FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 920.177
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Ekipa moze mala pomoc, challenge requirements za kanea je exactly 0 players common or rare.
Stavim srebrnog ili broncanog no rare player iz engleske i spursa i taj prvi requirements mi ne prolazi.
Tnx
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Sry na duplom postu, na mobu nema edit opcije.

Znaci treba biti special kartica :)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Jebo im pas mater ovima iz EA pa da oni meni moraju mjenjat gameplay izmedju utakmica. Znaci igram jednu utakmicu normalno krene sljedeca sve ubrzano u tri pasa vec sam pred protivnickim golom i tako on prema mom oci mi se nisu navikle na tu brzine nisam ni trepnuo nije ni 30min a rezultat je 3:2 za njega a 2 gola sam primio tako jer njegove zivotinje zvane Mooy i Kante samo pucaju dok lopta ne prodje a Cech nema sanse protiv takvih udaraca koji idu 500km/h na sat ne vidis loptu koliko je brza. On na 20m zapuca ja mu blokiram moj igrac koji je blokirao samo nastavi naprijed trcat ili se srusi lopta se tocno odbije njemu u noge on opet puca ja opet blokiram i bum vec sam izgubio dva igraca ostao mi je jos samo i jedan i sa njime uspijem blokirat i ja vise nemam igraca za blokiranje i on ima prazan gol i bum ovi ispucaju tu loptu kao iz topa i tako mi dva gola daju. Ja nezz kako lopta nabijena sa toliko snage se uspije odbit tocno 1m ljepo protivniku u noge i to tri puta za redom po dva puta. Stvarno im treba doc u studio nabit ih loptom pa da vide kako se lopta zapravo odbije od covjeka. Sto je najtuznije Kante ima shoot power 72 a pucao je kao Robero Carlos.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 16:10 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Trebas in form dele allia za switch position na ST ili POTM Kanea proslog
12 godina
offline
FIFA 18

9 tekmi, 5 pobjeda 4 poraza. Porazi uredno od ekipe koja veze sa nogometom nema. Laganih 4-3-3 ultra def, naprijed je uvijek Mane, Hernandez ( ikona ) ili neko ultra pace na koje ja jednostavno nemam odgovor. Cak sa zavucenim bokovima meni u krilo oni prolaze bez problema. Ocito je problem kad takvi imaju agility, ball control i pace visok... jednostavno strenght ne dolazi do izrazaja jer ne mogu past, obican tweak sa desnom gljivicom prema naprijed i on odlazi u dimu. 
Ovaj zadnji poraz, lik samo gura na Roberta Carlosa koji presprinta cijelu liniju, triple tap krug unutra na hernandeza i to je gol. Istu stvar ja mogu prodat njemu, samo da imam toliko OP bokove. Obrana se tako ponasa da vec izgubljenu loptu od protivnika puste mojem igracu, izlaze van... protivnik dolazi, double tap kocka i to je gol... i tako 3 komada. 

Ne brine me puno, jer vidim da do Golda ide bez problema... ali kad igras protiv nekog ko exploita gameplay, jednostavno tu nema pomoci. Pogotovo drzanje (R2 kod mene) pomoci drugog igraca + X + sprint, dode mi koda igram FIFAu 15 :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kakva vam je veza, meni je igra trenutacno neigriva na PS4.

 

Poceo 7-3, ali sam morao stati jer nije bilo 2 normalnih utakmica. Ubija me net i pomalo vec pizdim jer ocito jedino kad mogu normalno igrati je poslije ponoci.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...
ruya kaže...

Znaci strasno kako igra zna da kenja

 Pa promasio si tackle i rukom igro po lopti. Opravdani penal.

 Mislim da igra ne kuži ruku već je sviran prekršaj nad igračen. Vidiš da se valja kao rafalom pokošen a suigrači ga tješe, kao nije ništa.. Ako pogledaš bolje vidjet ćeš da on nije igrao po lopti nego ga je lopta pogodila u ruku. On je uklizao u prostor metar ispred igrača s namjerom da blokira proigravanje. Po pravilu ako je ruka na travi a lopta dolazi i pogodi te u ruku nije penal. Da je tako uklizao s podignutom rukom i lopta ga pogodi u tu podignutu ruku onda je penal. Ovo govorim za RL nogomet. Igra te stvari ne kuži.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Ako ti za jedan SBC treba više od 15 minuta onda vjerujem da je to dosadno, ni meni se to ne bi dalo raditi.

Ne znam koliko ti trenutno imaš igrača u klubu, no vjerujem da npr. skilledžija ima negdje kao i ja cca 4k igrača u klubu. S tolikim izborom igrača meni za MM (4 SBCa) treba cca 15-tak minuta. Svaki utorak i prvi petak u mjesecu postalu su mi nadraži dani u fifi :)

 Imam oko 40 igrača u klubu. Za napraviti sbc trebam prolistati net, pogledati u kojoj kombinaciji kupim najjeftinije igrače pa onda vrebati ih i dok to sve posložim prođe par sati.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 18

Evo i nova tekma, Chelsea - Barcelona :D 

 

12 godina
offline
FIFA 18

Pomalo je frustrirajuce gledati ekipe protiv kojih igram a jednostavno ih kontroliraju ljudi koji blage veze nemaju o igri. Upravo ulazim u igru protiv lika koji ima strasnu ekipu. Robi Carlos, Ferdinand, Maldini, Viera, Rui Costa, Ronaldo7, Hagi, Bale. Jednostavno je prekrasno gledat kako jedino sta trebas radit je drzat player pressure + X i gledat kako Viera stize svaku loptu u klizecem, Ronaldo i Bale radi odlicnog positioninga su uvijek na pravom mjesto, kako defanzivno tako ofanzivno. Fascinantno da je to sve moguce na jednom natjecateljskom nivou poput WL, gdje se ekipa bori za regionalna natjecanja, etc. 

Tolko je tesko gledat da te ekipa pobjedi, cisto jer te OutTeama kako bi reko AA9Skilz. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Pomalo je frustrirajuce gledati ekipe protiv kojih igram a jednostavno ih kontroliraju ljudi koji blage veze nemaju o igri. Upravo ulazim u igru protiv lika koji ima strasnu ekipu. Robi Carlos, Ferdinand, Maldini, Viera, Rui Costa, Ronaldo7, Hagi, Bale. Jednostavno je prekrasno gledat kako jedino sta trebas radit je drzat player pressure + X i gledat kako Viera stize svaku loptu u klizecem, Ronaldo i Bale radi odlicnog positioninga su uvijek na pravom mjesto, kako defanzivno tako ofanzivno. Fascinantno da je to sve moguce na jednom natjecateljskom nivou poput WL, gdje se ekipa bori za regionalna natjecanja, etc. 

Tolko je tesko gledat da te ekipa pobjedi, cisto jer te OutTeama kako bi reko AA9Skilz. 

 Kao da sam ja napisao post.

Malo mi se previše ova igra počela gaditi. Svaki vikend ista priča, 7-8 tekmi i isto tolko pobjeda i onda kreće gore navedeni cirkus. Fuj.

10 godina
offline
FIFA 18

Igra je cisti cancer i od normalnih ljudi prave budale ja pobijedim lika koji je bolji od mene i onda ja izgubim od lika od kojeg sam ja bolji cekaj malo sto ne bi trebalo bit obrnuto??? Precesto se to dogadja da bi bila slucajnost zato svi pricaju o skriptama,momentumima itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

zato sam ja odustao od tog FUT-a, bez veze mi to sto ima toliko razlicitosti.. zato igram SEASONS i tamo nema toga jer imamo svi iste ekipe....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Cofinho kaže...
ruya kaže...

Znaci strasno kako igra zna da kenja

 Pa promasio si tackle i rukom igro po lopti. Opravdani penal.

 Mislim da igra ne kuži ruku već je sviran prekršaj nad igračen. Vidiš da se valja kao rafalom pokošen a suigrači ga tješe, kao nije ništa.. Ako pogledaš bolje vidjet ćeš da on nije igrao po lopti nego ga je lopta pogodila u ruku. On je uklizao u prostor metar ispred igrača s namjerom da blokira proigravanje. Po pravilu ako je ruka na travi a lopta dolazi i pogodi te u ruku nije penal. Da je tako uklizao s podignutom rukom i lopta ga pogodi u tu podignutu ruku onda je penal. Ovo govorim za RL nogomet. Igra te stvari ne kuži.

 Ne govorim za ruku, nego za tackle. Promasio je loptu skroz, pogledaj gdje njegova noga ide, znaci totalni promasaj u tacklu. Uklizao je u krivo vrijeme, promasio loptu, pobrao igraca i penal je cist. Isto ko kad ona zbunjola Mignolet promasi cijelu loptu pa pobere igraca i svira mu se penal protiv njega.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
FIFA 18

Igrao sam sada protiv lika koji nije imao pojma igrat i izgubio od njega njegov Fahrman mi je obranio 7 puta 1na1(pucao sam samo low driven shoot) dok moj Fahrman nije imao niti jednu obranu sve je proslo kroz njega. Idem uzet protivniku loptu moj igrac mi uleti i uklize u mene i protivnik se samo useta i zabije gol. Pratim covjeka sa veznjakom i moj Kimmich odluci napustit svoju formaciju da bi zagrlio svog suigraca Sokratisa i time ostavlja Martiala skroz samoga??? Ja stvarno nezz sto je ovo mene je moj vlastiti AI sjebao i to jako. Ostalo mi je jos 20 utakmica WL a dns to sigurno necu igrat jer su me vec izludili skroz sa jednom utakmicom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

Ekipa, jel ima u FIFI 18 Yerryja Mine?

Ja ga nisam uspio naći u Palmeirasu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
vik7 kaže...

zato sam ja odustao od tog FUT-a, bez veze mi to sto ima toliko razlicitosti.. zato igram SEASONS i tamo nema toga jer imamo svi iste ekipe....

 Da, lika drobim cijelo vrijeme ali sve ide u stativu i onda mi lik proda jednu kontru i zabije. Koja je to točno razlika od futa osim što smo imali iste momčadi? Igra je generalno sranje bez obzira o kojem se modu radi.

12 godina
offline
FIFA 18

Maloprije zakucam 4 pobjede za redom. Igram protiv ekipa koje igraju full otvoreno, tu ih jednostavno pregazim sa posjedom. 5ta tekma. Ultra def lik... nema sanse, nema.prolaza... teoretskog... 3-1 gubim. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jel se isplati prodat sad IF Alija za 300 000? mislim, jel bi mu trebala poslije ovog SBC-a cijena opet pasti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

Jel se isplati prodat sad IF Alija za 300 000? mislim, jel bi mu trebala poslije ovog SBC-a cijena opet pasti?

 Prodaj dok možeš dobiti 300k. Neće još dugo biti ludnica...

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kad dolaze TOTY kartice ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18
Sljedeći tjedan
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Zna li se koji dan?

Početak tjedna ili kraj ?

Je li pametno čuvat packove pa ih otvarat kad te kartice izađu ?

11 godina
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

Jel se isplati prodat sad IF Alija za 300 000? mislim, jel bi mu trebala poslije ovog SBC-a cijena opet pasti?

 Naravno da ce mu past jer igra za kurac. Razlog zbog kojeg sam i prodo cijelu BPL momcad. Fuj.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
FIFA 18

Koji je k sa ovim penalima protivnik ide pucat ja mu izbijem loptu on je promasi i padne i sudi se penal i stalno tako dobivam penale kako je moguce da je to prekrsaj ako nema kontakta sa suparnickim igracem a sa druge strane frajer mi vuce igraca za dres potckaljuje ga i sudac ne svira penal a frajer nije ni pipnuo moju loptu vec ga je maknuo sa lopte tako sto ga je mlatio. Prokleti pes 11 ima puno puno bolji sustav za dosudjivanje penala tamo ako se skrsi za penal onda je penal ako igrac promasi loptu onda nije penal. EA treba pitat konami da im proda skriptu za penale iz pesa11 jer ocito im ne ide to programiranje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Koji je k sa ovim penalima protivnik ide pucat ja mu izbijem loptu on je promasi i padne i sudi se penal i stalno tako dobivam penale kako je moguce da je to prekrsaj ako nema kontakta sa suparnickim igracem a sa druge strane frajer mi vuce igraca za dres potckaljuje ga i sudac ne svira penal a frajer nije ni pipnuo moju loptu vec ga je maknuo sa lopte tako sto ga je mlatio. Prokleti pes 11 ima puno puno bolji sustav za dosudjivanje penala tamo ako se skrsi za penal onda je penal ako igrac promasi loptu onda nije penal. EA treba pitat konami da im proda skriptu za penale iz pesa11 jer ocito im ne ide to programiranje.

 PES ima sve samo nema kvalitetno odradene suce. Kolko su uzasni u FIFAi, tolko su 10x gori u PESu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
14 godina
offline
FIFA 18

Igra koja ima slider-e za brzinu obrane, akceleraciju igrača itd... je pogrešno dizajnirana igra u samoj svojoj "jezgri". Ne trebas biti posebno bistar da to skužiš...

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA 18

gdje se to pisalo i dali je to istina??

šibaaj
7 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 Moze ga ubacit na pocetku igre umjesto kovacica tako ne bi gubio na chemistryu

 Nešto se pisalo da to od ove godine ne pali? Da igrač koji ulazi ne preuzima che onog koji izlazi već unosi svoj?

gdje se to pisalo i nakraju dali je to istina????

šibaaj
8 godina
offline
FIFA 18

Kako igrati jebenu odbranu u ovoj igri, da li je uopste moguce? Vidim i ovi pro igraci primaju brdo golova.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice