Magic the Gathering

poruka: 14
|
čitano: 7.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Magic the Gathering

Draga nacijo, ima li itko među vama koji igra Magic the Gathering, pa ako ima da bacimo partiju - dvije?

14 godina
protjeran
offline
RE: Magic the Gathering
window-u-sobi kaže...

Draga nacijo, ima li itko među vama koji igra Magic the Gathering, pa ako ima da bacimo partiju - dvije?

A ima.. Ali ne igram više tako puno kao prije...

 

Niti na MWS-u...Belji se

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
15 godina
neaktivan
offline
Magic the Gathering

igram,ali rijetko....uglavnom kad počnu ljetni praznici...prije ljeta nemam vremenaMršti se

Welcome to my nightmare!
14 godina
neaktivan
offline
Magic the Gathering

a jbg... dođite na turnir ako stignete u lom...

14 godina
protjeran
offline
Magic the Gathering

Igrao od 1998.-2005. Smijeh Imam jos dosta karata kod kuce. Sad me pukla nostalgija za starim danima i turnirima sta u splitu sta u lom-u u zg-u.

 

Imam i online account ali jaaako rijetko igram, igra mi je s vremenom i nekim promjenama dosta izgubila draz...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Magic the Gathering
ansha kaže...

Igrao od 1998.-2005. Smijeh Imam jos dosta karata kod kuce. Sad me pukla nostalgija za starim danima i turnirima sta u splitu sta u lom-u u zg-u.

 

Imam i online account ali jaaako rijetko igram, igra mi je s vremenom i nekim promjenama dosta izgubila draz...

ti si u zagrebu ili splitu?

13 godina
neaktivan
offline
Magic the Gathering

Ja igram sa MTG kartama. Imam ravno 1021 karti. Od njih su 6 foil, 2 mystic rare i imam nekih 10-ak rare karti. Sakupljam tek od jučer (01.09.2010.). Kupio sam tri komada Deck Builder's Toolkit (Frankopanska 22, Zagreb) i to su im bila zadnja inace bih i ja vise uzeo; i kupio sam jedan Alara Reborn Fat Pack. Ukupno mi je račun ispao 650 KN. Zadovoljan sam sa kartama i odlične su. Prije sam isto imao Magic karte (prije 9-10 godina), ali samo zbog ilustracija. Sutra idem u Land of Magic oko 18h (Frankopanska 22, Zagreb), jos neznam ni sva pravila pa cu sutra zaigrati prvi puta u životu.

 

P.S. Svaki četvrtak i petak od 17h-21h se igra Magic the Gathering u Land of Magicu (Frankpanska 22, Zagreb) na katu.

Jenara, Asura of War
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 21:27 (Jenara).
13 godina
neaktivan
offline
Magic the Gathering

Magic je propao! Bogataš

14 godina
neaktivan
offline
Magic the Gathering

Naso sam neke stare magic karte koje dugo nisam koristio, pa bi sad to htio prodat jer mi samo smeta doma. Pa me zanima jel postoji koji nacin da se na samoj karti vidi koliko vrijedi a da nemoram guglat svaku kartu posebno. Pretpostavljam da ova sitna slova na dnu oznacuju ediciju i ovaj broj pokraj da je to broj karte u toj ediciji? 
I ako ima netko zainteresiran nek se javi na pm, ja cu stavit i u oglasnik za par dana 

14 godina
protjeran
offline
Re: Magic the Gathering

Pogledaj dali je MTC Croatia forum još aktivan.

 

Ako ne - imaš listu PRO igrača u HR koji su možda voljni otkupiti.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
protjeran
offline
Re: Magic the Gathering

Evo nakon prvog dana World Magic Cup-a 2012 - Hrvatska je prva, a predvodi je moj školski

kolega, Stjepan Sučić.

 

Nakon tri runde, naša ekipa je pobjedila sva tri protivnika:

Singapur

Ukrainu

Malaziju

 

http://www.wizards.com/magic/magazine/article.aspx?x=mtg/daily/eventcoverage/wmc12/stage1stand3

 

Evo i mali deck-chek sa Stjepanom:

 

Čestitke momci, samo hrabro naprijed.{#}

From all the things I lost, I miss my mind the most...
11 godina
neaktivan
offline
Magic the Gathering

Pozdrav, eto da ne otvaram novu temu stavljam ovdje.

 

DaKle nas 3 old school magic-aša imali smo pauzu od magic-a sigurno nekakvih 7-8 godina. prije smo trošili puno love na to, išli na puno turnira, prerelasova i onda smo skužili da to baš nema smisla, jer wizards stalno izbacuje nove edicije i jednostavno nitko tko nije bogat ili ne daje pol plaće na karte ne može biti top igrač (čast iznimkama).

No eto, počeli smo prije nekih godinu dana igrat ponovo, ali s proksi kartama-riječ je o HQ scanovima sprintanima na kvalitetnim printerima i protectiranima , koji se na prvi pogled uopće ne razlikuju od originala. I eto, super nam je to sad zabavno ,al problem je što nam vrlo često fali četvrti igrač ( volimo 2 headed gianta bacit ). Pa sad ako je netko zaintereseiran za bacit koju s nama, uvjet je bar nekakvo minimalno znanje magica, i  28+ godina recimo, nek mi PM-a.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 14:05 (galad).
10 mjeseci
protjeran
offline
Magic the Gathering

Rivajv nakon 10 god.

 

Igra li tko MTG kod nas? Ja sam prodao karte prije par godina (dok je Phyrexian Obliterator bio stotinjak kn), ali me ovo vuče da opet krenem igrati...ali treba ekipa.

https://magic.wizards.com/en/news/announcements/a-first-look-at-magic-the-gathering-fallout-available-march-2024

Fallout tematski deckovi. Navodno će iduće godine izaći i Final Fantasy deckovi.

14 godina
offline
Magic the Gathering

Ne igram MTG,probali su me navuči ali držim se samo DNDa,sječam se kad je ekipa svršavala na neku visaru karticu.

Sjedi 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice