"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.741.779
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ne mogu se odluciti izmedu umia i meizu kojeg imam sada i jako sam zaovoljan,a i primjetio sam da nema na svim webshopovima meizu,a nisam bas siguran koji je najpozdaniji pa ne znam ni od kuda bih bas narucio

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ima na našim webshopovima sve više Meizua, a i Xiaomia. eKupi trenutno ima akciju na Xiaomi od 15%

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

dali se moze naruciti sa geekbuyinga iz kine ali da se ne placa pdv i carina jer nemaju meizu m6s u eu skladistu

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
harma10 kaže...

dali se moze naruciti sa geekbuyinga iz kine ali da se ne placa pdv i carina jer nemaju meizu m6s u eu skladistu

 ne

11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

a zna li netko neki webshop gdje ima meizu m6s da se ne placa to

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nema ti tog moba bas jos negdje na eu skladistu

11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

a neki kineski webshop koji salje bez da se placa pdv i carina

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima li itko iskustva sa kupnjom na giztopu, na nekim forumima sam čitao da im je došlo bez ikakvih problema i plaćanja carine i pdva a neki kažu da im je mobitel ostao na carini pa sada ne znam da li da naručujem preko njih ili ne

 

https://www.giztop.com/phones/meizu/meizu-m6s.html

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Trebam mob za klinca pa me zanima jel ovo ok i podržava li Hr mreže?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2018 23:48 (tintin).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam jedno pitanje vezano za naručivanje za honorbuy-a.

 

Uzimam idući tjedan Mi Note 3 (čeka se plaća kao ozebli sunce), već sam pripremio stavke u košarici pa sam se iznenadio na jednu stvar. Ako naručim samo mob, masku i staklo poštarina je $34. Ako dodam i powerbank na to (isto piše da je na EU skladištu) poštarina skače na $49.

 

Jel zna netko u čemu je fora? Nije da ću propast za tu razliku, ali kad pogledam s druge strane onda mi cijena powerbanka ispada $40 umjesto $25.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kad bi trebao Xiaomi Redmi Note 5 Pro izaći u prodaju?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ovo su mi poslali sa giztop, molio bih nekoga ako ima iskustva da ih podijeli samnom da znam dali da naručim od njih ili ne, hvala unapred

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nije to onaj isti giztop od prije kod kojeg si imao garantirano da ti nece ici na carinu. Ne isplati se od njih narucivati jer najvjerojatnije ce zavrsiti na carini i onda ti snosis troskove

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam to bio ja, ja sam naručio sa coolicoola prije par godina i meizu sa aliexpresa sa trgovine koje više nema, zato i imam problem prilikom naručivanja istog, a znaš li možda za oppomart kakva je kod njih situacija sa carinjenjem i plaćanjem pdva

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Oppomart ima neku robu na EU skladistu tak da ako uzmeš sa eu skladista nemas problema sa carinom. Zasto ne pogledas aliexpress goldway, mi store, ili geekmaxi, geekbuying EU skladista pa vidis sta imaju trenutno na stanju u Eu
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

https://www.oppomart.com/phones/meizu-m6s.html

Možeš li mi reci jel je ovo iz europskog skladišta jer ga nikako ne mogu naći na njihovoj stranici

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozd.
Ako kupim elephone s8, od gekbuying, iz njihovog eu skladišta,, dali plačam carinu i pdv?
Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
harma10 kaže...

https://www.oppomart.com/phones/meizu-m6s.html

Možeš li mi reci jel je ovo iz europskog skladišta jer ga nikako ne mogu naći na njihovoj stranici

 

zzz kaže...
Pozd.
Ako kupim elephone s8, od gekbuying, iz njihovog eu skladišta,, dali plačam carinu i pdv?
Hvala.

 Kontaktirajte direktno njih, tipa gearbest isto ima eu skladiste pa se opet dogodi da zavrsi na carini...

Patrick_cro  nije ni oppomart vise siguran sa time nazalost :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 11:54 (Deutsch).
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ulefone T2 pro izlazi,bit ce predstavljen za koji dan na sajmu u Barceloni,imate kratki video na youtube-u tog modela...po meni jedan od ljepsih kineskih mobitela.Zasto Xiaomi ne pokusa nesto slicno,jel realno od Mi note-a 2 i Mi mixa,osim kvalitete nemaju iole oku lijep mobitel.Moje misljenje.Meizu m15 plus bi isto trebao biti ok iako su jos samo renderi,nema jos konkretnih slika ni videa.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mobitel ima notch kao iphone x. Meni osobno to nije niti lijepo, niti korisno i smatram da nitko ne bi trebao ici tim putem...

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Za dva soma u domaćim dućanima, isplati li se više Mi A1 ili Huawei P Smart?

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
A1 je bolji. I još danas je u ekupi 4/64GB verzija za 1650kn što je jako dobra cijena
Moj PC  
8 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima li tko iskustva sa kupnjom na festtechu?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozdrav svima,

potreban mi je savjet oko odabira mobitela za mamu.
Trenutno koristi iPhone 5C. Volio bih joj pokloniti novi mobitel za rođendan. Najbitnija stavka mi je jednostavnost i stabilnost u radu (MIUI?) i kvaliteta kamere. Da li postoji neki mobitel do1500 - 2000 kn a da ima kameru u rangu iPhone 6/7 , Galaxy 6/7? Bitno je i da mobitel ima hrvatski jezik.
Hvala svima!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
harma10 kaže...

Ima li tko iskustva sa kupnjom na festtechu?

 

od 2013te kupujem na FT, je da se radi iskljucivo o elek. cig i sve vezano uz njih, i po tom su deffinitivno najjaci

dostava u roku 2 tjedna, ako je nesto na stanju

 

sta bi uzimao sa FT?

 

Bgang kaže...
Pozdrav svima,

potreban mi je savjet oko odabira mobitela za mamu.
Trenutno koristi iPhone 5C. Volio bih joj pokloniti novi mobitel za rođendan. Najbitnija stavka mi je jednostavnost i stabilnost u radu (MIUI?) i kvaliteta kamere. Da li postoji neki mobitel do1500 - 2000 kn a da ima kameru u rangu iPhone 6/7 , Galaxy 6/7? Bitno je i da mobitel ima hrvatski jezik.
Hvala svima!

za 2000kn sa aliexpressa mi note 3

za te novce mislim da ne postoji bolji

 

ustvari u taj rang 1500-2000kn

xiaomi mi a1(cisti android)/mi5c(miui) ili pricekat koji dan dok dođe u shopove i vidjet cijene za redmi note 5 pro ili kao sto rekoh najskuplja opcija mi note3

 

sve su to grdosije od 5,5 il 6 inca, ogromna je to razlika kad uzmes mali iphone 5c

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

mi 5c nikako, mozda mislis na mi 5x? to onda vec da

pogledaj i mi5 te mi5s zbog toga sto su manji pa mozda ti vise odgovara

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tocno, i mslio sam na mi 5x al eto napisao 5c (valjda zbog iphone 5c :p )

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

mislio sam uzeti mobitel,meizu m6s, pa ne me zanima hocu li morati platiti carinu,i brine me to sto na njihovoj stranici pise meizu meilan s6

 

https://www.fasttech.com/products/1101/10018352/9631568

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Koliko vidim u opisu je OS Flyme 6.3 što je kineska verzija. Global flyme firmware je na verziji 6.1.0.0 ili 6.2.0.0 kako za koji model
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

vidim da se razumijes,mislis li da ima neki bolji meizu do 250 dolara,sa postarinom

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice