Edubuntu

poruka: 3
|
čitano: 1.172
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Edubuntu

Nedavno sam instalirao Ubuntu 8.04.1, ali mi se poslije svidio edubuntu. Sad...kako mogu instalirati edubuntu?

Jel moram izbrisati Ubuntu pa onda ponovno instalirati, ali edubuntu?

Intel Pentium D 930- 2x3.00 GHz, Kingmax 3 GB DDR II(667 Mhz), Albatron PX945P v2.0, GeForce 8600 GTS 256MB, Seagate Barracuda 250 GB, napajanje 400W, Win Vista Bussiness SP1
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Edubuntu

Halo? dajte ljudi, treba mi pomoc.

Intel Pentium D 930- 2x3.00 GHz, Kingmax 3 GB DDR II(667 Mhz), Albatron PX945P v2.0, GeForce 8600 GTS 256MB, Seagate Barracuda 250 GB, napajanje 400W, Win Vista Bussiness SP1
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Edubuntu
Ivanplesh kaže...

Nedavno sam instalirao Ubuntu 8.04.1, ali mi se poslije svidio edubuntu. Sad...kako mogu instalirati edubuntu?

Jel moram izbrisati Ubuntu pa onda ponovno instalirati, ali edubuntu?

 Jednostavno ubacis CD od Edubuntua, restartas i krenes s instalacijom. Za particije odaberi one koji si odabirao prilikom instalacije Ubuntua. Instaler ce ih formatirati i instalirati Edubuntu na njih. Simple as that! :)

Ako imas podataka na Ubuntu samo ih prebacis na USB ili CD.

btw, mozes sam od Ubuntua napraviti Edubuntu. Edubuntu je zapravi isti Ubuntu samo sto ima instaliran poprilican broj edukacijskih programa. Jednostavno iz repozitorija instaliras sve sta ima Edubuntu i gotovo. :)
Gentoo user. :')
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice