Lista besplatnog softvera izdvojena tema

poruka: 674
|
čitano: 601.698
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Besplatni programi
15 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
cut-paste-waste kaže...

Net Limiter nije free

 

Postoji li koji besplatni program kojim bih mogao ograničiti upload i download na računalima?

Nije ali NetLimiter mi je najbolji, uvijek mozes imati "onu" verziju..... NetLimiter je dobar jer si tocno odredis kojoj aplikaciji ces srezati brzinu ili cak koji IP/port itd.

 

Probao sam sve i najvise mi se dopada NetLimiter definitivno.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
11 godina
offline
Lista besplatnog softvera
Dodaj Comodo Internet Security, odlican besplatni antivirus alat.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

 

rarma radio - free internet radio player i recorder

 

http://www.raimersoft.com/downloads.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 20:49 (scenesports).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Lista besplatnog softvera

moze li mi netko predloziti trenutno najbolji a jednostavan program za benchmark?

 

hvala :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

Pozdrav, zna li netko mozda neki free program za vođenje troskova :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Antara kaže...

Pozdrav, zna li netko mozda neki free program za vođenje troskova :)

Probaj AceMoney Lite

12 godina
protjeran
offline
Lista besplatnog softvera

kod antivirusa treba dodati Comodo Internet Security 6 a za citanje pdf-a SumatraPDF

Black.Assassin
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

Uredski alati: LibreOffice

Torrent: BitLord

:D

Vozite sigurno, vozite tenk.
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Lista besplatnog softvera

Sticky Password 6.0 free, jos 14 sati

Odlican programcic za pamcenje lozinki, lako se instalira kao dodatak u mozillu, druge browsere ne koristim ali vjerujem da moze i chrome.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

Imali ijedan program malo jednostavniji za vodjenje kucnog budzeta (prihodi rashodi), Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Lista besplatnog softvera

ima li kakav programčić koji prekida internet promet kada se iskoristi promet iz paketa?

Imam internet preko bombona i začas mi pojede kune kada istekne paket

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
telefon 2 kaže...

ima li kakav programčić koji prekida internet promet kada se iskoristi promet iz paketa?

Imam internet preko bombona i začas mi pojede kune kada istekne paket

Pokušaj sa NetWorx

11 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
TiMi79 kaže...
telefon 2 kaže...

ima li kakav programčić koji prekida internet promet kada se iskoristi promet iz paketa?

Imam internet preko bombona i začas mi pojede kune kada istekne paket

Pokušaj sa NetWorx

da li u prozoru za postavke, kartica Obavijesti, da li se zadaće obavijesti i prekida prometa odnose na nekakvu statistiku kvalitete veze, ili ima veze sa podatkovnim paketom? Vremenski period koji mjeri ima sekunde, minute i sati...

14 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
telefon 2 kaže...

da li u prozoru za postavke, kartica Obavijesti, da li se zadaće obavijesti i prekida prometa odnose na nekakvu statistiku kvalitete veze, ili ima veze sa podatkovnim paketom? Vremenski period koji mjeri ima sekunde, minute i sati...

Ne bi ti zna reć, jer se nisam sa njim puno služio, a i bilo je to davno. Valjda program ima help, pa vidi, a i google je tu {#}

13 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

dodaj ko os

 

Arch Linux

PC-BSD

Puppy Linux

 

a kod unititiya

 

Avg Rescource Disk

Dejan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera
razor1988 kaže...

moze li mi netko predloziti trenutno najbolji a jednostavan program za benchmark?

 

hvala :) 

PC Mark,FurMark i 3DMark

Dejan
10 godina
odjavljen
offline
Lista besplatnog softvera

Peazip za kompresiju/dekompresiju podataka

WolfET03
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera
rambox kaže...

Kad se radi o besplatnim programima, za povratak izgubljenih ili izbrisanih podataka Minitool Power Data Recovery Free Edition 6.5 je vjerojatno najbolji izbor za ovaj posao znatno bolji od poznate Recuve i ostalih besplatnih alata za ovakvu namjenu. Usput dole na linku nalazi se jedan krači video, u kojem se može vidjeti kako program izgleda a tu je pokazano koja dodatna podešenja treba obavezno napraviti u svakom Modulu prije skeniranja.{#}{#}

 

http://www.powerdatarecovery.com/power-data-recovery.html

 

http://www.techsupportalert.com/best-free-data-recovery-file-undelete-utility.htm

 

http://tinypic.com/m/dwfdax/2

 

U devetom mjesecu 2011 godine, ovaj program dolazi u novoj verziji 6.6 uz jednu novost još uvijek je besplatan ali sa prilično velikim ograničenjem. Program u ovoj novoj verziji ima limit, od samo 1GB podataka koji se mogu vratiti besplatno nakon toga treba kupit licencu kaj drugo.{#}

 

No ništa strašno zapravo nema problema, jer se na internetu na par mjesta još uvijek može skinuti stara 6.5 verzija ovog programa. Ova verzija normalno nema nikakvih ograničenja, niti limita za povrat izgubljenih podataka a to je vrlo bitno. Iz tog razloga trebate koristiti upravo tu stariju verziju 6.5 kaj drugo. Kad večina stranica na internetu povuče najnoviju verziju, na drugom linku ispod može se uvijek skinuti stara verzija s kojom u paketu dolaze i upute na hrvatskom kako se pravilno koristi ovaj program i to je to.{#}

 

http://www.snapfiles.com/get/powerdatarecovery.html

 

http://www.box.net/shared/bsj3b2mdixi7lsxf1aef

 

Program je skenirao kompletan stick 14 giha za nekih 10 minuta,e sad kad mi se je pojavilo sto je skenirano folderi mi se vise ne zovu kako su se zvali nego samo neke brojke,dali postoji varijanta da mi pokaže pravo ime foldera ali nije bitno pitamsamo,bitno je da mi je sve vratilo.Sutra idem pokušati s terabjat discom kod WD koji moram formatirati da bih pristupio podacima pa cemo vidjeti kako ce se on ponašati.Postoji možda sto nisam stisnuo pa se ne vide originalni folderi

hvala

 

12 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

Većina navedenog softwarea nije u potpunosti besplatna pa bi bilo dobro navesti za koga točno je što besplatno ili po kojoj licenci. Primjerice, dosta navedenih antivirusa je besplatno tek za home korisnike ali ne u komercijalne svrhe (unutar tvrtke i sl).

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Lista besplatnog softvera

TeamViewer za remote control

COMODO secure :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
TracerCPP kaže...

Većina navedenog softwarea nije u potpunosti besplatna pa bi bilo dobro navesti za koga točno je što besplatno ili po kojoj licenci. Primjerice, dosta navedenih antivirusa je besplatno tek za home korisnike ali ne u komercijalne svrhe (unutar tvrtke i sl).

 

List of Free Antivirus for Commercial use in Corporate and Business

 

List of Free Antivirus Allowed for Commercial Use

 

1. Comodo Antivirus / Internet Security

2. Immunet

3. NANO Antivirus

4. Microsoft Security Essentials (Partial)

5. UnThreat Antivirus

 

List of Free Antivirus Allowed for Non-Profit Organizations

 

1. Avast!

2. Panda Cloud Antivirus

3. ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall

 

Unknown usage restrictions


1. FortiClient LiteView EULA
2. Rising Antivirus 2011View EULA
3. ZenOKView EULA
4. RoboscanView EULA

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
15 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera

-evo konkretnija lista AVa (rubrike license/price).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Lista besplatnog softvera

Kako se zove ovaj lijevo program skroz?

Reinstallirao windowse i zaboravio kako se zove. U pitanje je oslobadanje RAM memorije i odlican je.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2013 20:50 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lista besplatnog softvera

Bump

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Lista besplatnog softvera
Moze nekakav besplatni program za 3D modeliranje koje je lako shvatljiv za pocetnika...
Nothing is true,everything is permitted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Bartaul kaže...
Moze nekakav besplatni program za 3D modeliranje koje je lako shvatljiv za pocetnika...

Google Sketchup.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Lista besplatnog softvera
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Fake_Alert kaže...

Kako se zove ovaj lijevo program skroz?

Reinstallirao windowse i zaboravio kako se zove. U pitanje je oslobadanje RAM memorije i odlican je.

Netko sigurno zna kako se zove ovaj program.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Bartaul kaže...
Moze nekakav besplatni program za 3D modeliranje koje je lako shvatljiv za pocetnika...

Moja preporuka ide Blenderu imaš dosta dobru podršku. Sad da li je ili nije lako shvatljiv početniku, teško mi je reći, ali ako želiš raditi 3D modele onda računaj na to da ćeš morati potrošiti i neko vrijeme na učenje.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Fake_Alert kaže...
Fake_Alert kaže...

Kako se zove ovaj lijevo program skroz?

Reinstallirao windowse i zaboravio kako se zove. U pitanje je oslobadanje RAM memorije i odlican je.

Netko sigurno zna kako se zove ovaj program.

Ma prepusti menadžment memorije windowsima. Prazna memorija ničemu ne služi, jelda? Makne ti iz memorije neke (u tom trenutku) neaktivne stvari pa se onda opet moraju učitavati kad zatreba a memorija zjapi prazna.

 

BDW nitko ne spominje odličan i besplatan antivirus 360 Internet security od Qihoo-a.

 

Savjetujem zamjenu Microsoft Security Essentials, taj je AV u zadnje vrijeme doslovno postao jedno veliko ništa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2013 0:14 (limitedition).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Besplatni programi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice