Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 497.926
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Volio sam diablo 1, 2, i 3 kao i sve svoje bivse djevojke. Ali d4 je sada nova ljubav :p
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 4

Moj preorder 2012 je sve sto ce dobiti.

 

Hvala mu i doviđenja.

fade to gray
13 godina
offline
Diablo 4

Uuuu.. dobar jutar.

Eto i ja zaspo za racunalom, bit ce godine me dofatile.

U jedan cas udaram srpom i spawnam kosture, u drugi cas mrsko jutro.

Najgore je kaj moram svaki kutak pregledat autisticno tak da sam tek na 7 levelu.

Idem ja se dalje borit!

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Diablo 4

Hjoj šta mi radite, prije mjesec dana sam rekao da neću kupit D4 jer imam šta igrat na plejci i sad čitam komentare i gledam videe na jubito i slinim... 

Pitanje jedno ako imam battle net račun mogu li preko njega igrat na dvije platforme jer komp mi bez problema vrti D4?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
EpicFailGuy kaže...

 

Najgore je kaj moram svaki kutak pregledat autisticno tak da sam tek na 7 levelu.

Preporučio bi da zanemariš na tom levelu :) i prođeš samo story za početak. Kasnije ćeš to sve vidjeti i napraviti kad budeš farmao renown za dodatne skill pointse/potion/paragone.

 

Van_hohenheim kaže...

Hjoj šta mi radite, prije mjesec dana sam rekao da neću kupit D4 jer imam šta igrat na plejci i sad čitam komentare i gledam videe na jubito i slinim... 

Pitanje jedno ako imam battle net račun mogu li preko njega igrat na dvije platforme jer komp mi bez problema vrti D4?

Progress i igranje je crossplatform (account se share-a), ali igru moraš kupiti jednokratno za svaku od platformi posebno.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 10:44 (mrsmith).
16 godina
offline
Re: Diablo 4
mrsmith kaže...

A neki mix :) 

 

Pazi ringa.. i lagano prvi torment staff i odmah muško  attack power sa 3k na 5k instant

 lvl 50 sorc, dobio 7 legija i svi su junk i pali su do lvla 25 tako da sam i dalje u zutom cijeli :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
15 godina
offline
Re: Diablo 4
blackdevil kaže...
mrsmith kaže...

A neki mix :) 

 

Pazi ringa.. i lagano prvi torment staff i odmah muško  attack power sa 3k na 5k instant

 lvl 50 sorc, dobio 7 legija i svi su junk i pali su do lvla 25 tako da sam i dalje u zutom cijeli :D

Zuti su best in slot itemi :) samo trebaju dobro zarolati (mogu imati isti broj affixa kao i legendary). Jednostavno imprintas legendary aspect u njih i pretvoris ih u legendary.

 

Tip: Preporuka napraviti upgrade itema i reroll statsa prije nego se pretvara u legendary jer je jeftinije.

 

Uglavnom, zuti itemi se mogu trejdati i oni ce se prodavati na trading sajtovima. Cilj je skupiti odlicno rollane zute koje se lako pretvori u legendary kasnije s aspectom.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Diablo 4

Ja sam do sada (lvl 53) dobio 0 dobro rollanih itema. Neke sam probao rerollat pojedini stat i to je urodilo plodom u 0 slučajeva.

Plan je, sada, igrat i nadat se najboljem.

 

Samo za neki info/usporedbu. Na lvl 53 trenutno (sa nešto trošenja) imam cca 1+ mil golda.

Item (žuti) za kupit u gradu mi je 350-550k

Rerollat 1 stat je 30-45k, prvi put, oko 150k drugi put, nisam probao pa ne znam trći.

Rerrol stata na legendary je preskupo

Upgrade itema ima smisla, ali, samo ako je dobar, i to main weapon... ako imate "privremeni", kao ja već 10 levela, onda je skupo.

 

Jednom kad imprintate legendarni afix na item, zaboravite upgrade slijedećih 10-15 levela, jer je naprosto preskupo, dakle imprintatje SVE osim main weapon i to ako baš morate.

 

Nemojte hordati iteme u stash, nema smisla, osim ako imaju aspect koji nije dungeon aspect, tada je to jedini način da ga čuvate. Sve što je smeće, a ima dungeon aspect, odmah salvage da imate materijale za imprint korisnog.

 

Ovo će biti VRLO frustrirajuće za geranje... nekako treba doći na lvl 100 u W3, W4, dakle MORA se imati gear, imati gear je skupo, a itemi idu do lvl 100, dakle... sreća., balans i party ko može

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

Ja sam do sada (lvl 53) dobio 0 dobro rollanih itema. 

Ovo je živa istina, u 60 levela sam dobio doslovno 2 itema koja mogu reći da su dobro zarolala. Show  ali ne bunim se, ide to i bez perfekcije - samo sporo.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: Diablo 4
mrsmith kaže...
Rhodin kaže...

Ja sam do sada (lvl 53) dobio 0 dobro rollanih itema. 

Ovo je živa istina, u 60 levela sam dobio doslovno 2 itema koja mogu reći da su dobro zarolala. Show  ali ne bunim se, ide to i bez perfekcije - samo sporo.

 Upravo zbog ovoga treba loot filter , ne da mi se provjeravati svaki zuti item.

Al zato ce trejd da radi.

Eire
15 godina
offline
Diablo 4

tako i treba za perfect roll se treba namučiti 

Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 4

Upravo uzeo D4 skida se  iako me taj zoom odbijao nenormalno,
Diablo je the way of life

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Upravo uzeo D4 skida se  iako me taj zoom odbijao nenormalno,
Diablo je the way of life

pa ne mozes vidjet kako ti oprema iz cash shopa izgleda ako je zoom predaleko 

 

inace ne kuzim u cemu je problem sa tim zoomom tocno, ne vidis mobvove na cijeloj mapi ili sto?

11 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Upravo uzeo D4 skida se  iako me taj zoom odbijao nenormalno,
Diablo je the way of life

Ja napokon dosao doma i isto skidam , zaboravio sam preloadat .  

 

Jos sat vremena skidanja ... 

 

uf....

 

 

16 godina
offline
Diablo 4

Molim da mi netko objasni što je to sezona u APRG igrama. Naime uvijek sam igrao solo APRG i nikada mi nije bila jasna spoznaja što je to sezona i zašto bi me se to ticalo.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Korny1603987 kaže...

Molim da mi netko objasni što je to sezona u APRG igrama. Naime uvijek sam igrao solo APRG i nikada mi nije bila jasna spoznaja što je to sezona i zašto bi me se to ticalo.

 Svaku sezonu svi kreću od nule kao da je igra izašla.

Neke igre imaju posebna pravila za svaku sezonu ili određene modifikacije. 

Kada sezona završi sve što si sakupio ti se spoji sa ne-sezonskim likovima.

 

Naravno uvijek možeš igrat sa non-seasonal likovima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 17:11 (TunaPablo).
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Heh a sta mislis da imas 56k modem i cekas da se skida diablo 4 :) mislim nije sat vremena ni tako puno taman pripremis kikiriki, zahladis pivo 💪
Intel 80286
13 godina
offline
Diablo 4

U queue sam 19 min, jos ko boluje od tog il se svi igrate...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Heh a sta mislis da imas 56k modem i cekas da se skida diablo 4 :) mislim nije sat vremena ni tako puno taman pripremis kikiriki, zahladis pivo 💪

Ma pive su vec hladne a ja sam pocuclao dva zlatna medvjeda dok sam čekao da se skine , sada sam još vise napaljeniji i spreman za borbu s hordama zla da ranojutarnjih sati.

14 godina
offline
Re: Diablo 4
mrsmith kaže...

Eto da se pohvalim :) Capstone Dungeon lvl 70 očišćen na lvl 58 (sorc arc lash). Otključan Torment lvl 73+ world. Teško je bilo za popizditi jer zadnji boss razvaljuje one shot sve.

 Bravo, ja san tek na 64. lvl sa ww barbon. Jucer nisan uspia bossa ubit, danas diga attack za 1000 i ubia ga u 20 sec.
Nisi u bug clanu? :O

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Zikko kaže...
mrsmith kaže...

Eto da se pohvalim :) Capstone Dungeon lvl 70 očišćen na lvl 58 (sorc arc lash). Otključan Torment lvl 73+ world. Teško je bilo za popizditi jer zadnji boss razvaljuje one shot sve.

 Bravo, ja san tek na 64. lvl sa ww barbon. Jucer nisan uspia bossa ubit, danas diga attack za 1000 i ubia ga u 20 sec.
Nisi u bug clanu? :O

 Zašto nisi u Bug Troll klanu?

 

Ne kužim?

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
12 godina
offline
Diablo 4

Jučer malo peglao, lvl 15.

 

Igra izgleda jako popeglano , detalji su nevjerojatni. Znam nekad samo zastat i buljit.

 

Istražujem, svagdje gurnem nos.

 

Isto tako je odlično optimizirana. Obozavam inace hidre kod sorce, prekrasno su ih grafički napravili.

 

Prepoznao sam neka mjesta kad sam igrao closed betu, no tad su bila prazna(gradovi). 

 

Animacije su savršenstvo.

 

Ne žurim nigdje, lagano uživanje 

 

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

I ja isto jučer izguštao do 18 lvl, igra mi je baš pun pogodak, nadam se da će me držati što duže samo jer mi nažalost svaka igra dosta brzo dosadi zadnjih godina.

Igram ranged roguea sa mišem i tipkovnicom naravno, težinu sam stavio Veteran i relativno je lagano za igrati. 

U planu je također polako igrati, iako ću malo više forsati main questove u početku da dobijem konja što prije, jer vidim da ima ekipe što je ladno došla na 50 lvl kada su dobili konja, jer su radili side stvari stalno 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2023 10:21 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Nemojte se puno opterečivati u levelanju, igrajte slobodno W1 , 20% exp bonusa nije TOLIKO puno, ako sporo ubijate i umirete, može se fino izlevelat na W1. Ja sam W2, pa sam se mučio sa bossevima, umro 10ak puta, pa mi je netko skrenuo pozornost, da je lakše napravitti 5% boost potion i letit kroz sadržaj, nego 20%+5% na W2 i ići pola sporije... i loota je više u zbroju i svega, ionako sve pada u vodu na W3 jer dobivate slijedeći tier opreme, samo treba doći do toga.

Isto sa W4, treba što prije.

 

Ako "guštate polako" kao ja, onda je svejedno, ali ne treba forsirati viši level svijeta, nije tolika razlika do W4, kad se dobije 200% exp.

 

Ja sam 2 mape maxao renown, sad radim na trećoj, lagano helltides i slično. Zanimljivo je da ima puno side questova koji su ok u priči i imaju smisla i jesu fetch, ali imaš osjećaj da si nešto napraivo na djelu njih.

 

40 questova po mapi su naslagali, dali su si truda.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Ne mogu se odlučiti da li da uzmem za PS5 ili PC.

 

Dragi Lastane pomozi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
MasterOfDisaster kaže...

Ne mogu se odlučiti da li da uzmem za PS5 ili PC.

 

Dragi Lastane pomozi

PC možeš uvijek spojiti na TV i igrati s kontrolerom :) dok na PS5 verziji ne možeš igrati s tipkovnicom i mišem ukoliko bi želio.

 

Easy choice 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2023 11:19 (mrsmith).
16 godina
offline
Diablo 4

Nadam se da.ste svi što igrate i blastate na najjače i u najjačem  klanu u regionu, BUG TROLLS!!!!!!!!

 

 

Ako niste, požurite, naši članovi su apsolutno neodoljivi ženama i onima koji se tako osjećaju!!!

 

BUG TROLLS RULA NADMOĆNO!!!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Diablo 4

  Koja je to ludnica za "Vragom". A ja to nisam baš igrao a volio bi probat i ako mi se ne svidi do kada i na koju foru mogu napravit refundaciju love? I što je najbolje uzet od ove tri vrste Diabla?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Dakle ja sam jedan od staraca koji je igrao D1... ono...

Počeo sam D4 na W2 baš iz razloga da igram polako i gurnem njušku svuda, igra kao takva je sasvim OK težina još bolja, taman me roknuo neki boss ... ono čista uživancija, build je moj samostalan (druid lvl 17), a ne neka od preporučenih kopija (BEST/MAX/TURBO/UBER/SUPER DMG i slično). 

Ima nešto u tome da sam pomalo otkrivaš koji je build ili kombo je baš po tvom guštu, nisam ljubitelj da samo protrčim kroz sadržaj i igru u cijelosti (bar dok ne prođem cijelu kampanju, polako). 

Igra je neloša, istina za pare koje smo svi platili i mora biti. Dobra je stvar baš u tome da se igra prilagođava tvom LVL-U, nisam siguran kako to radi kad je party npr. lvl 10 i lvl 30 ?? (ako netko zna ili isprobao molim odgovor).

 

Već sada vidim laganih 100+ sati igre tako da... 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice