LG E2441V-BN - Power Indicator ne radi

poruka: 5
|
čitano: 2.534
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
LG E2441V-BN - Power Indicator ne radi

Ili tačnije, lampica niti blinka kada je u stand-by-u, niti svijetli kada je power on.

Monitor sam uzeo jučer i sve je bilo okay, dok sam jutros primjetio da mi nešto fali. Prvo na šta sam pomislio jeste da Super Energy Saving ima nešto s tim, te sam brzinski sam preletio preko user guide-a i opcija, ali nigdje se ne spominje power indicator lampica. Probao sam sa isključivanjem iz struje i ponovnim uključivanjem, ali ništa, i dalje ne radi. Google ne izbacuje ništa korisno.

Greška s monitorom, ili ima neka skrivena opcija koju sam propustio? Savjeti?

Povezan je preko DVI-a ako šta znači.

...just an iLLusion!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG E2441V-BN - Power Indicator ne radi

Najvjerojatnije greška s monitorom, ako je normalno radio dan prije. Događa se, ali provjeri još jednu sitnicu (znam, očito je, ali ipak...) - je li kabel za napajanje do kraja uključen u monitor (tj. da nije slučajno izgubio spoj). ako nije u tome problem, a i dalje se ne želi nikako uključiti, nešto je neispravno u monitoru, i odnesi ga na reklamaciju.

KaeR
14 godina
neaktivan
offline
LG E2441V-BN - Power Indicator ne radi

Ispričavam se što mi je trebalo ovoliko dugo da odgovorim. {#}

 

Zahvaljujem na savjetima. Isti dan sam ga odnio na reklamaciju, ali gle čuda, kod njih je lampica radila. I evo da kucnem od drvo, i kod mene je sada sve uredu.

 

Pozdrav.

...just an iLLusion!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG E2441V-BN - Power Indicator ne radi

Evo meni se je isto desilo, dali su tu dali novi monitor ili ti je ostao ovaj kako si riješio problem?

 

@edit: Dali zna tko ? Hitno mi je. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 15:23 (Vratax90).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG E2441V-BN - Power Indicator ne radi

Ista stvar i kod mene monitor radi perfektno, i sve to ali ne svijetli dole power i to me smeta dali zna tko kako to riješiti? Dali vrijedi da nazovem LG-evu podršku za korisnike,dali mogu objasniti ako postoji kakva caka. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 23:04 (ERROR1911).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice