APN subvencionirani krediti za mlade

poruka: 38
|
čitano: 29.990
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: APN subvencionirani krediti za mlade

cura i ja smo sve skoro sami obavljali. neke stvari nam je bankarica u banci objasnila.

 

tako da nisam trebao njihovu pomoc pa ne mogu reci kakvi su.

 

ali da, u pravu si. svaki drugi komentar je slican :D 

 

pitaj onda ovdje mozda neko moze vise pomoci

12 godina
offline
APN subvencionirani krediti za mlade

Pozdrav imam jednu zanimljivu situaciju pa da vas pitam. Znači cura je uzela prije 3 godine APN, ja uzeo prošle godine APN i sada kada bi se mi vjenčali, jel bi mogli oboje i dalje imati subvenciju posto su nase subvencije prije poznanstva uopce bile? I u slučaju djeteta, jer možemo oboje ostvariti subvenciju ili samo jedno od nas?

14 mjeseci
offline
Re: APN subvencionirani krediti za mlade

nemoj se ženiti, samo zabubaj dijete, prijavi ga na sebe i tako ponovi 7-8 puta, naravno ne sa istom curom 

 

sad malo ozbiljnije, ako će se šturo isčitavati pravilnik, supružnik korisnika subvencije nebi smio uopće imati nekretninu u svom vlasništvu....

obzirom da znam osobno ljude koji su preko toga kupovali nekretninu koju rentaju, isto tako od mame i tate nekretninu, želim ti od srca da zajebeš sistem što više

 

ja na tvom mjestu nebi prijavljivao ništa nego oboje iskoristite subvenciju do kraja i bok.... sustav bilokakve kontrole ne postoji, čemu svjedoče primjeri iznad...

 

 

12 godina
offline
Re: APN subvencionirani krediti za mlade

Gledaj ne da se nismo znali kada je ona uzela APN još prije 3 godine, nego kada sam ja prosle godine uzeo APN pa se jos nismo znali. Znači nikakve muljaže niti išta, zato i pitam kako bi bilo sada da se nas dvoje vjenčamo nakon sto vec oboje imamo APN? I jel dijete donosi subvenciju nama oboma

12 godina
offline
Re: APN subvencionirani krediti za mlade
sstrmi kaže...

Gledaj ne da se nismo znali kada je ona uzela APN još prije 3 godine, nego kada sam ja prosle godine uzeo APN pa se jos nismo znali. Znači nikakve muljaže niti išta, zato i pitam kako bi bilo sada da se nas dvoje vjenčamo nakon sto vec oboje imamo APN? I jel dijete donosi subvenciju nama oboma

 Prilicno sam siguran da samo u trenutku dobivanja APN-a supruznik ne smije imati nekretninu, dakle za ovaj slucaj sve ok. Nakon sto jednom dobijes APN, mozes kupiti 10 nekretnina kesom na ruke bez problema. A za dijete, pretpostavljam da ce ekstenziju povlastice dobit onaj koji prijavi dijete na svoju poreznu karticu

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 mjeseci
offline
APN subvencionirani krediti za mlade

dok dođe dijete, ženi će ti taman isteći subvencija, a ti samo prijaviš dijete na sebe i dobiješ 2 god produženje...

 

ovo što kažu gore, u trenutku dobivanja APN kredita bitno da supružnik nema nekretnine, sjećam da mi je žena morala više papira skupiti i ovjeriti nego ja koji sam korisnik kredita, čist si milion % 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 15:29 (profesor_okultis).
12 godina
offline
APN subvencionirani krediti za mlade

Evo dijete se nedavno rodilo pa  bi valjalo produžiti APN subvenciju. Kako to ide? Odem u banku gdje sam uzeo kredit i preko njih ili?

13 godina
offline
Re: APN subvencionirani krediti za mlade
Da, javite se u banku i onda dalje s njima rješavate papirologiju.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice