Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 605.326
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo jedan prigodan wallpaper za sve buduće vlasnike S10+ :)

 

 

Moj PC  
19 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...

Evo jedan prigodan wallpaper za sve buduće vlasnike S10+ :)

 

 

 ovo je odlicno 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dardevil kaže...

Ja čak mislim prednaručiti S10+ uz produženje pretplate i prodati ga odmah za 6500 bez otvaranja, skupa sa slušalicama. Imam novi mob, a ovako bih odmah dobio keš pa bi ga polako otplaćivao uz mjesečni račun.

 Nemoj me krivo shvatiti ali ovo mi je presmijesno. Znaci nemas love za taj mobitel pa ces uzet na rate i onda ga prodati za kes a mobitel otplacivati dvije godine. 

 

Mozda s menom  nesto ne stima jer ja mislim da je to izvan svake pameti. Nije ni cudno da imamo toliko blokiranih gradana uz takvo razmisljanje.

 

Sto se tice s10 i s10+ meni su odlicni. Ja osobno nemam potrebe mjenjati jer imam s9+ i miran sam jos barem godinu dana do izlaska s11. Jedino ako ovoga izgubim ili razbijem.

PSN:Tomislav025
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
omomomomoomm kaže...
Dardevil kaže...

Ja čak mislim prednaručiti S10+ uz produženje pretplate i prodati ga odmah za 6500 bez otvaranja, skupa sa slušalicama. Imam novi mob, a ovako bih odmah dobio keš pa bi ga polako otplaćivao uz mjesečni račun.

 Nemoj me krivo shvatiti ali ovo mi je presmijesno. Znaci nemas love za taj mobitel pa ces uzet na rate i onda ga prodati za kes a mobitel otplacivati dvije godine. 

 

Mozda s menom  nesto ne stima jer ja mislim da je to izvan svake pameti. Nije ni cudno da imamo toliko blokiranih gradana uz takvo razmisljanje.

 

Sto se tice s10 i s10+ meni su odlicni. Ja osobno nemam potrebe mjenjati jer imam s9+ i miran sam jos barem godinu dana do izlaska s11. Jedino ako ovoga izgubim ili razbijem.

 šta ti tu nije jasno, pa 80% hrvata živi preko tri kartice pa pretaču sa jedne na drugu

 

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
omomomomoomm kaže...
Dardevil kaže...

Ja čak mislim prednaručiti S10+ uz produženje pretplate i prodati ga odmah za 6500 bez otvaranja, skupa sa slušalicama. Imam novi mob, a ovako bih odmah dobio keš pa bi ga polako otplaćivao uz mjesečni račun.

 Nemoj me krivo shvatiti ali ovo mi je presmijesno. Znaci nemas love za taj mobitel pa ces uzet na rate i onda ga prodati za kes a mobitel otplacivati dvije godine. 

 

Mozda s menom  nesto ne stima jer ja mislim da je to izvan svake pameti. Nije ni cudno da imamo toliko blokiranih gradana uz takvo razmisljanje.

 

Sto se tice s10 i s10+ meni su odlicni. Ja osobno nemam potrebe mjenjati jer imam s9+ i miran sam jos barem godinu dana do izlaska s11. Jedino ako ovoga izgubim ili razbijem.

 Nisi ti mene očito shvatio. Imam novi mobitel, pa mi S10+ ne treba. Pretplatu svejedno mislim nastavljat, zadovoljan sam sa Tele2, pa mi nije problem vezati se ugovorom opet na dvije godine. A s obzirom da će me na kraju bez pretplate mobitel koštati toliko za koliko ću ga prodati, dobijem tako 6500kn koje vraćam u dvije godine bez dodatne kune "kamata", ako me shvaćaš.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 16:18 (Dardevil).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nema ti to baš smisla, daješ 2000kn odmah i 175 kn mjesečno (u najjačoj tarifi) , da bi mob prodao za 6500kn i to ako uspiješ. Dakle u plusu si 300kn u najboljem mogućem slučaju, a ako želiš npr. sljedeće godine novi mob za sebe, nemreš, jer ti je ovaj vezan naredne dvije.

Tvoja lova, ali nije ti neka računica.
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Shvatio sam te ja, ali menio svejedno nema smisla.  Ali svi rade sa svojim novcem sto zele. Tak da ak tebi to ima smisla go for it.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Al dobije 6 somova u kešu koje će otplatit bez ikakvih kamata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kolege igrao sam se s S10 i mogu reći da je ovo prvi mob kod kojeg ne vidim napredak u brzini. Naspram mog Note 9 ja ne vidim da je išta brži.

 

Pričam to jer znam kako radi M20Pro. M20P je korak iznad S10 naspram brzine. 

 

Problem je u Exynosu jer znam da će s10 s 855 biti u razini M20P.

 

Iskreno nisam nešto oduševljen.

 
1 5 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Tebe je teško oduševiti. :) Ako želiš brzinu, znaš i sam što se uzima...
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Kolege igrao sam se s S10 i mogu reći da je ovo prvi mob kod kojeg ne vidim napredak u brzini. Naspram mog Note 9 ja ne vidim da je išta brži.

 

Pričam to jer znam kako radi M20Pro. M20P je korak iznad S10 naspram brzine. 

 

Problem je u Exynosu jer znam da će s10 s 855 biti u razini M20P.

 

Iskreno nisam nešto oduševljen.

 Ispravak netocnog navoda

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Kolege igrao sam se s S10 i mogu reći da je ovo prvi mob kod kojeg ne vidim napredak u brzini. Naspram mog Note 9 ja ne vidim da je išta brži.

 

Pričam to jer znam kako radi M20Pro. M20P je korak iznad S10 naspram brzine. 

 

Problem je u Exynosu jer znam da će s10 s 855 biti u razini M20P.

 

Iskreno nisam nešto oduševljen.

 Jel izložbeni primjerak?Oni svi imaju stariji(ne finalni) softver i nemoj se mjeriti sa njima, inače pogledaj doslovno bilo koji test snapdragon ili njihov procesor ubija u brzini sve telefone pa i zadnji iPhone, startanje aplikacija je nemjerljivo brže od prethodnih modela ili drugih aktualnih telefona radi jako brzog NAND-a (UFS 3.0) i nema tolike veze za CPU-om.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 11:11 (ivicask).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
R36 kaže...

Kolege igrao sam se s S10 i mogu reći da je ovo prvi mob kod kojeg ne vidim napredak u brzini. Naspram mog Note 9 ja ne vidim da je išta brži.

 

Pričam to jer znam kako radi M20Pro. M20P je korak iznad S10 naspram brzine. 

 

Problem je u Exynosu jer znam da će s10 s 855 biti u razini M20P.

 

Iskreno nisam nešto oduševljen.

 Jel izložbeni primjerak?Oni svi imaju stariji(ne finalni) softver i nemoj se mjeriti sa njima, inače pogledaj doslovno bilo koji test snapdragon ili njihov procesor ubija u brzini sve telefone pa i zadnji iPhone,

 

 startanje aplikacija je nemjerljivo brže od prethodnih modela ili drugih aktualnih telefona radi jako brzog NAND-a (UFS 3.0) i nema tolike veze za CPU-om.

Nisam imao u rukama još niti jedan S10 i nemam razloga sumnjati da je brz, u najmanju ruku kao "Plava zmija" 

No činjenica da ste decidirano napisali, citiram; "startanje aplikacija je NEMJERLJIVO BRŽE" kraj citata, postavlja meni pitanje, pa koliko je to stvarno brže?!?! 

Ako neki drugi do sada No.1 flagship digne aplikaciju za recimo 0,75 sekunde, koliko je to u odnosu na njegovo dizanje stvarno mjerljivo, ili možda ipak nemjerljivo?!?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ATJLučko kaže...
ivicask kaže...
R36 kaže...

Kolege igrao sam se s S10 i mogu reći da je ovo prvi mob kod kojeg ne vidim napredak u brzini. Naspram mog Note 9 ja ne vidim da je išta brži.

 

Pričam to jer znam kako radi M20Pro. M20P je korak iznad S10 naspram brzine. 

 

Problem je u Exynosu jer znam da će s10 s 855 biti u razini M20P.

 

Iskreno nisam nešto oduševljen.

 Jel izložbeni primjerak?Oni svi imaju stariji(ne finalni) softver i nemoj se mjeriti sa njima, inače pogledaj doslovno bilo koji test snapdragon ili njihov procesor ubija u brzini sve telefone pa i zadnji iPhone,

 

 startanje aplikacija je nemjerljivo brže od prethodnih modela ili drugih aktualnih telefona radi jako brzog NAND-a (UFS 3.0) i nema tolike veze za CPU-om.

Nisam imao u rukama još niti jedan S10 i nemam razloga sumnjati da je brz, u najmanju ruku kao "Plava zmija" 

No činjenica da ste decidirano napisali, citiram; "startanje aplikacija je NEMJERLJIVO BRŽE" kraj citata, postavlja meni pitanje, pa koliko je to stvarno brže?!?! 

Ako neki drugi do sada No.1 flagship digne aplikaciju za recimo 0,75 sekunde, koliko je to u odnosu na njegovo dizanje stvarno mjerljivo, ili možda ipak nemjerljivo?!?! 

 

 

Pa evo vidi kako "papa" iphone u brzini, a nije ni zadnji sof koji je izaso baš jucer/ danas koji ga još ubrzava i popravlja brzinu otiska prsta i točnost itd.

 

Ako ti baš trebaju sekunde, uzmi štopericu pa mjeri na videu :p

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 11:27 (ivicask).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Naručen bijeli, baš me zanima kada će tele 2 krenuti sa isporukama.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
R36 kaže...

Kolege igrao sam se s S10 i mogu reći da je ovo prvi mob kod kojeg ne vidim napredak u brzini. Naspram mog Note 9 ja ne vidim da je išta brži.

 

Pričam to jer znam kako radi M20Pro. M20P je korak iznad S10 naspram brzine. 

 

Problem je u Exynosu jer znam da će s10 s 855 biti u razini M20P.

 

Iskreno nisam nešto oduševljen.

 Jel izložbeni primjerak?Oni svi imaju stariji(ne finalni) softver i nemoj se mjeriti sa njima, inače pogledaj doslovno bilo koji test snapdragon ili njihov procesor ubija u brzini sve telefone pa i zadnji iPhone, startanje aplikacija je nemjerljivo brže od prethodnih modela ili drugih aktualnih telefona radi jako brzog NAND-a (UFS 3.0) i nema tolike veze za CPU-om.

 Što nije još UFS 2.1 u S10? Kažu da će 3.0 biti spreman tek kasnije za Note 10.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
dtrixxx kaže...
ivicask kaže...
R36 kaže...

Kolege igrao sam se s S10 i mogu reći da je ovo prvi mob kod kojeg ne vidim napredak u brzini. Naspram mog Note 9 ja ne vidim da je išta brži.

 

Pričam to jer znam kako radi M20Pro. M20P je korak iznad S10 naspram brzine. 

 

Problem je u Exynosu jer znam da će s10 s 855 biti u razini M20P.

 

Iskreno nisam nešto oduševljen.

 Jel izložbeni primjerak?Oni svi imaju stariji(ne finalni) softver i nemoj se mjeriti sa njima, inače pogledaj doslovno bilo koji test snapdragon ili njihov procesor ubija u brzini sve telefone pa i zadnji iPhone, startanje aplikacija je nemjerljivo brže od prethodnih modela ili drugih aktualnih telefona radi jako brzog NAND-a (UFS 3.0) i nema tolike veze za CPU-om.

 Što nije još UFS 2.1 u S10? Kažu da će 3.0 biti spreman tek kasnije za Note 10.

A neznam više svugdje pišu svašta, al negdje sam vidio nand bench i top je u brzini , to je ono uglavnom di se osjeti na brzini osim CPU-a.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 15:37 (ivicask).
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Imao sam dns 4 sata obuku za s10. S10e mi je ostavio predobar dojam, u ruci ko da drzim iponex samo s androidom. S10 mi je srednji model koji i nema nekog smisla. S10+ je topcina.  U 3. kvartalu dolazi s10 5g koji ce imati 4 kamere i biti ajmo rec premium premiuma. Ekran je cudo. Pored s10, s9 izgleda nekak totalno last year haha

#fsb
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Samsung je napravio pun pogodak ove godine. Fantastičan dizajn,svake godine sve bolji ekran,OneUI po mnogima najbolji softwer i napokon dobra baterija. Tri odlična modela za svakakve ukuse obećavaju vrhunsku prodaju. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Naručen bijeli, baš me zanima kada će tele 2 krenuti sa isporukama.

 Ak nije bed, skoci na njihovu stranicu pa pod Status narudzbe vidi sto ti pise...Meni vec 9 dana stoji "Kartično plaćanje uspješno. Narudžba je obrađena i čeka provjeru od strane Tele2 i nema pomaka...Ne znam koju p.m. toliko provjeravaju...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Di točno pogledam?

 

Edit:našao isto mi piše  

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 15:26 (HAL).
10 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Bit ce vam poslano u sridu ili cetvrtak

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Riječi ti se pozlatile :)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

sve me strah da mi u europi ne izvisimo kao ovi iz US,  samsung nema više galaxy buds slušalica za ove koji su pred naručili pa sad daju nekakve bonove od 130$

 

i nije mi jasno koju pm su dijelili baš bijele boje... em su uočljivije u ušima od crnih, em se brže prljaju

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 0:08 (CreaToR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nece se kod nas to desiti jer se earbuds ne dobivaju odmah uz telefon kao u US.

 

Na telefonu imaš predinstaliranu Samsung Members aplikaciju preko koje se treba registrirati i u roku 30 dana earbuds stižu na kućnu adresu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 6:36 (thebatman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Samo koliko sam shvatio moraš se registrirati u roku od 7 dana i mobitel mora biti na hrvatskom jeziku.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CreaToR kaže...

sve me strah da mi u europi ne izvisimo kao ovi iz US,  samsung nema više galaxy buds slušalica za ove koji su pred naručili pa sad daju nekakve bonove od 130$

 

i nije mi jasno koju pm su dijelili baš bijele boje... em su uočljivije u ušima od crnih, em se brže prljaju

Ista stvar, s tom lovom kupis galaxy buds u nekom ducanu tipa best buy

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Narucen plavi u SD....bas me zanima kad bude kod njih krenulo...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Na tele2 stranici, kada se skine dokument "Uvjeti promotivne akcije prednaruči Galaxy S10/S10 plus" stoji:

Isporuka Samsung S10 odnosno S10 plus počinje na dan 08.03.2019....

Tako da sto se tice T2, ja ga ne ocekujem prije petka...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice