Crysis 3

poruka: 1.052
|
čitano: 226.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

cekajte, o kojem stalkeru stalno pricate jer koliko ja znam 3 su ih izasla?

 

ps. koji stalker preporucate? jedinicu sam odigrao pa negdje okvirno do pola i bila mi je vrh, stvarno sam uzivao. dvojka mi se vec nije svidjala jer mi je citav ugodjaj bio bezveze a trojka je bila strasno dosadna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Crysis 3
sushii kaže...

cekajte, o kojem stalkeru stalno pricate jer koliko ja znam 3 su ih izasla?

 

ps. koji stalker preporucate? jedinicu sam odigrao pa negdje okvirno do pola i bila mi je vrh, stvarno sam uzivao. dvojka mi se vec nije svidjala jer mi je citav ugodjaj bio bezveze a trojka je bila strasno dosadna.

Odigrao si je do pola, a igra ti je bila vrh?

ššššš - možda su u šumi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
doktor1 kaže...
sushii kaže...

cekajte, o kojem stalkeru stalno pricate jer koliko ja znam 3 su ih izasla?

 

ps. koji stalker preporucate? jedinicu sam odigrao pa negdje okvirno do pola i bila mi je vrh, stvarno sam uzivao. dvojka mi se vec nije svidjala jer mi je citav ugodjaj bio bezveze a trojka je bila strasno dosadna.

Odigrao si je do pola, a igra ti je bila vrh?

 

da, usred formatiranja windowsa popusio sam saveove i nikada je kasnije nisam instalirao ,ali do te tocke dokle sam dossao igra mi je bila odlicna. vec je onda pomalo dvojka izlazila pa sam nju poceo igrati umjesto da ovu zavrsim i onda znas kako to vec ide. pa nije to baas tako rijetka situacija ne vidim zasto se iscudjavate

12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Danyel kaže...
floks kaže...
sushii kaže...

slozio bih se sa autorom par postova iznad da igra pomalo gubi na kvaliteti kada pocnes tamaniti aliene. svi su isti, prvo malo mrsaviji, onda malo 'podebljani' i to je to. igram igru na najvecoj tezini (jbg igram dosta multyplayer igara pa se okurazim uvijek na maxu) i mogu reci da sam ocekivao mnogo mnogo tezi prolazak. ako pravovremeno koristis shield i povremeno cloak postajes overpowered,cak sam prestao koristiti nanosuit da bi bio izjednacen na nekim dijelovima. ne znam kako je na laksim razinama ali trebali su ubaciiti malo raznovrsnije neprijatelje, ovo je gotovo identicno crysis 2 samo je malo okolis drugaciji. alieni su mogli biti brzi, nepredvidivi, sa mogucnoscu cloaka ili sl. ovako te kao neki marinci gadjaju  puskama i granatama lol .  opet sa druge strane ako ubace previse ljudskih neprijatelja svi ce reci -isto kao far cry. ako ubace previse aliena - reci ce dead space. po meni su trebali bolje iskoristiti mogucnost cloaka, da ga je izazov koristiti radi tezine protivnika, a ne samo kada se spasavas jer pocinjes opasno gubiti health. bilo bi fora kada bi aliene trebao traziti nanovisionom pa ih detektirati i onda se nevidljivo setati da te ne opaze. ovako i ako te skuze sa lakocom ih spi*kas. ocekivao sam ipak malo 'drugaciju' igru gdje je bitniji takticki pristup tamanjenju neprijatelja, ali posto je AI neprijatelja strasan nije nikakav problem zapucati prema njima i rijesiti ih se u 'rambo stilu'. Skines dvojicu, ovaj treci umjesto da se drzi zaklona pocne trcati prema otvorenom i onda vidis jos petoricu trci istom rutom. granate su im previse precizne a oni su sami po sebi strasno glupi. ne znam, od mene bi virtualna ocjena bila 7/10, vise me podsjeca na dlc crysis 2 nego kao puni naslov.

 Istina to je najveći problem crysisa 3.. moglo je i trebalo bit puno bolje a ovako je samo bolje od crysis 2 ali još uvjek nemože dotaknut crysis 1 i far cry.

C3 me je razočarao najviše u tom segmentu - pogotovo od dijela sa vanzemaljcima, a kao šlag na kraju su im bossovi - možda napeto maloj djeci no meni glupo i dosadno.

Igru sam prelazio gotovo iskljucivo radi price. Ugodjaj je poprilicno dobar, odvijanje radnje te ponese, ali sam combat je predosadan. Jedva cekas da pobijes te glupe aliene i cellovce tako da se radnja moze dalje nastaviti.

Igre popout Crysis koje imaju kao nekakav taktici gameplay moraju imati dobar AI.

 

Sam gameplay: 7/10

Prica i atmosfera: 9/10 ( ne bih dao 10/10 jer je po meni single-player ipak malo prekratak )

 

Ne znam je li tko probao multiplayer. Treba vremena dok se naviknes, ali cini mi se poprilicno dobar. Pravo osvjezenje od CoDa i ostalih genericnih pucacina.

Sve u svemu, nije mi zao sto sam kupio igru.

12 godina
offline
Crysis 3

Prešao igru prije nekoliko dana samo šteta da je tako kratka. Ne sviđa mi se kako loše su odradili NPC-ove(AI) te imam osjećaj ko da imaju aimbot {#}. Trebali su se malo više potrudit oko combata te koristiti sličan AI kao u BF3 SP. Dao bi ocjenu 7/10 {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Cao ljudi, dali imate ovaj problem sa Crysis 3, igra se jednostavno srusi na desktop i pojavljuje ovo - dxgi error device remove

 

Neznam sta da radim, imam GTX 580 Twin Frozer 2 OC uradio sam update na drajvere, ali opet nista, instalirao novi update 1,2,

i opet nista, na pocetku se tu i tamo ponekad znao pojaviti neki problem ali sada sam na neki 30 level ili safe, sve jedno i nikako

nemogu da nastavim...

 

Sta da radim, jer moze neko da mi pomogne, poludeo sam totalno, 10 dana se zezam oko ovoga !!!

Alek
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Pozdrav ako netko ima Crysis 3 neiskoristen key(ne origin acc) a ne zeli igrati,neka mi se javi u inbox za dogovor.Tnx

LoL-scarface797(EU-West)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 1:35 (scarface797).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Juventus kaže...

Cao ljudi, dali imate ovaj problem sa Crysis 3, igra se jednostavno srusi na desktop i pojavljuje ovo - dxgi error device remove

 

Neznam sta da radim, imam GTX 580 Twin Frozer 2 OC uradio sam update na drajvere, ali opet nista, instalirao novi update 1,2,

i opet nista, na pocetku se tu i tamo ponekad znao pojaviti neki problem ali sada sam na neki 30 level ili safe, sve jedno i nikako

nemogu da nastavim...

 

Sta da radim, jer moze neko da mi pomogne, poludeo sam totalno, 10 dana se zezam oko ovoga !!!

problem u driverima... jos nema rjesenja

pero
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Nisam imao uopće taj problem sa drajverima ili Crysis 3.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

mene izbacuje iz multiplayer-a, i to skoro svaku partiju pred sam kraj, i to naravno kad super odigram onda me izbaci xD ali naravno kad lose odigram onda me ne izbaci, znaci skoro svaku me izbaci {#} + oni lvl oružja kaj otkljuca one gluposti,recimo na AK47 otkljucala sam one granate i odigrala jednu partiju izbacilo me i vratio me na lvl ispod i nemam te granate, i scarab mod 2 onaj drugi ciljnik mi je isto nestao??? jel ima neko da ima slicnih problema,nez u cem je problem,mislim prepostavljam da nemogu nista napraviti po tom pitanju??!! {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

Trebas forwardirati portove koja igra koristi ( ima ih nekoliko ). Prije me je konstantno izbacivalo iz multiplayera, a sada sve radi savrseno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

Da li je tko od vas isprobao novi Sniper GW 2?

 

Danas sam ga vidio - on je navodno baziran na Cryengineu 3??

 

Užas. 

 

Cryengine 3 bez DX11 efekata izgleda smiješno.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Crysis 3
Danyel kaže...

Da li je tko od vas isprobao novi Sniper GW 2?

 

Danas sam ga vidio - on je navodno baziran na Cryengineu 3??

 

Užas. 

 

Cryengine 3 bez DX11 efekata izgleda smiješno.

to kaj su teksture lose i ostatak stvari lose odrađen  nema veze sa DX11

 

onda bi i prvi crysis tak izgledo 

http://revohd.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 0:27 (Arnold Layne).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Arnold Layne kaže...
Danyel kaže...

Da li je tko od vas isprobao novi Sniper GW 2?

 

Danas sam ga vidio - on je navodno baziran na Cryengineu 3??

 

Užas. 

 

Cryengine 3 bez DX11 efekata izgleda smiješno.

to kaj su teksture lose i ostatak stvari lose odrađen  nema veze sa DX11

 

onda bi i prvi crysis tak izgledo 

Ima, ima itekakve veze sa DX 11, no da ne ulazimo sada u detalje - da, i teksture su im jako loše. Šteta, od odličnog enginea napravili smeće. 

 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Crysis 3
Danyel kaže...
Arnold Layne kaže...
Danyel kaže...

Da li je tko od vas isprobao novi Sniper GW 2?

 

Danas sam ga vidio - on je navodno baziran na Cryengineu 3??

 

Užas. 

 

Cryengine 3 bez DX11 efekata izgleda smiješno.

to kaj su teksture lose i ostatak stvari lose odrađen  nema veze sa DX11

 

onda bi i prvi crysis tak izgledo 

Ima, ima itekakve veze sa DX 11, no da ne ulazimo sada u detalje - da, i teksture su im jako loše. Šteta, od odličnog enginea napravili smeće. 

 

ulazi slobodno 
crysis/cryengine 3 nije tolki offtopic

Ja ti velim da nema veze sa DX11 
nego to je do nesposobnih developera  

http://revohd.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

Kod onog Snipera mi se čini (pošto ga nisam igrao, nego samo vidio na koleginom računalu) da mu fali puno toga - post processing, pa volumetrijski dim, pa poseban rendering vodenih površina, teselacija, više osvjetljenja, itd. .. sve su to efekti modernog DX-a. 

 

Pa plus očajne teksture i loša fizika (valjda zbog ''konzolitisa'').. Taj Sniper mi sliči onom prvom Crysisu 2 (bez tekstura), što mi govori da Cry3 i nije baš tako bajan engine kako ga Cevat Yerli želi prikazati (prodati)... Čak mi se u nekim segmentima i Unreal 3 čini boljim (apsurdno?)...

 

Proizvođači ovog Snipera su čisti diletanti, da.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 0:59 (Danyel).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Crysis 3
Danyel kaže...

Kod onog Snipera mi se čini (pošto ga nisam igrao, nego samo vidio na koleginom računalu) da mu fali puno toga - post processing, pa volumetrijski dim, pa poseban rendering vodenih površina, teselacija, više osvjetljenja, itd. .. sve su to efekti modernog DX-a. 

 

Pa plus očajne teksture i loša fizika (valjda zbog ''konzolitisa'').. Taj Sniper mi sliči onom prvom Crysisu 2 (bez tekstura), što mi govori da Cry3 i nije baš tako bajan engine kako ga Cevat Yerli želi prikazati (prodati)... Čak mi se u nekim segmentima i Unreal 3 čini boljim (apsurdno?)...

 

Proizvođači ovog Snipera su čisti diletanti, da.

sve se to moglo napravit sa DX10 i ne treba krivit konzole ni za sto nego samo developere jer je ipak na njima sto ce napravit 

Glavni krivac za ovo je port sa konzola .Teksture i sve ovo sto si nabrojio da fali nije dodano na PC verziji zbog ljenosti developera 

ajde da je samo to problem ,ali tu su i brojni bugovi

http://revohd.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 10:15 (Arnold Layne).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Danyel kaže...

Da li je tko od vas isprobao novi Sniper GW 2?

 

Danas sam ga vidio - on je navodno baziran na Cryengineu 3??

 

Užas. 

 

Cryengine 3 bez DX11 efekata izgleda smiješno.

 

Ja sam ga presao vec davno, cak sam postavio i video na yt Sarajevo walkthrough-a. Malo sam i ja razocaran izgledom, ali gameplay je sam po sebi jako dobar i uzivao sam prelazeci je.

14 godina
offline
Crysis 3

Crysis 3 Rap - "The Prophet" by JT Machinima

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
infeqt0r kaže...
Danyel kaže...

Da li je tko od vas isprobao novi Sniper GW 2?

 

Danas sam ga vidio - on je navodno baziran na Cryengineu 3??

 

Užas. 

 

Cryengine 3 bez DX11 efekata izgleda smiješno.

 

Ja sam ga presao vec davno, cak sam postavio i video na yt Sarajevo walkthrough-a. Malo sam i ja razocaran izgledom, ali gameplay je sam po sebi jako dobar i uzivao sam prelazeci je.

Da, gameplay nije loš koliko sam uspio vidjeti - doduše ima nekih nelogičnosti i ograničenja kao i prvi Sniper (zašto se ne može koristiti oružje neprijatelja?)... Ali grafika me je momentalno odbila od te igre - izgleda nekako nedorađeno i siromašno, čak i na maksimalnim postavkama. Žalosno je što su koristili napredan Cryengine 3 a ispalo je kao da su radili sa prvim Unrealom...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Hoce li Crytek ili AMD rijesiti problem sa Artifact-ima u Crysisu 3 sa HD6000 i 5000 serijom. Vise sam po*izdio, ne mogu normalno igru igrati. Sta ce tek reci oni sto su kupili igru...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Patch 1.2 i overclockirana gtx660ti gura sve na very hii sa ugašenim AA. 1920 x 1200.

Jako zadovoljan , igra je prekrasna. Fps uredan, rijetko kad ispod 30.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Danyel kaže...
infeqt0r kaže...
Danyel kaže...

Da li je tko od vas isprobao novi Sniper GW 2?

 

Danas sam ga vidio - on je navodno baziran na Cryengineu 3??

 

Užas. 

 

Cryengine 3 bez DX11 efekata izgleda smiješno.

 

Ja sam ga presao vec davno, cak sam postavio i video na yt Sarajevo walkthrough-a. Malo sam i ja razocaran izgledom, ali gameplay je sam po sebi jako dobar i uzivao sam prelazeci je.

Da, gameplay nije loš koliko sam uspio vidjeti - doduše ima nekih nelogičnosti i ograničenja kao i prvi Sniper (zašto se ne može koristiti oružje neprijatelja?)... Ali grafika me je momentalno odbila od te igre - izgleda nekako nedorađeno i siromašno, čak i na maksimalnim postavkama. Žalosno je što su koristili napredan Cryengine 3 a ispalo je kao da su radili sa prvim Unrealom...

 

Ne znam ko ti je dao ove minuse za post, vjerovatno neki botovi hejterski koji nisu ni igrali SGW2. Ja se u potpunosti slazem, neiskoristenost potencijala CE3 i upravo te nelogicnosti koje si naveo. Ali sve u svemu ja sam jako zadovoljan finalnim proizvodom, ne bih sitnicario puno.

12 godina
offline
Crysis 3

Upravo tako,rijec je o osiromasenom CE3,ali sama igra me poprilicno zabavila....Nije grafika najbitnija,barem meni..

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 19:35 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
error_666 kaže...

Upravo tako,rijec je o osiromasenom CE3,ali sama igra me poprilicno zabavila....Nije grafika najbitnija,barem meni..

Ma nije tu u pitanju grafika (iako danas više nije zanemariva!) već što fali dosta toga ovoj igri što današnje imaju kao standard. Malo više stealtha, malo pametniji neprijatelji, malo manje linearnosti ne bi škodilo. Šteta, Sniper2 je mogao biti jako dobra igra.

 

A kad smo već kod snajpera, svima preporučam da zaigraju Sniper V2, odličnu rusku (?) igru. Puno zanimljivije i produkcijski bolje izvedeno od ovog Snipera.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 21:12 (Danyel).
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Završia sam igru. Nije nesto duga al nauživao sam se :)

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3
pa nemožeš vjerovat i dalje me izbacuje sa multiplayera, sad više nemogu prec ni glavnog u single jer mi se zamrzne i sam izbaci...??? nebi ništa rekla da nisam kupila orginal,nego bacim novce na taj mutavi crysis 3 , prvi put kupim orginal igricu,bas zbog toga da mogu nesmetano bez problema igrati "omiljenu" igricu,a onda imam od samog pocetka problema...ne kužim u čemu bi trebao biti problem,nemam pojma kaj da napravim niti kome da se žalim?? pliz neko rješenje?! ='(
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
crna.pantera0406 kaže...
pa nemožeš vjerovat i dalje me izbacuje sa multiplayera, sad više nemogu prec ni glavnog u single jer mi se zamrzne i sam izbaci...??? nebi ništa rekla da nisam kupila orginal,nego bacim novce na taj mutavi crysis 3 , prvi put kupim orginal igricu,bas zbog toga da mogu nesmetano bez problema igrati "omiljenu" igricu,a onda imam od samog pocetka problema...ne kužim u čemu bi trebao biti problem,nemam pojma kaj da napravim niti kome da se žalim?? pliz neko rješenje?! ='(

Hm....da ti nije clockana grafa? Ako jeste vrati je na stock i pokusaj nekom drugom verzijom drivera za pocetak.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
infeqt0r kaže...
crna.pantera0406 kaže...
pa nemožeš vjerovat i dalje me izbacuje sa multiplayera, sad više nemogu prec ni glavnog u single jer mi se zamrzne i sam izbaci...??? nebi ništa rekla da nisam kupila orginal,nego bacim novce na taj mutavi crysis 3 , prvi put kupim orginal igricu,bas zbog toga da mogu nesmetano bez problema igrati "omiljenu" igricu,a onda imam od samog pocetka problema...ne kužim u čemu bi trebao biti problem,nemam pojma kaj da napravim niti kome da se žalim?? pliz neko rješenje?! ='(

Hm....da ti nije clockana grafa? Ako jeste vrati je na stock i pokusaj nekom drugom verzijom drivera za pocetak.

nije,mislim nije da nisam probala i sa klokanom,ali uglavnom je neklokana jer nemam potrebe za sada OC,ali bez obzira dignuti taktovi ili ne uvijek ista prica...a i probala sam sa svim mogucim novim beta driverima kak su izlazili za sada najbolje mi rade beta 7 sto se tise grafike,ali isto izbacuje ko i s bilo kojim drugim driverima... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Jesi probala forwardirati portove u postavkama rutera?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice