Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 432.750
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Hexfire kaže...

Imate preporuku web shopa za neke kvalitetnije 20mm remene? Original Samsung su dosta skupi, ali neću baš kupiti ni nešto bezveze.

 

 

I sam razmatram takvu ideju za SGW5  vjerovatno naručujem ovaj  model ....

 

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0BXSLSWKM/ref=ox_sc_act_image_3?smid=A15ZTOHYTE3PXE&psc=1

 

 ili

 

 https://www.amazon.de/gp/aw/d/B09QJV6PYH/ref=ox_sc_act_image_10?smid=A3JU2SB3C06TY4&psc=1

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2023 10:30 (MUĆAK).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
MUĆAK kaže...
Hexfire kaže...

Imate preporuku web shopa za neke kvalitetnije 20mm remene? Original Samsung su dosta skupi, ali neću baš kupiti ni nešto bezveze.

I sam razmatram takvu ideju za SGW5  vjerovatno naručujem ovaj  model ....

 

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0BXSLSWKM/ref=ox_sc_act_image_3?smid=A15ZTOHYTE3PXE&psc=1

 

 ili

 

 https://www.amazon.de/gp/aw/d/B09QJV6PYH/ref=ox_sc_act_image_10?smid=A3JU2SB3C06TY4&psc=1

 

 E ovi magnetni mi izgledaju fora jer su obostrani. To ću si vjerojatno uzeti. Ne znam ima li ih negdje u RH. 

 

P.S. Ako ćeš uzimati s Amazona možemo se dogovoriti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
dinos3 kaže...

Nisam našao info na netu pa me zanima ovako iz prve ruke informacija.
Ako netko ima galaxy watch 4, zanima me može li se otvoriti slika na whatsappu (primljena iz razgovora) i može li se zumirati?

 

Imam GW4C, mozes primati slike na whatsapp, ali ne mozes ih otvarati i zumirati.

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Naručio sam i ja ovaj Galaxy Watch 6 na promociji.

 

Koliko njiima treba da pošalju taj tablet na dar? Ima li netko isksutva sa tim promocijama?

 

Za sad prezadovoljan satom, još istražujem sve funkcije...

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Galaxy buds sam čekao cca mjesec dana. Ali velim, pojma nisam imao da mi je prijava uopće prošla. Samo sam jedan dan dobio sms od dostave da imaju paket za mene.


Odličan je GW6 classic. Uzeo sam srebrni i uživo baš jebeno izgleda.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ne treba me mučiti ovo "do isteka zaliha"? 

 

Jedino se sad treba naviknuti na punjenja sata svaka 2 dana. Isplati li se uzeti stalak za bežično punjenje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Ja imam Galaxy charger duo i na njemu ostavim mob i sat preko noći.

Da, ovo do "isteka zaliha" me isto malo bode u oko. Ne pamtim da je tako bilo prije. Ali logika mi je da će promociju obustaviti kad poklone predviđeni broj. Dok god ju oglašavaju bi trebalo biti ok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ima tko GW6 44mm da veli kakva je baterija?

Uzeo bih si prvi put smartwatch i nekako mi je nepojmljivo da samo i 2 dana može neki sat izdržati. I to još u nekim testovima kažu kao prednost lol.

Fascinantno mi je kako recimo jedan Garmin ili Huawei sa praktički istim funkcijama mogu imati autonomiju i preko tjedan dana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Malo sam gledao prošle promocije. Isto je pisalo, sitnim slovima. Ali nisam našao da se netko bunio da nije dobio. Ide reklama i na webu, pa čak i na TV-u i dalje.

@zuper
Trajanje baterije je službeno 40h bez Always on uključene opcije, sa njom 30h.

Očito ovo nije sat za tebe!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 23:48 (blueskyhr).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

Ima tko GW6 44mm da veli kakva je baterija?

Uzeo bih si prvi put smartwatch i nekako mi je nepojmljivo da samo i 2 dana može neki sat izdržati. I to još u nekim testovima kažu kao prednost lol.

Fascinantno mi je kako recimo jedan Garmin ili Huawei sa praktički istim funkcijama mogu imati autonomiju i preko tjedan dana.

 

 

 😂😂

 

Imam GW5 LTE  i izdrži jedan dan normalnog korištenja a da koristim sve njegove  mogućnosti možda bi izdržao pola dana ajde  jedino se brzo napuni . 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2023 0:24 (MUĆAK).
8 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ja planiram kupit dodatni magnetski punjač za imat na poslu, bar malo da si olakšam kad mu krepa baterija nakon dan i pol.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
kaj se opterecujete s tom baterijom tolko??

nosis ga cijeli dan, preko noci (mjerenje spavanja) i ujutro prije posla ga skines i stavis pola sata na punjac dok ne obavis jutarnju rutinu prije posla. i sat je ponovo spreman za cijeli dan.
jesus_tm1
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Pa upravo to da ne skidaš/stavljaš sat svaki dan, odeš negdje na duži put da ne uzmeš punjač...

A i da si jednostavno bezbrižan ako sat padne ispod 20%, a znaš da će izdržati dan sigurno

 

Super ako netko ima rutinu svaki dan tako puniti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

Pa upravo to da ne skidaš/stavljaš sat svaki dan, odeš negdje na duži put da ne uzmeš punjač...

A i da si jednostavno bezbrižan ako sat padne ispod 20%, a znaš da će izdržati dan sigurno

 

Super ako netko ima rutinu svaki dan tako puniti.

Pa upravo to. U 12. mjesecu planiram uzet ugovornu obvezu zbog popusta na tarifu, pa pošto novi mobitel već imam, planirao sam uzet neki pametni sat. I cijelo vrijeme se dvoumim između Huaweija i Samsunga. Ali mislim da bi ipak mogao uzeti Samsunga čisto radi podrške, a i ima pravi WearOS s hrpom aplikacija, a ne neki random OS bez ikakvih aplikacija.

 

Kod Huaweija je plus što baterija drži dosta dugo, ali on je daleko od pametnog sata. Kod Samsunga je plus što je pametni sat i što s njim možeš sve, ali baterija mu je dno dna. Watch5 Pro ima puno bolju bateriju od Watch6 (Classic) i to mi je idiotizam. 

 

Baterija mi je važna jer mi se ne da non stop skidat ga s ruke i stavljat na punjenje. Iako ne planiram koristiti sat za fitness tracking, pa mislim da bi mi trajao duže nego na testovima.

13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

A što to Samsung sve može, a ne može Huawei ili Garmin npr?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Marko :D kaže...
zuper kaže...

Pa upravo to da ne skidaš/stavljaš sat svaki dan, odeš negdje na duži put da ne uzmeš punjač...

A i da si jednostavno bezbrižan ako sat padne ispod 20%, a znaš da će izdržati dan sigurno

 

Super ako netko ima rutinu svaki dan tako puniti.

Pa upravo to. U 12. mjesecu planiram uzet ugovornu obvezu zbog popusta na tarifu, pa pošto novi mobitel već imam, planirao sam uzet neki pametni sat. I cijelo vrijeme se dvoumim između Huaweija i Samsunga. Ali mislim da bi ipak mogao uzeti Samsunga čisto radi podrške, a i ima pravi WearOS s hrpom aplikacija, a ne neki random OS bez ikakvih aplikacija.

 

Kod Huaweija je plus što baterija drži dosta dugo, ali on je daleko od pametnog sata. Kod Samsunga je plus što je pametni sat i što s njim možeš sve, ali baterija mu je dno dna. Watch5 Pro ima puno bolju bateriju od Watch6 (Classic) i to mi je idiotizam. 

 

Baterija mi je važna jer mi se ne da non stop skidat ga s ruke i stavljat na punjenje. Iako ne planiram koristiti sat za fitness tracking, pa mislim da bi mi trajao duže nego na testovima.

 

 

"Baterija mi je važna jer mi se ne da non stop skidat ga s ruke i stavljat na punjenje. Iako ne planiram koristiti sat za fitness tracking, pa mislim da bi mi trajao duže nego na testovima."

 

Pa ne skidaj ga sa ruke nego samo punjač ubodi ispod sata na ruci i puni 🤣😂

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
MUĆAK kaže...
Marko :D kaže...
zuper kaže...

Pa upravo to da ne skidaš/stavljaš sat svaki dan, odeš negdje na duži put da ne uzmeš punjač...

A i da si jednostavno bezbrižan ako sat padne ispod 20%, a znaš da će izdržati dan sigurno

 

Super ako netko ima rutinu svaki dan tako puniti.

Pa upravo to. U 12. mjesecu planiram uzet ugovornu obvezu zbog popusta na tarifu, pa pošto novi mobitel već imam, planirao sam uzet neki pametni sat. I cijelo vrijeme se dvoumim između Huaweija i Samsunga. Ali mislim da bi ipak mogao uzeti Samsunga čisto radi podrške, a i ima pravi WearOS s hrpom aplikacija, a ne neki random OS bez ikakvih aplikacija.

 

Kod Huaweija je plus što baterija drži dosta dugo, ali on je daleko od pametnog sata. Kod Samsunga je plus što je pametni sat i što s njim možeš sve, ali baterija mu je dno dna. Watch5 Pro ima puno bolju bateriju od Watch6 (Classic) i to mi je idiotizam. 

 

Baterija mi je važna jer mi se ne da non stop skidat ga s ruke i stavljat na punjenje. Iako ne planiram koristiti sat za fitness tracking, pa mislim da bi mi trajao duže nego na testovima.

 

 

"Baterija mi je važna jer mi se ne da non stop skidat ga s ruke i stavljat na punjenje. Iako ne planiram koristiti sat za fitness tracking, pa mislim da bi mi trajao duže nego na testovima."

 

Pa ne skidaj ga sa ruke nego samo punjač ubodi ispod sata na ruci i puni 🤣😂

Da, uopće ne znam ni zašto mobitel nosim sa sobom kad imam doma fiksni telefon, samo ga spakiram u ruksak i idem di oću. 😄

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

A što to Samsung sve može, a ne može Huawei ili Garmin npr?

 Nista.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

A što to Samsung sve može, a ne može Huawei ili Garmin npr?

Huawei koristi svoj HarmonyOS koji je poprilično zatvoren i za njega ima jako slab izbor aplikacija trećih strana (gotovo ništa od popularnih). Aplikaciju za njega moraš skinut mimo Google Playa jer su sve veze s Google-om raskinute (znači i sinkronizacija s Google-om nula bodova). Garmin pametni satovi dolaze s ogromnom cifrom i nema teoretske da bih dao toliko novaca za pametni sat, koliko god dobar bio. 

 

Samsung s druge strane ima WearOS, to ti je kao Android, ali za pametne satove. Razvijen od strane Google-a kao otvoreni OS isključivo za satove. Gotovo sve aplikacije koje imaš na mobitelu imaju i svoju WearOS verziju, pa imaš i potpunu kompatibilnost. Zato što Samsungovi satovi imaju NFC i WearOS, možeš plaćati preko Samsung Pay ili Google Pay–ovo drugi satovi bez WearOS-a (bar kod nas) ne mogu. Na Samsungu isto tako možeš natipkat poruku, smiješno zvuči ali da, dok na drugim satovima možeš odgovorit samo unaprijed unesenim prijelozima.

 

I Samsung ima dugu podršku, 5 godina ako se ne varam, te servis imaju svugdje. Huawei ima samo jedan ovlašteni servis i on je u Zagrebu na jednoj lokaciji. Za Garmin nisam siguran tko popravlja.

 

Ukratko; meni je bitno da sat ima dobru kompatibilnost s Google servisima, da ima aplikacije koje koristim (WhatsApp, Spotify, YouTube, Outlook, Google Wallet i sl.) i da mu baterija traje što duže. Mjerenje sna, praćenje fitness aktivnosti mi ne igraju nikakvu ulogu i to mi nimalo nije bitno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2023 15:07 (Marko :D).
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ma sve ovo što si naveo kao prednosti WearOS, može i određeni Garmin modeli. Znači plaćanje satom (Garmin pay), tipkanje poruka, razgovor, Deeter, Spotify...

Sumnjam da i Huawei nema najpopularnije aplikacije, da nema nikakvu kompatibilnost

 

Možda košta mali premium više, ali za 5x dulju bateriju bi i platio malo više

Npr. GW6 Classic 44mm 350 eura i Garmin Venu 3 430 eura

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

Ma sve ovo što si naveo kao prednosti WearOS, može i određeni Garmin modeli. Znači plaćanje satom (Garmin pay), tipkanje poruka, razgovor, Deeter, Spotify...

Sumnjam da i Huawei nema najpopularnije aplikacije, da nema nikakvu kompatibilnost

 

Možda košta mali premium više, ali za 5x dulju bateriju bi i platio malo više

Npr. GW6 Classic 44mm 350 eura i Garmin Venu 3 430 eura

Baš malo čitam na Redditu vezano za Garmin satove. Prikazat će obavijesti od aplikacija, ali dalje od toga ne može. Na poruke možeš odgovoriti samo isključivo unaprijed definiranim odgovorima kao i na Huaweiju. Od aplikacija za Garmin satove, od najpoznatijih ističu se samo Spotify, Deezer i Amazon Music. Niti jednu drugu aplikaciju nemaju. Link na njihovu trgovinu aplikacija. U principu, Garmin satovi su više fitness ili sportski trackeri nego što su pametni satovi.

 

Huawei sigurno nema popularnih aplikacija kao WearOS (provjereno). Samo obavijesti dolaze i to je sve.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2023 18:23 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
blueskyhr kaže...

Naručio sam i ja ovaj Galaxy Watch 6 na promociji.

 

Koliko njiima treba da pošalju taj tablet na dar? Ima li netko isksutva sa tim promocijama?

 

Za sad prezadovoljan satom, još istražujem sve funkcije...

 Došao mi je malo prije mail da je prijava uspješna. Znači ipak šalju obavijest. Čak piše da ću dobiti i mail kad paket bude spreman za predaju dostavnoj službi. 

 

Jedino što nema ništa konkretno oko datuma osim onog nebuloznog do 29.02.2024. Valjda će poslati u nekom razumnom roku da mogu prodati tablet čim prije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Kad si registrirao uređaj?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
16.10.2023.

Znači 4 dana sam čekao odgovor. To je već ok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Ja mislim da oni pregledavaju svaku prijavu, zato toliko i traje.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

Ma sve ovo što si naveo kao prednosti WearOS, može i određeni Garmin modeli. Znači plaćanje satom (Garmin pay), tipkanje poruka, razgovor, Deeter, Spotify...

Sumnjam da i Huawei nema najpopularnije aplikacije, da nema nikakvu kompatibilnost

 

Možda košta mali premium više, ali za 5x dulju bateriju bi i platio malo više

Npr. GW6 Classic 44mm 350 eura i Garmin Venu 3 430 eura

jedino što ti na tom Venu ne traje baterija 5x dulje.. ovi noviji modeli s AMOLED zaslonom i touch screenom traju možda duplo duže, pa ti vidi je li ti vrijedno manjka "pametnih" funkcionalnosti

13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ovisi naravno o načinu korištenja. Barem tjedana dana na njemu bi izdržala. AoD na satu ne bi koristio.

U A1 je Huawei Watch 3 200 eura pa ide i to u izbor

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Meni GW6 classic izdrži 2-3 dana sa uključenim AoD. Bez bi se možda nategnulo 5 dana, bez praćenja neke aktivnosti.

Ali definitivno nije pravi izbor ako te punjenje toliko muči.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

3 dana ne izdrži s isključenim AoD, kamoli s uključenim. A hipotetskih 5 dana malo sutra.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
cinco44 kaže...

3 dana ne izdrži s isključenim AoD, kamoli s uključenim. A hipotetskih 5 dana malo sutra.

 Očito imam neki specijalan model koji izdrži. 

 

Naravno da ko i uvijek sve ovisi o načinu korištenja. Kod mene izgubi cca 30% baterije dnevno.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice