FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 919.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Grisha kaže...

Mislim da je bila obavijest na Twitteru da neće biti TOTW nego umjesto toga da će pustiti Nation SBC u WC modu

 A cuj ne mogu ona dva kanadjana u podrumu pratit tko je odigrao odlicno ovaj tjedan i pravit nove sbceove previse je to posla.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Grisha kaže...

Mislim da je bila obavijest na Twitteru da neće biti TOTW nego umjesto toga da će pustiti Nation SBC u WC modu

Istina, sada sam vidio na twitteru ali ne znam kakve ima veze jedno s drugim? Dva različita moda.

10 godina
offline
FIFA 18

Evo dobio sam u onom tots packu Aguara nemam pojma sto cu snjime kako da ga uklopim. Zao mi micat potm Kanea a ako igram sa dva napadaca morat cu maknut Eriksena a njega mi isto glupo micat a i mjenjat formaciju kad je ona formacija sa 5 veznjaka najbolja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Evo dobio sam u onom tots packu Aguara nemam pojma sto cu snjime kako da ga uklopim. Zao mi micat potm Kanea a ako igram sa dva napadaca morat cu maknut Eriksena a njega mi isto glupo micat a i mjenjat formaciju kad je ona formacija sa 5 veznjaka najbolja.

 Nemaš kaj razmišljati jer je tots aguero top 3 napadača u ovoj igri

 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

EA uzeo licencu za Kalčo :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
soul_eclipse kaže...

EA uzeo licencu za Kalčo :)

 Moram priznati da ne kužim?

6 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
soul_eclipse kaže...

EA uzeo licencu za Kalčo :)

 Moram priznati da ne kužim?

 Mislim da hoce reci Calcio. Sto ce reci da ce od iduce godine biti Seria A i B.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...

 Mislim da hoce reci Calcio. Sto ce reci da ce od iduce godine biti Seria A i B.

 Pa i ove godine si imao dvije talijanske lige? Zato i kažem da ne kužim što je htio reći?

6 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Mislim da hoce reci Calcio. Sto ce reci da ce od iduce godine biti Seria A i B.

 Pa i ove godine si imao dvije talijanske lige? Zato i kažem da ne kužim što je htio reći?

 Do sada je bio Calcio A i B sto nije pravo ime tih liga, sada ce biti promijenjeno (valjda) u Serie A i B.

A onda ce vjerojatno napraviti isto sto sada imaju za EPL i La Ligu u careeru da su okviri i slicno kao i u toj ligi.

U biti, detalji koji nece promijeniti zivot nikome.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Mislim da hoce reci Calcio. Sto ce reci da ce od iduce godine biti Seria A i B.

 Pa i ove godine si imao dvije talijanske lige? Zato i kažem da ne kužim što je htio reći?

 Bit ce potpuno licencirana grafika,detalji ..itd 

15 godina
offline
FIFA 18

Sutra navečer oko 20h bit će predstavljena fifa 19 te prikazan i prvi trailer nadolazeće igre. Prije nego što riknem eto da i ja otvorim jednu temu a prve dostupne informacije o novoj igri objavit ću kako se budu pojavljivale na netu. Ako već neću igrati bar da malo kreiram stvari oko igre. Za sada je poznato da je suradnja s ronaldom nastavljena i u novoj fifi što znači da će i dalje biti najbolje ocijenjen igrač te da će i ova fifa biti pogonjena frostbite engineom a sve ostalo su špekulacije. Do sutra navečer.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/fifa-19/259207.aspx

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

a ea play je u 8 navečer? a dobro da i to vidimo, ima opet mala nada heh kao i svake godine

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Dakle do sada sam spizdio oko 400k coinsa na packove WC i dobio sam hummelsa. S obzirom da ne igram i da imam pun klub bezveznih igrača sve sam ih ubacio u upgrade sbc za europu i južnu ameriku. Redom sa dobijao messia, aguera, neuera, kimmicha, otamendia, firmina, m'bappea, kokea, matića, alvesa, icardia, sona, i više se ne sjećam. U svakom slučaju dobio sam nemjerljivo bolje kartice nego što sam ih dobijao otvaranjem packova. No još uvijek nemam za složiti solidnu euro ili južnoameričku momčad. Nedostaje mi u obje lijevi bočni i bar po dva vezna te po jedno lijevo krilo u obje momčadi. Sada dobijam samo dupliće navedenih kartica. Ne mogu dobiti ništa novog. Kartice sam sve potrošio i za dalje bih trebao početi igrati a ne da mi se kada nemam posloženu momčad kakvu bih htio a niti coinsa nemam više za otvaranje packova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Dakle do sada sam spizdio oko 400k coinsa na packove WC i dobio sam hummelsa. S obzirom da ne igram i da imam pun klub bezveznih igrača sve sam ih ubacio u upgrade sbc za europu i južnu ameriku. Redom sa dobijao messia, aguera, neuera, kimmicha, otamendia, firmina, m'bappea, kokea, matića, alvesa, icardia, sona, i više se ne sjećam. U svakom slučaju dobio sam nemjerljivo bolje kartice nego što sam ih dobijao otvaranjem packova. No još uvijek nemam za složiti solidnu euro ili južnoameričku momčad. Nedostaje mi u obje lijevi bočni i bar po dva vezna te po jedno lijevo krilo u obje momčadi. Sada dobijam samo dupliće navedenih kartica. Ne mogu dobiti ništa novog. Kartice sam sve potrošio i za dalje bih trebao početi igrati a ne da mi se kada nemam posloženu momčad kakvu bih htio a niti coinsa nemam više za otvaranje packova.

 Ja sam si ovo slozio i kad krene igra Grizmana stavim na cam a mesto Hazarda ubacim Mesija. Ali juce sam otkrio super zanimljivu igru i evo vec dva dana nisam ulazio u fifu. Radi se o Trials Fusion. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 1:31 (ruya).
15 godina
offline
FIFA 18

Imam samo jednu iconu okochu i rekoh ajde a odigram ovaj novi sbc upgrade icon. I naravno dobijem okochu. Pa jebem ti sreću. Popizdim i odigram još dva sbc i dobijem blanca i maradonu koji su mi popravili gorak okus nakon prvog sbc. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Izbace WC mode, igra malo zivne. Glavni mod, FUT, doslovno umre... postaje totalno sekundaran. 80% ljudi cijelu godinu grinda da nikad nije dobila nista posteno u paketima. Kaj onda EA napravi ? Izbaci repeatable icon SBC unutar WCa. Kupovat igrace ne mozes, samo preko paketica. Nemas coinsa, e jbg... kupi pointse. Dakle, nakon skoro godinu dana FIFAe, ti imas mogucnost sastaviti ekipu od ikona u roku nista. Samo ti treba Coinsa ili $€. 

 

Samo zamislite kakav je to marketing u pitanju i koju ce lovu sad nagrabit na FP. Strasna spika. Strasna. Jer vec sad dobivam timove koji su strava. Ja sam otvorio 2 jer sam imo hrpu igraca. Lineker i Maradona. Otvorio sam ih, koda sam dobio nekog bronze igraca dobio... eto, tolko su bitni. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

kakav je sad ovo update 3 gb za fifu 18 ?

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Ryder007 kaže...

kakav je sad ovo update 3 gb za fifu 18 ?

 Sve pise kad udes u igru. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 18

a zasto nema nikakav info na netu nemogu nist naci

EUNE LOL: frenkySTYLE
10 godina
offline
FIFA 18

Evo osvojio sam WC najvjerojatnije iz 6 ili 7 pokusaja. Stavio sam ovu formaciju tako da mogu ubacit aguera u igru inace nikad nisam igrao sa njome i u ovih 8 utakmica sto sam odigrao cini mi se jako dobra formacija podsjeca me na 4-2-4 formaciju jer su ova dva cama non stop u napadu. U onim dobitnim paketicima dobio sam Kimmicha i Otamendija po treci put nezz kakve su im to sanse jer ja imam malo igraca nebi se trebali ponavljat tako cesto.Koristio sam ove igrace:

 

 

Edit: Ubacio kimmicha i otamendija u onaj sbc za ikone dobio sam Pele-a. Smatram da je glupo sto su stavili taj sbc za ikone da se ponavlja a i da se ne ponavlja bilo bi i dalje glupo dovoljan je jedan sbc za ikone jer kad sam igrao svi likovi su imali minimalno 3,4 ikone u timu sto smatram da je jako glupo jer za tjedan dana svi ce imati full icon tim tako ce se izgubiti raznovrsnost puno je zabavnije igrati protiv razlicitih momcadi a ne stalno protiv istih igraca sami sebe su pokopali tim sbc-eom. Osobno vise te ikone sbc necu ni raditi jer ne zelim imati tim pun ikona vec zelim da imam igrace koji igraju danas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 16:09 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Dakle do sada sam spizdio oko 400k coinsa na packove WC i dobio sam hummelsa. S obzirom da ne igram i da imam pun klub bezveznih igrača sve sam ih ubacio u upgrade sbc za europu i južnu ameriku. Redom sa dobijao messia, aguera, neuera, kimmicha, otamendia, firmina, m'bappea, kokea, matića, alvesa, icardia, sona, i više se ne sjećam. U svakom slučaju dobio sam nemjerljivo bolje kartice nego što sam ih dobijao otvaranjem packova. No još uvijek nemam za složiti solidnu euro ili južnoameričku momčad. Nedostaje mi u obje lijevi bočni i bar po dva vezna te po jedno lijevo krilo u obje momčadi. Sada dobijam samo dupliće navedenih kartica. Ne mogu dobiti ništa novog. Kartice sam sve potrošio i za dalje bih trebao početi igrati a ne da mi se kada nemam posloženu momčad kakvu bih htio a niti coinsa nemam više za otvaranje packova.

 A pocni igrat kakve god igrace imao zivcirat ces se. Poslije svake pobjede dobijes jedan pack mozda u njima dobijes nesto sto trebas i tako ces si izgradit momcad.

8 godina
offline
FIFA 18

Pa ovo je sranje tesko, udjem danas u fifu i vidim taj icon sbc. Resim ga kad vidim moze opet i tako 6x sam ga resavao. Zivo sranje je sad ova igra, u originalnom futu svi 90+ sve leti, ne mozes pratiti ping pong, ovaj wc mod su ubrzali posle samo par dana od izlaska a i vise ne lici na wc vise na ICON mod. Nema ova igra vise draz. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 18:06 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 

 Smatram da je glupo sto su stavili taj sbc za ikone da se ponavlja a i da se ne ponavlja bilo bi i dalje glupo dovoljan je jedan sbc za ikone jer kad sam igrao svi likovi su imali minimalno 3,4 ikone u timu sto smatram da je jako glupo jer za tjedan dana svi ce imati full icon tim tako ce se izgubiti raznovrsnost

 Jebi ga stari, ja imam samo jednu iconu i složim taj sbc i dobijem tu istu iconu. Infarkt sam dobio. Od toliko icona da dobijem jebenog okochu fakat nije u redu. Aj dali su da se ponovi pa sam dobio bar nekaj. Ne bih se čudio da za koji dan izađe novi sbc u kojeg ćeš moći ubaciti dupliće icone pa oprobati sreću ispočetka. Inače fakat sam otvorio dosta packova i nevjerojatno kako ne mogu dobiti poštenog veznog igrača i lijevog bočnog.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 

 Smatram da je glupo sto su stavili taj sbc za ikone da se ponavlja a i da se ne ponavlja bilo bi i dalje glupo dovoljan je jedan sbc za ikone jer kad sam igrao svi likovi su imali minimalno 3,4 ikone u timu sto smatram da je jako glupo jer za tjedan dana svi ce imati full icon tim tako ce se izgubiti raznovrsnost

 Jebi ga stari, ja imam samo jednu iconu i složim taj sbc i dobijem tu istu iconu. Infarkt sam dobio. Od toliko icona da dobijem jebenog okochu fakat nije u redu. Aj dali su da se ponovi pa sam dobio bar nekaj. Ne bih se čudio da za koji dan izađe novi sbc u kojeg ćeš moći ubaciti dupliće icone pa oprobati sreću ispočetka. Inače fakat sam otvorio dosta packova i nevjerojatno kako ne mogu dobiti poštenog veznog igrača i lijevog bočnog.

Tri sam slozio, 2 puta za redom dobio Hernandeza i treci put Klose.

odustao, alt+f4 i bok.

 

8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 

 Smatram da je glupo sto su stavili taj sbc za ikone da se ponavlja a i da se ne ponavlja bilo bi i dalje glupo dovoljan je jedan sbc za ikone jer kad sam igrao svi likovi su imali minimalno 3,4 ikone u timu sto smatram da je jako glupo jer za tjedan dana svi ce imati full icon tim tako ce se izgubiti raznovrsnost

 Jebi ga stari, ja imam samo jednu iconu i složim taj sbc i dobijem tu istu iconu. Infarkt sam dobio. Od toliko icona da dobijem jebenog okochu fakat nije u redu. Aj dali su da se ponovi pa sam dobio bar nekaj. Ne bih se čudio da za koji dan izađe novi sbc u kojeg ćeš moći ubaciti dupliće icone pa oprobati sreću ispočetka. Inače fakat sam otvorio dosta packova i nevjerojatno kako ne mogu dobiti poštenog veznog igrača i lijevog bočnog.

 I ja sam dobio par duplih a ocekivao sam kad bude novi icon sbc da ce pod obavezno morati se ubaciti jedna ikona ali ea je to drugacije zamislio. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

 I ja sam dobio par duplih a ocekivao sam kad bude novi icon sbc da ce pod obavezno morati se ubaciti jedna ikona ali ea je to drugacije zamislio. 

 Polako, tek su se zalaufali... vidiš da na opciji icone imaj još jedno prazno polje.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
ruya kaže...

 I ja sam dobio par duplih a ocekivao sam kad bude novi icon sbc da ce pod obavezno morati se ubaciti jedna ikona ali ea je to drugacije zamislio. 

 Polako, tek su se zalaufali... vidiš da na opciji icone imaj još jedno prazno polje.

 Ma nebitno je, jer vise nista ne cini zabavno ni jedan UT mod u fifi. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
FIFA 18

Jel mi se isplati uzet za 15 eura na Originu sad ? Inače do sad samo SP igrao s frendovima i kompom, a htio bi i neku online bacit pa me zanima kakvo je stanje (FUT me ne interesira). Vidim da tu svakodnevno gubite živce oko nečega, pa onda jel vrijedno tih para ?

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
luckyluke kaže...

Jel mi se isplati uzet za 15 eura na Originu sad ? Inače do sad samo SP igrao s frendovima i kompom, a htio bi i neku online bacit pa me zanima kakvo je stanje (FUT me ne interesira). Vidim da tu svakodnevno gubite živce oko nečega, pa onda jel vrijedno tih para ?

Ma ako ti se igra sto da ne, online season je ok sto se tice samog gameplaya samo sto brzo dosadi.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
FIFA 18

Napokon sam ovaj vikend odigrao i cijeli WC, i više mi nije interesantan. Trenutni skor tamo mi je 10-0.

Nevjerojatno, ali WL je ono što mi je sada najbolji dio fife.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 10:11 (soft).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice