[Procjena] Stariji monitori i kučišta

poruka: 6
|
čitano: 1.256
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Stariji monitori i kučišta

Pozdrav! Posjedujem otprilike 15-ak CRT starijih monitora i isto toliko starijih kučišta. Većina tih stvari radi. Zanima me približna vrijednost koju mogu dobiti za to? Hvala i lijep pozdrav!

dzumbus
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] [Procjena] Stariji monitori i kučiš
dzumbus kaže...

Pozdrav! Posjedujem otprilike 15-ak CRT starijih monitora i isto toliko starijih kučišta. Većina tih stvari radi. Zanima me približna vrijednost koju mogu dobiti za to? Hvala i lijep pozdrav!

Kako vam mozemo rec procjenu kad niste naveli komponente od svih kucista...stavite detaljno jer inace mozemo samo nagadat ! {#}

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
11 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Stariji monitori i kučišta

Zelis to prodat sve odmah ili zasebno komad po komad

11 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Stariji monitori i kučišta

U pitanju su 486, eventualno pentium 1. Znam da se je vrtio starcraft na tome :) Htio bih to odjednom prodat pa ako znate nekoga da kupuje starija računala ili treba zbog kolekcionarstva molim da mi tu napišete. Hvala!

dzumbus
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] [Procjena] Stariji monitori i kučiš
dzumbus kaže...

U pitanju su 486, eventualno pentium 1. Znam da se je vrtio starcraft na tome :) Htio bih to odjednom prodat pa ako znate nekoga da kupuje starija računala ili treba zbog kolekcionarstva molim da mi tu napišete. Hvala!

A joj, tesko da bi ti to netko kupio u komadu sve. Ali i da nađes nekoga, taj ce ti spustiti cijenu, pa ces mu skoro pa i pokloniti po njegovom. Ali ako mislis to sve u kompletu. Stavi 500kn i doviđenja. Jer to ljudi vise ne skupljaju kao nekada. Starija racunala, imaju slabu trzisnu vrijednost kod kolekcionara...

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
11 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Stariji monitori i kučišta

Znam da ne mogu dobit neku velik novac za to, ali u pitanju su funkcionalna računala, a za 500kn mi se vipe isplati povadit bakar iz monitora i napajanja, i kučišta prodat posebno jer imam neke high tower kučišta koja još mogu poslužiti svrsi.

dzumbus
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice