Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.226.341
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Djejzir

 

Kupac : rfbios (ja)

 

Predmet : hard diskovi

 

Iskustvo: Javio sam se kolegi sa foruma,dogovorili prodaju,mjesto i vrijeme preuzimanja.

Preuzeo prijatelj,sve ispravno.

Odlična cijena,odličan proizvod.

Pohvala forumasu,posten i strpljiv.

Svakako poslovati sa njime {#}

 

Ocjena:5/5

Bolje biti pijan nego plav xD
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2012 12:37 (rfbios).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac: Melissa

Prodavač: Trubilo4

Predmet trgovanja: Konfiguracija 960T, G.Skill DDR3 8GB, GTX 560, CX500, 880GMH/U3S3, CoolerMaster 612S, Thermaltake V4


Dojam: Islo je ruke na ruke, malo je bilo problema oko dogovaranja vremena i lokacije ali sve u svemu, sve je islo po dogovoru.

 

Ocjena: 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 0:14 (Trubilo4).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:rfbios

Kupac:Mighty_Grga

Predmet:  Hard diskovi i memorija

Iskustvo: Izmjenili smo više poruka dok nismo došli do odgovarajućih predmeta prodaje. Kolega je bio strpljiv jer sam imao problema s internetom i kasnije dok je bio na putu u prolazu je navratio do mene i prodao komponente. Cijena je dobra, sve je ispravno i potpuno sam zadovoljan transakcijom :)

Ocjena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:bur3k

 

Kupac:Tinča14

 

Predmet: Steam acc

 

Iskustvo: Mijenjali smo se za acc-ove. On meni COD:MW3, ja njemu COD:BO. Sve smo se dogovorili preko Skype-a i sve je prošlo u najblojem redu. Moje preporuke za poslovanje s ovim članom BOL-a.

 

Ocjena: 5/5

Axtross_Hr - Origin
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Tinča14

 

Kupac:bur3k

 

Predmet: Steam acc

 

Iskustvo: Dogovorili smo se preko skypea, sve je proslo u najboljem redu. Sve preporuke za njega :)

 

Ocjena: 5/5

486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
15 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kant

 

Kupac: fromcelltohell (frendu iz usluge)

 

Predmet trgovine: MBO MSI p43 Neo-F

 

Opis trgovine:  Frendu vrisnula MBO i otvorio sam temu u kojoj sam tražio ploču.

             Kolega Kant se je javio s ponudom na PP,poslje kraćeg dogovora smo

             dogovorili trgovinu.Čovjek je drugi dan poslao ploču.

 

             Jučer sam složio računalo,ploča je ispravna i sve u svemu sam zadovoljan.

 

             Mala zamjerka ide na prašnjavost isporučene komponente.

 

 

Ocijena:       5/5

 

 

 

Ponovo apel na prodavače:  Dajte ljudi,imajte toliko obzira prema kupcu,zar je tako teško 

                       počistiti malo komponentu koju prodajete?

 

 


ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: cro_denis

Kupac: MEDO11

Predmet: Accelero s1 rev 2 

Iskustvo: Vidio sam oglas da se prodaje accelero, a posto nisam zadovoljan sa sadasnjim rjesenjem na mojoj 6850, odlucio sam ga kupit. Trgovina je prosla brzo i bezbolno, uplatio sam covjeku pare na racun, i drugi dan mi je paket poslan. Jos je kao mali bonus dodan vent, koji nije bio dio dogovora, tako da veliki plus i za to!!

Tople preporuke za trgovinu!!

Ocjena 5/5

 

 

 

  Prodavač: carcina55

Kupac: MEDO11

  Predmet: 1x1gb DDR rama

 

  Iskustvo: Trebala mi je plocica od gige ddr rama, i naisao sam na ovaj oglas. U rokku par sati smo se sve dogovorili, ja sam uplatio pare na racun, i drugi dan kad su sjele je paket poslan. Prodavač je platio i poštarinu tako da i tu dobiva veliki plus od mene!

 

ocjena 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:mate213

 

Kupac:zvijerka

 

Predmet:Potenciometar

 

Iskustvo: Znaci javio se covjeku kad je postavio oglas za procjenu da zelim kupiti 25.7,ako ce ikad prodavat,i neki dan mi se javi covjek s upitom dali sam jos zainteresiran za kupnju. Dogovor je pao,nasli se jucer obavili razmjenu "pare za robu",sve ispravno kako je i naveo. Moje preporuke za trgovanje sa navedenim clanom...

 

Ocjena: 5/5

11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Marcuskac

Prodavač:Quake6

 

Predmet:MSI GTX 680 Lightning

 

ISKUSTVO:

Ah, sta rec.Vidim da clan ima ugled ovdje na forumima i da ima mnogo iskustva sa trgovanjem, sto se i vidi.

Nije bilo nikakvih problema, ja sam mu uplatio prvo 2500Kn, zatim 1250Kn.Znam da nije pametno tako placati

ali vidio sam da je ugledan clan i veoma zreo, nije mu bio problem sacekati 2 tjedna da sakupim novce.Prvi dio sam

uplatio da se rezerviram za karticu jer nisam imao dosta novaca, a bojao sam se da ne prođe.Stvarno je odlicna cijena,

bez muljanja i varanja.Poslao ju je onaj dan kad je rekao i stiglo drugi.U kutiji je sve sto se inace dobi sa karticom

sa driverima, i racunom.Sada vidim prodaje bez garancije.Rado bi da mi ju je ponudio jer mi garancija stvarno nije bitna,

ali nema veze, imam same pohvale za njega.

 

Sta drugo mogu reci.

Clan je pouzdan, zreo, odgovoran i ne mulja kao neki.

Sto se tice kartice...let the overclocking begin :)

 

OCIJENA: 5/5

 

 

12 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Absu

 

Kupac: Mile 74

 

Predmet: HDD WD 320Gb

 

Zahvaljujući ovoj temi, vidjeo sam da je prodavač na dobrom glasu, te smo se u nekoliko poruka, dogovorili za HDD.

U ponedjeljak sam uplatio novce (opet zahvaljujući ovoj korisnoj temi) na njegov račun, te je on isti dan poslao paket.

Paket je stigao sljedeći dan sa natpisom (kao što smo se i dogovorili) "LOMLJIVO", te je i sam HDD bio dodatno obložen sa spužvama i papirom.

Imam samo pohvale za ovog prodavača,i ujedno potvrđujem svima da mogu bez straha trgovati s njim.

 

Ocjena; 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:VandaL.pr!

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Asus HD7850 DC2

 

Uplatio sam čovjeku novce na račun,drugi dan mi je stigla grafička zapakirana ko iz trgovine+u još jednoj većoj kutiji zaštićena od svega,poštarinu je pokrio kolega također...

 

Ocjena:5/5

Danju zarađujem na crno,noću trošim na bijelo... :P
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač ; ivanjino96

 

Kupac ; Ja

 

Predmet ; Ventovi

 

Iskustvo ;

Dogovorili se preko pp-a prošli tjedan da rješimo to tokom ovog tjedna.I tako je bilo, kolega Ivanjino je to poslao preporučeno čak i prije nego sam mu ja uplatio na račun i platio poštarinu.Stiglo je odlično zapakirano ..Preporuka svim bug-ovcima za poštenog trgovca {#}

 OCJENA 5/5

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ Fear is good !!
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 13:59 (zagy15061984).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: aajduke36

Kupac: šiloman

Predmet: htc tattoo

 

Ocjena: 3/5

 

Iskustvo: Vidio sam temu,ponudu cifru,pristao je,ja uplatio,on poslao,dobio mobitel i sve super ali,u temi je navedeno da mobitel ima ogrebotine,na pm sam isto dobio odgovor da ima ogrebotine,al on nema ogrebotine nego izgleda ko da je neko sa njim lupao po betonu,kutevi su totalno izderani i ekran ima jednu veliku crtu po sredini,cijena je odlicna i samo zbog toga ne vracam mobitel nazad,inace ne bih ga odmah poslao nazad.(Za one koji se pitaju zasto nisam pitao slike,jesam,al je njemu bilo hitno tako da sam morao brzo uplatiti i vjerovao covjeku na rijec)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ATIRade

Kupac: Gamer6669


Predmet: HDD Seagate 80GB

Iskustvo: 5/5
Bilo kad mu je pasalo da se nađemo, HDD uredno radi, još samo Windowse instalirati. :D Cijena je bila 70kn, a to je stvarno odlično za HDD koji se nije puno koristio i kojem je on bio prvi vlasnik. Svakakve sitnice mi je besplatno uz njega nudio, ali mi nisu bile potrebne, stvarno ljubazno.
Sve u svemu je odlično prošlo.

Game experience may change during online play.
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

PRODAVAC: elina08

 

KUPAC: FuzzyBrain

 

PREDMET: [Prodaja] Gigabyte Z68XP-UD4

 

OPIS: Vidio da je ploca na prodaju i kontaktirao prodavaca. Kolega je rekao da ne salje poduzecem (par puta je slao ali kupac nije preuzeo paket i paket mu se vracao). Dogovorili smo se da cu mu uplatiti kaparu pa ce mi onda poslatti poduzecem. Medjutim posto mi je ploca trebala hitno, zovem covjeka ako mu nije problem da mi posalje autobusom nakon sta mu uplatim ostatak. On pristaje i iako je rekao da mu autobusni kolodvor nije bas usput, poslao odma isti dan ujutro! Ploca je bila adekvatno zasticena, na kutiji je pisalo moje ime i prezime i broj moba i sta je najbolje od svega on je platio vozacu za paket (iako sam ja trebao platiti postarinu). 

 

SVAKA PREPORUKA ZA TRGOVANJE SA DOTICNIM CLANOM {#}

 

OCJENA: 5/5

Samo Hajduk živi vječno ! (ili dok im ne iskljuce struju))
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Gamer6669 kaže...

Prodavač: ATIRade

Kupac: Gamer6669


Predmet: HDD Seagate 80GB

Iskustvo: 5/5
Bilo kad mu je pasalo da se nađemo, HDD uredno radi, još samo Windowse instalirati. :D Cijena je bila 70kn, a to je stvarno odlično za HDD koji se nije puno koristio i kojem je on bio prvi vlasnik. Svakakve sitnice mi je besplatno uz njega nudio, ali mi nisu bile potrebne, stvarno ljubazno.
Sve u svemu je odlično prošlo.

 

Prodavač: ATIRade
 
 Kupac: Gamer6669

 Predmet: HDD Seagate 80GB
 
 
 
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-tvrdi-disk-80-gb-ide-pata/163244.aspx
 
 
 
Ocjena: 5/5 Također sve pohvale. Brzo smo se dogovorili preko PP, našli, sve 5.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : ja (rfbios)

prodavač: antimon95

predmet : komponente koje su dogovorene preko inboxa. vjerujem da ih nije potrebno linkovati.

 

opis: kupnja prošla u najboljem redu.u roku par dana sam kupio dijelove i prodao dijelove dotičnom forumašu.

sve je prošlo glatko,dogovoreno u inboxu,mjesto i vrijeme točni.preporučujem poslovati sa ovim forumašem.

 

ocjena: 5/5

il si bos,il si hadžija
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

KUPAC :antimon95

 

PRODAVAČ:rfbios

 

PREDMET: procesor, graficka,rami

 

ISKUSTVO: dogovoreno preko foruma za pc-komponente, kupnja prosla ok u tocno vrijeme, komponente rade 100% kako ih je prodavac naveo. OCJENA 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač:http://www.bug.hr/forum/user/zoharbizo/37803.aspx

kupac: JA 

PREDMET:http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/prodaja-amd-quad-core-gaming-pc-ekranom/161505.aspx?page=0&jumpto=3124271&sort=asc&view=flat

 

posalo sam PP decko mi odgovorio,dogovorili se,poslao mi busom (uredno zapakirao) makar nisam imao love-trenutno-isao je na preporuku mog kolege http://www.bug.hr/forum/user/fromcelltohell/9313.aspx a ja sve u dogovoreno vrijeme platio i svi sretni i zadovoljni. btw komp radi bezprijekorno!! svaka preporuka!!

 

da je makar vise takvih ljudi koji daju "robu" na povjerenje!

 

ocjena: 5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavaoc:igor_zgb

kupac: null

predmet: Xperia U

 

Opis: >Pitao sam ga preko pm-a, mobitel je bio dostupan, još kroz nekoliko pm-a smo se dogovorili gdje ćemo se naći. Našli se još prije dogovorenog vremena. Paket je sadržavao sve. Mobitel je bio novi. Isproban na licu mjesta. Radio je. Čovjeku sam platio. Sve prošlo uredu.

 

OCJENA: 5/5

League of Legends Nick (WEST): mp14 cro ( novi acc- dobio ga od jednog clana foruma.. hvala :))
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 8:45 (null).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: Ja

kupac: null

predmet: Xperia U

 

Opis: Našli se na vrijeme, čak i prije, komunikacija i sve za 5, dečko je uredno platio.

 

OCJENA: 5/5

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz Bug oglasnika

 

Primjer iskustva:

Prodavač: xxxxx(forumaš mora biti linkan,odnosno klik na ime mora voditi na njegov profil)

 

Kupac: yyyyy(forumaš mora biti linkan,odnosno klik na ime mora voditi na njegov profil)

 

Predmet: Link na predmet koji kupujete,prodajete (oglas)

 

Iskustvo:Ocjenjuje se brojkom od 0 do 5 gdje 0 predstavlja jako lošu neuspjelu kupnju,prevaru i sl,a broj 5 predstavlja kupnju bez ikakvih poteškoća,kao npr u visini poštarine,da li vam je sve rečeno o predmetu kupnje ili slično(u davanju ocjene probajte biti maximalno objektivni jer sustav bodovanja ovisi o visini primljenih bodova).

Tko ne linka prodavača, kupca i predmet neće biti dodan na listu! Iskustvo i linkove stavlja isključivo kupac!

 

Prodavači su dodani i sa prijašnjih tema D/L iskustva iz oglasnika!

pa dajte ljudi tak je teško pročitati prvu stranicu i pravila po kojim se ljudi stavljaju u ovu temu???

neki su kaj mala djeca,ako ne znate još čitati zamolite nekog starijeg koji zna čitati da vam pročita i objasni o čemu se radi!!!

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač : grgacvarak109

kupac : shegyman

 

predmet : Kupovina LED ekrana

 

On ponudio ekran, dogovorili se poštom pouzećem, paket doša uredno i odlično zapakiran, nigdi friževa na ekranu, sve pohvale...

 

Ocjena : 5/5

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 15:30 (shegyman).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: njuskalo1983

Kupac:Patrick_cro

Predmet: Maticna ploča

 

Iskustvo: Javio se da sam zainterisiran za matičnu ploču, u par poruka izmijenili podatke, ja poslao novce na njegov racun nakon par minuta a on poslao sljedeci dan. Ploča je došla odlična zaštićena i sve je bilo bez trunke prašine. Čuli se par puta preko tel da vidimo jel sve u redu.

 

Ocjena: 5/5

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 21:30 (Patrick_cro).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: cro_denis

Kupac: aladdin

Predmet: gigabte nvidia gt430 1g

Iskustvo: Čuli se na pp, nakon toga se našli, obavili primopredaju. Nakon par dana karticu stavio u komp i svi zadovoljni. Preporuka!

 

ocjena: 5/5

 

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavac - zoharbizo

 

kupac - lange

 

predmet kupnje - AMD Quad Core PC

 

iskustvo

 

S obzirom da smo dogovorili zamjenu odlucili smo da mi da iPhone4 i 1100HRK u zamjenu za cijeli PC iako je cijena bila 2800HRK.

Racunalo sam poslao busom prije nego sto je uplatio jer sam tako odlucio.On je u meduvremenu poslao iPhone, slusalice i USB kabel a nije poslao punjac i autopunjac kako je rekao, sto meni nije ni bitno ali sam covjeku obecao dati te kabele kada sam mob stavio u prodaju pa nije u redu sa moje strane.

Zatim mi je uplatio 800HRK jer sam ja iPhone prodao za 2000HRK, a dogovorili smo 1100HRK nadoplate jer sam se morao zahebavati sam prodajom i nisam preferirao zamjenu.

Slanje busom me kostalo takoder 80HRK.

Sve u svemu solidno iskustvo ali ne i vrhunsko jer volim kada ljudi postuju dogovor a ovo iskustvo nije bilo takvo u potpunosti.

Poslao sam racunalo prije nego je trebalo, naglasio da cu ga pricekati i da se radi o nadoplati od 1100HRK te da mora poslati ostatak kabela te sam ocekivao da se to ispostuje.

Dakle kratak sam 300HRK sto me ne smeta toliko koliko ne postivanje dogovora.

PS - Ne odgovora mi na SMS.

 

ocjena 3/5

iclock2much
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 11:49 (zoharbizo).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac : Penryn

 

Kupac: Ja /// jos uvijek mi nije jasno zasto sebe treba linkati

 

Oglas: [Kupovina] gpu...

 

Iskustvo: Dakle stavio sam oglas da kupujem neku od navedenih grafi. Kolega se javio i ponudio mi GTS450 po super cijeni, Ja sam mu uplatio na racun, a on poslao cim je stigao. Grafa stigla danas, potpuno ispravna i uredno zapakirana, bas sve kako je naveo da ce biti.

 

Preporucam trgovinu s navedenom forumasem bez ikakvih briga.

 

Ocjena - 5/5

clock2much
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: misizulja

Kupac: Svrzic

Predmet: DDR2 RAM-i

Opis: Dogovorili se u nekoliko poruka, poslano po dogovoru po najnizoj cijeni (u ovom slucaju 5kn), danas stiglo, sve uredno radi, preporucam covjeka.

Ocjena: 5/5

Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac : http://www.bug.hr/forum/user/svrzic/24738.aspx

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/misizulja/41361.aspx

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/razmjena-ddr3-2gb-1333mhz-ddr2-2gb-800mhz/163600.aspx

 

Opis : dogovor u nekoliko poruka,poslao nakon šta smo se dogovorili,stiglo sve uredno,preporuka

Ocjena : 5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 1:23 (misizulja).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac - toni36 
prodavač -joze  

 

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfiguracije/164012.aspx

sve 5
dogovoreno u par mailova ,šta je dogovoreno to je i ispoštovano.


Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 11:06 (toni36).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice