Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 586.041
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Bas danas poceo MW remastered , nekako me vice da napravim preorder.Jel igrao netko na 1060 kako se vuce na toj grafi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Soldier977 kaže...

Uh ako dogodine izađe BF u modernom settingu.... 

 Pa da ga onda krajem 2021 svi zajedno igramo kad bude u igrivom stanju :P

8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MGloc kaže...

Bas danas poceo MW remastered , nekako me vice da napravim preorder.Jel igrao netko na 1060 kako se vuce na toj grafi ?

 Nemoj radit nit slucajno preorder dok ne vidis dal jesu il nisu ujebali kompletnu igru sa lootboxevima

16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MGloc kaže...

Bas danas poceo MW remastered , nekako me vice da napravim preorder.Jel igrao netko na 1060 kako se vuce na toj grafi ?

 Vuče se na oko 90 fps-a.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
MGloc kaže...

Bas danas poceo MW remastered , nekako me vice da napravim preorder.Jel igrao netko na 1060 kako se vuce na toj grafi ?

 Vuče se na oko 90 fps-a.

 i ground na 45 laganih 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Santana kaže...
MGloc kaže...

Bas danas poceo MW remastered , nekako me vice da napravim preorder.Jel igrao netko na 1060 kako se vuce na toj grafi ?

 Nemoj radit nit slucajno preorder dok ne vidis dal jesu il nisu ujebali kompletnu igru sa lootboxevima

 Koliko sam ja vidio, lootboxes su potvrđena stvar.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Ako bude način otvaranju lootboxa kao i iz BO3 na random u 3 grupe...(koji je zadnji imao oružja uz kozmetiku) meni to apsolutno odgovara...otvorio gotove sve platio niti jednu dok su neki utukli pare pa dobivali duplikate 

8 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
Ljudi se boje da ce bit kao u Black Ops 4 (nakon izlaska bilo je gore nego u pocetku)
Ak ce trebat grindat za nova oruzja i slicno ne vjerujem da cu igrat. Nemam vremena za takve igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ZGamer kaže...

Ako bude način otvaranju lootboxa kao i iz BO3 na random u 3 grupe...(koji je zadnji imao oružja uz kozmetiku) meni to apsolutno odgovara...otvorio gotove sve platio niti jednu dok su neki utukli pare pa dobivali duplikate 

 Nisam blop4 igrao, ali znam iz ww2. Tamo su oružja prvo išla na assigemnte, tjedne.

Nakon toga si imao kolekcije: skinove, tagove, embleme, unfirme. I recimo, ingame currency kupuješ te što nisi dobio iz loota. napuniš kolekciju dobiješ neku pušku koja je heroic varijanta i kill daje 15% exp.

Standard varijante si lako dobio.

 

Ono što se nadam da neće,  da ne stave varijante u bubanj lootboxova i onda da ih tamo ne možeš nikako izvuć.

Ali ako i da, opet pregrmit ću, ove puške iz bete su dovoljno zabavne + samo želim vidjet FN SCAR i to je to.

 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 21:51 (fila2208).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

ništa bitno, 3 min priča o tome da su mineri iskopali data koji ukazuje na battle royale

osobno  meh, ali znam da ima onh koji se tome vesele.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 12:50 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

ništa bitno, 3 min priča o tome da su mineri iskopali data koji ukazuje na battle royale

osobno  meh, ali znam da ima onh koji se tome vesele.

 pa kaj nisu i sami rekli da ce mozda kasnije bit battle royal mod

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Activision Re-Evaluating Modern Warfare Microtransactions Due to Lost Pre-Orders

 

Iskreno nije me uopće briga za lootboxeve ako su unutra skinovi i ostale kozmetika, ali ako oni žele biti đubrad i zaključavati oružja u lootboxeve, nabijem ih.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 9:39 (Promster).
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Santana kaže...
fila2208 kaže...

 

ništa bitno, 3 min priča o tome da su mineri iskopali data koji ukazuje na battle royale

osobno  meh, ali znam da ima onh koji se tome vesele.

 pa kaj nisu i sami rekli da ce mozda kasnije bit battle royal mod

 Da, kao da je opcija, ali ovo je iskopano iz data files, znači da je u povojima ili možda u podmakloj fazi razvoja.

 

Promster kaže...

Activision Re-Evaluating Modern Warfare Microtransactions Due to Lost Pre-Orders

 

Iskreno nije me uopće briga za lootboxeve ako su unutra skinovi i ostale kozmetika, ali ako oni žele biti đubrad i zaključavati oružja u lootboxeve, nabijem ih.

 

 

 

Slažem se da, ali leakano je da će bit i varijante wepa unutra. SAd ako su samo da bude nezz 15% više xp to je ništa, ali ako bude bolje parametre imala puška iz dropa nego defaultna (kao blops4) onda je to kurac i bezobzraluk.

Ako je istina, da su skužili da ekipa masovno cancela, nek im to bude upozorenje da će popušit lovu  nastave li tako. Nadam se da će bit ćista kozmetika i ništa više.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 13:16 (fila2208).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Activision Re-Evaluating Modern Warfare Microtransactions Due to Lost Pre-Orders

 

Iskreno nije me uopće briga za lootboxeve ako su unutra skinovi i ostale kozmetika, ali ako oni žele biti đubrad i zaključavati oružja u lootboxeve, nabijem ih.

 

 

 

Smrdi mi to na PR stunt nista drugo..da bise Activision odrekel masnog djela kolaca ne vjerujem no budemo vidli.

 

Samo da nisu svi tako pohlepni i da ne igraju na kartu ljudske ovisnosti i kockanja mogli bi lijepo imati online shop skinovi od 1-10 eura i to je to, oces neki skin kupi si ga

ali jebiga bolje ovak biti manipulativno govno i iskoristavati sve moguce.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 14:46 (dad0r).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...

 

Smrdi mi to na PR stunt nista drugo..da bise Activision odrekel masnog djela kolaca ne vjerujem no budemo vidli.

 

Samo da nisu svi tako pohlepni i da ne igraju na kartu ljudske ovisnosti i kockanja mogli bi lijepo imati online shop skinovi od 1-10 eura i to je to, oces neki skin kupi si ga

ali jebiga bolje ovak biti manipulativno govno i iskoristavati sve moguce.

Da, dobro kažeš, jedino možemo čekati release...Zato "no pre-orders".

 

Baš mi je drago da se sve više poduzima nekaj oko tih lootboxeva, barem kod nas u EU, iako mi ne smetaju ako su 'fer' odrađene. Overwatch po meni ima to odlično odrađeno, samo skinovi i kozmetika. I nije nametljivo, ne iskaču ponude na ekran itd, ko hoće kupi, ko neće možda ni ne zna da se može kupiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 15:10 (Promster).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Čak rekao bi da ide bolje tako nego kad siliš čovjeka i kad iskače iz paštete. 

ovo je sad dmg control def, ali moguće da stvarno razmišljaju, u jebate, izgubit ćemo lovu na preorderima a to je isto bitan dio kolača.

 

Ja sam preorderao preko rusije, tih 200kn ću upucat u igru sigurno, samo se nadam da neće usrat tim dropovima + ranked i 5v5 sheme valjda će bit banana određena oružja tako da ajde to će bit neki safe heaven.

 

Sve u svemu, puno sranja ok toga ovih dana, otkako je dice skuhao sranje sa battlefrontom svijest gamera se mijenja, a reddit je glasan i ejben alat za pokretanje lavine dislikeova.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 20:44 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jedino dobro što je napravio ovaj CoD, je da su ljudi se sjetili prošlih nastavaka.

Danas u MW2 preko 2000 igrača, na cheatera naletio nisam.

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jarvan kaže...

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

 Može! Ja se u svoju mjesečnu plaću kladim da će imati daleko više od 2000 igrača nakon tri mjeseca od izlaska.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovaj mw će bit veliki hit poglavito radi crossplaya i tih šemama. 2-3mj kad se brojke slegnu onda će krneuti sa pay to win shemama i otjerati ljude. Rok trajanja je max 6mj, onda će ostat 2-4k igrača i padati do 10-11.mj kad će bit najavljen novi spacewalk cod.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Ovaj mw će bit veliki hit poglavito radi crossplaya i tih šemama. 2-3mj kad se brojke slegnu onda će krneuti sa pay to win shemama i otjerati ljude. Rok trajanja je max 6mj, onda će ostat 2-4k igrača i padati do 10-11.mj kad će bit najavljen novi spacewalk cod.

 Taman dok nam BFV ne izađe iz Early Accessa sa Pacific DLC-em.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
fila2208 kaže...

Ovaj mw će bit veliki hit poglavito radi crossplaya i tih šemama. 2-3mj kad se brojke slegnu onda će krneuti sa pay to win shemama i otjerati ljude. Rok trajanja je max 6mj, onda će ostat 2-4k igrača i padati do 10-11.mj kad će bit najavljen novi spacewalk cod.

 Taman dok nam BFV ne izađe iz Early Accessa sa Pacific DLC-em.

 A da, dogodine u 11mj nas očekuje napokon bf5, onakav kakav je trebao bit pa se vratimo tamo ladno pub stompat,jer competitive neće imat.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...
Jarvan kaže...

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

 Može! Ja se u svoju mjesečnu plaću kladim da će imati daleko više od 2000 igrača nakon tri mjeseca od izlaska.

 ...svaki nastavak Coda ljepi  jedno te istu poruku...ne nadaj se previše 

16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Impresivan popis modova

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ZGamer kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Jarvan kaže...

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

 Može! Ja se u svoju mjesečnu plaću kladim da će imati daleko više od 2000 igrača nakon tri mjeseca od izlaska.

 ...svaki nastavak Coda ljepi  jedno te istu poruku...ne nadaj se previše 

 Aj mali ne seri, nađi jednu ... ajde molim te.

 

Naravno, mislio sam samo na PC, za smećare ne brinem.

8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jarvan kaže...
ZGamer kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Jarvan kaže...

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

 Može! Ja se u svoju mjesečnu plaću kladim da će imati daleko više od 2000 igrača nakon tri mjeseca od izlaska.

 ...svaki nastavak Coda ljepi  jedno te istu poruku...ne nadaj se previše 

 Aj mali ne seri, nađi jednu ... ajde molim te.

 

Naravno, mislio sam samo na PC, za smećare ne brinem.

 Smecaru ovo ti je crossplay igra

11 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Santana kaže...
Jarvan kaže...
ZGamer kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Jarvan kaže...

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

 Može! Ja se u svoju mjesečnu plaću kladim da će imati daleko više od 2000 igrača nakon tri mjeseca od izlaska.

 ...svaki nastavak Coda ljepi  jedno te istu poruku...ne nadaj se previše 

 Aj mali ne seri, nađi jednu ... ajde molim te.

 

Naravno, mislio sam samo na PC, za smećare ne brinem.

 Smecaru ovo ti je crossplay igra

 Zapanjuje me količina neinteligencije CoD zajednice danas (mada nije ni prije bila ništa bolja).

Crossplay je za između konzola, a ne PC/smećara za smećare.

16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jarvan kaže...

 Zapanjuje me količina neinteligencije CoD zajednice danas (mada nije ni prije bila ništa bolja).

Crossplay je za između konzola, a ne PC/smećara za smećare.

 

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 10:53 (Dodinho).
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jarvan kaže...
Santana kaže...
Jarvan kaže...
ZGamer kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Jarvan kaže...

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

 Može! Ja se u svoju mjesečnu plaću kladim da će imati daleko više od 2000 igrača nakon tri mjeseca od izlaska.

 ...svaki nastavak Coda ljepi  jedno te istu poruku...ne nadaj se previše 

 Aj mali ne seri, nađi jednu ... ajde molim te.

 

Naravno, mislio sam samo na PC, za smećare ne brinem.

 Smecaru ovo ti je crossplay igra

 Zapanjuje me količina neinteligencije CoD zajednice danas (mada nije ni prije bila ništa bolja).

Crossplay je za između konzola, a ne PC/smećara za smećare.

Sad si sam sebe s*ebo

9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

znači vrijeđate smećare, ljude koji rade pošten i bitan posao. to neka fora postala? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 10:56 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...

znači vrijeđate smećare, ljude koji rade pošten i bitan posao. to neka fora postala? 

 Inace ja te ljude zovem komunalni radnici...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice