Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 693.333
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
tigerija kaže...

Može netko snimit hearth rate sa Amazfit Bip?

 

Meni taj senzor djeluje nekako čudan. Kad ga maknem sa ruke on i dalje mjeri i pokazuje razne brojeve. Djeluje mi ko da temperatura uvjetuje.

Pa me zanima kako kod drugih funkcionira. Da li je moj neki pokvareni ili je to tako normalno.

 

Brijevi baš ne ispadnu slično kad si mjerim srce sa nekim uređajem koji mjeri i tlak.

 To se dogadalo meni na Amazfit Pace. Znao sam ga skinut preko noci, on bi i dalje blicao sa senzorom i pokazivao brojke.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

https://www.geekmaxi.com/en/wearables-original-xiaomi-huami-amazfit-stratos-smart-sports-watch-2-version-134-inch-25d-screen-5atm-water-resistant-gps-706.html
Kupon:PMWG za 15 eura. Konačna cijena:154 eur
dostava iz Njemačke, Globalna verzija, 2 godine jamstva, lokalni centar za popravak.

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav! Novi vlasnik Amazfit 2. Molio bih preporuku watchfaces-a ili stranica gdje se mogu skinuti? Vaši favoriti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

https://amazfitwatchfaces.com/pace/ 

 

i

 

na facebooku potraži NENO amazfit

MIUI HR TRANSLATOR
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Nosio sam Stratosa noćas na ruci i nije mi detektirao san. Jel to mora nešta biti podešeno da bi pratio san? Ne nađem nigdje nikakvu opciju. Bio mi je u airplane modu, jel to ima veze?

 

Edit: moj bed, ipak je očitao. Kasnije su se pojavili podaci, na mobitelu sam prvo primjetio kad se sinkronizirao, sad i na satu vidim. Valjda mu treba malo da skuži da sam budan :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 7:09 (display name ivo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Xiaomi Amazfit

Pozdrav,razmisljam o kupnji stratosa i zanima me da li kada mi netko posalje poruku na npr whatsapp da li se poruka prikaze na satu ili samo dobijem obavijest da mi je netko poslao poruku?

Ako se mogu citati poruke, da li se mogu listati ako dobijem vise poruka?

 

I sto mislite ako je netko cuo za ticwatch e? Izmedu ta dva razmisljam

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 9:38 (logi510).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
logi510 kaže...

Pozdrav,razmisljam o kupnji stratosa i zanima me da li kada mi netko posalje poruku na npr whatsapp da li se poruka prikaze na satu ili samo dobijem obavijest da mi je netko poslao poruku?

Ako se mogu citati poruke, da li se mogu listati ako dobijem vise poruka?

 

I sto mislite ako je netko cuo za ticwatch e? Izmedu ta dva razmisljam

 Pozdrav! Na stratosu ti se prikaže poruka na satu. Klikneš na nju i vidiš i sadržaj.

 

Jučer su mi stizali SMS-ovi i njih mogu čitati, Viber isto, Whatsapp nisam siguran, ali kod Gmail-a mi samo dođe obavijest s naslovom maila i to nekad i duplo a sadržaj ne mogu pročitati.

 

Poruke se mogu listati ako ih je više. Vjerojatno znaš ali ipak da istaknem: poruke možeš čitati ali ne i odgovarati na njih sa Stratosa.

 

Vidim da postoje neke modifikacije za njega na XDA koje omogućuju i čitanje i odgovaranje na mailove (postave se preddefinirani odgovori i odabere se odgovor koji se želi poslati) ali neću za sada po tome prčkati :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 11:51 (display name ivo).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
logi510 kaže...

Pozdrav,razmisljam o kupnji stratosa i zanima me da li kada mi netko posalje poruku na npr whatsapp da li se poruka prikaze na satu ili samo dobijem obavijest da mi je netko poslao poruku?

Ako se mogu citati poruke, da li se mogu listati ako dobijem vise poruka?

 

I sto mislite ako je netko cuo za ticwatch e? Izmedu ta dva razmisljam

 Ima dobar reviewer Chigz Tech Reviews na Youtube za smartwatchove, pogledaj njegove videe malo

 

https://www.youtube.com/user/cvyas8

 

Također lik ima neki chart za najbolje te smartwatchove, koji updatea..

 

 

http://www.webunit.co.uk/TVBOXES/charts/images/smartwatch2018.png

 

 

 

 

13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Gdje nabaviti remen za Amazfit Bip smartwatch?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Gearbest, Aliexpress, ebay. Pogledaj si tamo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Gledam sad po netu...

Ima li neki dobar wrist strap (amazfit bip) za koji se baš ne prima znoj ko na ovaj defaultni gumeni? Na njemu baš ostaje znoj.

Npr: https://www.aliexpress.com/item/Replace-Straps-for-Original-Xiaomi-Huami-Bip-BIT-PACE-Lite-Youth-Smart-Watch-Wrist-Straps-Accessories/32823488290.html?spm=2114.search0204.8.23.57e66727F4aJTz&priceBeautifyAB=0

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 10:03 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Meni se za mi band 2,mijobs silikonski remen pokazao odlican, vidim da ih ima i za bip.
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Pitanje za vlasnike Amazefita: koliko su točni ti podaci koje on očitava? Konkretno otkucaji srca? Jel netko to uspoređivao s nečim?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
display name ivo kaže...
Pitanje za vlasnike Amazefita: koliko su točni ti podaci koje on očitava? Konkretno otkucaji srca? Jel netko to uspoređivao s nečim?

 Ja sam usporedio Amazfit Bip sa Apple Smartwatch. Otkucaje srca. Isto pokazivalo. 2 broja razlike.

 

Ali kad sam si mjerio srce sa onim što ti mjeri tlak nije baš bilo slično. Makar mjerenje srca se radi kad si pasivan, inače ti je otkucaj srca all over the place.

 

Kod amazfit bipa mi je sumnjivo to što kod visoke temperature mi se čini da pokazuje veći otkucaj srca. E sad ne znam.

 

Potraži malo po internetu o toj tehnologiji i ovim određenim satovima.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
tigerija kaže...
display name ivo kaže...
Pitanje za vlasnike Amazefita: koliko su točni ti podaci koje on očitava? Konkretno otkucaji srca? Jel netko to uspoređivao s nečim?

 Ja sam usporedio Amazfit Bip sa Apple Smartwatch. Otkucaje srca. Isto pokazivalo. 2 broja razlike.

 

Ali kad sam si mjerio srce sa onim što ti mjeri tlak nije baš bilo slično. Makar mjerenje srca se radi kad si pasivan, inače ti je otkucaj srca all over the place.

 

Kod amazfit bipa mi je sumnjivo to što kod visoke temperature mi se čini da pokazuje veći otkucaj srca. E sad ne znam.

 

Potraži malo po internetu o toj tehnologiji i ovim određenim satovima.

 Kod visoke temperature tijela ili okoline ? 

Jer fiziološki se otkucaji srca povećavaju za odprilike 10 otkucaja za svaki stupanj povećane tjelesne temperature. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
tigerija kaže...

Gdje nabaviti remen za Amazfit Bip smartwatch?

 

S aliexpressa sam naručio 3 remena za stratos koji ima 22mm remen, Bip ima 20mm remen. Došao sam prošli tjedan kod urara i pitam ga ima li remen za Stratos. Kaže to je sve standard (20-22 mm) i pokazao mi je preko 300 raznih remena. Koža, guma, plastika, metal, tkanina... Od 70 do 299 kuna.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Pitam za otkucaje jer mi dosta niske očitava. Stalno oko 45-50 kod mirovanja. Doduše i tlakomjer digitalni mi slična mjerenja daje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Xiaomi Amazfit

evo prije cca sat mi stigao stratos i sad se malo igram po aplikaciji i satu i baterija mi se prazni brze nego ocekivano..skoro 20% je otislo a 10-15 min sam prcko po satu a ostatak je samo bio na ruci.

iskljucen je continuous HR..kako da to popravim??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

nakon par punih punjenja bit će ti baterija sve bolja i bolja

11 godina
online
Xiaomi Amazfit

a neznam,moguce da je tako bilo zbog prvog tog setupa,updatea itd

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
logi510 kaže...

a neznam,moguce da je tako bilo zbog prvog tog setupa,updatea itd

 nemaš brige samo napuni do 100 % i vidjet ćeš da će bit sve ok. meni je nakon 2 punjenja izdržao i po 5 dana sa konstant HR i 1 sat svaki dan gps trackinga

12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ljudi, nekidan je netko shareao Amazfit Stratosa za 159 eura, ubi me bog ne mogu naći gdje i tko. Gdje je toliko? Ako ne toliko, gdje je najpovoljniji, hvala! 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
maks0806 kaže...

Ljudi, nekidan je netko shareao Amazfit Stratosa za 159 eura, ubi me bog ne mogu naći gdje i tko. Gdje je toliko? Ako ne toliko, gdje je najpovoljniji, hvala! 

 Kolega narucio preko GeekMaxi (to je taj link).. malcicu su neozbiljni sa shipingom i odnosom prema musteriji, tako da ne znam bili ti bas to preporucio. Najprije su kasnili s shipingom jer je bio "out of stock", onda na njegov kontakt su mu cancelali order, da bi mu dan nakon javili da mu je order poslan, ne vratili novac i dali tracking number koji pokazuje da je sat ipak poslan prije 3 dana. Da je kojim cudom sat narucio drugdje u 24 sata koja mu je posiljka navodno bila otkazana, sad bi imao dva Stratosa ko Maradona. Uglavnom, neprofesionalizam, za par dolara, ne isplati se.

Why so serious???
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Hvala na opširnom odgovoru, ima li ga gdje još u europi a da je slična cijena? 

Hearthstone: Maks0806#2960
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Meni se cini da je HonorBuy relativno dobra opcija (nisam upoznat s pretjerano negativnih iskustava): 
https://www.honorbuy.com/1310-huami-amazfit-stratos-smart-sports-watch-2-black.html 

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 10:29 (Cika Jova Zmaj).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ja sam na geekbuying-u uzeo, sa skladišta u Italiji. 1200kn sa dostavom, DHL 2,5$. Naručio u nedjelju, poslano u ponedjeljak, stigao u srijedu. Prvi put naručivao od njih, zadovoljan sam. S Honorbuya sam mobitel naručio, ista stvar što se dostave tiče, za 2 dana stiglo.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

prodajem potpuno novi Stratos 2, neotvarana kutija, u foliji...

Slučaj kao što je naveden gore, naručio preko Geekbuying jednog i napisali mi out of stock, stornirao, drugog preko Honorbuy, i nakraju oba stigla.

Cijena koliko sam ga platio...1265.00 kn

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cika Jova Zmaj kaže...

Meni se cini da je HonorBuy relativno dobra opcija (nisam upoznat s pretjerano negativnih iskustava): 
https://www.honorbuy.com/1310-huami-amazfit-stratos-smart-sports-watch-2-black.html 

 ja naručio preko honorbuya i sve bilo ok čekao 2 tjedna došlo dhl om sa tracking numberom. Sve pet

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 13:22 (zolmajstor).
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Imao sam danas priliku probati i pace i pace 2 i bip. Evo i jedan kratak video:

 

 

Moram priznati da mi se sva trojica sviđaju na svoj način.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Ako nekog zanima ja mislim prodavati svoj Pace. Koristen ali nema nekih ostecenja osim malo izlizanog remena od svakodnevnog nosenja. Razlog: GPS sam jednom upalio i nekako mi je preglomazan tako da cu probat Mi band 3. Javite ako ste zainteresirani. 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice