FPS creator igre bugovaca

poruka: 498
|
čitano: 62.932
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Kad će neki demo, kaj nije trebao bit ovih dana?
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Danny_HR kaže...
Kad će neki demo, kaj nije trebao bit ovih dana?

  Ja ću čim prije a to bi moglo i biti ovih dana...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Danny_HR kaže...
Kad će neki demo, kaj nije trebao bit ovih dana?

Već su dva skoro pa spremna, moj će biti vjerovatno već danas, ako me upload bude služio, dok će od g12356 također izaći ubrzo :D Iznenadio sam se kad sam tebe vidio xD

13 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
Danny_HR kaže...
Kad će neki demo, kaj nije trebao bit ovih dana?

Već su dva skoro pa spremna, moj će biti vjerovatno već danas, ako me upload bude služio, dok će od g12356 također izaći ubrzo :D Iznenadio sam se kad sam tebe vidio xD

haha..coldplay, jel spremno sve za nasu igru? Ja vec polako radim to sve oko zagreba samo moramo i pustinju radit i planine..jel ima takva mogucnost u creatoru?

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
FiCoO kaže...
CoLdPlay kaže...
Danny_HR kaže...
Kad će neki demo, kaj nije trebao bit ovih dana?

Već su dva skoro pa spremna, moj će biti vjerovatno već danas, ako me upload bude služio, dok će od g12356 također izaći ubrzo :D Iznenadio sam se kad sam tebe vidio xD

haha..coldplay, jel spremno sve za nasu igru? Ja vec polako radim to sve oko zagreba samo moramo i pustinju radit i planine..jel ima takva mogucnost u creatoru?

Jest, u međuvremenu tražim neke packove dodatne i ima mnogo stvari. Za planine imam pack, dok ću za pustinje naći nije problem. Kako tačno misliš pustinje i planine ? Pojasni mi malo xD

 

@g12356 : Mogli bismo poslije, kad napravimo par igara napraviti temu za samo te napravljene igre :D

13 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
FiCoO kaže...
CoLdPlay kaže...
Danny_HR kaže...
Kad će neki demo, kaj nije trebao bit ovih dana?

Već su dva skoro pa spremna, moj će biti vjerovatno već danas, ako me upload bude služio, dok će od g12356 također izaći ubrzo :D Iznenadio sam se kad sam tebe vidio xD

haha..coldplay, jel spremno sve za nasu igru? Ja vec polako radim to sve oko zagreba samo moramo i pustinju radit i planine..jel ima takva mogucnost u creatoru?

Jest, u međuvremenu tražim neke packove dodatne i ima mnogo stvari. Za planine imam pack, dok ću za pustinje naći nije problem. Kako tačno misliš pustinje i planine ? Pojasni mi malo xD

 

@g12356 : Mogli bismo poslije, kad napravimo par igara napraviti temu za samo te napravljene igre :D

aaaa...pa nece bit i pustinje i planine zajedno hahahaha
egipat- pustinja, italija-planine 

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
FiCoO kaže...
CoLdPlay kaže...
FiCoO kaže...
CoLdPlay kaže...
Danny_HR kaže...
Kad će neki demo, kaj nije trebao bit ovih dana?

Već su dva skoro pa spremna, moj će biti vjerovatno već danas, ako me upload bude služio, dok će od g12356 također izaći ubrzo :D Iznenadio sam se kad sam tebe vidio xD

haha..coldplay, jel spremno sve za nasu igru? Ja vec polako radim to sve oko zagreba samo moramo i pustinju radit i planine..jel ima takva mogucnost u creatoru?

Jest, u međuvremenu tražim neke packove dodatne i ima mnogo stvari. Za planine imam pack, dok ću za pustinje naći nije problem. Kako tačno misliš pustinje i planine ? Pojasni mi malo xD

 

@g12356 : Mogli bismo poslije, kad napravimo par igara napraviti temu za samo te napravljene igre :D

aaaa...pa nece bit i pustinje i planine zajedno hahahaha
egipat- pustinja, italija-planine 

Znam za to hahahah, nadam se da će biti dobro na kraju, trebat će mnogo vremena, nije to mali projekat xD

 

16 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

Kroz jedno 2 tjedna budem vam i ja intenzivno pomagao, sad imam faks još malo tako da nemogu baš odvojiti vremena za to...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i t
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže..

Znam za to hahahah, nadam se da će biti dobro na kraju, trebat će mnogo vremena, nije to mali projekat xD

 

znam, naravno da nije mali projekt bilo bi super kad bi nasli nekoga sa optikom da nam uploada buducu igru{#}

neznam, po mojim procjenama, do pocetka skolske godine bi mogli zavrsiti

 

sef trazi, sef dobije{#}

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2011 11:34 (FiCoO).
16 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

Malo skratite citate.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
FiCoO kaže...

znam, naravno da nije mali projekt bilo bi super kad bi nasli nekoga sa optikom da nam uploada buducu igru{#}

neznam, po mojim procjenama, do pocetka skolske godine bi mogli zavrsiti

Snaći ćemo se nekako xD 

Mislim da bi mogli i ranije, čak mnogo ranije smijem se usuditi reći, ali tek kad vidimo šta sve moramo uraditi onda ćemo znati tačne procjene. Moje procjene su na početku sljedećeg mjeseca :D

13 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
FiCoO kaže...

znam, naravno da nije mali projekt bilo bi super kad bi nasli nekoga sa optikom da nam uploada buducu igru{#}

neznam, po mojim procjenama, do pocetka skolske godine bi mogli zavrsiti

Snaći ćemo se nekako xD 

Mislim da bi mogli i ranije, čak mnogo ranije smijem se usuditi reći, ali tek kad vidimo šta sve moramo uraditi onda ćemo znati tačne procjene. Moje procjene su na početku sljedećeg mjeseca :D

Hmm...blago se dannyju on tamo na utrinama(ja sam tamo bio prije) sad amis dovodi optiku uskoro tamo..uh uh{#}

A gle, najveci problem je to sve ukomponirati i smisliti mape jer ja sam, meni je to tesko jako

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
14 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

Pošto spominješ planine, na pamet mi pada nekoliko stvari.

 

1. Ogromne količine snijega, na koje bi bilo poželjno stavit dobre refleksije

2. Tajni laboratorij :)

 

Eh sada evo par ideja:

 

1. Ako će bit snijeg, probaj napravit oluju, da se čuje vjetar, te postavi velike količine pobjeljenog dima, pa da izgleda kao prava sniježna oluja.

2. Bilo bi lijepo napravit odsjaj sunca od snijega, te ga malo prekrit ranije spomenutom olujom.

3. Sada, ulaz u taj tajni laboratorij bi bilo poželjno pretvorit u zagonetku, recimo vani su cijevi, a imamo moment ključ, malo razvalimo cijev, kojan u sebi sadržava nešto toksično, i stime rastopimo željezna vrata i slično.

4. Tajni laboratorij treba bit bez svijetla, pa trebamo pronać neki generator, tako nešto.

5. Bilo bi zgodno stavit otrovne zombije, koji imaju jako low health, ali ako te ugrizu , na ekranu ti se miješaju boje, i postepeon se pojavljuje sve veća količina treperećeg blura, evo neš ovako, akio bi se dalo izvest:

  

 

6. Bilo bi zgodno i ubacit c4, npr. to je posljednje mjesto na kojem se rađaju zombiji, i sada ulaziš unutra sa hrpetinom c4 i nakraju ga postaviš u samo središte labosa, dakle neki project centar tako nešto, i onda ti se pojavi tajmer, i hrpa zombija, da onih sa low hp-om, te jedan boss fight, otežan sa timerom.

7. Bilo bi zgodno postavit da nemožeš nosit primary weapon, zbog težine C četvorki na tvojim leđima, te isto tako, možda neki cutscene u kojemu izgubišsva oružja osim moment ključa, (koji bi bio potreban za zagonetke), te ih moraš pronalazit po klaustrofobičnom laboratoriju.

8. Pošto jsu planine i tajni laboratorij idealni za zadnju misiju, bilo bi zgodno napravit, cutscene na kojem naš junak trči, i pred izlazom ga ugrize neki čudni zombi(npr. ljubičaste boje, sa zelenim pigmentima), te da on svejedno nastavi trčat, istrči, aktivira c4, i odleti u pm, zatim druga scena u kojoj vidimo kako ostaje te se pretvara u zombija, idelano za nastavak :)

 

Znbam, znam, lako meni ovdje kenjhkat i pričat, ali treba to prevest i u dijelo.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Svaka čast @Evo, otkud sam nalaziš ovakve ideje :D Nešto bi se moglo provesti u djelo od navedenog, vidjećemo ima ovdje mnogo dobrih ideja. Nego vidim da ti ovo sklapanje dobro ide. Ako imaš neku ideju za 2 misiju u Life is Hard javi mi se na PM ili postaj ovdje, svejedno je :D Usput ako znaš i priče sklapat javi mi se :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

Pošto spominješ planine, na pamet mi pada nekoliko stvari.

 

1. Ogromne količine snijega, na koje bi bilo poželjno stavit dobre refleksije

2. Tajni laboratorij :)

 

Eh sada evo par ideja:

 

1. Ako će bit snijeg, probaj napravit oluju, da se čuje vjetar, te postavi velike količine pobjeljenog dima, pa da izgleda kao prava sniježna oluja.

2. Bilo bi lijepo napravit odsjaj sunca od snijega, te ga malo prekrit ranije spomenutom olujom.

3. Sada, ulaz u taj tajni laboratorij bi bilo poželjno pretvorit u zagonetku, recimo vani su cijevi, a imamo moment ključ, malo razvalimo cijev, kojan u sebi sadržava nešto toksično, i stime rastopimo željezna vrata i slično.

4. Tajni laboratorij treba bit bez svijetla, pa trebamo pronać neki generator, tako nešto.

5. Bilo bi zgodno stavit otrovne zombije, koji imaju jako low health, ali ako te ugrizu , na ekranu ti se miješaju boje, i postepeon se pojavljuje sve veća količina treperećeg blura, evo neš ovako, akio bi se dalo izvest:

  

 

6. Bilo bi zgodno i ubacit c4, npr. to je posljednje mjesto na kojem se rađaju zombiji, i sada ulaziš unutra sa hrpetinom c4 i nakraju ga postaviš u samo središte labosa, dakle neki project centar tako nešto, i onda ti se pojavi tajmer, i hrpa zombija, da onih sa low hp-om, te jedan boss fight, otežan sa timerom.

7. Bilo bi zgodno postavit da nemožeš nosit primary weapon, zbog težine C četvorki na tvojim leđima, te isto tako, možda neki cutscene u kojemu izgubišsva oružja osim moment ključa, (koji bi bio potreban za zagonetke), te ih moraš pronalazit po klaustrofobičnom laboratoriju.

8. Pošto jsu planine i tajni laboratorij idealni za zadnju misiju, bilo bi zgodno napravit, cutscene na kojem naš junak trči, i pred izlazom ga ugrize neki čudni zombi(npr. ljubičaste boje, sa zelenim pigmentima), te da on svejedno nastavi trčat, istrči, aktivira c4, i odleti u pm, zatim druga scena u kojoj vidimo kako ostaje te se pretvara u zombija, idelano za nastavak :)

 

Znbam, znam, lako meni ovdje kenjhkat i pričat, ali treba to prevest i u dijelo.

Imas maste, imas potencijala...oces nam pomoci? To nam i treba zapravo, netko ko ce smisliti izgled mape..ako si zainteresiran posalji mi pp i u poruci svoj mail za vise informacija

 

@coldplay - sad kad razmislim kolika ce nasa igra bit, mogli bi bubnut i box izdanje{#} (ali preorder naravno)

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
FiCoO kaže...

Imas maste, imas potencijala...oces nam pomoci? To nam i treba zapravo, netko ko ce smisliti izgled mape..ako si zainteresiran posalji mi pp i u poruci svoj mail za vise informacija

 

@coldplay - sad kad razmislim kolika ce nasa igra bit, mogli bi bubnut i box izdanje{#} (ali preorder naravno)

Vidim @FiCoO ti marljivo skupljaš ljude, to nam i treba, samo nastavi :D 

Instalirana naša igra bi mogla imati par GB, dok bi setup mogao imati oko 1 GB, možda nešto manje :D

 

Da napomenem : Life is Hard ( demo ) će doći do 11 :D

14 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

Ta vaša Main soba me gadno podsjetila na COD BO :D

Kinu u onoj mapi s zombima i to odbrojavanje u kuči jednoj na Hanoiu....dečki super ste....Multi neče biti moguć? Makar Co-op tamanjenje?

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
nul-3 kaže...

Ta vaša Main soba me gadno podsjetila na COD BO :D

Kinu u onoj mapi s zombima i to odbrojavanje u kuči jednoj na Hanoiu....dečki super ste....Multi neče biti moguć? Makar Co-op tamanjenje?

Hvala :D Multi vjerovatno neće biti odmah, nego će biti izdan naknadno, single player će prvo doći. Također bi mogao biti Co-op, i to ima u planovim :D

13 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
nul-3 kaže...

Ta vaša Main soba me gadno podsjetila na COD BO :D

Kinu u onoj mapi s zombima i to odbrojavanje u kuči jednoj na Hanoiu....dečki super ste....Multi neče biti moguć? Makar Co-op tamanjenje?

Multiplayer tesko, ili da zakupimo jedan server ili da netko cijelo vrijeme vrti server

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

imam i ja nesto za vasu igru 

Da se u toj planini nalazi veliki bunker u kojem je atomska bomba i da se ta atomska bomba mora deaktivirati naravno to sve mora biti u ogranicenom roku. Posle kada se to deaktivira da na igraca pocne veliki napad a on ce sa te planine morati da pobjegne i na kraju kako ga nebi ubili morace da skoci u jezero koje je zaledjeno ali na nekim mjestima se vide pukotine i on u te pukotine mora da uskoci i da tada krece sledeci level. Po njega dolaze helikopterom i prevoze ga u bolnicu gdje ga posle oporavka salju u egipat. Tu bi se dalo napraviti koja piramida pa da se borba vodi u piramidama a moze se napraviti i one egipatske kuce ali one bi bile porusene (ali ne posve porusene samo da se vidi da se tu vodi borba) i tu bi bilo i tenkova a zadatak bi bio da se spreci rusenje jede od piramida .

Nadam se da sam pomogao ako bude jos sta trebalo javite se:D 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

2. Tajni laboratorij :)

 

jucer sam citao tvoj tekst, i kroz glavu mi je proslo mnogo ideja, mozgalica i čak priča za taj tajni labaratorij, pa ako ste zainteresirani mogu napisati svoje ideje :-)

LoL Nick (EU): hRay
13 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

Ako mislite dati ideju za projekt od mene i coldplaya onda netrebamo ideje jer je prica rzradjena do kraja. U svakom slucaju, hvala

 

jedino ako netko zeli pomoci u projektu, nek se javi na pp

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
null kaže...
EVO kaže...

2. Tajni laboratorij :)

 

jucer sam citao tvoj tekst, i kroz glavu mi je proslo mnogo ideja, mozgalica i čak priča za taj tajni labaratorij, pa ako ste zainteresirani mogu napisati svoje ideje :-)

  Možeš si nabaviti program i sam pokušati,vrlo je jednostavno,čisti Drag and Drop...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

I dok, priznat će te većina developera i ljudi pravi pucačine i horore ili nešto poput toga ( i sam ih osobno pravim xD ), ja sam se odlučio početi praviti jednu mini i zanimiljivu igru :D

Ova igra mi je tek u trećem planu tako da ću je rijetko praviti, ali zasigurno će jednom ugledati svjetlo dana :D

 

Ništa još konkretno nisam smislio, samo ću vam postati par slikica ( ne postavljene misije i malo čudna boja, to je radi osvjetljenja :D ). Bit će još zanimljivih likova i kuća, sa vremenom :D 

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...

I dok, priznat će te većina developera i ljudi pravi pucačine i horore ili nešto poput toga ( i sam ih osobno pravim xD ), ja sam se odlučio početi praviti jednu mini i zanimiljivu igru :D

Ova igra mi je tek u trećem planu tako da ću je rijetko praviti, ali zasigurno će jednom ugledati svjetlo dana :D

 

Ništa još konkretno nisam smislio, samo ću vam postati par slikica ( ne postavljene misije i malo čudna boja, to je radi osvjetljenja :D ). Bit će još zanimljivih likova i kuća, sa vremenom :D

  Malo psihodelije...kul...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Trenutno osmišljavam igru sličnu kao hitman.

Coldplay, kako bi otprilike izgledale mape? Napamet mi padaju avioni.
http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
FiCoO kaže...
nul-3 kaže...

Ta vaša Main soba me gadno podsjetila na COD BO :D

Kinu u onoj mapi s zombima i to odbrojavanje u kuči jednoj na Hanoiu....dečki super ste....Multi neče biti moguć? Makar Co-op tamanjenje?

Multiplayer tesko, ili da zakupimo jedan server ili da netko cijelo vrijeme vrti server

  Kontaktirat Tunngle, pa napravit samo LAN mode, igra bi bila P2P.

null kaže...
EVO kaže...

2. Tajni laboratorij :)

 

jucer sam citao tvoj tekst, i kroz glavu mi je proslo mnogo ideja, mozgalica i čak priča za taj tajni labaratorij, pa ako ste zainteresirani mogu napisati svoje ideje :-)

  Samo piši.

 

---------------------------------------------------------

Evo imam par ideja za drugi level:

 

Dakle pošto je prvi najvjerojatnije u kinu, mogli bismo nekako sklepat priču, ako premijera nekog filma, koja se prekine zbog invazije zombija. Predlažem da 2. level bude u gradu, tj. da prvi završi u kanalizaciji. Dakle u drugome počinjemo u kanalizaciji, koju i kasnije možemo koristit (kao u hitman2). Dakle potrebno bi bilo napravit kanalizaciju i neki maleni dio grada. Uglavnom cilj nam je nabavit oružje, koje nije melee, pa razbijamo staklo ammo shopa(unutra bi bila npr. 2 pištolja, i c4), zatim trebamo provalit utech shop, gdje ukrademo gps lokator (sada ako bi se moglo napravit cutscene, u kojem dolazi zombi i mi na njega bacimo GPS), uglavnom zombi skriptirano ide do natrag od kufa je i doša, pa nam je zadatak slijedit skriptiranog zombija,kada pronađemo lokaciju (rijeka pokraj tvornice, u koju se izlijevaju čuden tvari) trebamo uć unutra i pronać podatke o zombijima. Kada pronađemo podatak, o eksploziji kompanijine tvornice u africi,čujemo buku, i odjednom se desi eksplozija i u ovoj tvornici, skriptirano moramo pobjeć kroz kanalizaciju, uglavnom slijedi BOSS. Neznam kakv je boss na prvom levelu, ali na drugom bi postavio nekakvog mutiranog čovijeka komarca, koji bi dakako leti i ispaljivo kiselinu na nas, ali on bi se regeneriro pa ga nebi bilko moguće ubit, nego bi ga trebalo natjerat da se zabije u zidine tvornice oko 4 puta, nekako to skriptirat, ako bi se moglo. Uglavnom sada moramo otići do hangra u blizini tvornice i ukrast avion (ako se može), to je kraj, misije. U drugoj bismo vozili iznad pustinje(koja nebi bila detaljna, dakle ravna ploha, sa teksturom pjeska, i onda detaljan dio oko tvornice. Trebali bi iskočit iz aviona kada se pokaže znak(ako bi se nekako moglo izvest.

 

Uglavnom bilo bi zgodno nać nekog tko zna radit skripte radit pa da se sve ovo realizira.

 

Što se tiče zombija, u kasnije stadiju bi izmislio podjelu, na obične, one koji pljuju nešto npr. kiselinu, zaražene tj. otrovne i duhove, za duhove još nemam ideja kako ih realizirat, tj. kako ih ubit, npr. da se i mi pretvorimo u duha, da na njih bacvimo maglu pa da postanu normalni. Bilo bi i zgodno ubacit skillove za lika, npr. koju klasu najviše ubijaš, te mogućnosti ti se najviše razvijaju, recimo najviše običnih ti daje brži reload, više metaka, te metke punjene uranijem, oni koji pljuju bi ti donijeli mogućnost pljuvanja kiseline, veću imunost na kiselinu i slične zaraze, te kratkotrajno smrzavanje protivnika kada pogledaš u njega(neki bi bili imuni na to), zaraženi bi ti pretvorili ruke u kandže s otrovom, imunost na većinu zaraza, te mogućnost auto healinga, dok bi duhovi doprinjeli sa dužim pretvaranjem u duha, neograničenu paru, te slow motion.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

@Evo

 

Javio mi se Cold prek pp-a, i dok sam ja pisao u onaj prozor i htio poslati, previse znakova sam imao, pa sam stavio sve u word i izašlo 2 stranice, ali nazalost puno toga se nemoze napraviti prek programa :-(

LoL Nick (EU): hRay
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

@EVO jesi li zainteresiran da radis samnom i coldplayom na nasem projektu?

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

kako da promijenim skybox u fps creatoru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice