Lg kp502 Cookie

poruka: 295
|
čitano: 182.961
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG COOKIE KP502-Aplikacije
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
IvL kaže...

Jucer sam kupio novi LG kp502 i kad sam ga spojio sa kompom nista se nije dogodilo, ni na kompu nije naslo ono New hardware ni na mobu nista, a u postavkama za USB povezivanje bilo je stavljeno na "uvijek pitaj", onda sam stavio na "masovno spremanje" i opet nista. Nakon toga inst sam PC suit (s cd-a koji sam dobio s mobom) i u postavkama stavio na PC suit i pise mi telefon je spojen ali kad sam kliknuo na bilo sta u pc suitu sadrzaj, glazba itd. pojavio mi se error na mobu "Nemoze se izvesti konflikt s (KeyLockMenu)" kad je zakljucani mob a kad je otkljucani "Nemoze se izvesti konflikt s (kamera)".

Zanima me zasto mi komp ne pronadje memoriju moba (nemam karticu) kao kad ustekam bilo koji novi hardware(usb itd.) i zasto mi javlja onaj error. OS je vista i svaki drugi novi ili stari hardware mi nadje i instalira bez problema. Pls ako neko zna nesto ili ima kakvi savjet nek odgovori

 

 iskljuci kameru i drzi mob otkljucanNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

E vidiš, dobra ideja. Vec sam brio da mi nema spasa.  Jel moze preporuka nekog povoljnog  micro sd čitača?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Plaf Plaf kaže...

E vidiš, dobra ideja. Vec sam brio da mi nema spasa.  Jel moze preporuka nekog povoljnog  micro sd čitača?

 10kn... ako kupujes u kompletu sa microsd karticom... npr. imas u emezzeti 60kn sama kartica, 70 sa usb citacem...

posto si ti vec kupia karticu, nadam se da si dobia i sd adapter... ako nemas ni to, onda daj skokni po jos jednu karticu (sa citacem ovaj put) jer ce te alternativa doc jednako skupo...

14 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

jel netko zna kako ga povezat sa glazbenom linijom putem usb-a? do sada svaki mob sam normalno spajao sa njom ali ovaj neće. samo mi pokaže no track. kao glavna memorija mi je podešeno na vanjska pošto njegova interna ima 40 mb.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Albatross kaže...

Ja 100MB prebacim za oko 15 minuta...

15minuta...Ja za 15min prebacim oko 8gb...bez microSD čitača ne bih mogao zamisliti život Smijeh

14 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Mitch kaže...

PONOSAN SAM VLASNIK COOKIEA OD JUČER !!!

 

Mob je dobar već imam 160 igrica, skužio sam foru da ubrzam usb

 

Super mi se sviđa rotacija ekrana, touch suuuuper lovi

Velika slova još mogu bit 3 put veća i tak jedini minus je da nema promjene teme ali nemaveze ovak

zgleda ko da je čokolada ali je ipak keks :D

 

Nisam primjetio bug

Gdje si samo našao tolike igrice...

 

Hočeš li ih podijelit sa nama???

15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Wontay kaže...
Mitch kaže...

PONOSAN SAM VLASNIK COOKIEA OD JUČER !!!

 

Mob je dobar već imam 160 igrica, skužio sam foru da ubrzam usb

 

Super mi se sviđa rotacija ekrana, touch suuuuper lovi

Velika slova još mogu bit 3 put veća i tak jedini minus je da nema promjene teme ali nemaveze ovak

zgleda ko da je čokolada ali je ipak keks :D

 

Nisam primjetio bug

Gdje si samo našao tolike igrice...

 

Hočeš li ih podijelit sa nama???

ukratko: kuki ima moj brat,... touch uopce ne prima dobro... i igre stekaju i kao sto si reko veliki - jer nema tema ...

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2009 17:55 (DommY).
14 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

eo ovako...ja imam lg cokie kp502 nekih 5 dana...za takvu cijenu nećete bolji mobitel naći...platio sam ga 800 kn...i još imam memorijsku od 8 gb...mozes gledat filmove i imas titlove...igrica ima koliko hoćeš....jedino mi je nedostatak sto nema tema ali to nije nikakav problemSmijeh..a ko netko treba nekakve podatke neka mise javi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

igra imate na  mobile9.............a mozda tvoj brat skinio neke nakaradne igre pa mu stekaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lg kp502 Cookie

Nakon 15 dana testiranja mob je fantazija....  još za 350 kn...  ko da je poklonjen.  igara ko blata samo da je još koja tema za njega

 

Ogromna zamjerka kameri al zato je sa strane n95.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lg kp502 Cookie

eto dodatne informacije da kukija: imam ga mjesec dana i prezadovoljan sam, iako je malo spor, ima mogucnost gledanja filmova, inteneta, navigacije i svega: getjar.com (najvec stranica kao i mobile9)

eto utipkajte ovo u ekran za brojeve (kao da idete nekog zvati) !

 

broj:    1809#*500# ( u tom ima puno stvari za igrat samo pazite da NE STISNETE FACTORY RESET jer sam se ja tako za*bo par puta xD) eto, pozdraf i uzivajte... Cool

u vipu je akcija 350kn mob bez pretplate i kartice, znaci sam mob sa microsd card !

HP 6830s 3gb RAM 320 HDD 17 inča 2.16 GH DualCore
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
WithSkill kaže...

eto dodatne informacije da kukija: imam ga mjesec dana i prezadovoljan sam, iako je malo spor, ima mogucnost gledanja filmova, inteneta, navigacije i svega: getjar.com (najvec stranica kao i mobile9)

eto utipkajte ovo u ekran za brojeve (kao da idete nekog zvati) !

 

broj:    1809#*500# ( u tom ima puno stvari za igrat samo pazite da NE STISNETE FACTORY RESET jer sam se ja tako za*bo par puta xD) eto, pozdraf i uzivajte... Cool

u vipu je akcija 350kn mob bez pretplate i kartice, znaci sam mob sa microsd card !

Mislim da je ta akcija prosla ili su rasprodani svi primjerci, znam da sam nedavno citao o tome, uglavnom steta kaj sam to propustio takav mob dobiti za 350kn je san snovaCool

BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR response: ''Over my dead program!'' lol :D
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie

imju ga ali je akcija prosla, sad je 699kn novi... cekajte sljedeci bzic da opet snize xD :)

http://www.vipnet.hr/ponuda-vipme-kompleta/-/phone_b/1504

 

(kopirajte cijel link jer danas nest neradi sa ovim kaj kliknes :) nemrem se sjetit kak se zove (goli me glava)

HP 6830s 3gb RAM 320 HDD 17 inča 2.16 GH DualCore
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2010 0:05 (WithSkill).
14 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

e Ljudi pomagajte brat mi ima lg kp502 cookie,promijenio je pin.JA nisam znao da je promijenio pin i iso sam utipkat stari,prvi mi put nije uspjelo mislil sam valjda sam slucajno krivo stisnul...sad trazi puk a igubio sam onu karticu na kojoj pise pin,puk i to..

dali neko zna kako to rijesit? pls pomagajte :((

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lg kp502 Cookie

Služba za korisnike

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Tomi330 kaže...

e Ljudi pomagajte brat mi ima lg kp502 cookie,promijenio je pin.JA nisam znao da je promijenio pin i iso sam utipkat stari,prvi mi put nije uspjelo mislil sam valjda sam slucajno krivo stisnul...sad trazi puk a igubio sam onu karticu na kojoj pise pin,puk i to..

dali neko zna kako to rijesit? pls pomagajte :((

 

Ukoliko se nisi registrirao mozes slobodno kupiti novi broj... Nadaj se da si pohranio negdje brojeve.

Ukoliko jesi, odes kod njih i dobijes sim sa tim brojem - novi. Kontakte na simu zaboravis i to ti je to.

Za pinove i pukove ti ne mogu pomoci.

15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Tomi330 kaže...

e Ljudi pomagajte brat mi ima lg kp502 cookie,promijenio je pin.JA nisam znao da je promijenio pin i iso sam utipkat stari,prvi mi put nije uspjelo mislil sam valjda sam slucajno krivo stisnul...sad trazi puk a igubio sam onu karticu na kojoj pise pin,puk i to..

dali neko zna kako to rijesit? pls pomagajte :((

odi u vip da ti daju novu karticu sa istim brojem oko 60 kn te košta

POMOĆ ZA HAITI - kopiraj u potpis
14 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Razmišljam o kupnji LG KP502 cookieja al vidim po forumima kako neki kažu da je super, a opet s druge strane neki kažu da je užasan...

Gledala sam ga u VIP ponudi za nekih 800kn što i nije tako puno, al htjela bi čut mišljenje nekoga ko ima jednog pa da vidim hoću li ga kupit.

Kupujem ga prvenstveno da mi "ujedini" telefon, mp3-player i kameru u 1 uređaju, a ne da kad idem na put moram nosit i mobitel i kameru i mp3-player...

Po dizajnu mi se cookie jako sviđa,al me zanima kakav je po karakteristikama i to...

Isplati li ga se kupovat ili ne?

 

molim za savjet =)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Mobitel je odličan, naravno ima nekih mana kao što je ponekad malo sprije reagiranje na dodir, no mobitel je stvarno super, za 699kn dobiješ;

Fotografije su odlične, uvijek ispadnu savršene i bistre, ima odličan zvučnik a dobiju se i sasvim solidne slušalice. Ima mogućnost microsd kartica koje su stvarno jeftine i odlične, baterija traje i do tjedan dana. Sve u svemu za 699kn dobiješ puuno više nego što bi dobila sa nekim drugim skupljim modelom.

Edit, evo i linka:

http://www.vipnet.hr/ponuda-vipme-kompleta/-/phone/1504

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2010 22:52 (Ag008).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Hvala, Ag008!

Mislim da ću ga kupit.. a pošto sam jedan od članova vip poslovnih korisnika mislim da ga mogu dobit i za nekih 300 kuna uz produljenje ugovora koji mi u 6.mj istječe.

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Iskreno, u pocetku je mob jako dobar, ali nakon prvih par dana zadovoljstvo dosta splasne...

 

Touchscreen je po meni dosta los, a nakon sto sam probo onaj na ajFonu (znam da su potpuno razlicite klase moba) sam skuzio koliko je uzasno los.

Ne hvata uvijek, nekak mi je neujdnacen. Nekad hvata na slab dodir, a nekad moras malo jace tapnut.

 

Software je los. Spor.

 

Nemozes iskljuciti virtualnu tipkovnicu na mobitelu, nego to moras na kompu za pojedinu aplikaciju radit.

 

Pri razgovoru ti se zna ekran ukljucit, pa sam milijun puta nehotice iskljucio mikrofon....

Mozda najiritantnija stvar je kad se razgovor prekine, mob ne daje nikakav zvucni signal. Tako sam isto par minuta pricao dok mi nije mob zazvonio

i spalio uho jer je osoba sa druge strane slucajno prekinula.

 

Sto se baterije tice..... Meni traje 2 dana umjerenog koristenja, makar sam cuo razlicita trajanja kod ostalih.

Kad javi da je prazan, imas cca 15 min da ga ukljucis ili krepa

 

Ima toga jos....ali globalno gledano mob je oke. Ima neke mane, ali imaju i sli ostali.... lol

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

S tvojim Cookijem nešto nije u redu jer meni baterija bez problema drži 5-7 dana. Za cijenu koju košta to je trenutno daleko najbolji izbor.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2010 14:56 (Nikola63).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Nikola63 kaže...

S tvojim Cookijem nešto nije u redu jer meni baterija bez problema drži 5-7 dana. Za cijenu koju košta to je trenutno daleko najbolji izbor.

Kao sto rekoh, cuo sam 10 razlicitih trajanja baterija od 10 razlicitih ljudi....

Tako da sigurno nesto nije ujednaceno ujednaceno u vezi toga.

15 godina
offline
Lg kp502 Cookie

Meni baterija u najboljem slučaju traje 3 dana..Mršti se

No zadovoljan sam sa mobitelom, jedino me zna živcirat što je spor..

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2010 15:46 (s0me0ne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Lg kp502 Cookie
silver_moon kaže...

Razmišljam o kupnji LG KP502 cookieja al vidim po forumima kako neki kažu da je super, a opet s druge strane neki kažu da je užasan...

Gledala sam ga u VIP ponudi za nekih 800kn što i nije tako puno, al htjela bi čut mišljenje nekoga ko ima jednog pa da vidim hoću li ga kupit.

Kupujem ga prvenstveno da mi "ujedini" telefon, mp3-player i kameru u 1 uređaju, a ne da kad idem na put moram nosit i mobitel i kameru i mp3-player...

Po dizajnu mi se cookie jako sviđa,al me zanima kakav je po karakteristikama i to...

Isplati li ga se kupovat ili ne?

 

molim za savjet =)

 uzzasan fuj kuki

Crno oko
15 godina
offline
Lg kp502 Cookie

eto upravo sam stavio android temu na svoj kp500

tut. na mylgcookie.com

POMOĆ ZA HAITI - kopiraj u potpis //// Ako sam nekome pomogao stisni hvala a ne radi spam :) !!
 
4 0 hvala 4
14 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Mene zanima kakva je vibracija na tom mobitelu,da li je slaba,kako treba ili šta već?

16 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Sasvim je solidna vibracija, osjetiš i u džepu ako zvoni.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie

A ljepo ja mjenjo gitaru Yamaha RGX121Z za mobač koji je star 3mj. i skužim da mu vibra neradi...vjerojatno su zato i koštali 699kn.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG COOKIE KP502-Aplikacije
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice