u Android i ukinuo Dalvik. Brze otvaranje aplilacije na ART nacin se mjeri milisekundama naspram Dalvika tako da to korisnik nece ni primjetit.

 

Narucio foliju za G3 i stigla folija ali malo prevelika 😂😂😂.Pazite kad narucujete folije,maske jer kinezi nemaju metar da tocno izmjere dimenzije G3.😂😂

 

To sto je tebi Dalvik dovoljno dobar ne znaci da je svima. ART jos nije stavljen kao zadani jer jos nije potpuno zavrsen.

A ti kao primjetis razliku!!Aj nemoj me zezat!!😂😂

 

Pol ekipe ne zna sta je Dalvik a sta ART.,ali valjda je fora imat ART pa svi prebacuju na ART.

 

Isti primjer kao i s rootanjem G3. Rootaju ga pa onda ne znaju sta bi dalje..valjda misle da ce G3 letit sam kad ga rootaju.

 

G3 je odlican mob i bez rootanja i ART-a radi odlicno!!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 0:32 (R36).
12 godina
offline
LG G3 - rasprava

Samo da javim da se nakon novog update opet javlja smanjivanje svjetline ekrana s 100% na 90%.

Mozda je to zbog mog surfanja od 45min na 4G mrezi.,takoder primjecujem sa se mob malo zagrijao ali nista toliko strasno.

Danas cu testirat WIFI,jer cini mi se da 4G najvise grije mob.

 

Tem baterije je na 41 stupanj

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 0:48 (R36).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

ja neznam sta ce vama 100%

danas sam malo igrao se sa frendovim G3, osvjetljenje na 40%, vise od toga ne treba! malo vise vani...ali ne 100%...to bljesti pun k...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
R36 kaže...

 

Narucio foliju za G3 i stigla folija ali malo prevelika 😂😂😂.Pazite kad narucujete folije,maske jer kinezi nemaju metar da tocno izmjere dimenzije G3.😂😂

Zasto foliju? U par dana se izgrebe i moras svako malo stavljat novu. Ja sam uzeo staklo. Platio 9$. Kad vec imas para za skupi mob, onda si mozes priustiti i neko zastitno staklo. Folije su za mobitele od parsto kuna. :)

13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
RuskeGTT kaže...

ja neznam sta ce vama 100%

danas sam malo igrao se sa frendovim G3, osvjetljenje na 40%, vise od toga ne treba! malo vise vani...ali ne 100%...to bljesti pun k...

 

Slazem se. Prije sam drzao na 40ak %, a sad je na auto.

12 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
RuskeGTT kaže...

ja neznam sta ce vama 100%

danas sam malo igrao se sa frendovim G3, osvjetljenje na 40%, vise od toga ne treba! malo vise vani...ali ne 100%...to bljesti pun k...

Nije ni meni na 100%,meni je na 50% AUTO.

 

Bakaluar kaže...
R36 kaže...

 

Narucio foliju za G3 i stigla folija ali malo prevelika 😂😂😂.Pazite kad narucujete folije,maske jer kinezi nemaju metar da tocno izmjere dimenzije G3.😂😂

Zasto foliju? U par dana se izgrebe i moras svako malo stavljat novu. Ja sam uzeo staklo. Platio 9$. Kad vec imas para za skupi mob, onda si mozes priustiti i neko zastitno staklo. Folije su za mobitele od parsto kuna. :)

Aj posalji link s e-bay da vidim kako to staklo izgleda pa da ga uzmem.

13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
R36 kaže...

Aj posalji link s e-bay da vidim kako to staklo izgleda pa da ga uzmem.

 

Staklo ti je Nillkin 9H.

12 godina
offline
LG G3 - rasprava

Najvjerojatnije da update 10g rjesava problem gasenja.

 

Dopis LG-a:

 

In the first models delivered of the LG G3 there were intermittent problems. It could happen under certain circumstances, that the device shut down unexpectedly. LG has been following all the relevant reports very closely and has been working round the clock on a solution since the first known occurrence of the problem.

 

LG deeply regrets that some of the first buyers could not enjoy undisturbed the power and functionality of the LG G3 and has developed a software update (V10G-EUR-XX), which fixes the known problems. The software update is now available and the customer will be notified when the update is ready via FOTA or PC Suite (under software updates and drivers).

 

LG apologizes for the inconvenience and hopes that all parties concerned will be able to enjoy their LG G3 without interference after the update.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Par puta mi se desilo da kad idem oživit ekran, neotkljuca ga al mi zasvjetli led crveno svijetlo. Sta bi to mogli bit?

sent via LG G3
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Moby-Split kaže...

Par puta mi se desilo da kad idem oživit ekran, neotkljuca ga al mi zasvjetli led crveno svijetlo. Sta bi to mogli bit?

 

Krivo uneseni kod.

13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Ne ne. Znaci ekran je crn, taknem ga dva puta, zasvjetli mi led crveno i to je to. Taknem ekran ponovno, upali se. Al sad sam maknuo otkljucavanje sa kuckanjem i nemam to vise. Nego se ekran probudi uredno.

sent via LG G3
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 13:28 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
LG G3 - rasprava

Je rijesen problem izostravanja ?

SeBo
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 14:36 (crosebo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice