Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.430
|
čitano: 2.464.634
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
popo kaže...
DommY kaže...

Pretplatio sam se, dobio kupon za 10%. Ako ima netko za 20%, a da mu ne treba evo meni bi dobro došao 

 Jel ti prihvaća kod kad ga uneseš ?

Meni javi "Invalid promo code"

Neznam da li radim nešta krivo ? 

 Meni isto ne prihvaca kod.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

WD kodovi *NIKAD* ne rade za recertified ponudu. Evo dobio na mail 20% sitewide kupon sa zvjezdicom i kaze zvjezdica osim 49 drugih stvari i ovo: This offer is not valid on the WD Employee Store, WD Education Store, WD Partner Stores, WD Recertified or Outlet Products.

 

Tak da a) mozete se pomiriti s tim ili b) mozete tjerati balkanski bahatluk, srat na support, cekat danima/tjednima i probat se ogrebst za 10% kupon koji vrijedi i za recertified ponudu. Šanse su li la, na koga naletite. Frend dobio karu, meni dali 10%, tak da ako vam se nateže s ljudima i mislite da imate sreće, možete ju okušati :D Osobno mislim da su recertified cijene dosta dumpane, pa je jasno da nema kupona u pravilu za njih. Ali to je moje mišljenje... E to, tolko od mene. Sretno i puse :D

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja narucio jednog od 1tb. Kod nas je cijena oko 400 kn, ali s 3 godine garancije tako da ne znam koliko se ovo bas isplati...

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SHELBY_09 kaže...

Ja narucio jednog od 1tb. Kod nas je cijena oko 400 kn, ali s 3 godine garancije tako da ne znam koliko se ovo bas isplati...

 Na većima se osjeti razlika. Tipa WDBWLG0040HBK 4tb elements 3.5" kod nas 125e, tamo cca 85e bio dok uzimo. Naravno, ko sto kazes i garancija je 6mj vs 24-36mj. Svaka roba ima svoje kupce :D U zlatno doba su 2.5" 1tb elementsi bili po 26e, znaci maltene dobis 2 za cijenu jednog u ducanu. 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 9:57 (srcipesak).
15 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
srcipesak kaže...

WD kodovi *NIKAD* ne rade za recertified ponudu. Evo dobio na mail 20% sitewide kupon sa zvjezdicom i kaze zvjezdica osim 49 drugih stvari i ovo: This offer is not valid on the WD Employee Store, WD Education Store, WD Partner Stores, WD Recertified or Outlet Products.

 

Tak da a) mozete se pomiriti s tim ili b) mozete tjerati balkanski bahatluk, srat na support, cekat danima/tjednima i probat se ogrebst za 10% kupon koji vrijedi i za recertified ponudu. Šanse su li la, na koga naletite. Frend dobio karu, meni dali 10%, tak da ako vam se nateže s ljudima i mislite da imate sreće, možete ju okušati :D Osobno mislim da su recertified cijene dosta dumpane, pa je jasno da nema kupona u pravilu za njih. Ali to je moje mišljenje... E to, tolko od mene. Sretno i puse :D

 Da, dobio odgovor od supporta, popust ne vrijedi za refurbished proizvode.

 

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
NEW_MAN kaže...

SATURN Austria - kome je Graz blizu ili ima nekoga vani da mu kupi, ovo je brijem ok akcija s obzirom da su graficke skocile na 3k kn.

ZOTAC GeForce® GTX 1060, 6GB GDDR5 - 313 € = 2344,37 kn.

 

 

Ja možda u petak idem u Graz i vracam se u subotu. 

Ako netko želi možemo se dogovoriti.

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zeryx kaže...
NEW_MAN kaže...

SATURN Austria - kome je Graz blizu ili ima nekoga vani da mu kupi, ovo je brijem ok akcija s obzirom da su graficke skocile na 3k kn.

ZOTAC GeForce® GTX 1060, 6GB GDDR5 - 313 € = 2344,37 kn.

 

 

Ja možda u petak idem u Graz i vracam se u subotu. 

Ako netko želi možemo se dogovoriti.

 meni se ne čini kao previše dobra cijena, radije bi dodao 250kn pa uzeo gigu sa 36mj u futuri

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 12:13 (dustY).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako bi tko uzimao one diskove 1 tb za 200 knm komad neka javi tj netko tko zna naruciti ja bih jedan ili dva uzeo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Možda bi bilo jednostavnije da autor posta podijeli ovdje Coupon code. Osim ako nije osobni i vrijedi samo za njegov račun.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da se nadovezem na diskove od wd-a. Nemam 100 kupona. Dobio sam 2 komada od wd-a preko newsletter-a. Proljetni popusti.

Pretplatite se i budete dobivali i vi. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dobio sam i ja kupon, ali ne vrijedi za ove re-certified proizvode. To su mi rekli i ovi iz WD Supporta. Kako tvoj kupon radi i na re-certified , nemam pojma.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Doktor Rambaudi kaže...

Dobio sam i ja kupon, ali ne vrijedi za ove re-certified proizvode. To su mi rekli i ovi iz WD Supporta. Kako tvoj kupon radi i na re-certified , nemam pojma.

 Vrijedi. Imam 2 kupona i oba vrijede. 

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovaj što sam ja dobio od WD meni ne vrijedi. Kad ga ubacim, piše invalid coupon link ili tako nešto.

 

Ajde probaj provjeriti jel radi na ovome proizvodu...

 

https://www.wdc.com/en-ie/products/wd-recertified/my-cloud.html#RWDBCTL0040HWT-EESN

 

možda prolazi kod običnih vanjskih diskova, a ne ovih Cloud.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Rado bi isprobao ali oba koda su iskoristena bila vec. 

Moguce da na vece iznose ne radi kupon. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li bi netko drugi bio voljan naručivati diskove da je iz ZG-a. 5 komada maksimalno po ponudi. Narucivao bih ja za dobrobit ekipe ali nemam vremena, imam nekih drugih obveza. Dosta ljudi mi se javilo, kod je jedan. 

 

Pa ako je netko za nek mi se javi da preuzme na sebe taj posao "naručitelja".

9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije moje da se previše miješam, ali jel to tak strašan posao naručit diskove? Max 10 min posla ak imaš netbanking, plus upisivanje podataka i to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 16:48 (kbenzema).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Narucio bih ja, ali ja sam iz Rijeke, neznam kako bi vam to pasalo. Mogao bi sve diskove poslat buson iz Rijeke (tako bi ispalo najjeftinije) ili postom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kbenzema kaže...

Nije moje da se previše miješam, ali jel to tak strašan posao naručit diskove? Max 10 min posla ak imaš netbanking, plus upisivanje podataka i to.

 Nemam love da se zaduzujem unaprijed 1000kn, trebaju mi za neke druge stvari ovih dana.. A i trebam dogovarati s ljudima, nalazit se s njima, a sad imam drugih, meni bitnijih stvari. Tko želi, naručit 5 komada nek se javi kod vrijedi do sutra 23:59. Ušteda jedan disk na 5 komada.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Oke, to je druga stvar ako nemaš unaprijed para. Mislio sam da nemaš vremena naručit uopće. NHF :)

8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Otisle cijene gpu-a dolje brutalno!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

Otisle cijene gpu-a dolje brutalno!

 

Baš nešto gledam na Computer Universe i mislim se da je ova grafa bila dosta skuplja, pa ugledam price history i gle

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ocito su ovi mineri odustali... trenutno je mizerna zarada sa bitcoinovima
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Oduvijek je bila mizerna samo sto ljudima treba vremena da.si to priznaju ...

 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nije bilo oduvijek,ali trenutno je nikakva,bilo kakvo trenutno ulaganje je neisplativo,cak i oni koji imaju davno kupljene rigove ne smiju pogledat trenutnu zaradu sad da ih hladni znoj ne oblije!
Ja sam odustao i mislim da ce odustajanja bit sve više
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i onda ce doci do zasićenja tržišta grafama i cijene niže od realnih :)

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vrlo vjerovatno,ja sam odustao i prodao svoje,ali vjerovatno izlaskom krajem godine nove serije Nvidia gpu rudarenje bude opet dobilo zamah!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2018 13:18 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

Vrlo vjerovatno,ja sam odustao i prodao svoje,ali vjerovatno izlaskom krajem godine nove serije Nvidia gpu rudarenje bude opet dobilo zamah!

 neće ako izađu asic mineri kao što se najavljuje

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
loky4i4 kaže...
volegradele kaže...

Vrlo vjerovatno,ja sam odustao i prodao svoje,ali vjerovatno izlaskom krajem godine nove serije Nvidia gpu rudarenje bude opet dobilo zamah!

 neće ako izađu asic mineri kao što se najavljuje

 Pa zar njih vec nema u ponudi,doduse po paprenim cijenama!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

 Pa zar njih vec nema u ponudi,doduse po paprenim cijenama!

 ima za bitcoine , zato se više ne rudari grafama

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
loky4i4 kaže...
volegradele kaže...

 Pa zar njih vec nema u ponudi,doduse po paprenim cijenama!

 ima za bitcoine , zato se više ne rudari grafama

 Da,da cuo sam da Ether ide ubrzo na Asic,ali ima coina koliko oces,tako da...

AUDIOFIL
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice