Sony ericsson W580i flashing menu

poruka: 13
|
čitano: 5.897
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony ericsson W580i flashiranje

kako da flashiram sony ericsson w580i, probao sam sa xs++ ali mi piše sorry you phone is not supported, i probao sam sa JDflasherom i dođem do pola puta i nešto nije u redu, šta da učinim ??? 

Drift in soul
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony ericsson W580i flashing menu
Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Sony ericsson W580i flashing menu

Koji ti je CID? Ako imaš CID 53,onda će biti jako teško.

 

Vidim da ti je naslov teme flash menu-a ti pričaš o flashanju. Što uopće želiš napraviti?

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 23:24 (vexx5555).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony ericsson W580i flashing menu
vexx5555 kaže...

Koji ti je CID? Ako imaš CID 53,onda će biti jako teško.

 

Vidim da ti je naslov teme flash menu-a ti pričaš o flashanju. Što uopće želiš napraviti?

 

u xs++ mi piše EROM CID:53 i OTP CID:51 i kaže sorry your phone is not supported, želim napraviti flash menu,???? u JDflasheru sljedim ovu putanju tpa/preset/system/desktop/flash/ i dođem do /flash, i kako sad da ubacim temu, tu u /flash, i kako da završim dal samo da zatvorim JDflasher ili još nešto treba uradit ????Neodlučan daj mi molim te sve detaljno objasni !!!!!Iznenađen

 

jedan primjer flash menua to bi ja htio napraviti jedan primjer flash menua to bi ja htio napraviti
Drift in soul
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 20:21 (Genoxxx).
15 godina
odjavljen
offline
Sony ericsson W580i flashing menu

Kada si spojio telefon i dobio izbornik,tada trebaš:


-ići u tpa/preset/system/desktop/flash i tamo stavljaš.swf file od teme koju želiš (na primjer flash menu.swf)

-zatim u tpa/zser/theme stavljaš.thm koje si skinuo UZ flash meni (na primjer equalizer.thm -ime flash menija i teme je različito,tako da se ne brineš)

-kada si to napravio klikneš Shutdown i to je to

 

 

Drži se ovoga i sve će biti u redu:

 

FLASH ne diraj!!!!!

Teme i menije vučeš u prozor!!!!

Ako hočeš da ti flash tema radi,mora imat .swf file,mora biti u rezoluciji za tvoj telefon i imati sve ikone koje ti telefon inače ima!!!

 

Tako se o radi. Ako budeš imao problema reci!

 

Daj mi sliku XS++ da vidim što ti piše-inače ako ima CID 52 ili niži,onda bi trebao ići preko njega. FarMenger+JDFlash služi za CID 53 i- jako je zahebano!

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 20:42 (vexx5555).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony ericsson W580i flashing menu
vexx5555 kaže...

Kada si spojio telefon i dobio izbornik,tada trebaš:


-ići u tpa/preset/system/desktop/flash i tamo stavljaš.swf file od teme koju želiš (na primjer flash menu.swf)

-zatim u tpa/zser/theme stavljaš.thm koje si skinuo UZ flash meni (na primjer equalizer.thm -ime flash menija i teme je različito,tako da se ne brineš)

-kada si to napravio klikneš Shutdown i to je to

 

 

Drži se ovoga i sve će biti u redu:

 

FLASH ne diraj!!!!!

Teme i menije vučeš u prozor!!!!

Ako hočeš da ti flash tema radi,mora imat .swf file,mora biti u rezoluciji za tvoj telefon i imati sve ikone koje ti telefon inače ima!!!

 

Tako se o radi. Ako budeš imao problema reci!

 

Daj mi sliku XS++ da vidim što ti piše-inače ako ima CID 52 ili niži,onda bi trebao ići preko njega. FarMenger+JDFlash služi za CID 53 i- jako je zahebano!

SVE sam napravio kako si napisao, imam još par problema kad sa mišem povučem temu u JDflasher ne prikažuje mi nikakvu datoteku da je unutra, i kako da kliknem Shutdown di se nalazi taj shutdown ??? kod shutdowna to sam preskočio i samo izašao iz programa, ali u mob nema te teme da ju primjenim ima samo 3 koje sam dobio sa mob... 

Drift in soul
15 godina
odjavljen
offline
Sony ericsson W580i flashing menu

Ja sam ti opisivao za XS i A2. Kao što sam ti napisao,JD je jako zajeban. No,dobro evo ti za JDFlasher:

 

1.otvori FarMenager

2.stisni Alt+F1

3.zatim biraš "just da flasher"

4.sada u script biraš telefon

5.kada si ga našao odberi "jump down into the large rabbit-hole"

6.prati i radi što ti piše

7.odaberi bfs

8.napisat će ti da odspojiš telefon

9.klikno ok i ponovno spoji telefon

10.dobio si izbornik (sjeti se onih putanja tpa/.....)

11.Alt+F2- daje ti izbor od kuda uzimaš fileove koje stavljaš (biraj disk gdje su ti teme)

12.vuci fileove,kad ih vidiš to je to

13.stiščeš ".." dok ti ne pokaže "are you sure",zatim yes

14. odspoji telefon,izvadi i vrati bateriju i onda upali

15.to je to!

 

To je jako zahtjevno i mnogo toga može poći po zlu! Pazi se !

 

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony ericsson W580i flashing menu
vexx5555 kaže...

Ja sam ti opisivao za XS i A2. Kao što sam ti napisao,JD je jako zajeban. No,dobro evo ti za JDFlasher:

 

1.otvori FarMenager

2.stisni Alt+F1

3.zatim biraš "just da flasher"

4.sada u script biraš telefon

5.kada si ga našao odberi "jump down into the large rabbit-hole"

6.prati i radi što ti piše

7.odaberi bfs

8.napisat će ti da odspojiš telefon

9.klikno ok i ponovno spoji telefon

10.dobio si izbornik (sjeti se onih putanja tpa/.....)

11.Alt+F2- daje ti izbor od kuda uzimaš fileove koje stavljaš (biraj disk gdje su ti teme)

12.vuci fileove,kad ih vidiš to je to

13.stiščeš ".." dok ti ne pokaže "are you sure",zatim yes

14. odspoji telefon,izvadi i vrati bateriju i onda upali

15.to je to!

 

To je jako zahtjevno i mnogo toga može poći po zlu! Pazi se !

 

jesi li ti siguran da tako mogu imati flash temu jer ja pokušavam napraviti flash temu na SE W580i kojem je CID: 53 , ovako sam išao:

  1. 1.otvorio sam far manager + jd flasher
  2. 2.stisnuo sam alt+f1
  3. 3.odabrao sam just da flasher
  4. 4.i onda mi piše script:db2020 port:DCU-60 speed:921600
  5. 5.stisnuo jump down into a large rabbit-hole
  6. 6.i spojio mob
  7. 7.odabrao sam OFS
  8. 8.i dobio sam onaj izbornik i slijedio putanju (tpa/.....)
  9. 9.i onda sam stisnuo alt+f2 i iz D disca sam povukao 2 datoteke (walkman.swf i walkman.thm) s lijeva na desno
  10. 10. stisnuo više puta "..." are you sure i zatim yes
  11. 11. i odspojio mob
  12. i kad sam ga upalio ništa mi nije promjenjeno

Drift in soul
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 22:41 (Genoxxx).
15 godina
odjavljen
offline
Sony ericsson W580i flashing menu

Trebaš promijenit temu. Odi u podešenja i nađi tu temu (ako si je ispravno stavio) i stisni "podesi". Te teme rade kao i svake druge ali imaju flash meni.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony ericsson W580i flashing menu
vexx5555 kaže...

7.odaberi bfs

 

e tu je moj problem piše mi samo ofs i još nešto ali nigdje bfs, a da nije problem u uređaju kupljen je u t-mobilu, i nisam sa njim niš radio nisam ga unlockao ni niš slično

Drift in soul
15 godina
odjavljen
offline
Sony ericsson W580i flashing menu

Kad ti ponudi da biraš DB, moraš odabrati DB 2020, i najveću brzinu prijenosa za usb.

Onda stiščeš jump down into large rabbit hole. Znači još jednom: script=> DB 2020, port=> DCU 60 i speed=>921600.

Gle,toliko sam ti toga objasnio da bi i malo dijete shvatilo, nisi ni jedanput stisnuo Hvala ili dao tumb up,svaki put neki roblem,pa te nema po par dana pa opet.

Ja stvarno nemam više snage da ti objašnjavam.Viče

 

Ovaj put ti žalim sreću i da uspiješ to stavit. Nadam se iskreno da češ uspjeti!!!Smijeh

 

 

 

 

P.S: Ako ne uspiješ,onda uzmi čekić, dva,tri puta opali s njime mob, onda uzmi čavao i prikucaj mob na monitor. Namigiva

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony ericsson W580i flashing menu
vexx5555 kaže...

Kad ti ponudi da biraš DB, moraš odabrati DB 2020, i najveću brzinu prijenosa za usb.

Onda stiščeš jump down into large rabbit hole. Znači još jednom: script=> DB 2020, port=> DCU 60 i speed=>921600.

Gle,toliko sam ti toga objasnio da bi i malo dijete shvatilo, nisi ni jedanput stisnuo Hvala ili dao tumb up,svaki put neki roblem,pa te nema po par dana pa opet.

Ja stvarno nemam više snage da ti objašnjavam.Viče

 

Ovaj put ti žalim sreću i da uspiješ to stavit. Nadam se iskreno da češ uspjeti!!!Smijeh

 

 

 

 

P.S: Ako ne uspiješ,onda uzmi čekić, dva,tri puta opali s njime mob, onda uzmi čavao i prikucaj mob na monitor. Namigiva

OK... poslje ovoga neću te gnjaviti, imam tu par slikica pa vidi u čemu je problem. I PUNO TI HVALA ZA SVE !!!  SORRY AKO SAM DOSADAN !!! ALI FAKAT IDEM I SAM SEBI NA ŽIVCEViče

ovo prvo za spajanje ovo prvo za spajanje
spaja mob spaja mob
nema nigdje BFS !!! nema nigdje BFS !!!
kupljen u t-mobilu kupljen u t-mobilu
Drift in soul
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 22:21 (Genoxxx).
15 godina
odjavljen
offline
Sony ericsson W580i flashing menu

Evo slika:

Ja sam rabio w350i da ti pokažem. Znači sve isto kod tebe kao što sam ti ranije napisao (moja je platforma dručija (pnx5230-tvoja je DB2020). Slobodno klikni ofs.

Evo ti još jedanput gdje se šta stavlja:

 

Flashmeni: tpa\preset\system\desktop\flash
Teme: tpa\user\theme
Layout: tpa\system\layout
Meni(.ml) tpa\preset\system\menu

Alt+F1 Alt+F1
Tvoj script= DB2020 Tvoj script= DB2020
Sada ofs Sada ofs
Pa onda u tpa Pa onda u tpa
Tu ide .thm Tu ide .thm
A tu .swf A tu .swf
Kraj Kraj
Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 23:13 (vexx5555).
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice