Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.149.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da da, to je taj! Ja sam isto bas odusevljen

Doslovno jedva cekam da dodem kuci s posla i vozim. Još ako i žene nema kući veselju nema kraja 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, to je ovaj mod, danas izašla verzija 1.4. Brutalan mod i više si ne mogu zamisliti igru bez ovog, danas je još ubacio da se mogu izabrati one ''pohabane'' crte na cesti, slika sve govori. Preporučam u kombinaciji s Realistic Graphics Modom ali pošto oba imaju neke iste teksture (ceste) Next gen mod stavite iznad njega u igri. Ne znam kako će to ići na slabijim konfiguracijama pošto su 4k teksture ali vrijedi isprobati.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma nemam ja problema nikakvih .  Ma ne ljutim se ja u opste . Ovo me nece ovaj event . Samo mi ostalo 9 - 10 da predjem i nema nikakve teorije . Preso celu zemlju i sve obisao ma nece jok bre . I jos sam nabio kilometrazu na moj volvo . Ahahahahahaha . :( Opet nisam spavao od sinoc pa da vidim da li hoce . Meni bolje orden da daju ovi iz scs . 

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo moja kilometraza koliko sam presao sa njim od kada nisam spavao . Ahahahahaha .

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A ne razumijem zasto ti nece. Evo vidim na onoj drugoj slici da vozis iz velike britanije u njemacku? Je li ti to prvi put ili si vec vozio iz njemacke u VB ili iz VB u njemacku?

 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne mogu da se setim vise gde sam vozio . Pa odvezao sam se do tamo i nece . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pogledaj si na WoT profilu gdje si sve vozio. Jer jedino mi je logicno rjesenje da stalno ponavljas rute koje si vec odvozio i da ti ih zato ne prizna

 

Evo ti primjer mog log book-a:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 12:45 (Prte).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U 'Povijest napredovanja' (ili 'Istorija napretka') se mogu vidjeti apsolutno sve isporuke, dok na Wot samo posljednjih 25 isporuka.

A on je sa 94t km napravio sigurno vise od 100 isporuka ...

Razumijevanje 'map editora' je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti 'map editor' ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Da, to je bolja opcija!

Iako sam ja 99% siguran da on stalno vozi u iste drzave

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam 110% siguran u to ...

 Pa samo to i je njegov problem, treba naci u koje dvije drzave nije bio ...

 

Razumijevanje 'map editora' je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti 'map editor' ... :O
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 15:42 (suMaper).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma ne vozim u iste drzave . Sve razlicite .  Evo moja istorija napredka vidi se sve . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo mi i wot profil moj . 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 16:52 (dzonyy).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pa jebemu sunce Dzonyy! 

Na onoj slici u par postova iznad vidi se u gornjem desnom kutu da upravo vozis iz sheffielda u frankfurt, a u zadnjoj slici na povijesti napretka se vidi da je zadnja tura bila iz felixtowe u osnabruck. Znaci dva puta si vozio iz engleske u njemacku. Bitno je voziti u razlicite drzave, a ne u razlicite gradove

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prte, vrijeme ti je za paar pive ...

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako kod vas stoji ovo na stimu ? Jel treba da pise online u levom uglu ili treba da pise offline . Evo kod mene na stimu  ovako stoji da pise . Evo slike . I ako neko hoce da okaci na forumu da vidim kako stoji ili pise . Kada izadjem sa stima pise mi no conection dole to sam malo pre primetio . Nisam cackao niste . 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
¸završio sam event samo kao achievement skupljač i to sve "iz prve" jer sam vodio bilješku sa nazivima državâ...
meni zadnje tri strane liče na "don't feed the troll", ili netko treba roditeljsku pomoć (premlad)!?

sve lijepo objašnjeno samo treba (nekoliko puta) pročitati..
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel se ikako može znati koliko je svaki pojedinac doprinio comunity eventu nakon što se odvozi 10 ruta? Dakle riješim event, i vozim dalje u i iz Njemačke, kako mogu znati koliko sam tona transportirao sveukupno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Kako kod vas stoji ovo na stimu ? Jel treba da pise online u levom uglu ili treba da pise offline . Evo kod mene na stimu  ovako stoji da pise . Evo slike . I ako neko hoce da okaci na forumu da vidim kako stoji ili pise . Kada izadjem sa stima pise mi no conection dole to sam malo pre primetio . Nisam cackao niste . 

 ako ti piše "go offline" onda valjda znači da si trenutno online. da piše "go online" onda bi bio offline. a to što nekad kaže "no connection" je ili do steama ili do tvojeg interneta. najvjerojatnije do steama, nekad voli zezati

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa pise mi da sam go offline na levu stranu pa me je to zbunilo , pre je bilo da sam online , nego me cudi kada se iskljucim sa stima pise mi diskonect . Meni je dobar internet . Mozda zeza stim nemam pojma . Hvala u svakom slucaju . 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kolege imam problem

pobaco hardove sa kompa...kupio nove...

sa starih prebacio ets 2 folder s kojim sam igrao bez ikaki problema

na steam org je igra da napomenem

i sad upalio kom,instaliro steam,nasao ETS2 i instaliro preko stema...

kad je zavrsilo otiso u folder od ets i sve obrisao i staru mapu ubacio sa modovima sa svime...

ulazak u igru OK,kaze da je napravit update na novu verziju...OK

kliknem za igru kaze upisi mail i pass za mreznu igru..ok upisem

krene ulazak u igru pokaze se slika i nakon 4 sec me izbaci na detskop tj ugasi igru...

u cemu moze biti problem???

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

sad sam pokusao ispocetka znaci bez ijednog podatka od prijesnje igre...

ponovno otvorio racun i idem ispocetka i radi sve normalno

kao da vratim save file??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Trebam malu pomoc, prije par godina sam imao jedan mod tj mapu koja je bila dodana na orginal mapu , dodadno je bila dodana juzna Europa i sjever Afrike, sjecam se jedino da je od Hrvatske bila samo obala od Rijeke do Dubrovnika, a po Africi je bila vecinom ravnica kroz pustinje po kojoj se dalo jako brzo vozit. Ako netko zna naziv tog moda/mape bio bi zahvalan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 14:33 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Proguglaj si TSM mapu, mislim da se radi o njoj. Davno prije sam je i ja koristio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Bolja mi nekako moja Scania na prvoj slici

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 15:18 (Strumf123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xboxn00b kaže...

... Ako netko zna naziv tog moda/mape bio bi zahvalan.

 TSM za ets2 v1.32 - https://modsbase.com/5kfmfpxk0g8g/tsm_6.6.2_1.32.7z.html
 Fix za DLC Krone - https://modsbase.com/sutodbx97byj/01_TSM_6.6.2_def_mats.scs.html

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
balvanar kaže...

kolege imam problem

pobaco hardove sa kompa...kupio nove...

sa starih prebacio ets 2 folder s kojim sam igrao bez ikaki problema

na steam org je igra da napomenem

i sad upalio kom,instaliro steam,nasao ETS2 i instaliro preko stema...

kad je zavrsilo otiso u folder od ets i sve obrisao i staru mapu ubacio sa modovima sa svime...

ulazak u igru OK,kaze da je napravit update na novu verziju...OK

kliknem za igru kaze upisi mail i pass za mreznu igru..ok upisem

krene ulazak u igru pokaze se slika i nakon 4 sec me izbaci na detskop tj ugasi igru...

u cemu moze biti problem???

 

Pozdrav, 

 

Ja imam slican problem, razlika je jedino sto ja nemam nikakvi modova i ne izbaciva me na desktop nego vjecno ucitava WoT. Nece nikako da se konektuje na WoT profil i da udje u igru.

 

Da li neko zna u cemu je problem ?

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kako koristiti graficke modove uz truckersMP?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zavesio sam event . :)  Hvala svima na savetima koji su pomogli da resim ovo .  :) Jos jednom da se zahvalim . :) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 4:30 (dzonyy).
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

'E yebemu sunce dzonyy', pa nisam se ovoliko radovao kad sam ja to zavrsio ...  ... 

 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 Event je poceo: Friday, October 12, 2018 i traje dok svi zajedno ne prevezemo 50 milja (miliona) tona.
Danas je 25. a prevezeno je samo 9,5 milja tona. Znaci za 13 dana prevezeno je manje od 10 milja sto znaci da ce trajati jos bar ~4x13 dana = ~52 dana 

 Upravo smanjeno na: 15 million tona
Trenutno stanje je: 11,8 million tona ...

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice