Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.124
|
čitano: 11.081.294
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mrba kaže...

Pozz,

trazim mobitel do 300€, jedino bitno je da je sto izdrzljivij posto ga kupujem za sestru koja ima dijabetes pa ga non stop vadi, naslanja na rame i tu i tamo ispadne....Do sada je imala realme 8 ako se ne varam i nije trajao ni godinu dana, izlomljen cjeli..

 

Imam ja Realme 8. Učestalo trčim s istim. Pao na asfalt jedno 100 puta. Kupi ti sestri i kaljeno staklo i dobru masku pa neće biti problem što mobitel padne.

6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
@mrba svakako onda neka gorila, ako ne victus onda što jača.
Ako nije bitan android, huawei kaže da je njihovo novo kunlun staklo jače od najačeg stakla.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji smartphone s cijenom oko 250 €ura bi ste mi preporučili a da ima dobre stereo zvučnike

 

Poluslijepa sam osoba, stoga mi kamere nisu ni najmanje bitne. Nije mi bitan CPU ni grafički koprocesor, Eventualno da ima OLED, POLED ili AMOLED ekran.

 

Ono što mi je jako bitno jest da često slušam youtube clipove na mobitelu i zvučne knjige. Stoga mi je jako važna kristalna jasnoća govora na zvučnicima, da imam dva zvučnika, basovi nisu važni. Kapacitet baterije mi također nije važan jer nisam puno na terenu sa  smartphonom.  

 

Nadalje, mora biti relativno kompaktan, imati čisti android, 6-8 GB RAM memorije i po mogućnosti 3.5mm utor za slušalice. Cijena može ići 20 €ura gore-dolje. 

Neka sva sreća ovoga svijeta stećena pravednim sredstvima dođe k meni. Neka svi grijesi odu od mene - Atharva Veda 10.1.10
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 16:36 (Piskavac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Piskavac kaže...

Koji smartphone s cijenom oko 250 €ura bi ste mi preporučili a da ima dobre stereo zvučnike

 

Poluslijepa sam osoba, stoga mi kamere nisu ni najmanje bitne. Nije mi bitan CPU ni grafički koprocesor, Eventualno da ima OLED, POLED ili AMOLED ekran.

 

Ono što mi je jako bitno jest da često slušam youtube clipove na mobitelu i zvučne knjige. Stoga mi je jako važna kristalna jasnoća govora na zvučnicima, da imam dva zvučnika, basovi nisu važni. Kapacitet baterije mi također nije važan jer nisam puno na terenu sa  smartphonom.  

 

Nadalje, mora biti relativno kompaktan, imati čisti android, 6-8 GB RAM memorije i po mogućnosti 3.5mm utor za slušalice. Cijena može ići 20 €ura gore-dolje. 

Mobitel je izašao prošli mjesec i košta 300 eura. Ima P-OLED 120Hz, stereo zvučnike, 3.5mm za slušalice

 

https://www.instar-informatika.hr/mobitel-motorola-moto-g84-65-120hz-12gb-ram-256gb-memorija-5g-o/213121/product/

 

Impressively clean stereo speaker system with Dolby Atmos and Spatial Audio, plus a 3.5mm audio jack.

 

https://www.gsmarena.com/moto_g84-review-2617p6.php

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 17:20 (Witcher94).
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledam zamijenit 10 pro sa necim novijim, sta uzet za ono, sta ja znam, 300-400 eura (moze i do 500e ak je stvarno bas dosta bolji) Nisam neki prezahtjevan korisnik ali volim imat dobru kameru, i baterija ono ak moze 5000mah... i usput, pretpostavljam da vecinom novijih nema 3.5mm jack, jel ima neki adapter da ja mogu sebi prispojit 3.5mm sluske ? Do sad nisam niti jednom uzeo novi mob direkt iz ducana nego vecinom nesto jeftinije preko njuske (ali full vakumiran sa punom garancijom, ima tog jos ?)... mogu i izvana uzet ak ne jeftinije

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 18:17 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Preporuka za mob sa naglaskom na kamere 450-500e? Može i sa Amazona ako kod nas nije konkurentno stanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jacked kaže...

Preporuka za mob sa naglaskom na kamere 450-500e? Može i sa Amazona ako kod nas nije konkurentno stanje.

 Google Pixel 7

9 mjeseci
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prelazi budzet kada se uracuna dostava i 6% poreza na cijenu, a i previse su mi zakinute stvari kao punjenje i baterija, a i samo 90Hz ekran...

Gledam trenutno Realme 11 Pro+ i Galaxy A54... Honor 90 sam krizao jer nema OIS.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 18:43 (Jacked).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Piskavac kaže...

Koji smartphone s cijenom oko 250 €ura bi ste mi preporučili a da ima dobre stereo zvučnike

 

Poluslijepa sam osoba, stoga mi kamere nisu ni najmanje bitne. Nije mi bitan CPU ni grafički koprocesor, Eventualno da ima OLED, POLED ili AMOLED ekran.

 

Ono što mi je jako bitno jest da često slušam youtube clipove na mobitelu i zvučne knjige. Stoga mi je jako važna kristalna jasnoća govora na zvučnicima, da imam dva zvučnika, basovi nisu važni. Kapacitet baterije mi također nije važan jer nisam puno na terenu sa  smartphonom.  

 

Nadalje, mora biti relativno kompaktan, imati čisti android, 6-8 GB RAM memorije i po mogućnosti 3.5mm utor za slušalice. Cijena može ići 20 €ura gore-dolje. 

 Kolega je dao odličan prijedlog za G84. Ako želiš nešto povoljnije, Moto G72 je 211 eura. Ima stereo zvučnike, dosta je lagana - 166g,  ima 3,5 mm, Amoled ekran i skoro pa čisti android.

 

https://www.mobileshop.eu/motorola/mobile-phones/moto-g72-dual-sim-128gb-8gb-ram-white/

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jacked kaže...

Prelazi budzet kada se uracuna dostava i 6% poreza na cijenu, a i previse su mi zakinute stvari kao punjenje i baterija, a i samo 90Hz ekran...

Gledam trenutno Realme 11 Pro+ i Galaxy A54... Honor 90 sam krizao jer nema OIS.

Nord 3 466 eura 8/128 i 502 eura 16/256

 

https://www.mobileshop.eu/oneplus/mobile-phones/nord-3-5g-dual-sim-256gb-16gb-ram/

9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...

 Specke top, odo vidjet recenzije 

8 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jacked kaže...
vepar kaže...

 Specke top, odo vidjet recenzije 

GSMArena je zadovoljna sa Nord 3

 

https://www.gsmarena.com/oneplus_nord_3-review-2584.php

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 20:20 (Witcher94).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Witcher94 kaže...
Piskavac kaže...

Koji smartphone s cijenom oko 250 €ura bi ste mi preporučili a da ima dobre stereo zvučnike

 

Poluslijepa sam osoba, stoga mi kamere nisu ni najmanje bitne. Nije mi bitan CPU ni grafički koprocesor, Eventualno da ima OLED, POLED ili AMOLED ekran.

 

Ono što mi je jako bitno jest da često slušam youtube clipove na mobitelu i zvučne knjige. Stoga mi je jako važna kristalna jasnoća govora na zvučnicima, da imam dva zvučnika, basovi nisu važni. Kapacitet baterije mi također nije važan jer nisam puno na terenu sa  smartphonom.  

 

Nadalje, mora biti relativno kompaktan, imati čisti android, 6-8 GB RAM memorije i po mogućnosti 3.5mm utor za slušalice. Cijena može ići 20 €ura gore-dolje. 

Mobitel je izašao prošli mjesec i košta 300 eura. Ima P-OLED 120Hz, stereo zvučnike, 3.5mm za slušalice

 

https://www.instar-informatika.hr/mobitel-motorola-moto-g84-65-120hz-12gb-ram-256gb-memorija-5g-o/213121/product/

 

Impressively clean stereo speaker system with Dolby Atmos and Spatial Audio, plus a 3.5mm audio jack.

 

https://www.gsmarena.com/moto_g84-review-2617p6.php

 

Puuuno hvala. Ako bi se uspio protegnut do 300 ojra bilo bi ko bok. 

 

Samo, čuo sam od jedne poznanice da Motorole ne traju dugo, njoj nije trajala dugo, ne zna mi reči koji je model u pitanju. 

 

Pa kakva su vaša iskustva u vezi životnog vijeka Motorolinih mobitela?

 

Oprostite zbog ponavljanja posta, nisam na vrijeme uočio da postoje stavke odgovori i citiraj. Ne vidim mogu li uopće izbrisati svoj prethodni post.

Neka sva sreća ovoga svijeta stećena pravednim sredstvima dođe k meni. Neka svi grijesi odu od mene - Atharva Veda 10.1.10
8 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Piskavac kaže...
Witcher94 kaže...
Piskavac kaže...

Koji smartphone s cijenom oko 250 €ura bi ste mi preporučili a da ima dobre stereo zvučnike

 

Poluslijepa sam osoba, stoga mi kamere nisu ni najmanje bitne. Nije mi bitan CPU ni grafički koprocesor, Eventualno da ima OLED, POLED ili AMOLED ekran.

 

Ono što mi je jako bitno jest da često slušam youtube clipove na mobitelu i zvučne knjige. Stoga mi je jako važna kristalna jasnoća govora na zvučnicima, da imam dva zvučnika, basovi nisu važni. Kapacitet baterije mi također nije važan jer nisam puno na terenu sa  smartphonom.  

 

Nadalje, mora biti relativno kompaktan, imati čisti android, 6-8 GB RAM memorije i po mogućnosti 3.5mm utor za slušalice. Cijena može ići 20 €ura gore-dolje. 

Mobitel je izašao prošli mjesec i košta 300 eura. Ima P-OLED 120Hz, stereo zvučnike, 3.5mm za slušalice

 

https://www.instar-informatika.hr/mobitel-motorola-moto-g84-65-120hz-12gb-ram-256gb-memorija-5g-o/213121/product/

 

Impressively clean stereo speaker system with Dolby Atmos and Spatial Audio, plus a 3.5mm audio jack.

 

https://www.gsmarena.com/moto_g84-review-2617p6.php

 

Puuuno hvala. Ako bi se uspio protegnut do 300 ojra bilo bi ko bok. 

 

Samo, čuo sam od jedne poznanice da Motorole ne traju dugo, njoj nije trajala dugo, ne zna mi reči koji je model u pitanju. 

 

Pa kakva su vaša iskustva u vezi životnog vijeka Motorolinih mobitela?

 

Oprostite zbog ponavljanja posta, nisam na vrijeme uočio da postoje stavke odgovori i citiraj. Ne vidim mogu li uopće izbrisati svoj prethodni post.

 Nemam iskustva sa Motorola mobitelima, a ovaj mobitel će vjerojatno dobiti 2 android ažuiranja i 3 godine sigurnosnih zakrpa. Vecina mobitela do te cijene ima LCD i fali im stereo zvučnici. I ostali mobiteli do 300 eura imaju jedan ili dva android ažuiranja. A što se tiče prethodnog komentara prijavi svoj komentar da ga moderatori izbrišu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 21:01 (Witcher94).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Piskavac kaže...
Witcher94 kaže...
Piskavac kaže...

Koji smartphone s cijenom oko 250 €ura bi ste mi preporučili a da ima dobre stereo zvučnike

 

Poluslijepa sam osoba, stoga mi kamere nisu ni najmanje bitne. Nije mi bitan CPU ni grafički koprocesor, Eventualno da ima OLED, POLED ili AMOLED ekran.

 

Ono što mi je jako bitno jest da često slušam youtube clipove na mobitelu i zvučne knjige. Stoga mi je jako važna kristalna jasnoća govora na zvučnicima, da imam dva zvučnika, basovi nisu važni. Kapacitet baterije mi također nije važan jer nisam puno na terenu sa  smartphonom.  

 

Nadalje, mora biti relativno kompaktan, imati čisti android, 6-8 GB RAM memorije i po mogućnosti 3.5mm utor za slušalice. Cijena može ići 20 €ura gore-dolje. 

Mobitel je izašao prošli mjesec i košta 300 eura. Ima P-OLED 120Hz, stereo zvučnike, 3.5mm za slušalice

 

https://www.instar-informatika.hr/mobitel-motorola-moto-g84-65-120hz-12gb-ram-256gb-memorija-5g-o/213121/product/

 

Impressively clean stereo speaker system with Dolby Atmos and Spatial Audio, plus a 3.5mm audio jack.

 

https://www.gsmarena.com/moto_g84-review-2617p6.php

 

Puuuno hvala. Ako bi se uspio protegnut do 300 ojra bilo bi ko bok. 

 

Samo, čuo sam od jedne poznanice da Motorole ne traju dugo, njoj nije trajala dugo, ne zna mi reči koji je model u pitanju. 

 

Pa kakva su vaša iskustva u vezi životnog vijeka Motorolinih mobitela?

 

Oprostite zbog ponavljanja posta, nisam na vrijeme uočio da postoje stavke odgovori i citiraj. Ne vidim mogu li uopće izbrisati svoj prethodni post.

 

vepar kaže...
Piskavac kaže...

Koji smartphone s cijenom oko 250 €ura bi ste mi preporučili a da ima dobre stereo zvučnike

 

Poluslijepa sam osoba, stoga mi kamere nisu ni najmanje bitne. Nije mi bitan CPU ni grafički koprocesor, Eventualno da ima OLED, POLED ili AMOLED ekran.

 

Ono što mi je jako bitno jest da često slušam youtube clipove na mobitelu i zvučne knjige. Stoga mi je jako važna kristalna jasnoća govora na zvučnicima, da imam dva zvučnika, basovi nisu važni. Kapacitet baterije mi također nije važan jer nisam puno na terenu sa  smartphonom.  

 

Nadalje, mora biti relativno kompaktan, imati čisti android, 6-8 GB RAM memorije i po mogućnosti 3.5mm utor za slušalice. Cijena može ići 20 €ura gore-dolje. 

 Kolega je dao odličan prijedlog za G84. Ako želiš nešto povoljnije, Moto G72 je 211 eura. Ima stereo zvučnike, dosta je lagana - 166g,  ima 3,5 mm, Amoled ekran i skoro pa čisti android.

 

https://www.mobileshop.eu/motorola/mobile-phones/moto-g72-dual-sim-128gb-8gb-ram-white/

 Hvala ti Vepre.

Neka sva sreća ovoga svijeta stećena pravednim sredstvima dođe k meni. Neka svi grijesi odu od mene - Atharva Veda 10.1.10
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 21:07 (Piskavac).
15 mjeseci
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nemam iskustva s trajnoscu motorole, tek je kupila mami pred mjesec, no potvrdujem dobar i jasan zvuk i dobre zvucnike i u razgovoru i kod pustanja klipova. 

Pozitivno mi je sto je dosta jednostavna pristupom, jako brzo se navikla na nju, mozda je to isto nekome faktor za kupnju. 

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa...trebam preporuku za best buy mobitel do 500e. Trenutno kaj imam već 5 godina je Sony Xperia XZ Premium ali je polako na izmaku snage, UI se gubi i smrzava, baterija je oslabila, 3,5mm jack je silovan, tipka za glasnoću radi dok joj se da radit a i sve slabije čujem na njega dok se s nekim razgovaram. Gledam Sony Xperiu 10 V ali ako ima kaj bolje za tu lovu spreman sam se okrenuti novome proizvođaču. 

Mob koristim većinom poslovno tak da ne igram igrice i slično. Bitno mi je da je glasnoća kak se spada, solidna kamera i čim jača baterija.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nemoj tu Xperiu. Užasan čip u tom rangu.

 

Oneplus Nord 3, Poco F5, Galaxy A54, Motorola Edge 40 - nešto od ovih je prilično sigurna kupnja

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
GridLocK kaže...

Pozdrav ekipa...trebam preporuku za best buy mobitel do 500e. Trenutno kaj imam već 5 godina je Sony Xperia XZ Premium ali je polako na izmaku snage, UI se gubi i smrzava, baterija je oslabila, 3,5mm jack je silovan, tipka za glasnoću radi dok joj se da radit a i sve slabije čujem na njega dok se s nekim razgovaram. Gledam Sony Xperiu 10 V ali ako ima kaj bolje za tu lovu spreman sam se okrenuti novome proizvođaču. 

Mob koristim većinom poslovno tak da ne igram igrice i slično. Bitno mi je da je glasnoća kak se spada, solidna kamera i čim jača baterija.

 

 Pixel 7A

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Čovjek traži čim jaču bateriju. Pixel 7a se tu ne uklapa.

 

Ja bi preporučio Samsung A54 npr. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2023 21:05 (hardcoree).
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hardcoree kaže...

Čovjek traži čim jaču bateriju. Pixel 7a se tu ne uklapa.

 

Ja bi preporučio Samsung A54 npr. 

 Isto tako traži solidnu kameru.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
NetkoNegdje kaže...
domac5 kaže...
NetkoNegdje kaže...
domac5 kaže...
NetkoNegdje kaže...
domac5 kaže...
ocean77 kaže...
NetkoNegdje kaže...
MUĆAK kaže...

 

 

Moj cilj je bio i sad je Samsung  srednje klase zbog eko sustava ali me nije baš nešto oduševio A54 tako da sad čekam što će ponuditi A55 navodno bi trebao biti sa SD procoma  u planu su mi dva Xiaomi ili Redmi moba srednje klase za mjesc dva kad padne cijena 

Redmi note 13+  (12/512)  ili Redmi K60 ultra (12/512 ) iz Kine nadam se da je sve OK za korištenje kod nas . 

 A55 - prema glasinama bit će Exynos: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a55_specs_surface_likely_to_use_exynos_1480_soc-news-59994.php

 

Sada imam Xiaomija i gledam zamjenu kod nekog drugog proizvođača, najviše zbog nedostatka podrške za mobitele srednje i niže klase na max. 2 godine. Redmi Note 13 i njegove varijante kod nas će doći tek sljedeće godine, a onda mora proći još pola godine za niže cijene (kao što je sada slučaj s Note 12 i Note 12 Pro), a onda će već izaći Note 14 i tako unedogled. Plus, sve je više u igri Mediatek, pa ako tražiš Snapdragon, morat ćeš pogledati nešto drugo.

 

Ne, nije sve ok za korištenje mobitela za kineskog tržište kod nas i to je pojašnjeno nedavno više puta, pa preporučam čitanje poruka unatrag par zadnjih stranica ove teme.

 

https://tradingshenzhen.com/en/redmi-k60-k60-pro-k60-ultra/redmi-k60-ultra-12gb256gb

 

Na kraju je to tvoja odluka.

 

 

 

Koristim neko vrijeme Xiaomi 13 Ultra sa Trading Shenzhen sa EU romom i za sada nisam primjetio bilo kakve probleme sa frekvencijama a prosli vikend sam isao u neke zabacene dijelove zupanije i bas sam pratio taj dio sa signalom i povezivoscu i u svakom trenutku je sve radilo.

Isto tako koristim Google Pay (Wallet), placam s njim svaki dan, sve bankovne i ostale aplikacije rade bez ikakvih problema i iskreno, ne vidim nikakvu razliku u korištenju mobitela u odnosu na bivši Galaxy S23 Ultra koji je za nase trziste i kupljen ovdje.

Mozda zaista ima neka specifična situacija u kojoj bi se mogao naci gdje bi isplivao taj problem sa frekvencijama ali to su iznimno rijetke situacije i nebi tome davao previse na važnosti.

 Ma sve je to oke nego neke ljude ovdje jebe sto nece moc hitnu zvat kad ih zmija ugrize sa 4g 800 mhz mreze nego ce se poziv obavit sa 3g ili 2g mreze..

Jer znas, nasa drzava u zabacenim sumetinama i kamenjarima po dalmaciji ima 4g na 800 mhz ali nema 2g i 3g na istom podrucju... Taku kazu ovi sto svako malo zovu hitne sa takvih podrucja

 Medo mali, jesi tu?

Vidi Tarabu u temi o A1 kabelskom internetu kako se žali da u Kostajnici nije imao signala na mobitelu. Budi srce, pa ga izvrijeđaj kako samo ti to znaš.

 

 

 Tu sam micek, a ne vidim nigdje da pise kakav mobitel ima? Tvoj europski sa svetom 800 mhz frekvencijom ili kineski bez te frekvencije? 

 Pitaj. Kartu čitaj al' seljaka pitaj! Da saznaš u kojoj je šumi bio. I 800 i 2600 su Kinezima problem, pčelice vrijedna.

 I dalje nisi napiso kakav mobitel decko ima, europski ili kineski sa trading shenzena?

 

Opet pises nepotpune manipulativne informacije s ciljem da plasis ljude, 2600 samo nekim kinezima fali (redmi k60), ne svima. Zasto to ne naglasis? Zasto ispada da SVI kinezi pate od toga? Zasto moj kinez sa trading shenzena ima i 800 i 2600 mhz? 

 

 

 Odeš u temu i pitaš čovjeka. Tako je nebitno KOJI je mobitel imao, kada je napisao da NIJE IMAO SIGNALA.

 

 Vala ga i ti sereš. Pa like je napisao da nije imao NI STRUJE. Njegov post nema nikakve veze s ovom temom i onime o čemu se raspravljalo.

Pomozi ljudima da proberu mob a ne kaki okolo.

 

Isprike ostatku ekipe na OT.

 

Da ne bude potpuni OT, koje trgovine imaju dobar/stvarni popust na "black friday"... pošto mi nije hića za mobitel ali se planiram obnoviti, gledao bih tad ubosti nešto ako negdje bude stvarnih popusta.

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
It'sMe932 kaže...
hardcoree kaže...

Čovjek traži čim jaču bateriju. Pixel 7a se tu ne uklapa.

 

Ja bi preporučio Samsung A54 npr. 

 Isto tako traži solidnu kameru.

 Tako je.  Sa A54 dobiva solidnu kameru i jako dobru bateriju (ono što traži), a sa pixelom vrhunsku kameru i prilično lošu bateriju. 

Što je po tebi bolja preporuka? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 7:47 (hardcoree).
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa,u potrazi sam za novim mobitelom,te sam si suzio izbor na par modela.Od njih me zanima koji bi bio naj zaokruzeniji,tj,da je otprilike na svim poljima dobar.

13 Samsung s23 ultra 256/8
1 Samsung s23+ 256/8
5 Honor magic5 pro 512/12
0 Xiaomi 13t pro 512/12
0 Xiaomi 13 256/8
tomas
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 12:38 (sheimus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim low budget mobitel oko 200€. Za roditelja je pa nisu toliko biti featurei, više je naglasak na tome da potraje 3-4 godine, i da za 2 godine ne bude ultra spor.

 

5 Xiaomi Redmi 12 256/8GB (166€)
3 Motorola G54 256/8GB (220€)
1 Samsung M33 128/6 GB (218€)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
avantgard kaže...

Tražim low budget mobitel oko 200€. Za roditelja je pa nisu toliko biti featurei, više je naglasak na tome da potraje 3-4 godine, i da za 2 godine ne bude ultra spor.

 

 Iskljuci update i bit ce isto brz kao i  prvog dana.....

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pitanje - tradingshenzhen KUPOVINA uređaja - Redmi K60 ULTRA - 16GB/256GB - Dimensity 9200+ cijena 397€ plus shipping 16€ - uređaj je identičan?! kao xiaomi 13t pro za duplo manje para - ima li kakvih problema sa mrežama ili slično.

Da li se može normalno koristiti kod nas - operater Telemach?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 20:48 (Baldric).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nije identičan. Razlikuju se u kamerama i to dosta. 13t pro ima dosta bolje kamere. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

Samsung Galaxy A34 256gb ili Motorola Moto G84?
Bitno mi je da radi donekle fluidno za društvene mreže i da ima ok kameru. Koji je bolji izbor? s obzirom na cijenu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Baldric kaže...

Pitanje - tradingshenzhen KUPOVINA uređaja - Redmi K60 ULTRA - 16GB/256GB - Dimensity 9200+ cijena 397€ plus shipping 16€ - uređaj je identičan?! kao xiaomi 13t pro za duplo manje para - ima li kakvih problema sa mrežama ili slično.

Da li se može normalno koristiti kod nas - operater Telemach?

 

 

 

 

To i mene interesira isti model  a prodaje ga još i Giztop malo skuplje . 

Kao da su kamere na 13T pro kvalitetnije ali i razlika u cijeni je duplo kvalitetnija .

 

Mene interesira i bitnije mi je od kamera  za HT  frekvencije dali će bit OK. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice