FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.085.954
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Pa prije par dana sam skinuo igru (s origina), zapravo nekih 10ak dana je proslo, od pocetka mi je ovako....

Koji mod je najbolje igrat kad ne mogu h2h, na ovim non-ranked mecevima samaram ekipu ko zeceve i dosadilo mi je

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Jax kaže...

Pa prije par dana sam skinuo igru (s origina), zapravo nekih 10ak dana je proslo, od pocetka mi je ovako....

Koji mod je najbolje igrat kad ne mogu h2h, na ovim non-ranked mecevima samaram ekipu ko zeceve i dosadilo mi je

Probaj FUT, al vjerovatno ako ti neradi H2H nece ti ni online u FUTu radit..

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

I sad mogu samo cekati?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Jax kaže...

I sad mogu samo cekati?

Pa vjerovatno da, neki update, ili proac neki precac naokolo d amozda proradi...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
15 godina
offline
Re: FIFA 13
antiljano27 kaže...

Ma naravno da svi igraju kako žele, ali gledam postove od ranije, to ak igraš na assisted ko da si škart i nemožeš se nazvat nikakvim igračem. i da iskreno velim, nisam ni znao da se to moze mijenjat, ni da to postoji do valjda polovice fife 12, nisam igrao fifu do tada i onda nisam ni mijenjao kad sam skužio.

 

Pa valjda prije prvog igranja prođeš po opcijama i poštelaš igru onako kako tebi paše?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
antiljano27 kaže...

Ma naravno da svi igraju kako žele, ali gledam postove od ranije, to ak igraš na assisted ko da si škart i nemožeš se nazvat nikakvim igračem. i da iskreno velim, nisam ni znao da se to moze mijenjat, ni da to postoji do valjda polovice fife 12, nisam igrao fifu do tada i onda nisam ni mijenjao kad sam skužio.

 

Pa valjda prije prvog igranja prođeš po opcijama i poštelaš igru onako kako tebi paše?

To je za mene MUST u svakoj igri, prosvljat kroz opcije, konfigurirat video, odnosno grafiku, testirat kako se vrti( FPS ) onda krenut igrat za ozbiljno :)

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
15 godina
offline
Re: FIFA 13
TheDarkSide kaže...

To je za mene MUST u svakoj igri, prosvljat kroz opcije, konfigurirat video, odnosno grafiku, testirat kako se vrti( FPS ) onda krenut igrat za ozbiljno :)

 

Upravo tako!  Pa kako da krenem igrati ako igru nisam poštelao kako mi paše i upoznao se sa svim mogućnostima u opcijama?

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Jel ima neko Hernandeza i kakvo ima misljenje o njemu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
G1g1 kaže...

Jel ima neko Hernandeza i kakvo ima misljenje o njemu. 

Ako mislis na onog 75 overall ja ga imam i odlično mi je sjeo, brz je i probije obranu bez problema, zabija ko lud, makar nekad zna fulat skroz glupe prilike, ali nije loš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 0:57 (Jabulani).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Mislim na onog iz Man U {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13
TheDarkSide kaže...

Mislio sam da si zreliji, al prevario sam se...jeftini trikovi...a sta se tice tvog trna u oku RELOADEDA, da si se malo informirao, sve sta sam rekao se i ostvarilo. Ili sam i to negdje pronasao na internetu ili di vec? E jao jao...ne vidim poantu komunicirat sa nekim tko selektivno razlaze stvari koje samo njemu pašu.

 

Glumatam? Smetam ti, Iritiram te? E pa zato postoji ignore na ovom forumu, ucini si uslugu...ti si jedini koji to misli ionako, a mislis da mene briga netko kao ti?

 

"Prozvao" sam te malo prije da, da te malo pecnem, jer sam znao da ces odma reagirat ovakvim komentarima :)

Držiš za sebe da si nekakav ozbiljan lik, a služiš mi se jeftinim izgovorima. Prozvao si me jer si znao da ću izreagirati, a kasnije me napao da ja potičem ove rasprave. Ne gledam samo ono što meni paše, već ti objašnjavam što mi smeta kod tebe. Nisi mi legao kao osoba i pomiri se s time. Što se ignorea tiče, na meni je da odaberem hoću li i kada nekoga staviti na ignore.

 

Vidim da ne planiraš odustati od nepotrebne rasprave i spama, a istovremeno me osuđuješ da nisam dovoljno zreo za svoje godine (koje u pravilu ni ne znaš).

 

Ja nisam "bog fife" i dapače, suckam u ovogodišnjoj inačici igre trenutno. 

 

Mislim da bi bilo bolje da završiš sa poticanjem na daljnju raspravu jer ona nigdje ne vodi.

 

Ukoliko toliko uživaš u pričanju samnom, javi mi se na pp. Već mi je neugodno zauzimati prostor drugima u ovoj temi sa ovom glupavom infantilnom raspravom.

 

Od mene toliko ;)

šumski put je bio ravan.
14 godina
offline
FIFA 13

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#bJgpDKybnHI4w:pc

evo i mojih "rusa"

još bi samo obranu poboljšao i kupio pepea, samo neznam koliko bi to utjecalo na chemistry pošto bi jedino imao poveznicu s alvesom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
G1g1 kaže...

Mislim na onog iz Man U {#}

Taj bi trebo bit još bolji {#} Nisam u FIFI 13 igrao s njim, ali u 12 je bio zvijer, brz je, ima dobar skok i dobar finish.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Zanima me gdje mogu u postavkama stavit grafiku na high i na najvecu rezoluciju??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Cervantes kaže...

Zanima me gdje mogu u postavkama stavit grafiku na high i na najvecu rezoluciju??

To mozes na pocetku kad ti se otvori mali prozorcic Play, Game Settings i jos par toga...vjerovatno imas mornarsku verziju  pa ti ne dolazi jer pokrece odma igru direkt...odi tamo di si instalirao igru imaas folder Game, pa fifasetup i nađi dole fifaconfig.

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

¸hvala dragi..ps jos jedno pitanje zasto npr nemogu igrat sezonu pise mi nesto da se moran signat na ea server i non stop mi trazi kljuc....mogu samo igrat kick off

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

nisam siguran jel se zajebavas ili si ozbiljan!?

ako ozbiljno pitas onda bi ti preporucio da prodas kompjuter i idi cuvat ovce i krave

 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

slušaj ti panju mali...moga bi pojest sve te ovce...pa se snjima u ustima pravi pametan ..ti si ko neki gejmer pa umisto da pokazes...samo komentiras i nadgledas?

Moj PC  
0 9 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Cervantes kaže...

¸hvala dragi..ps jos jedno pitanje zasto npr nemogu igrat sezonu pise mi nesto da se moran signat na ea server i non stop mi trazi kljuc....mogu samo igrat kick off

Jesi ti kupio igricu ili ti je to crack?

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

skinia sam je s neta...nisam cita nista prije sta se tice kljuca jel ga trebam imat da bi igra ovo ostalo?

Moj PC  
0 8 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Cervantes kaže...

skinia sam je s neta...nisam cita nista prije sta se tice kljuca jel ga trebam imat da bi igra ovo ostalo?

Skino ti pirat igricu, moras kupiti kljuc i imas program origin sa kojim igras, dosta opcija nemozes igrati na piratu, da bi fifa bila ono sto jeste moras da kupis, pogledaj postove tu nazad imas po 200 kuna neko prodaje tu.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

imam origin ..skinija sam pirat..ugl znaci triba kljuc org okejj

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

katastrofa free gold pack :(

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Goldmember kaže...

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#bJgpDKybnHI4w:pc

evo i mojih "rusa"

još bi samo obranu poboljšao i kupio pepea, samo neznam koliko bi to utjecalo na chemistry pošto bi jedino imao poveznicu s alvesom.

Ukupni chemistry će ti ostati 100, ali Pepe će ti imati max 7 chem. 6 od pozicije i formacije + 1 od Alvesa. Također je moguće da će ti i netko od ovih blizu njega izgubiti po 1 chem.

 

A ono, trebaš ga kupiti ili da ti ga netko posudi pa provjeriš par utakmica da li ti odgovara.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Poceo sam da slazem italijane u formaciji 4-3-3?

Za sad imam Pata,Robinja,Lamelu,Pepea

OD 30 pokusaja do sada samo sam odigrao tri utakmice!!!!EXTRA!
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Koja sreca sam imao sad, zadnja minuta i korner i odbije mi se do obrambenog lopta i puknem sa 30m i zabijem pod prečku golčinu, nema ništa bolje neg u 90 min. gol za pobjedu {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 13
CroChef kaže...

katastrofa free gold pack :(

i moj isto...jedino ugovori valjaju

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Jel se vama da spojit na origin, ja kad udjem pise da sam offline.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

U mene nema publike na stadionima...zna li neko u čemu je fora????

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 13
Hexfire kaže...
Goldmember kaže...

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#bJgpDKybnHI4w:pc

evo i mojih "rusa"

još bi samo obranu poboljšao i kupio pepea, samo neznam koliko bi to utjecalo na chemistry pošto bi jedino imao poveznicu s alvesom.

Ukupni chemistry će ti ostati 100, ali Pepe će ti imati max 7 chem. 6 od pozicije i formacije + 1 od Alvesa. Također je moguće da će ti i netko od ovih blizu njega izgubiti po 1 chem.

 

A ono, trebaš ga kupiti ili da ti ga netko posudi pa provjeriš par utakmica da li ti odgovara.

pokušat ću ga nabavit po nekoj pristupačnoj cije,ni pa ako neče odgovarat lako ga natrag prodam...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice