Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.631
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Black Friday 2023

ovo je top, ak nije neka greška :D

 

dođe mi žao kaj sam izgubio interes za fotografiju pa mi stari Oly e620 čuči u ormaru već više godina...

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Black Friday 2023
Qui-Gon-Jinn kaže...

https://www.mall.hr/bezzrcalni-fotoaparati/sony-zv-e10-fotoaparat-s-izmjenjivim-objektivom-kuciste

 

Bude malo dostupan pa malo ne. Cijena 60 eura a po nabavi idu od 620+ eura 

Mall.hr je bog popusta

 DOSTUPAN 

Nemojte bit pohlepni, uzmite po 1 kom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 13:32 (Qui-Gon-Jinn).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

JA ne mogu ubost da si Tito pokojni,,,, uvijek nedpostupno,,, refrešam ima dva sata

Who bolan cares
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Black Friday 2023
dejan1471 kaže...

JA ne mogu ubost da si Tito pokojni,,,, uvijek nedpostupno,,, refrešam ima dva sata

 Mall.hr ima foru kad nešto staviš u košaricu rezervira se artikl na 20min. I onda kada to istekne a ne kupiš artikl je ponovo dostupan.

8 godina
offline
Black Friday 2023

To vam je samo kučište bez objektiva...

6 godina
offline
Black Friday 2023

objektivi nisu bas jeftini (na brzinu pogledal kaj se preporucuje,sve je 700+$),ak niste bas u tom ne vrijedi refreshanja

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
nastypillow kaže...

To vam je samo kučište bez objektiva...

 https://www.anigota.hr/sony-digitalni-fotoaparat-alpha-zv-e10-body/8586/product/

Who bolan cares
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Black Friday 2023
dejan1471 kaže...
nastypillow kaže...

To vam je samo kučište bez objektiva...

 https://www.anigota.hr/sony-digitalni-fotoaparat-alpha-zv-e10-body/8586/product/

 Jebiga SAMO je 10 puta jeftnije nego kod drugih, nedovoljno očito 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 13:48 (Qui-Gon-Jinn).
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Iskreno,steta za ljude koji zele za sebe kupiti,koji bi ulozili u objektive.Ovak bu vecinom ulovili preprodavaci...

14 mjeseci
offline
Re: Black Friday 2023
Qui-Gon-Jinn kaže...
dejan1471 kaže...
nastypillow kaže...

To vam je samo kučište bez objektiva...

 https://www.anigota.hr/sony-digitalni-fotoaparat-alpha-zv-e10-body/8586/product/

 Jebiga SAMO je 10 puta jeftnije nego kod drugih, nedovoljno očito 

 

Pa ako se neces bavit sa time onda je i tih 60e previse, tko hoce ovo je top topova akcija, mislim moze radit fotoaparat i bez objektiva ali kvaliteta je losa.

 

Mislim da ce ih uskoro bit na njuskalu i za po 50e kad ljudi shvate.

8 godina
offline
Black Friday 2023

Je, i dalje je odlična akcija, ali samo ispravka, ne može ovakav aparat radit bez objektiva :D

10 godina
offline
Black Friday 2023

https://www.tuimeilibre.com/xiaomi-13t-pro-12512gb-negro-libre.html

 

Ne ide za Hrvatistan, možda preko Mailbox.de??

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
acmilan2 kaže...
60nine kaže...

jel ima netko možda ovu AOC tipkovnicu koja je na Instaru 20€ jeftinija od najmanje sljedeće ponude na nabavi?

https://www.instar-informatika.hr/tipkovnica-aoc-agk700-zicana-gaming-mehanicka-cherry-mx-red-switch/160870/product/

 

čisto me zanima iskustvo (svakodnevno, ne gaming) - da li je moguće promjeniti switcheve ako skužim da su mi preglasni itd. (vidio par review-ova pa mi se čini dosta glasna)

ovak vizualno mi je dosta dopadljiva :)

 I ja bas gledam za nekom mehanickom tipkovnicom, moja G413 Carbon pocela dupla slova pisati tu i tamo...

Trazim HR layozt, veliki enter, numpad i RGB ili bar jednu boju. Ta 413 je bas sve to imala i bio sam zadovoljan...

 

samo da se nadovežem na ovu AOC tipkovnicu, poslao sam bio upit Instaru - nažalost nema veliki enter (iako na fotki na shopu ima), ima ugravirana naša slova  :(
jednostavno se ne mogu naviknut na taj mali enter, nikako, a koliko vidim - većina mehaničkih dolazi s malim enterom, koji fail...

a ova mi je baš zapela za oko jer mi je predivna i uklopila bi mi se u crno/crveni setup...

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
kiwi_91 kaže...
Samo ću izdvojiti jedan proizvod jer sam ga vidio i na akciji u Pevexu, ali tu je još 10 € jeftiniji. U pitanju je jedan od najjačih ručnih miksera na tržištu:

 

Bosch MFQ4930B 850 W - 43 €

 

hvala, danas idem po ovo... nadao sam se ubost nekog dobrog kuhinjskog robota (samostojeci mikser) ako bude dobar deal al ne vidim ih bas na popustima (ili ne znam trazit)

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
60nine kaže...
acmilan2 kaže...
60nine kaže...

jel ima netko možda ovu AOC tipkovnicu koja je na Instaru 20€ jeftinija od najmanje sljedeće ponude na nabavi?

https://www.instar-informatika.hr/tipkovnica-aoc-agk700-zicana-gaming-mehanicka-cherry-mx-red-switch/160870/product/

 

čisto me zanima iskustvo (svakodnevno, ne gaming) - da li je moguće promjeniti switcheve ako skužim da su mi preglasni itd. (vidio par review-ova pa mi se čini dosta glasna)

ovak vizualno mi je dosta dopadljiva :)

 I ja bas gledam za nekom mehanickom tipkovnicom, moja G413 Carbon pocela dupla slova pisati tu i tamo...

Trazim HR layozt, veliki enter, numpad i RGB ili bar jednu boju. Ta 413 je bas sve to imala i bio sam zadovoljan...

 

samo da se nadovežem na ovu AOC tipkovnicu, poslao sam bio upit Instaru - nažalost nema veliki enter (iako na fotki na shopu ima), ima ugravirana naša slova  :(
jednostavno se ne mogu naviknut na taj mali enter, nikako, a koliko vidim - većina mehaničkih dolazi s malim enterom, koji fail...

a ova mi je baš zapela za oko jer mi je predivna i uklopila bi mi se u crno/crveni setup...

 Uzet opet neku rabljenu kao uvijek i sibaj dok radi...

Kovačić
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
acmilan2 kaže...

 

samo da se nadovežem na ovu AOC tipkovnicu, poslao sam bio upit Instaru - nažalost nema veliki enter (iako na fotki na shopu ima), ima ugravirana naša slova  :(
jednostavno se ne mogu naviknut na taj mali enter, nikako, a koliko vidim - većina mehaničkih dolazi s malim enterom, koji fail...

a ova mi je baš zapela za oko jer mi je predivna i uklopila bi mi se u crno/crveni setup...

 Uzet opet neku rabljenu kao uvijek i sibaj dok radi...

 

ma jok, naletit će ovakva kad tad :D

7 godina
offline
Black Friday 2023

 

Kad svrši ovo ludilo za džabaluk 😱

hoće li trgovci vraćat cijene na staro moje mišljenje je da hoće ako ove akcije ne urode plodom . 🤣

5 mjeseci
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Jeli netko vidio kakav dobar popust za qled Tv od 65 inča ?

Valjda do petka bude nešto 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 15:17 (96roberto).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Bili su prije 2 tjedna Samsungi qledi u Sancti i na eKupi. Dal će opet tako brzo, tko zna.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 16:00 (Hexfire).
5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Ako nekome treba dock - CalDigit TS3 Plus na Amazon.de ima za 209,99 EUR s PRIME-om (redovna 279,99 EUR).

 

Već duže vrijeme pratim taj dock i ovo je uvjerljivo najbolja ponuda koju sam našao.

 

https://www.amazon.de/-/en/CalDigit-TS3-Plus-Thunderbolt-DisplayPort/dp/B07CVP5HMP/ref=sr_1_2?crid=K2HLQMMM9EG4&keywords=caldigit+ts3+plus&qid=1700505519&sprefix=caldigit+ts3%2Caps%2C113&sr=8-2

14 godina
offline
Black Friday 2023

Šta nisam ranije naletio na post o ovom Sonyu, ubost njega, m42 adapter i sijaset starih manualnih objektiva i igrat se za 250-300 eura. Ili kit objektiv, 150 eura na njuškalu.

 

Ako je itko uspio kupiti, s obzirom da je sigurno greška u cijeni/popustu.

marching up and down the squaaare
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023

To je video fotić, svi ste se uzjebali oko toga a ne kužite da je to fotić primarno namijenjen za video, ne za fotke.

 

Meni bi super došao kao druga kamera, ako je netko ulovio i voljan je prodat nek mi se javj.

13 godina
offline
Black Friday 2023

Crucial black friday popusti

11 godina
offline
Black Friday 2023

Steta za fotic i dalje je nedostupan, ako netko bude voljan prodat neka javi!

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Također bih volio fotoaparat, ako se slučajno pojavi opet ili će se netko rješavati svojega, slobodno javite!
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ima nas puno zainteresiranih za fotić, ali mislim da je prošla baba s kolačima..
WHITE STONES VARAŽDIN
7 godina
offline
Black Friday 2023

Aj napravite lipo novu temu. Dvi stranice se već grebete za taj aparat. Razumili smo.. Idemo dalje s linkovima, ljudi su tu da nadu dobre ponude.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Kod ti je vrijedio i na snizeno???
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
14 godina
offline
Black Friday 2023

Amazon.de ima odlične akcije na Philips sonicare, ja uzeo četkicu sa waterpickom

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice