"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.741.474
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
9 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kakva su vam iskustva sa ducanom Geekmaxi? Jesu korektni po pitanju servisa i garancije?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Slaba mi je to baterija za 5,5 ekran. A ni kamera prema specifikacijama nije baš blistava. Taman dvije najvažnije stvari :) 

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@djigibao, mogao si ugooglat honorbuy vaucher pa naci dodatni popust 10%, tako sam si ja prije par dana za isti uređaj
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

MI A1 ima bolje kamere od bilo kojeg drugog moba u toj cijeni.
Sto se tice baterije treba gledat malo i koji je SOC/CPU i optimizaciju cijelog OS-a a ne samo koliko ima mAh-a

 

sisko93 kaže...
@djigibao, mogao si ugooglat honorbuy vaucher pa naci dodatni popust 10%, tako sam si ja prije par dana za isti uređaj

 

Upisao sam dva koda za popust po 5.5$ = 11$ (vidi sliku)

 Probavao sam jos neke ali mi vise nije htio prihvatiti

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 9:45 (djigibao).
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tražim bateriju za Xiaomi redmi 1S , baterija BM-41. Kako zbog restrikcija kinezi ne šalju bateriju(probao sam preko DX,piše da šalju baterije u CRO,ali im se paket vratio) molim info ako znate za koji shop da šalje u CRO.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

https://www.honorbuy.com/1108-xiaomi-redmi-4x-prime-international-version-32gb-black.html 

 

ova opcija mi se sviđa možda i najviše 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

https://neutrinomobile.hr/elephone-s8-dual-blue.html

 

Dali ovo vrijedi tih para, ima li netko iskustava sa dotičnim modelom ili proizvođačem.

 

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nadajmo se da neće biti potrebe za takvim iskustvima. Što se tiče dostave brzi su. Ne dobiješ račun s mobitelom kao npr. kod Alza shop-a. Tako da je ta garancija po meni u rangu kineske, ipak ako plaćaš Paypalom imaš donekle zaštitu 6 mjeseci.

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo prošao šesti dan i dalje mi Goldway nije poslao mob.

Znači dali su mi oba trackinga iz Kine i Engleske ali ni jedan se nije pomakao.

Inače mi je sve dolaziolo unutar 7 dana od narudžbe.

Uglavnom već dva dana uopće ne odgovaraju na mailove i ne mogu ništa, a treba mi telefon ili bar povrat 350$...  

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 11:46 (Grga1984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Takoder imam problem da mi mobitel nije jos dosao, a prodavac navodi 15 days delivery (slika) ili full refund. Zanima me otkad se racuna tih 15 dana? Otkad sam posla narudzbu ili otkad prodavac posalje? Posla sam prodavacu par mailova, na nijednog nije odgovorio i na DHLovoj stranici ne pise da se paket pomaknuo, samo pise Shipment information received.

Da otvorim dispute nakon sta prode 15 dana ili?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
goodie kaže...

https://neutrinomobile.hr/elephone-s8-dual-blue.html

 

Dali ovo vrijedi tih para, ima li netko iskustava sa dotičnim modelom ili proizvođačem.

 

 to nikako ne vrijedi 2300 kn ili 353$ , za te novce se ugrabi mi note 3/2, mi 5 plus koji su jedno 10 puta bolji

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
TomekK kaže...

Tražim bateriju za Xiaomi redmi 1S , baterija BM-41. Kako zbog restrikcija kinezi ne šalju bateriju(probao sam preko DX,piše da šalju baterije u CRO,ali im se paket vratio) molim info ako znate za koji shop da šalje u CRO.

 Evo ti ovišalju.

Uzeo od njih dvaput po 7000 mAh

dak
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Gdje si ti uzeo?

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
djigibao kaže...

MI A1 ima bolje kamere od bilo kojeg drugog moba u toj cijeni.
Sto se tice baterije treba gledat malo i koji je SOC/CPU i optimizaciju cijelog OS-a a ne samo koliko ima mAh-a

 malo morgen

 

https://www.ebay.com/itm/LG-V10-H900-GSM-Unlocked-64GB-4G-LTE-Smartphone-BK-WT-Opal-BL-Ocean-BL-AT-T-UK/292304889320?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=591203818534&_trksid=p2057872.m2749.l2649

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
marijanooo kaže...

Ima kakav dobar Black Friday deal? Trebao bi mi najobičniji mob Dual sim da ima Second space. Budzet 50-60 dolara sveukupno

 Mislim da ti je ovo najbolje- monumentalno

UHANS

dak
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ima li koji dobar mobitel za 800 kn  sa pdv

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Je li taj sto prodaje lg v10 uopce puzdan i jesi narucivao taj mobitel od njega? Prejeftino da bi bilo istinito...

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch

Sigurno ide bez Pdva ako se uzme dhlom?
Potpis
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzeo sam ja V10 od tog sellera, nov u sealed kutiji. Ali treba imati na umu da je americka AT&T verzija tak da nema nista od updatea, dobijes ga sa 5.1.1 i to je to, ali meni nije igralo ulogu. Stigao za 5 radnih dana DHL-om, sveukupno 1500kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

i ne radi na B20 800mhz, je tako?

sto se tice updejta, moze se rootati pa staviti neku noviju verziju 6icu 7icu? ili kako to ide?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Foz-matija kaže...
Deutsch

Sigurno ide bez Pdva ako se uzme dhlom?

 100%

6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mislim da ne, mozes detaljno provjerit na https://willmyphonework.net/ H900 je model

Ne postoji nikakav custom rom jer je zakljucan bootloader od strane AT&T-a, a sluzbeni update se samo moze napraviti sa njihovom karticom i spojen na njihovu mrezu.

 

Ali takva kamera, display, DAC.. za 1500kn ne ide bolje imho

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Prvi put planiram kupiti mobitel na Gearbestu, koja su iskustva s carinom, dosad sam naručivao stvari i bila je besplatna dostava bez nekih dodatnih naplata.
 
Budžet mi je do 2000 kn znači 200-300$, imate li kakve preporuke? Zasad gledam Xiaomi MI Note 2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Xiaomi mia1 ili mi max2, pogledaj na aliexpressu goldway ili Xiaomi mi store ili geekmaxi.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lovrom23 kaže...

Prvi put planiram kupiti mobitel na Gearbestu, koja su iskustva s carinom, dosad sam naručivao stvari i bila je besplatna dostava bez nekih dodatnih naplata.
 
Budžet mi je do 2000 kn znači 200-300$, imate li kakve preporuke? Zasad gledam Xiaomi MI Note 2.

 ocarinit ce te na gearbestu...

Patrick_cro kaže...
Xiaomi mia1 ili mi max2, pogledaj na aliexpressu goldway ili Xiaomi mi store ili geekmaxi.

 mi note 2 je dosta jeftin sada(2350 kn), cak i mi 5s plus(2151kn) ako mu treba nesto "snazno"

no ako ti ne treba snaga 820 mozes realno kupiti mi a1 i bit ces zadovoljan

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

 ocarinit ce te na gearbestu...

 Gdje me nece ocarinit?

Jos nesto, planiram biti na bonovima, sad koliko mi se isplati recimo u simpi kupit huawei p9 lite u usporedbi s ovako kupljenim xiaomijem, dobijem 600 kn na racunu u simpi
https://www.simpa.hr/mobitel/huawei-p9-lite-black-2017?entityid=l5qJW6uXvjWQgY9Va1hdDFSze7R4jpPS3BxhmGZVPCo1&gapt=4-32-1-1-0-0-0

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lovrom23 kaže...
 Gdje me nece ocarinit?

Pogledaj si Geekbuying IT i DE skladišta za dostavu iz EU, na istaknute cijene imaš i 7% popusta uz kodove, ja upravo naručio Redmi Note 4X 3/32GB iz Njemačke...

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

koji i zašto?

4 Huawei P9 lite 2017
7 Xiaomi Redmi Note 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice