Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.873
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Black Friday 2023

Ovo s fotićem je pravi crni petak, a ne ono 7%, 10% i ta sranja. Da se zakonom zabrane mali popusti na crni petak, 95% trgovina kod nas ga ne bi ni imalo. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 0:29 (Marko :D).
14 godina
offline
Black Friday 2023

LG OLED 65 C3 u pevexu 1599eur, cini mi se trenutno najniza cijena prema nabava.net za konkretno taj model.

not a bad tv.

 

https://pevex.hr/oled-tv-lg-oled65c31la-aeu

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
MarcoXX kaže...

Crucial black friday popusti

 na crucial eu kad odabereš hr još ti i pdv vrati i free je shipping 

 

EDIT ipak na zadnjem koraku doda pdv ponovno

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 0:55 (dejo74).
14 godina
offline
Black Friday 2023

LG c3 55"  1070€, jeftiniji od ovoga sigurno neće biti

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ako neko zna za mini pc sa ryzenom sa eu skladišta ,
može i barebone bez diska i rama ispod 200€ novo,
hvala
9 godina
offline
Re: Black Friday 2023
u potrazi san za neki mid range bluetooth zvucnik... bose sundlink flex ili jbl flip 6 su mi trenutno u igri... sican se prije misec na mall.hr je ovaj bose bia 120 eura ali san ga promasia pa me bas zanima koliko ce bit cijene za BF
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Gymbeam krenuo black friday ako kome treba vitamina. A uz dodatan kod DARIO5 mozete dodatno sniziti narudzbu.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
avangard00 kaže...
u potrazi san za neki mid range bluetooth zvucnik... bose sundlink flex ili jbl flip 6 su mi trenutno u igri... sican se prije misec na mall.hr je ovaj bose bia 120 eura ali san ga promasia pa me bas zanima koliko ce bit cijene za BF

anker soundcore motion +

 https://eu.soundcore.com/products/a3116011?ref=navimenu_5_1_5_img

ima popust za članove, kupio prije 2 dana za 74 eur sa dostavom

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 11:08 (BoTiA).
9 godina
offline
Re: Black Friday 2023
avangard00 kaže...
u potrazi san za neki mid range bluetooth zvucnik... bose sundlink flex ili jbl flip 6 su mi trenutno u igri... sican se prije misec na mall.hr je ovaj bose bia 120 eura ali san ga promasia pa me bas zanima koliko ce bit cijene za BF

Kao što kolega kaže, pogledaj si Anker, imaju dosta sad tih popusta. Ja imam od njih Liberty 3 Pro i Q45 slušalice, a od zvučnika mali Soundcore 2 i veći Motion X600. Meni su top i odlična im je podrška. 

Ako ti u sljedećih 30 dana slučajno bude niža cijena od ove na BF-u, vraćaju ti razliku novaca. 

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Genoxxx kaže...

LG c3 55"  1070€, jeftiniji od ovoga sigurno neće biti

 Pa zar su već povisili na 1218€?

13 godina
offline
Black Friday 2023

Jel netko naletio na dobru ponudu za robotske usisivače?

11 godina
offline
Black Friday 2023

Kakve su najave za ovaj petak za pojedine trgovine ili se cini da je to to?

8 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Ekipa trazim sto jeftiniji laptop treba mi iskljucivo za word (diplomski rad), jedina 2 uvjeta. 1.sto jeftiniji 2.da ima ssd ili hdd slot (ne m2 ili nvme).

Ako netko naide ili zna neku stranicu bio bih zahvalan

13 godina
offline
Black Friday 2023
Avenue mall objavio na Facebooku:

Svijet Medija - Nintendo Switch OLED – Mario Red Edition u pola cijene! Jedinstveno na tržištu, samo u Avenue Mallu 
Samo 25 najbržih, u vremenskom terminu od 12-14h može ostvariti kupovinu odabranih artikala u pola cijene. Otkrivamo ti prva dva top proizvoda, a ako želiš saznati koja su druga dva, prati naše objave na društvenim mrežama. 
Igraća konzola NINTENDO Switch OLED Mario Red Edition G/R   219,50 €
Prijenosni bežični bluetooth zvučnik JBL CHARGE Essential2    71,00 €


*Promotivna ponuda odnosi se isključivo na prvih 25 kupaca ukupno za bilo koji od predloženih artikala u promotivnom periodu od 12 do 14h, u petak 24.11.2023 isključivo u Svijet Medija Avenue Mall prodavaonici
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 12:56 (THomson).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
THomson kaže...
Avenue mall objavio na Facebooku:

Svijet Medija - Nintendo Switch OLED – Mario Red Edition u pola cijene! Jedinstveno na tržištu, samo u Avenue Mallu 
Samo 25 najbržih, u vremenskom terminu od 12-14h može ostvariti kupovinu odabranih artikala u pola cijene. Otkrivamo ti prva dva top proizvoda, a ako želiš saznati koja su druga dva, prati naše objave na društvenim mrežama. 
Igraća konzola NINTENDO Switch OLED Mario Red Edition G/R   219,50 €
Prijenosni bežični bluetooth zvučnik JBL CHARGE Essential2    71,00 €


*Promotivna ponuda odnosi se isključivo na prvih 25 kupaca ukupno za bilo koji od predloženih artikala u promotivnom periodu od 12 do 14h, u petak 24.11.2023 isključivo u Svijet Medija Avenue Mall prodavaonici

 Valjda prvo dosad što se stvarno može nazvati BF ponudom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Cadus kaže...
Genoxxx kaže...

LG c3 55"  1070€, jeftiniji od ovoga sigurno neće biti

 Pa zar su već povisili na 1218€?

 Jesu, bome su brzi

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
dejo74 kaže...
MarcoXX kaže...

Crucial black friday popusti

 na crucial eu kad odabereš hr još ti i pdv vrati i free je shipping 

 

EDIT ipak na zadnjem koraku doda pdv ponovno

 Znaci free shipping?

https://uk.crucial.com/ssd/p3-plus/ct4000p3pssd8

 

Jel se isplati ovo?jel bude kaki pdv posto je uk

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
@GSP uzmi na eu.crucial bez davanja na carinu
13 godina
offline
Black Friday 2023

Ljudi ako naleti netko na neki bezžični mikrofon za mobitel na dobrom popustu  neka linka ako nije problem

Who bolan cares
12 godina
offline
Black Friday 2023

je li tko možda uočio popust na odvlaživače zraka? Google baš i ne pomaže...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023

Je li bolja opcija naručiti sa Amazon.de ili eu.crucial, kada govorimo o carini i ostalim davanjima?

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023

meni upravo stigao ps5 od a1. i bon od konzuma 

 

jedino sam se zaje pa nisam dobio onaj 3. poklon, narucio sam preko "veze", trebao sam preko weba il njihovog kontakt telefona

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 13:57 (MEDO11).
7 godina
offline
Re: Black Friday 2023

avangard00 Tija san napisat, al vidin da je kolega već linkao. Anker je sve! Dalje nemoj ni gledat. 
Imam soundcore 2, od neke 2019. vjerojatno.. Radi još kao prvog dana. Milijun fešti je proša, neuništiv! 
Od njih jos uzeo Soundcore Life q20 i soundcore life p2 mini slusalice. Sve je perfektno do sada. 

Motion+ je zvijer, za tu lovu bolje nemas.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 14:00 (birra).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
avangard00 kaže...
u potrazi san za neki mid range bluetooth zvucnik... bose sundlink flex ili jbl flip 6 su mi trenutno u igri... sican se prije misec na mall.hr je ovaj bose bia 120 eura ali san ga promasia pa me bas zanima koliko ce bit cijene za BF

 Uz spomenuti motion+, imas i motion boom (jaci bas i veci, manje tocan ili kako bih vec rekao).. 63€ na amazonu novi, ja sam uzeo za 50ak € refurbished (trenutno rasprodan)..

 

Oba su svakako best-buy u svojim kategorijama..

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 14:05 (assassin.st).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
BinHex kaže...

Jel netko naletio na dobru ponudu za robotske usisivače?

 Ja baš čekam ako će bit šta na Roborock, ali ništa zasad.

 

Vidim da Dyon ima solidne popuste na njihove štapne usisavače, ali nisam siguran ako su value i po ovoj cijeni: https://www.dyson.hr/ponude

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
@tuzla11 ja pričam bez davanja za HR jer je crucial u irskoj, ne znam van EU ni dal je beplatna dostava ako pitaš za druge države
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
THomson kaže...
Avenue mall objavio na Facebooku:

Svijet Medija - Nintendo Switch OLED – Mario Red Edition u pola cijene! Jedinstveno na tržištu, samo u Avenue Mallu 
Samo 25 najbržih, u vremenskom terminu od 12-14h može ostvariti kupovinu odabranih artikala u pola cijene. Otkrivamo ti prva dva top proizvoda, a ako želiš saznati koja su druga dva, prati naše objave na društvenim mrežama. 
Igraća konzola NINTENDO Switch OLED Mario Red Edition G/R   219,50 €
Prijenosni bežični bluetooth zvučnik JBL CHARGE Essential2    71,00 €


*Promotivna ponuda odnosi se isključivo na prvih 25 kupaca ukupno za bilo koji od predloženih artikala u promotivnom periodu od 12 do 14h, u petak 24.11.2023 isključivo u Svijet Medija Avenue Mall prodavaonici

 Da mi je vidjeti kak će ovo izgledati uživo...

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
zuper kaže...
THomson kaže...
Avenue mall objavio na Facebooku:

Svijet Medija - Nintendo Switch OLED – Mario Red Edition u pola cijene! Jedinstveno na tržištu, samo u Avenue Mallu 
Samo 25 najbržih, u vremenskom terminu od 12-14h može ostvariti kupovinu odabranih artikala u pola cijene. Otkrivamo ti prva dva top proizvoda, a ako želiš saznati koja su druga dva, prati naše objave na društvenim mrežama. 
Igraća konzola NINTENDO Switch OLED Mario Red Edition G/R   219,50 €
Prijenosni bežični bluetooth zvučnik JBL CHARGE Essential2    71,00 €


*Promotivna ponuda odnosi se isključivo na prvih 25 kupaca ukupno za bilo koji od predloženih artikala u promotivnom periodu od 12 do 14h, u petak 24.11.2023 isključivo u Svijet Medija Avenue Mall prodavaonici

 Da mi je vidjeti kak će ovo izgledati uživo...

 

Vjerojatno ce red biti vec od 10h 

9 godina
offline
Black Friday 2023

Ima li kakvih dobrih ponuda za monitore? Sve mi se čini dosta slabo.

Tražim 27", 2K, IPS, minimum 120 Hz

10 godina
offline
Black Friday 2023

Viofo.nl ima razno razne popuste na auto kamere...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice