Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.378
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Htc U11
Znači u vrijeme kad će biti predstavljeni S9 i G8? Ko da žele da se ne prodaje.
Malo me zabrinjava ekran sa slabim osvjetljenjem i loša baterija, tako piše GSMarena...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Htc U11

https://www.gsmarena.com/htc_u11_plus-review-1690p8.php - ovaj U11+ ima brutalnu kameru. Osobno mi je bolja od Pixela 2 XL koji kao ima najbolju kameru.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...

https://www.gsmarena.com/htc_u11_plus-review-1690p8.php - ovaj U11+ ima brutalnu kameru. Osobno mi je bolja od Pixela 2 XL koji kao ima najbolju kameru.

 Kamera ista kao u 11..

13 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
R36 kaže...

https://www.gsmarena.com/htc_u11_plus-review-1690p8.php - ovaj U11+ ima brutalnu kameru. Osobno mi je bolja od Pixela 2 XL koji kao ima najbolju kameru.

 Kamera ista kao u 11..

 U11+ i U11 imaju identičnu kameru bez ikavkih razlika.

 

A Pixel 2 ima ipak bolju kameru, da ne velim kakvu stabilizaciju videa ima kao ni jedan mobitel za sada, a još stižu poboljšanja u narednim update-ima.

16 godina
offline
Htc U11
@ivicask, jel znas kada krece oreo za nase trziste?

Vidim amerima je pusten kao i azijcima..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
@ivicask, jel znas kada krece oreo za nase trziste?

Vidim amerima je pusten kao i azijcima..

 Još testeri dobivaju testne verzije za EU, znači nije još gotov, al kolko znam u zadnjoj je fazi može izaći u bilo kojem trenu a onda ako bude ikakvih problem izadt će male update naknadno..

14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zuper kaže...
Znači u vrijeme kad će biti predstavljeni S9 i G8? Ko da žele da se ne prodaje.
Malo me zabrinjava ekran sa slabim osvjetljenjem i loša baterija, tako piše GSMarena...

Trenutna verzija Google Play Services-a je i totalnoj banani i izaziva battery drain na dosta uredjaja tako da ja ne bi 100% vjerovao toj recenziji...

12 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
R36 kaže...

https://www.gsmarena.com/htc_u11_plus-review-1690p8.php - ovaj U11+ ima brutalnu kameru. Osobno mi je bolja od Pixela 2 XL koji kao ima najbolju kameru.

 Kamera ista kao u 11..

Neda mi se gledat recenzija, ali mi se čini da U11 nema HDR Boost kao U11+. Opet kažem da to sofwersko poboljšanje igra veliku ulogu. 

Kad pogledam recenziju na Gsm Areni slike puno bolje izgledaju od Pixela 2 XL., samo radi te funkcije HDR Boost.

 

U11 i U11+ imaju fizički istu kameru ali očito različiti software.

16 godina
offline
Htc U11

https://forum.xda-developers.com/u11/how-to/google-camera-hdr-comparison-t3655196/page61

 

Postoji alternativa stock app od htca, google camera app, radi odlično posao, a i svako malo updejtaju app, rezultat toga, odlične fotke..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

https://forum.xda-developers.com/u11/how-to/google-camera-hdr-comparison-t3655196/page61

 

Postoji alternativa stock app od htca, google camera app, radi odlično posao, a i svako malo updejtaju app, rezultat toga, odlične fotke..

 

 

Istina, ta Google camera app mi je pokazala da i Galaxy S8+ koji imam nema losu kameru.

Steta jedino sto su podesavanja u toj app totalno spartanska, ali rezultat je uvijek bolji nego sa standardnom kamerom od Samsunga, pogotovo ako koristim JPEG.

9 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Ima li on onu foru jao p10 i iphone da slika nesto a da je iza zamucena pozadina

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Danas sam imao u ruci u11 ali vrlo kratko, no ono sto me je razocaralo je svjetlost koja je bila pojacana do kraja a izgledalo je kao da je na nekim uređajima stavljena na pola. Onda se pitam pa kako se tek vidi na suncu ekran?? Koma!  Ako takav ekran ima i u11+ onda definitivno nista od tog uređaja..

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11

Meni se odlicno vidi ,cak ga i smanjim.Onda nije nesto u redu sa tim ekranom

12 godina
offline
Htc U11

Vi koji imate U11., kako ste na kraju s njim zadovoljni? Jel došao Oreo??

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...

Vi koji imate U11., kako ste na kraju s njim zadovoljni? Jel došao Oreo??

 

 Zadovoljan! Nije jos, vele sredina ovog mjeseca..

 

14 godina
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...

Vi koji imate U11., kako ste na kraju s njim zadovoljni? Jel došao Oreo??

 

 Zasad zadovoljan, doduše imam ga nekih 2 tjedna. Baš ga fino osjetiš u ruci, svi kažu da je glomazan, a meni baš odgovara. Uzeo u amazing silver varijanti, nabacio na njega spigen liquid crystal maskicu, rezultat nešto predivno. Telefon je brutalno brz, skoro pa stock android, jedino mi je vip ubacio neke svoje gluparije, ali to obrisao. Kamera radi vrhunske fotke (glavna) po danu i noći, prednja iskreno nije neko veselje ali posluži svrsi. Obzirom da je gotovo stock android, korisiti google appove za fotografije, muziku i ostalo, nisam s njima nešto oduševljen ali neke posluže, a neke sam zamijenio 3rd party appovima sa storea. Baterija izdrži cijeli dan sa srednjim ka jačem korištenju, u prosjeku 4-5h SOT-a, standardno. Ekran je odličan, možda mrvu tamniji, ali sve u svemu ja zadovoljan, boje su poprilično lijepe. Uspoređivao sam ga sa lg g6 od djevojke, i mogu reć da mi je lg-ev ekran puno više bljedunav, isprane su nekako boje, a tak imam i dojam za fotić. Velika mana su slušalice koje su usb-c i navodno da se mogu samo koristit htc-ove sluše, pa ako se potrgaju, onda sam nadrapal. Zvuk je fenomenalan, sluše isto, tu opere bilo koji flagship. Užasno me živcira recimo to što na "zavjesi" sa prečacima nema prečaca za vibru, neg se mora stisnuti gumb za pojačavanje ili smanjenje zvuka, pa onda ikonicu za zvuk. Onu funkcionalnost sa stiskanjem moba sam u startu odmah isključio, jer mi to ne treba, ondnosno trenutno me ne interesira.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
13 godina
offline
Re: Htc U11
zuper kaže...
Znači u vrijeme kad će biti predstavljeni S9 i G8? Ko da žele da se ne prodaje.
Malo me zabrinjava ekran sa slabim osvjetljenjem i loša baterija, tako piše GSMarena...

 

Zanimljivo, samo GSMarena ima problem s baterijom. S obzirom da je baterija za četvrtinu veća nego na običnom U11 a sve ostalo više manje isto, a svejedno je GSMarenin endurance rating manji nego kod U11 rekao bih da je neka anomalija.

Osvjetljenje ekrana isto varira kako koga pitaš.

 

Ok, prebolio sam to da nema Solar Red ali ta nedostupnost me ubija. Stvarno ne kužim gdje je zapelo. Ne prodaje se u Americi, ne bi trebalo biti previše problema oko zadovoljavanja potražnje. Čak i preorder ne da ništa osim ceramic blacka, što je jedina opcija koju ne želim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 11:35 (Chronosus).
16 godina
offline
Htc U11

Batka na U11 nije spektakularna, al s obzirom na veličinu baterije odnosno ekrana i softver koji je podešen, mogu reć da su dobar posao napravili ovi u HTCu..

Naravno ak se gleda isključivo baterija tj ak je to prioritet onda se ne kupuje U11, neg neki s većim kapacitetom..

 

Generalno gledajući, zadovoljan sam s baterijom na U11..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U11

I ja sam htio Solar Red varijantu. Na kraju sam uzeo "srebrni" koji je zapravo svijetlo plavi, i mogu ti reći da mi se strašno svidjela boja.

 

A što se baterije U11 tiče, nisam siguran što je u pitanju, ali traje mi osjetno duže i duže. Znao sam čak i po 6h SoT imati, što je za moj način korištenja zbilja fenomen. U prosjeku je to oko 5-5,5 h, imam relativno ujednačen način korištenja skoro svaki dan..

 

Jučer ga primjerice slabije koristio, došao na 3h SoT kroz cijeli dan, i s 44% baterije, ujutro od 7 do navečer 11 na terenu.

I s tim da mi je uključeno sve šta može bit uključeno.

youtube.com/mislavbusic
14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Jel stigo kome OTA Oreo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...

Jel stigo kome OTA Oreo?

 Jos nije..

16 godina
offline
Htc U11
@ivicask, jel znas kad ce U11 EU dobit Oreo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
@ivicask, jel znas kad ce U11 EU dobit Oreo?

 Nemam pojma trebalo je biti pušteno već, al izgleda da nisu stigli, nitko nezna točno više..

16 godina
offline
Htc U11
Što se tiče Orea i kašnjenja na U11..

Small bug with the Oreo Update. Google removed the option in "PlayStore > Settings > en-/disable that newly installed Apps are added to the home screen". To be absolutely accurate they indeed just moved it to "Google launcher > settings" menu. As fas as I know and saw on a Taiwan update I tested on my personal U11 the option to disable that newly installed apps are added to the honme screen right away is missing within "Sense Home > settings".

Regarding the Oreo updates that have already been rolled out, HTC's currently investigation if a fix via PlayStore update of Sense Home launcher might be possible - as far as I got to know from a safe source.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

U11+ opet dostupan za order na htcovoj stranici. I dalje samo crni. :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11
Ovaj HTC ima lošu komunikaciju sa ljudima, zapravo uopće ne komunicira, samo vele: "bit će uskoro".. Radi se o Oreo updateu..
https://twitter.com/HTC_UK/status/949228272730230784
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Izgleda da je pušten Oreo na U11.. Sad samo čekam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Izgleda da je pušten Oreo na U11.. Sad samo čekam

Ne znam bi li stavio Oreo cim dodje posto mi sad sve savrseno radi i baterija je dobra. Jesi gledao po netu mozda iskustva ljudo? Ima li sta bugova i kakva je baterija?

13 godina
offline
Htc U11

Evo i je prešao na htc, prelazak sa galaxy s4 je bio bezbolan i trenutno sam oduševljen htc-om.

baterija,kamera i slušalice rasturaju :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...
zvonac kaže...

Izgleda da je pušten Oreo na U11.. Sad samo čekam

Ne znam bi li stavio Oreo cim dodje posto mi sad sve savrseno radi i baterija je dobra. Jesi gledao po netu mozda iskustva ljudo? Ima li sta bugova i kakva je baterija?

 Navodno malo bolja na Oreu, nisam nasao nekih zamjerki na Oreo..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice