Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.362.587
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Pa za gamepad je da, a lik trubi takav loš troll da sam se na momenat čak i uhvatio, reko možda je u kakvom updateu došao aim možda za combined arms sranja itd.

 Nigdje se ne spominje da je za gamepad, čak nije ni u postavkama kontrola nego u postavkama gameplaya.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
15 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
fila2208 kaže...

Pa za gamepad je da, a lik trubi takav loš troll da sam se na momenat čak i uhvatio, reko možda je u kakvom updateu došao aim možda za combined arms sranja itd.

 Nigdje se ne spominje da je za gamepad, čak nije ni u postavkama kontrola nego u postavkama gameplaya.

 pa daj odi probaj na test range haha

 

Ne radi kad ciljaš mišem, a kad rokaš sa gamepadom onda radi. Pa daj barem probaj prije nego pišeš nešto takvo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2019 23:52 (Jack Sparrow).
8 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

ironično da se jednom ekspertu za tech podkrade takav lapsus, stvarno nema baš nikakvog smisla aim assist za miš

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Još jedna potvrda da bi mogli stići custom serveri.

 

Po svemu sudeći, izgleda da je tek sad počeo razvoj Battlefielda V :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Tako rijetko dobijem volju za igrat ovo čudo i onda šipak - Origin ne radi - OPET

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sisko93 kaže...

Tako rijetko dobijem volju za igrat ovo čudo i onda šipak - Origin ne radi - OPET

 meni ni origin, ni teamviewer. 

8 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Nedjelja na večer, idealno vrijeme da battlelog / origin ne radi.

 
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

origin je uvijek imao odličan tajming za te stvari. Smeće od programa od prvog dana kao i dan danas.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Još jedna potvrda da bi mogli stići custom serveri.

 

Po svemu sudeći, izgleda da je tek sad počeo razvoj Battlefielda V :)

 Ne znam kome ga sada prave nakon što ga godinama uništavaju idiotskim potezima. Pokušao sam na netu naći broj aktivnih igrača BFV i naravno zvanično nema nikakve statistike. U početku mi je bilo "žao" igre jer budi lijepe uspomene ali me sada živo zaboli tuki. Našao sam si novu "curu" i idemo dalje.  

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Još jedna potvrda da bi mogli stići custom serveri.

 

Po svemu sudeći, izgleda da je tek sad počeo razvoj Battlefielda V :)

 Ne znam kome ga sada prave nakon što ga godinama uništavaju idiotskim potezima. Pokušao sam na netu naći broj aktivnih igrača BFV i naravno zvanično nema nikakve statistike. U početku mi je bilo "žao" igre jer budi lijepe uspomene ali me sada živo zaboli tuki. Našao sam si novu "curu" i idemo dalje.  

 

Izdajniče! Preljubniče! BARABO! Šta će reć susjedi!?1

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

 

Izdajniče! Preljubniče! BARABO! Šta će reć susjedi!?1

Šta ću. Zbog nje opet imam leptiriće u stomaku. S BF je gotovo, nema više ljubavi

13 godina
offline
Battlefield V

Pozdrav kolege,

 

Nisam siguran dali sam u pravoj temi ali postaviti ću ovdje.

Dakle nakon zadnja dva update-a imam ogromne FPS dropove. Dosad sam igrao sa 60 fps, tu i tamo je palo ispod na zahtjevnijoj mapi.

Driveri su zadnji, windows je novi, ali problem i dalje isti. Dali se netko suočio sa istim problemom i kako ga je riješio?

Toliki su droppovi da jednostavno nije igrivo. Spuštanjem postavki na minimalne ništa nije bolje tj. maximalni FPS skoči ali i dalje je jak suttering.

Isključeni su svi mogući uzroci, Antivirus, CCleaner, AVG PCtunep, jednostavno neznam više što napraviti, driveri su isto tako više puta stavljani i brisani..

 

Svaka pomoć je dobrodošla jer ovako uopće nije igrivo.

Konfiguracija je pod MOJPC :)

 

P.S.

Zaboravih napomenuti, DX12 je isključen CPU core unpark sam odradio ali nije pomoglo :(

Lp,

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 22:13 (Brega55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Probaj uključiti dx12. U jednom od patcheva su ga primjetno popravili.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Brega55 kaže...

Dakle nakon zadnja dva update-a imam ogromne FPS dropove. Dosad sam igrao sa 60 fps, tu i tamo je palo ispod na zahtjevnijoj mapi.

Driveri su zadnji, windows je novi, ali problem i dalje isti. Dali se netko suočio sa istim problemom i kako ga je riješio?

Toliki su droppovi da jednostavno nije igrivo. Spuštanjem postavki na minimalne ništa nije bolje tj. maximalni FPS skoči ali i dalje je jak suttering.

Isključeni su svi mogući uzroci, Antivirus, CCleaner, AVG PCtunep, jednostavno neznam više što napraviti, driveri su isto tako više puta stavljani i brisani..

 

Svaka pomoć je dobrodošla jer ovako uopće nije igrivo.

Konfiguracija je pod MOJPC :)

 

P.S.

Zaboravih napomenuti, DX12 je isključen CPU core unpark sam odradio ali nije pomoglo :(

Lp,

Na dodatnoj optimizaciji igre uopće se ni ne radi, a blage varijacije između različitih inačica igre su moguće.

Konkretno, zadnji patch je promijenio nešto sitno na fizici oružja, a to itekako utječe na procesorske performanse. No taj utjecaj je toliko mali da se na modernom procesoru ne osjeti.

Problem ti je taj FX kojeg koristiš, a najviše ga naglašava ogroman bottleneck kojeg imaš.

Battlefield V na FX-u jednostavno ne može dobro raditi, "8-jezgreni" FX koči čak i grafičku karticu ranga RX 560 u toj igri.

 

Potencijalna rješenja:

- Nadogradnja platforme (procesor+matična+memorija) na nešto što u Battlefieldu V može tjerati RX 480/580, dakle neki procesor s 8 ili više niti kao što je neki stariji i7, moderan i5, Ryzen 5 ili Ryzen 7.

- Izbjegavanje okršaja u igri (najgori pad performansi s FX-om imaš kada netko po tebi počne pucati) uz podizanje rezolucije na kojoj igraš (ili barem resolution scale) i podizanje frekvencije procesora na preko 4.4 GHz.

- Ne igranje Battlefielda V

 

Samo nemoj paliti DX12, na FX-u ti može samo pogoršati izvođenje igre.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

- Izbjegavanje okršaja u igri

 

Leet nije to fifa jbt

Freak Show Inc.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Brega55 kaže...

Pozdrav kolege,

 

Nisam siguran dali sam u pravoj temi ali postaviti ću ovdje.

Dakle nakon zadnja dva update-a imam ogromne FPS dropove. Dosad sam igrao sa 60 fps, tu i tamo je palo ispod na zahtjevnijoj mapi.

Driveri su zadnji, windows je novi, ali problem i dalje isti. Dali se netko suočio sa istim problemom i kako ga je riješio?

Toliki su droppovi da jednostavno nije igrivo. Spuštanjem postavki na minimalne ništa nije bolje tj. maximalni FPS skoči ali i dalje je jak suttering.

Isključeni su svi mogući uzroci, Antivirus, CCleaner, AVG PCtunep, jednostavno neznam više što napraviti, driveri su isto tako više puta stavljani i brisani..

 

Svaka pomoć je dobrodošla jer ovako uopće nije igrivo.

Konfiguracija je pod MOJPC :)

 

P.S.

Zaboravih napomenuti, DX12 je isključen CPU core unpark sam odradio ali nije pomoglo :(

Lp,

 To je jedan od naj lošijih "multi core" cpu sa kojim mozes igrat battlefield.

16 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
191x7 kaže...

- Izbjegavanje okršaja u igri

 

Leet nije to fifa jbt

 A gle, dok je pod paljbom FPS mu pada drastično (prepolovi se), dok su drugi igrači samo na ekranu FPS je niži (20-30%), ako ne želi imati te padove performansi, zastajkivanja i framedropove a da pri tome i dalje želi koristiti FX-a i igrati Battlefield jedini rješenje mu je izbjegavanje drugih igrača s naglaskom na izbjegavanje okršaja. Treba se negdje skriti i gledati u nebo ili pod, taman dovoljno za 60+ FPS uz FX-a.

 

Ili znaš možda neko drugačije rješenje? Ja mu govorim iz iskustva, imao sam tog FX-a kojeg on ima i koristio sam ga na istom taktu, samo je moja grafička slabija - no sada mi radi drastično bolje, puno bolje nego njemu koji ima bare 30% jaču grafičku.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
offline
Battlefield V

Ili neka samo igra flug run pa neće toliko osjetiti pad performansi

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Potvrđujem ova rjesenja koje je kolega dao. Ja imam istu grafu  rx 480 i isto me zezala igra pogotovo u "okrsajima" ali stvar rjesio tako da svoj stari cpu  i7 2600 k kloknuo na 4,4 Ghz i ubacio naravno novi cooler i sad igra radi super.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
maxis kaže...

Potvrđujem ova rjesenja koje je kolega dao. Ja imam istu grafu  rx 480 i isto me zezala igra pogotovo u "okrsajima" ali stvar rjesio tako da svoj stari cpu  i7 2600 k kloknuo na 4,4 Ghz i ubacio naravno novi cooler i sad igra radi super.

 Ha gle, imaš 8 niti (4 jezgre s HyperThreadingom) na procesoru koji je znatno jači od FX-a pa ti Battlefield V može lijepo disati.

Da, i FX 8xxx ima 8 niti, ali su one puno slabije jer su same fizičke jezgre slabije. FX-a koči loša arhitektura.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Ili neka samo igra flug run pa neće toliko osjetiti pad performansi

 Obavezno upaliti aim assist za miš radi glađih frejmova

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
MRSKI kaže...

Ili neka samo igra flug run pa neće toliko osjetiti pad performansi

 Obavezno upaliti aim assist za miš radi glađih frejmova

 Nema to veze s glatkoćom frejmova.

Otkako sam te gluposti spustio na 0 puno mi je lakše igrati i u igri ostvarujem bolje rezultate. Iako nije predviđeno za miša, sigurno (i očito) utječe na nešto u ponašanju igre. To je Dice, ni oni sami ne znaju kako im igra radi ni kako se engine ponaša.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
15 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
fila2208 kaže...
MRSKI kaže...

Ili neka samo igra flug run pa neće toliko osjetiti pad performansi

 Obavezno upaliti aim assist za miš radi glađih frejmova

 Nema to veze s glatkoćom frejmova.

Otkako sam te gluposti spustio na 0 puno mi je lakše igrati i u igri ostvarujem bolje rezultate. Iako nije predviđeno za miša, sigurno (i očito) utječe na nešto u ponašanju igre. To je Dice, ni oni sami ne znaju kako im igra radi ni kako se engine ponaša.

 Daj ne lupaj leet. Prvo si gore napisao da igra radi drugačijeg recoila više CPU zahtjevna, a nisi niti testirao niti to ima ikakvog smisla da drkanje po recoilu radi igru zahtjevnijom 

A onda prije toga, eto i još uvijek tvrdiš da je autoaim na mišu. Ne nije, testirao davno i sad opet na test rangeu. Ne radi čim dirneš miš, a pogotvo ti ne radi kad nemaš uštekan gamepad. A aim assist se jednostavno vidi, povuče ti miš na sredinu mete čim stisneš aim.

 

Tako da nemoj lupati ljudima gluposti na pamet, ajde da barem pošteno testiraš, ali samo širiš krive informacije na ovaj način.

 

13 godina
offline
Battlefield V

Jedan od najsigurnijih twikova za veći frame je da izbjegavate sukobe i kampate u bazi sa snajperom.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

ne znam kaj su sad svi skocili na taj fx kad ja imam i lošiji a radi na 60fps gotovo pa konstantno

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

ne znam kaj su sad svi skocili na taj fx kad ja imam i lošiji a radi na 60fps gotovo pa konstantno

 uključen aim assist?

držiš se van fajta?

gasiš monitor na loadingu mapa?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Del_Boy97 kaže...

ne znam kaj su sad svi skocili na taj fx kad ja imam i lošiji a radi na 60fps gotovo pa konstantno

 uključen aim assist?

držiš se van fajta?

gasiš monitor na loadingu mapa?

 

 ma rekao mi Lit da trebam gledati u nebo kako bi dobio tih 240frejmova i dobio svaki fajt. Ako slučano nekoga ne vidiš, samo klikneš RMB i aim assist sam prebaci. On je na taj način došao čak do 0.8KD-a

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 18:52 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Potvrđen RSP

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/blsfks/community_broadcast_the_evolution_of_rsp/?st=jve34062&sh=ad00fd38

 

Najbolje od svega je da će bit besplatno. Svi ćemo moć igrat lijepo na vlastitom serveru ko bossevi, a ne da mi tamo neko smeta.

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Nešto besplatno od EA? WTF?

 

Onda ćemo i ove godine imati virtualno fotkanje za BUG :)

Ako nas se okupi 4 bit će odlično!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Nešto besplatno od EA? WTF?

 

Onda ćemo i ove godine imati virtualno fotkanje za BUG :)

Ako nas se okupi 4 bit će odlično!

 Ma previše je to, ako se još tko pojavi budete pokvarili Kukyu selfie. ;-)

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice