Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.651.123
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dery kaže...

 Više bi digao prašine da se prebaciš na ryzen+ kad izađe, to bi bilo

 Mogu se jdino prebacit na tu temu kad izađe da komentiram o performansama, samo posto je ona poznata kao minsko polje i tema na kojoj sam pobrao jedno 10-ak crvenih kartona nisam siguran kolike bi to koristi imalo, hmmmm 

13 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Lucidius kaže...
Vidjet ces sada kako ce se zapalit forum do navece kada se kralj vratio na tron 

Do navečer ti budeš dobio suspenziju opet.

8 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Valentin17 kaže...

Do navečer ti budeš dobio suspenziju opet.

Neznam, ne djelim ih ja 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Bio bi največa manga da ga uzmeš i istestiraš usporedo sa tvojim sadašnjim premium makinjom. Tako bi pridonio te argumentirao iz osobnog iskustva za ili protiv zapažanja i nema onda crvenog kartona.  

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 17:29 (dery).
8 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dery kaže...

Bio bi največa manga da ga uzmeš i istestiraš usporedo sa tvojim sadašnjim premium makinjom. Tako bi pridonio te argumentirao iz osobnog iskustva za ili protiv zapažanja i nema onda crvenog kartona jer govoriš iz iskustva.  

 E, to mi se cini primamljivo, Tonči bi mlade dobio 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 17:30 (Lucidius).
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ma zaradio bi odmah ne jednu nego tri zvjezdice.

kradem mine iz minskog polja
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
191x7 kaže...
ibme74 kaže...
...

 

Koji je to Hugo Boss? Tamno plava boca s zlatnim čepom, ne mogu prepoznati. Bottled Night ima tu boju bočice, ali čep je crni. A njihov Oud je crni s zlatnim čepom. :S

 

Shirley May Gold wings

8 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

AJMO!!!!

 

KLIK  

8 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dery kaže...

Ma zaradio bi odmah ne jednu nego tri zvjezdice.

Samo nek mi taj kič ne stavljaju, jedva sam ih nagovorio da mi ih maknu 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Lucidius kaže...
honor8 kaže...

Ako smijem primijetit, opasno vam tema stagnira dok Lujko odrađuje kaznu. 

 Dobro si primjetio i to ne samo ova tema nego citava sekcija za hardver, ovi sa Bug-a bi mi trebali placati kolku promociju i popularnost uzivaju na mom imenu 

 

Vidjet ces sada kako ce se zapalit forum do navece kada se kralj vratio na tron 

 Ja zapravo mislim da ti radiš za Bug (nije šala), vjerojatno radite na nama eksperiment ko i svojevremeno facebook sa svojim korisnicima. Ili radiš za Bug pa ti je ovakvo ponašanje dio posla, ili imaš ozbiljnih mentalnih problema, trećega nema.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Gorstak79 kaže...
191x7 kaže...
ibme74 kaže...
...

 

Koji je to Hugo Boss? Tamno plava boca s zlatnim čepom, ne mogu prepoznati. Bottled Night ima tu boju bočice, ali čep je crni. A njihov Oud je crni s zlatnim čepom. :S

 

Shirley May Gold wings

 Loš fotoaparat.

 

Jel to ovo https://www.fragrantica.com/perfume/Shirley-May/Gold-Wings-25750.html ? Nikad čuo, al očito nisu ni drugi baš...

Twitter: @191x7
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
191x7 kaže...
Gorstak79 kaže...
191x7 kaže...
ibme74 kaže...
...

 

Koji je to Hugo Boss? Tamno plava boca s zlatnim čepom, ne mogu prepoznati. Bottled Night ima tu boju bočice, ali čep je crni. A njihov Oud je crni s zlatnim čepom. :S

 

Shirley May Gold wings

 Loš fotoaparat.

 

Jel to ovo https://www.fragrantica.com/perfume/Shirley-May/Gold-Wings-25750.html ? Nikad čuo, al očito nisu ni drugi baš...

 

Je...taj parfem mi je poklonila sad vec pokojna majka...ne koristim ga bas, nije to miris kako zelim mirisati...naspricam se samo ako negdje moram ici na brzinu i nema vremena za tusiranje...

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Lucidius kaže...
dery kaže...

Ma zaradio bi odmah ne jednu nego tri zvjezdice.

Samo nek mi taj kič ne stavljaju, jedva sam ih nagovorio da mi ih maknu 

 Nek si ti nama ziv i zdrav, welcome back 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Lucidius kaže...
dery kaže...

Bio bi največa manga da ga uzmeš i istestiraš usporedo sa tvojim sadašnjim premium makinjom. Tako bi pridonio te argumentirao iz osobnog iskustva za ili protiv zapažanja i nema onda crvenog kartona jer govoriš iz iskustva.  

 E, to mi se cini primamljivo, Tonči bi mlade dobio 

Zašto misliš da bi meni smetalo? Pa znamo da je "premium" makinja brža po jezgri od Zen procesora, ali to nije upitno.

 

Nemoj uzimati osobno ove crvene karotne, to je čisto po službenoj dužnosti. Jesi malo naporan, ali ne nerviram se ja. No, sad si na broju "7". Idući je "14" pa daj se suzdrži od gluposti.

Nope.
8 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Tonči kaže...

No, sad si na broju "7". Idući je "14" pa daj se suzdrži od gluposti.

 Pa gdje ce ti duša crni Tonči? 

15 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

https://www.twitch.tv/doggydogg20

 

Ne znam gdje bi postao, ali tu je uvijek najveca guzva. Jel' ovo Snoop Dogg ili njegov brat blizanac ?!?!

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Koja kraljina. 

8 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Snoop Dog je to, on ti vec duze gejma, i ovi iz Battlefield 1 su ga zvali dok je izlazio 

, ima sjos poznatih faca gejmera kao i Terry Crews iz Expendables 
 itd itd...

13 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

 Nek si ti nama ziv i zdrav, welcome back 

Nema potrebe za ulizivanjem.

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Valentin17 kaže...
lav1000 kaže...

 Nek si ti nama ziv i zdrav, welcome back 

Nema potrebe za ulizivanjem.

 zaboravio si popiti svoju dozicu estrogena??? 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Kupis mi fore, micek. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

Kupis mi fore, micek. 

 Ware, primi se posla i složi ono lijepo kučište, a ne tu gubiš dragocjeno vrijeme 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Slozio sam jucer, budem danas malo poslikao pa stavim slike i kratak osvrt. 

15 godina
online
Chat tema ljubitelja hardvera

Samo da javim da je dugo trajala ljubav s novim LG 4K monitorom....... punih 8 dana dok nije počeo pokazivati znakove image retentiona. Baš sam se iznenadio da se to događa IPS panelu... 5min neka stoji window od browsera otvoren, zapece se ghost otraga i treba mu minut da nestane. Uzas.

 

Uglavnom, vraćam ga u povratnom roku od 14 dana i naručio sam novi Dell U2718Q (4K HDR 27") pa budemo vidjeli ako će biti više sreće

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mrsmith kaže...

Samo da javim da je dugo trajala ljubav s novim LG 4K monitorom....... punih 8 dana dok nije počeo pokazivati znakove image retentiona. Baš sam se iznenadio da se to događa IPS panelu... 5min neka stoji window od browsera otvoren, zapece se ghost otraga i treba mu minut da nestane. Uzas.

 

Uglavnom, vraćam ga u povratnom roku od 14 dana i naručio sam novi Dell U2718Q (4K HDR 27") pa budemo vidjeli ako će biti više sreće

 uf, bas nemas srece 

15 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
X3M kaže...
mrsmith kaže...

Samo da javim da je dugo trajala ljubav s novim LG 4K monitorom....... punih 8 dana dok nije počeo pokazivati znakove image retentiona. Baš sam se iznenadio da se to događa IPS panelu... 5min neka stoji window od browsera otvoren, zapece se ghost otraga i treba mu minut da nestane. Uzas.

 

Uglavnom, vraćam ga u povratnom roku od 14 dana i naručio sam novi Dell U2718Q (4K HDR 27") pa budemo vidjeli ako će biti više sreće

 uf, bas nemas srece 

Da... i imam i nemam. Možda imam sreće da sam to primjetio unutar roka za povrat jer navodno LG ne priznaje image retention / ghosting pod jamstvo - tako sam barem pročitao na netu, nisam 100% siguran da je istina. Uglavnom, monitor je na putu prodavaču a meni putuje ponovno Dell :) Mislim da će moji izleti sa LGjem završiti ovdje - Dellove imam zadnjih 15 godina i nikad ni jednog problema s njima nisam imao, tako da se nadam da će i ovaj biti u redu.

 

EDIT: Daleko od toga da LG nije imao super dobru sliku i jako lijep dizajn... ali brate mili kad mi se tako nešto desi u roku tjedan dana pa bacio bi ga kroz prozor.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 12:15 (mrsmith).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Nije ti ni taj dell bog zna kaj, u igrama je ghosting primjetan poprilicno pogotovo na svijetloj podlozi.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Na svu srecu ja nisam toliko osjetljiv na razne mane i manice... :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
15 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
Nije ti ni taj dell bog zna kaj, u igrama je ghosting primjetan poprilicno pogotovo na svijetloj podlozi.lp

Ma čitao sam da je latencija viša nego kod LG-a kojeg sam imao, ali me to ne zabrinjava toliko. Godinama sam se igrao na U2713HM koji me služio savršeno a imao je i veću latenciju. Primarna namjena nisu igre tako da nema veze :)

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kant kaže...

Na svu srecu ja nisam toliko osjetljiv na razne mane i manice... :)

Ma nije to manica, to je užas. Otvoris browser i odeš pišat... vratiš se, zatvoriš browser a sjena/ghost browsera ostaje još minutu na podlozi dok se ne očisti. Ubije me to odmah, nema teoretske da bi to mogao tolerirati. Nije to monitor od 1k kn :/

It is always darkest just before the dawn.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice